Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
27. 11. 2016
8 km (starší dorostenci a muži) Kategorie muži C
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Skupina 2 | #2 | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Janovský |
Tomáš | SK Praga | #336# | | | 00:34:49 | | Detail |
2. |
Neuman |
Jaroslav | DGP | #302# | | | 00:35:36 | +00:00:47 | Detail |
3. |
Sádovský |
Luboš | | #398# | | | 00:35:37 | +00:00:48 | Detail |
4. |
Fišer |
Pavel | TJ Stodůlky Praha | #229# | | | 00:36:41 | +00:01:52 | Detail |
5. |
Prchal |
Pavel | GP Kolín | #406# | | | 00:38:26 | +00:03:37 | Detail |
6. |
Jindra |
David | Brid Team | #432# | | | 00:38:39 | +00:03:50 | Detail |
7. |
Tůma |
Jiří | Vlašim | #279# | | | 00:38:57 | +00:04:08 | Detail |
8. |
Chmelik |
Martin | 10 beers after | #183# | | | 00:38:59 | +00:04:10 | Detail |
9. |
Němeček |
Jan | Ok Kamenice | #376# | | | 00:39:00 | +00:04:11 | Detail |
10. |
Veselý |
Jan | Sokol Senohraby | #300# | domácí muži 8 km | 8. | 00:39:19 | +00:04:30 | Detail |
11. |
Nešpor |
Jan | | #380# | | | 00:40:52 | +00:06:03 | Detail |
12. |
Sušánka |
Robert | DGP | #286# | | | 00:42:14 | +00:07:25 | Detail |
13. |
Mrva |
Pavel | Popovice | #397# | | | 00:42:25 | +00:07:36 | Detail |
14. |
Rada |
Petr | AC Obora Hvezda praha | #349# | | | 00:42:39 | +00:07:50 | Detail |
15. |
Vávra |
Radomír | Kerteam | #416# | | | 00:42:39 | +00:07:50 | Detail |
16. |
Palata |
Vlasta | DGP | #327# | | | 00:43:32 | +00:08:43 | Detail |
17. |
Mrázek |
Oldřich | DGP | #263# | | | 00:43:38 | +00:08:49 | Detail |
18. |
Jelínek |
Pavel | Praha 6 | #230# | | | 00:44:57 | +00:10:08 | Detail |
19. |
Krása |
David | Sokol Malá Strana | #189# | | | 00:44:58 | +00:10:09 | Detail |
20. |
Škvor |
Petr | Senohraby | #182# | domácí muži 8 km | 11. | 00:45:06 | +00:10:17 | Detail |
21. |
Lkovary |
Mára | DGP | #402# | | | 00:45:48 | +00:10:59 | Detail |
22. |
Lukeš |
Jiří | JaJ Vlašim | #438# | | | 00:45:53 | +00:11:04 | Detail |
23. |
Kožina |
Petr | PGP | #294# | | | 00:46:10 | +00:11:21 | Detail |
24. |
Cinka |
Ivan | Benešovský běžecký klub | #196# | | | 00:46:34 | +00:11:45 | Detail |
25. |
Klaška |
Pavel | Kotlářka Praha | #329# | | | 00:47:19 | +00:12:30 | Detail |
26. |
Štěpánek |
Petr | Praha 4 | #392# | | | 00:50:07 | +00:15:18 | Detail |
27. |
Votava |
Petr | KNC | #314# | | | 00:50:14 | +00:15:25 | Detail |
28. |
Dvořák |
Libor | DGP | #403# | | | 00:50:23 | +00:15:34 | Detail |
29. |
Bárta |
Přemysl | Galaxie | #419# | | | 00:50:46 | +00:15:57 | Detail |
30. |
Štros |
Ota | Super Slow Motion | #195# | | | 00:52:23 | +00:17:34 | Detail |
31. |
Jankovský |
Stanislav | Praha 12 | #439# | | | 00:53:30 | +00:18:41 | Detail |
32. |
Veselý |
Milan | Sokol Senohraby | #323# | domácí muži 8 km | 18. | 01:01:06 | +00:26:17 | Detail |
DNF |
Svěchota |
Petr | Spartak Praha 4 | #246# | | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |