Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
27. 11. 2016
8 km (starší dorostenci a muži)
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Skupina 2 | #2 | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Procházka |
Jan | Inov8 Team | #401# | muži A | 1. | | | 00:28:17 | | Detail |
2. |
Šmahel |
Michal | ASK Slavia Praha/Inov.8 | #415# | muži A | 2. | | | 00:28:47 | +00:00:30 | Detail |
3. |
Eldman |
Martin | ASK Slavia Praha | #414# | muži A | 3. | | | 00:29:04 | +00:00:47 | Detail |
4. |
Havlíček |
Jan | ASK Slavia Praha | #333# | muži B | 1. | | | 00:29:31 | +00:01:14 | Detail |
5. |
Šinágl |
Viktor | Kerteam | #421# | muži A | 4. | | | 00:29:56 | +00:01:39 | Detail |
6. |
Polášek |
Jan Ferdinand | VŠSK MFF UK | #266# | muži A | 5. | | | 00:30:01 | +00:01:44 | Detail |
7. |
Svěchota |
Lukáš | Spartak | #247# | muži A | 6. | | | 00:30:31 | +00:02:14 | Detail |
8. |
Semík |
Ondřej | SK Kamenice | #431# | muži A | 7. | | | 00:30:36 | +00:02:19 | Detail |
9. |
Semerád |
Antonín | Oddíl OB Kotlářka | #310# | dorostenci starší | 1. | | | 00:30:51 | +00:02:34 | Detail |
10. |
Jindra |
Adam | TJ Stodůlky Praha | #433# | muži A | 8. | | | 00:31:27 | +00:03:10 | Detail |
11. |
Rektor |
Antonín | Praha 4 | #306# | muži B | 2. | | | 00:31:43 | +00:03:26 | Detail |
12. |
Flašar |
Jan | SK Čtyři Dvory České Budějovic... | #348# | muži A | 9. | | | 00:31:46 | +00:03:29 | Detail |
13. |
Svěchota |
Ondřej | Spartak Praha 4 | #248# | muži A | 10. | | | 00:31:51 | +00:03:34 | Detail |
14. |
Konvalinka |
Matěj | Kanoistika Sedlčany | #347# | dorostenci starší | 2. | | | 00:32:06 | +00:03:49 | Detail |
15. |
Polášek |
Petr | VŠSK MFF UK | #311# | muži A | 11. | | | 00:32:10 | +00:03:53 | Detail |
16. |
Pecina |
Jakub | Derfl Kola | #404# | muži A | 12. | | | 00:32:41 | +00:04:24 | Detail |
17. |
Sobíšek |
Martin | Kanoistika Sparta | #358# | dorostenci starší | 3. | | | 00:32:45 | +00:04:28 | Detail |
18. |
Veselý |
Michal Lustig | DGP | #191# | muži B | 3. | | | 00:32:53 | +00:04:36 | Detail |
19. |
Gajdošík |
Jan | Praha | #408# | muži A | 13. | | | 00:32:59 | +00:04:42 | Detail |
20. |
Hilgert |
Luboš | Praha 5 | #256# | muži A | 14. | | | 00:33:01 | +00:04:44 | Detail |
21. |
Pávek |
Martin | CZU Praha, Rolníci | #253# | muži A | 15. | | | 00:33:04 | +00:04:47 | Detail |
22. |
Žitný |
Chlebák | Opět na Kozla / OK Kamenice | #275# | muži A | 16. | | | 00:33:06 | +00:04:49 | Detail |
23. |
Sobíšek |
Tomáš | Kanoistika Sparta | #362# | dorostenci starší | 4. | | | 00:33:15 | +00:04:58 | Detail |
24. |
Bravený |
Vít | SK Praga | #374# | muži A | 17. | | | 00:33:22 | +00:05:05 | Detail |
25. |
Havelka |
Petr | Eleven Run Team | #252# | muži B | 4. | | | 00:33:31 | +00:05:14 | Detail |
26. |
Smrčka |
Miloš | BK Říčany | #222# | muži D | 1. | | | 00:33:32 | +00:05:15 | Detail |
27. |
Řehák |
Vít | CYKLOHELIOS | #207# | muži A | 18. | | | 00:33:37 | +00:05:20 | Detail |
28. |
Rusý |
Tomáš | OK Kamenice | #277# | muži A | 19. | | | 00:33:38 | +00:05:21 | Detail |
29. |
Burian |
Matěj | Říčany/Olymp Praha | #370# | dorostenci starší | 5. | | | 00:33:43 | +00:05:26 | Detail |
30. |
Lesse |
Petr | Bohemians | #426# | muži B | 5. | | | 00:33:44 | +00:05:27 | Detail |
31. |
Gabla |
Matin | | #424# | muži B | 6. | | | 00:33:51 | +00:05:34 | Detail |
32. |
Frolík |
Jan | VK Smíchov | #232# | muži A | 20. | | | 00:33:57 | +00:05:40 | Detail |
33. |
Fořt |
Martin | Eleven Run Team | #366# | muži B | 7. | | | 00:34:03 | +00:05:46 | Detail |
34. |
Knyttl |
Jan | Kbely cycling team | #268# | muži B | 8. | | | 00:34:16 | +00:05:59 | Detail |
35. |
Štemberk |
Pavel | Kanoistika Sedlčany | #346# | muži B | 9. | | | 00:34:21 | +00:06:04 | Detail |
36. |
Hejný |
Martin | Silvini-Madshus | #278# | muži B | 10. | | | 00:34:30 | +00:06:13 | Detail |
37. |
Bartas |
Jan | SK Babice | #357# | muži A | 21. | | | 00:34:35 | +00:06:18 | Detail |
38. |
Duchoň |
David | Praha Újezd | #287# | muži B | 11. | | | 00:34:35 | +00:06:18 | Detail |
39. |
Marhoun |
Petr | VŠSK MFF UK | #276# | muži A | 22. | | | 00:34:41 | +00:06:24 | Detail |
40. |
Klvaň |
Norbert | SKC Pečky | #185# | muži B | 12. | | | 00:34:47 | +00:06:30 | Detail |
41. |
Janovský |
Tomáš | SK Praga | #336# | muži C | 1. | | | 00:34:49 | +00:06:32 | Detail |
42. |
Mikula |
Martin | Dukla Praha | #373# | dorostenci starší | 6. | | | 00:35:01 | +00:06:44 | Detail |
43. |
Seidl |
Miroslav | VŠTJ Ekonom Praha | #254# | muži B | 13. | | | 00:35:10 | +00:06:53 | Detail |
44. |
Ploc |
Jarda | SK Kola Víšek | #400# | muži A | 23. | | | 00:35:11 | +00:06:54 | Detail |
45. |
Krist |
Ondřej | Mokré Lazce | #291# | muži A | 24. | | | 00:35:11 | +00:06:54 | Detail |
46. |
Záhorec |
Stanislav | Sokol Senohraby | #318# | muži B | 14. | domácí muži 8 km | 1. | 00:35:27 | +00:07:10 | Detail |
47. |
Brabec |
Jakub | Kanoistika Sparta | #363# | dorostenci starší | 7. | | | 00:35:28 | +00:07:11 | Detail |
48. |
Vicari |
Jaromír | SK Babice | #356# | muži B | 15. | | | 00:35:28 | +00:07:11 | Detail |
49. |
Moulik |
Jiřek | Kanoistika Sedlčany | #345# | muži A | 25. | | | 00:35:29 | +00:07:12 | Detail |
50. |
Semenchukov |
Maxim | Running Cheff | #407# | muži A | 26. | | | 00:35:29 | +00:07:12 | Detail |
51. |
Kettner |
Lukáš | OK Kamenice | #319# | muži A | 27. | | | 00:35:30 | +00:07:13 | Detail |
52. |
Hofman |
Jiří | | #367# | muži A | 28. | | | 00:35:30 | +00:07:13 | Detail |
53. |
Andrle |
Jakub | Kostelec n.Č.l. | #233# | muži A | 29. | | | 00:35:32 | +00:07:15 | Detail |
54. |
Neuman |
Jaroslav | DGP | #302# | muži C | 2. | | | 00:35:36 | +00:07:19 | Detail |
55. |
Neumann |
Josef | SKK SPARTAK ČTYŘKOLY | #237# | muži B | 16. | domácí muži 8 km | 2. | 00:35:36 | +00:07:19 | Detail |
56. |
Sádovský |
Luboš | | #398# | muži C | 3. | | | 00:35:37 | +00:07:20 | Detail |
57. |
Lebeda |
Petr | Benešovský běžecký klub | #423# | muži B | 17. | | | 00:35:46 | +00:07:29 | Detail |
58. |
Rück |
Daniel | SK Babice | #354# | muži B | 18. | | | 00:35:53 | +00:07:36 | Detail |
59. |
Jahoda |
Vít | Benešovský běžecký klub | #435# | muži A | 30. | | | 00:35:54 | +00:07:37 | Detail |
60. |
Lachout |
Martin | Kanoistika Sedlčany | #343# | muži B | 19. | | | 00:35:58 | +00:07:41 | Detail |
61. |
Pospíšil |
Pavel | Benešovský běžecký klub | #322# | muži B | 20. | | | 00:35:59 | +00:07:42 | Detail |
62. |
Andrlík |
Jan | Kanoistika Sparta | #365# | muži B | 21. | | | 00:36:04 | +00:07:47 | Detail |
63. |
Nohejl |
Tomáš | SK DNF/Salming | #202# | muži B | 22. | | | 00:36:05 | +00:07:48 | Detail |
64. |
Počta |
Jan | Kanoistika Sparta | #361# | dorostenci starší | 8. | | | 00:36:14 | +00:07:57 | Detail |
65. |
Klaška |
Pavel | Kotlářka Praha | #330# | muži A | 31. | | | 00:36:14 | +00:07:57 | Detail |
66. |
Novotny |
Lukáš | Kanoistika Sedlčany | #342# | dorostenci starší | 9. | | | 00:36:14 | +00:07:57 | Detail |
67. |
Ježek |
Tomáš | DGP | #395# | muži B | 23. | | | 00:36:19 | +00:08:02 | Detail |
68. |
Plášil |
Matěj | Sokol Senohraby | #295# | dorostenci starší | 10. | domácí muži 8 km | 3. | 00:36:22 | +00:08:05 | Detail |
69. |
Teplý |
Ondřej | Hisport Team | #298# | muži B | 24. | | | 00:36:25 | +00:08:08 | Detail |
70. |
Kaigl |
Jan | Líný drzý holky | #321# | muži A | 32. | | | 00:36:35 | +00:08:18 | Detail |
71. |
Šťastný |
Jan | TJ Sokol Senohraby | #227# | muži B | 25. | domácí muži 8 km | 4. | 00:36:37 | +00:08:20 | Detail |
72. |
Šíma |
Jan | Benešovský běžecký klub | #434# | muži A | 33. | | | 00:36:37 | +00:08:20 | Detail |
73. |
Spilka |
Vojtěch | TJ Sokol Senohraby | #239# | muži A | 34. | domácí muži 8 km | 5. | 00:36:38 | +00:08:21 | Detail |
74. |
Fišer |
Pavel | TJ Stodůlky Praha | #229# | muži C | 4. | | | 00:36:41 | +00:08:24 | Detail |
75. |
Mojžíšek |
Petr | USK Praha | #383# | muži B | 26. | | | 00:36:41 | +00:08:24 | Detail |
76. |
Ďoubal |
Miroslav | Kolovraty | #375# | muži B | 27. | | | 00:36:42 | +00:08:25 | Detail |
77. |
Míček |
František | AC Praha 1890 | #245# | muži B | 28. | | | 00:36:45 | +00:08:28 | Detail |
78. |
Brabec |
Miroslav | Habrdfy | #257# | muži B | 29. | | | 00:36:49 | +00:08:32 | Detail |
79. |
Stranel |
Jiri | SK Rover Praha | #251# | muži B | 30. | | | 00:37:06 | +00:08:49 | Detail |
80. |
Zadražil |
Lukáš | Kanoistika Sparta | #360# | dorostenci starší | 11. | | | 00:37:06 | +00:08:49 | Detail |
81. |
Neuman |
Martin | DGP | #299# | muži A | 35. | | | 00:37:07 | +00:08:50 | Detail |
82. |
Škvor |
Martin | OK Kamenice | #303# | muži B | 31. | | | 00:37:09 | +00:08:52 | Detail |
83. |
Pračka |
Tomáš | OB Říčany | #386# | muži B | 32. | | | 00:37:11 | +00:08:54 | Detail |
84. |
Smrčka |
Petr | BK Říčany | #272# | muži B | 33. | | | 00:37:11 | +00:08:54 | Detail |
85. |
Hergesell |
Jiří | Vračkovice | #274# | muži B | 34. | | | 00:37:18 | +00:09:01 | Detail |
86. |
Douda |
Vladimír | Sokol Senohraby | #410# | muži B | 35. | domácí muži 8 km | 6. | 00:37:18 | +00:09:01 | Detail |
87. |
Štemberk |
Jáchym | Kanoistika Sedlčany | #344# | dorostenci starší | 12. | | | 00:37:20 | +00:09:03 | Detail |
88. |
Prouza |
Milan | SC Radotín | #241# | muži A | 36. | | | 00:37:21 | +00:09:04 | Detail |
89. |
Jaborník |
Karel | SK Babice | #353# | muži B | 36. | | | 00:37:23 | +00:09:06 | Detail |
90. |
Fišer |
Jiří | VŠSK MFF UK | #249# | muži A | 37. | | | 00:37:32 | +00:09:15 | Detail |
91. |
Švec |
Ondřej | DGP | #301# | muži A | 38. | | | 00:37:38 | +00:09:21 | Detail |
92. |
Záhora |
Josef | DGP | #390# | dorostenci starší | 13. | | | 00:37:41 | +00:09:24 | Detail |
93. |
Mráz |
Tonda | DGP | #265# | muži B | 37. | | | 00:37:42 | +00:09:25 | Detail |
94. |
Rieger |
Jan | | #312# | muži B | 38. | | | 00:37:46 | +00:09:29 | Detail |
95. |
Musil |
Ladislav | Kbely cycling team | #269# | muži B | 39. | | | 00:37:49 | +00:09:32 | Detail |
96. |
Nosek |
Jiří | Kbely cycling team | #267# | muži B | 40. | | | 00:37:50 | +00:09:33 | Detail |
97. |
Penc |
Miroslav | Dukla Praha | #417# | muži B | 41. | | | 00:37:51 | +00:09:34 | Detail |
98. |
Bloudek |
Petr | DGP | #260# | muži B | 42. | | | 00:37:52 | +00:09:35 | Detail |
99. |
Karban |
Zdeněk | Humanita Praha | #391# | muži B | 43. | | | 00:37:53 | +00:09:36 | Detail |
100. |
Horák |
Laďa | SKK Spartak Čtyřkoly | #238# | muži B | 44. | | | 00:37:54 | +00:09:37 | Detail |
101. |
Řehák |
Jiří | www.eva.cz | #405# | muži B | 45. | | | 00:37:54 | +00:09:37 | Detail |
102. |
Pelant |
Michal | OB Říčany | #385# | muži B | 46. | | | 00:37:56 | +00:09:39 | Detail |
103. |
Jelínek |
Jan | H.O. Přírodní vědy/Praha | #413# | muži A | 39. | | | 00:37:57 | +00:09:40 | Detail |
104. |
Zach |
Petr | DGP | #409# | muži B | 47. | | | 00:37:58 | +00:09:41 | Detail |
105. |
Prchal |
Pavel | GP Kolín | #406# | muži C | 5. | | | 00:38:26 | +00:10:09 | Detail |
106. |
Vizina |
Petr | SK Babice | #355# | muži B | 48. | | | 00:38:32 | +00:10:15 | Detail |
107. |
Hejkrlík |
Filip | SABZO | #328# | muži B | 49. | | | 00:38:35 | +00:10:18 | Detail |
108. |
Bartoň |
Vojtěch | DGP | #305# | muži A | 40. | | | 00:38:38 | +00:10:21 | Detail |
109. |
Jindra |
David | Brid Team | #432# | muži C | 6. | | | 00:38:39 | +00:10:22 | Detail |
110. |
Kahoun |
Jan | Louňovice pod Blaníkem | #437# | muži A | 41. | | | 00:38:40 | +00:10:23 | Detail |
111. |
Kolanda |
Čaj | DGP | #224# | muži B | 50. | | | 00:38:41 | +00:10:24 | Detail |
112. |
Neuwirth |
Jan | Silvini | #399# | muži B | 51. | | | 00:38:43 | +00:10:26 | Detail |
113. |
Hladík |
Martin | DGP | #307# | muži A | 42. | domácí muži 8 km | 7. | 00:38:44 | +00:10:27 | Detail |
114. |
Gazda |
Vítězslav | Divišov | #377# | muži B | 52. | | | 00:38:54 | +00:10:37 | Detail |
115. |
Randák |
Ondřej | TO Sprint | #288# | muži B | 53. | | | 00:38:57 | +00:10:40 | Detail |
116. |
Tůma |
Jiří | Vlašim | #279# | muži C | 7. | | | 00:38:57 | +00:10:40 | Detail |
117. |
Chmelik |
Martin | 10 beers after | #183# | muži C | 8. | | | 00:38:59 | +00:10:42 | Detail |
118. |
Němeček |
Jan | Ok Kamenice | #376# | muži C | 9. | | | 00:39:00 | +00:10:43 | Detail |
119. |
Pejša |
Jan | Smí být prázdé | #396# | muži B | 54. | | | 00:39:04 | +00:10:47 | Detail |
120. |
Bergl |
Tomáš | www.klacky.cz | #313# | muži B | 55. | | | 00:39:18 | +00:11:01 | Detail |
121. |
Veselý |
Jan | Sokol Senohraby | #300# | muži C | 10. | domácí muži 8 km | 8. | 00:39:19 | +00:11:02 | Detail |
122. |
Burda |
Michal | SK Babice | #351# | muži B | 56. | | | 00:40:08 | +00:11:51 | Detail |
123. |
Častvaj |
Daniel | Mnichovice | #250# | muži B | 57. | | | 00:40:09 | +00:11:52 | Detail |
124. |
Hakl |
Martin | SK Babice | #352# | muži A | 43. | | | 00:40:09 | +00:11:52 | Detail |
125. |
Kolář |
Jan | SK Rover Praha Biatlon | #326# | muži B | 58. | | | 00:40:15 | +00:11:58 | Detail |
126. |
Rejman |
Tomáš | Ómon Praha - Jih | #220# | muži B | 59. | | | 00:40:23 | +00:12:06 | Detail |
127. |
Fafejta |
Václav | TJ Liga 100 Praha | #428# | muži B | 60. | | | 00:40:25 | +00:12:08 | Detail |
128. |
Přibík |
Martin | Vnitřnosť | #297# | muži B | 61. | domácí muži 8 km | 9. | 00:40:38 | +00:12:21 | Detail |
129. |
Mayer |
Jan | Atletika Benešov | #186# | muži D | 2. | | | 00:40:47 | +00:12:30 | Detail |
130. |
Nešpor |
Jan | | #380# | muži C | 11. | | | 00:40:52 | +00:12:35 | Detail |
131. |
Jelínek |
Aleš | Praha 6 | #231# | muži A | 44. | | | 00:40:58 | +00:12:41 | Detail |
132. |
Jeníček |
Michal | HO Přírodní vědy | #264# | muži B | 62. | | | 00:41:02 | +00:12:45 | Detail |
133. |
Kasa |
Martin | Pilulka.cz team | #332# | muži B | 63. | | | 00:41:05 | +00:12:48 | Detail |
134. |
Mikeš |
Filip | CK Vinohradské šlapky | #381# | muži B | 64. | | | 00:41:09 | +00:12:52 | Detail |
135. |
Šindelář |
Jakub | Kanoistika Sparta | #359# | dorostenci starší | 14. | | | 00:41:18 | +00:13:01 | Detail |
136. |
Pašek |
František | Ok Kamenice | #382# | muži B | 65. | | | 00:41:24 | +00:13:07 | Detail |
137. |
Kolesa |
Vojta | DGP | #388# | dorostenci starší | 15. | | | 00:41:38 | +00:13:21 | Detail |
138. |
Polívka |
Petr | Říčany | #201# | muži B | 66. | | | 00:41:52 | +00:13:35 | Detail |
139. |
Kotrba |
Radek | Říčany | #281# | muži B | 67. | | | 00:41:52 | +00:13:35 | Detail |
140. |
Matisko |
Peter | Run 4ever | #378# | muži B | 68. | | | 00:42:02 | +00:13:45 | Detail |
141. |
Karafiát |
Roman | Kladruby | #181# | muži B | 69. | | | 00:42:10 | +00:13:53 | Detail |
142. |
Děd |
Pavel | Rolníci - ČZU | #226# | muži B | 70. | | | 00:42:14 | +00:13:57 | Detail |
143. |
Sušánka |
Robert | DGP | #286# | muži C | 12. | | | 00:42:14 | +00:13:57 | Detail |
144. |
Mrva |
Pavel | Popovice | #397# | muži C | 13. | | | 00:42:25 | +00:14:08 | Detail |
145. |
Gregor |
Jaroslav | Běchovice | #211# | muži D | 3. | | | 00:42:28 | +00:14:11 | Detail |
146. |
Vaníček |
Petr | | #369# | muži D | 4. | | | 00:42:29 | +00:14:12 | Detail |
147. |
Rada |
Petr | AC Obora Hvezda praha | #349# | muži C | 14. | | | 00:42:39 | +00:14:22 | Detail |
148. |
Vávra |
Radomír | Kerteam | #416# | muži C | 15. | | | 00:42:39 | +00:14:22 | Detail |
149. |
Andrušík |
Radek | Kanoistika Sedlčany | #339# | dorostenci starší | 16. | | | 00:42:40 | +00:14:23 | Detail |
150. |
Valsa |
Radek | Kanoistika Sedlčany | #341# | dorostenci starší | 17. | | | 00:42:41 | +00:14:24 | Detail |
151. |
Černý |
Pavel | umalehoberlina.cz | #180# | muži A | 45. | | | 00:42:44 | +00:14:27 | Detail |
152. |
Novotný |
Michal | | #228# | muži B | 71. | | | 00:42:46 | +00:14:29 | Detail |
153. |
Stráněl |
Jiří | Swix - Madshus team | #290# | muži A | 46. | | | 00:42:49 | +00:14:32 | Detail |
154. |
Křížek |
Martin | Kona Runners | #368# | muži B | 72. | | | 00:43:14 | +00:14:57 | Detail |
155. |
Hanousek |
Jakub | | #334# | muži A | 47. | | | 00:43:15 | +00:14:58 | Detail |
156. |
Hamouz |
Jan | Praha 4 | #208# | muži A | 48. | | | 00:43:28 | +00:15:11 | Detail |
157. |
Jedlička |
Adam | OK Kamenice | #258# | muži B | 73. | | | 00:43:31 | +00:15:14 | Detail |
158. |
Gbelec |
Petr | Run 4ever | #379# | muži B | 74. | | | 00:43:32 | +00:15:15 | Detail |
159. |
Palata |
Vlasta | DGP | #327# | muži C | 16. | | | 00:43:32 | +00:15:15 | Detail |
160. |
Procházka |
Roman | Tuchoraz | #420# | muži B | 75. | | | 00:43:38 | +00:15:21 | Detail |
161. |
Mrázek |
Oldřich | DGP | #263# | muži C | 17. | | | 00:43:38 | +00:15:21 | Detail |
162. |
Balej |
Jiří | OK Kamenice | #350# | muži B | 76. | | | 00:43:46 | +00:15:29 | Detail |
163. |
Kubíček |
Tomáš | Bojásci | #429# | muži A | 49. | | | 00:44:00 | +00:15:43 | Detail |
164. |
Maleček |
Petr | TJ Sokol Suchdol | #282# | muži B | 77. | | | 00:44:08 | +00:15:51 | Detail |
165. |
Jančář |
Franta | Senohraby | #430# | muži B | 78. | domácí muži 8 km | 10. | 00:44:34 | +00:16:17 | Detail |
166. |
Smetana |
Karel | Benešovský běžecký klub | #194# | muži D | 5. | | | 00:44:52 | +00:16:35 | Detail |
167. |
Augusta |
Michal | Květnice | #292# | muži B | 79. | | | 00:44:53 | +00:16:36 | Detail |
168. |
Jelínek |
Pavel | Praha 6 | #230# | muži C | 18. | | | 00:44:57 | +00:16:40 | Detail |
169. |
Krása |
David | Sokol Malá Strana | #189# | muži C | 19. | | | 00:44:58 | +00:16:41 | Detail |
170. |
Škvor |
Petr | Senohraby | #182# | muži C | 20. | domácí muži 8 km | 11. | 00:45:06 | +00:16:49 | Detail |
171. |
Ptáček |
Jan | Bad Flash | #259# | muži B | 80. | | | 00:45:06 | +00:16:49 | Detail |
172. |
Lichtenberg |
Martin | Sokol Senohraby | #324# | muži B | 81. | domácí muži 8 km | 12. | 00:45:07 | +00:16:50 | Detail |
173. |
Urbanec |
Jan | Zaječice | #240# | muži A | 50. | | | 00:45:34 | +00:17:17 | Detail |
174. |
Navrátil |
Josef | Strančice | #425# | muži D | 6. | | | 00:45:37 | +00:17:20 | Detail |
175. |
Lkovary |
Mára | DGP | #402# | muži C | 21. | | | 00:45:48 | +00:17:31 | Detail |
176. |
Dufek |
Pavel | DGP | #387# | muži B | 82. | | | 00:45:50 | +00:17:33 | Detail |
177. |
Lukeš |
Jiří | JaJ Vlašim | #438# | muži C | 22. | | | 00:45:53 | +00:17:36 | Detail |
178. |
Struk |
Jiří | | #235# | muži A | 51. | | | 00:45:55 | +00:17:38 | Detail |
179. |
Kožina |
Petr | PGP | #294# | muži C | 23. | | | 00:46:10 | +00:17:53 | Detail |
180. |
Suttr |
Pavel | SV Mrač | #244# | muži B | 83. | | | 00:46:17 | +00:18:00 | Detail |
181. |
Linhart |
František | Adidas Praha | #412# | muži A | 52. | | | 00:46:22 | +00:18:05 | Detail |
182. |
Slavík |
Petr | Úpice | #418# | muži B | 84. | | | 00:46:23 | +00:18:06 | Detail |
183. |
Šťastný |
Radek | Sokol Senohraby | #280# | muži B | 85. | domácí muži 8 km | 13. | 00:46:24 | +00:18:07 | Detail |
184. |
Cinka |
Ivan | Benešovský běžecký klub | #196# | muži C | 24. | | | 00:46:34 | +00:18:17 | Detail |
185. |
Křoustek |
Karel | SKI Skuhrov | #206# | muži D | 7. | | | 00:46:43 | +00:18:26 | Detail |
186. |
Šesták |
Jindřich | KKK Praha | #210# | muži D | 8. | | | 00:47:02 | +00:18:45 | Detail |
187. |
Vytásek |
Jaroslav | Senohraby | #221# | muži B | 86. | domácí muži 8 km | 14. | 00:47:07 | +00:18:50 | Detail |
188. |
Kočovský |
Miroslav | Senohraby | #209# | muži B | 87. | domácí muži 8 km | 15. | 00:47:16 | +00:18:59 | Detail |
189. |
Klaška |
Pavel | Kotlářka Praha | #329# | muži C | 25. | | | 00:47:19 | +00:19:02 | Detail |
190. |
Růžička |
Jan | Praha 17 | #223# | muži A | 53. | | | 00:47:32 | +00:19:15 | Detail |
191. |
Vatěra |
Václav | | #212# | muži D | 9. | | | 00:47:35 | +00:19:18 | Detail |
192. |
Kadleček |
Aleš | Kanoistika Sedlčany | #338# | muži B | 88. | | | 00:48:09 | +00:19:52 | Detail |
193. |
Košťák |
Luboš | Lhotka | #372# | muži B | 89. | | | 00:48:19 | +00:20:02 | Detail |
194. |
Špaček |
Jan | AC Kobylisy | #371# | muži B | 90. | | | 00:48:40 | +00:20:23 | Detail |
195. |
Krása |
Štěpán | Sokol Řepy | #190# | muži B | 91. | | | 00:48:56 | +00:20:39 | Detail |
196. |
Štěpánek |
Petr | Praha 4 | #392# | muži C | 26. | | | 00:50:07 | +00:21:50 | Detail |
197. |
Mráz |
Pavel Stoupík | DGP | #283# | muži B | 92. | | | 00:50:09 | +00:21:52 | Detail |
198. |
Votava |
Petr | KNC | #314# | muži C | 27. | | | 00:50:14 | +00:21:57 | Detail |
199. |
Strejček |
Jiří | Praha 10 | #427# | muži A | 54. | | | 00:50:20 | +00:22:03 | Detail |
200. |
Dvořák |
Libor | DGP | #403# | muži C | 28. | | | 00:50:23 | +00:22:06 | Detail |
201. |
Konvička |
Jan | Senohraby | #394# | muži B | 93. | domácí muži 8 km | 16. | 00:50:37 | +00:22:20 | Detail |
202. |
Bárta |
Přemysl | Galaxie | #419# | muži C | 29. | | | 00:50:46 | +00:22:29 | Detail |
203. |
Hlásko |
Richard | Praha | #436# | muži B | 94. | | | 00:51:20 | +00:23:03 | Detail |
204. |
Cipl |
František | Bonbon Praha | #198# | muži D | 10. | | | 00:51:43 | +00:23:26 | Detail |
205. |
Doupovec |
Petr | Lštěnský pedál | #236# | muži B | 95. | domácí muži 8 km | 17. | 00:51:47 | +00:23:30 | Detail |
206. |
Čadil |
Jan | OB FS Praha | #218# | muži D | 11. | | | 00:52:10 | +00:23:53 | Detail |
207. |
Štros |
Ota | Super Slow Motion | #195# | muži C | 30. | | | 00:52:23 | +00:24:06 | Detail |
208. |
Karas |
Ondřej | klub Omon Praha | #197# | muži A | 55. | | | 00:53:10 | +00:24:53 | Detail |
209. |
Jankovský |
Stanislav | Praha 12 | #439# | muži C | 31. | | | 00:53:30 | +00:25:13 | Detail |
210. |
Lifold |
Kryštof | Spartak Modřany | #389# | dorostenci starší | 18. | | | 00:54:23 | +00:26:06 | Detail |
211. |
Novák |
Jiří | BK ROVER | #193# | muži D | 12. | | | 00:55:11 | +00:26:54 | Detail |
212. |
Mašek |
Stanislav | Kanoistika Sedlčany | #340# | dorostenci starší | 19. | | | 00:55:33 | +00:27:16 | Detail |
213. |
Nemeth |
MAREK | Mufloni Kunratice | #262# | muži A | 56. | | | 00:56:42 | +00:28:25 | Detail |
214. |
Panuščík |
Petr | DGP | #285# | muži A | 57. | | | 00:56:52 | +00:28:35 | Detail |
215. |
Kubáň |
Michal | Mufloni Kunratice | #261# | muži B | 96. | | | 00:57:00 | +00:28:43 | Detail |
216. |
Navrátil |
Zdeněk | Praha | #411# | muži B | 97. | | | 00:58:25 | +00:30:08 | Detail |
217. |
Ge |
Evžen | Maratonské vrány | #187# | muži D | 13. | | | 00:58:59 | +00:30:42 | Detail |
218. |
Janeček |
Jaroslav | Sabzo Praha | #384# | muži D | 14. | | | 01:00:39 | +00:32:22 | Detail |
219. |
Veselý |
Milan | Sokol Senohraby | #323# | muži C | 32. | domácí muži 8 km | 18. | 01:01:06 | +00:32:49 | Detail |
220. |
Starý |
Stanislav | Roubíčkova Lhota | #192# | muži D | 15. | | | 01:04:09 | +00:35:52 | Detail |
221. |
Skořepa |
Michael | Spoje Praha | #422# | muži D | 16. | | | 01:26:10 | +00:57:53 | Detail |
222. |
Krejsa |
Václav | BONBON Praha | #188# | muži D | 17. | | | 01:45:31 | +01:17:14 | Detail |
DNF |
Kalfař |
Jakub | Kbely cycling team | #271# | muži A | | | | | | Detail |
DNF |
Petržela |
Martin | Volvo - Rock Machine | #335# | muži B | | | | | | Detail |
DNF |
Svěchota |
Petr | Spartak Praha 4 | #246# | muži C | | | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |