Oficiální Výsledková listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem
21. 1. 2017

hlavní

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. FRANĚK JanTriklub Příbram#111998M18-391.00:27:30Detail
2. ROSOL Jiříloko beroun#481974M40-491.00:27:56+00:00:26.1900:13:55.9200:13:59.97Detail
3. KUPIDLOVSKÝ DanielStodůlky#1021976M40-492.00:28:12+00:00:41.9600:13:54.4500:14:17.21Detail
4. MACHUTA MatějSK Sporting Příbram#381997M18-392.00:30:15+00:02:44.3000:14:28.1600:15:45.84Detail
5. HLAS JakubKerteam#171989M18-393.00:30:40+00:03:09.39Detail
6. KARAS tomášbohutín#261967M50-591.00:30:49+00:03:19.03Detail
7. ŠIRANEC PeterKoněprusy#591981M18-394.00:31:22+00:03:51.9200:15:25.1400:15:56.47Detail
8. JERIE MarekSK MUP#771983M18-395.00:32:26+00:04:55.3200:15:38.7400:16:46.27Detail
9. SLÁDEČEK JakubSenešnice#541974M40-493.00:32:36+00:05:05.3100:15:52.5700:16:42.44Detail
10. ČERNOHORSKÝ TomášTriatlon Team Příbram#981997M18-396.00:32:48+00:05:17.6600:15:51.1200:16:56.23Detail
11. SCHEU HaraldLMB#1071968M40-494.00:32:53+00:05:22.4800:16:41.8200:16:10.36Detail
12. SZAPPANOS PavelSvatý Jan pod Skalou#841964M50-592.00:33:01+00:05:30.3000:16:01.5400:16:58.45Detail
13. SKALIČKA JiříPříbram#521974M40-495.00:33:12+00:05:41.9600:16:10.9200:17:00.73Detail
14. BĚLOHLÁVEK KarelTJ Sparta Podluhy#71981M18-397.00:33:42+00:06:11.57Detail
15. PEJŠA Jansmí být prázdné#441975M40-496.00:33:44+00:06:13.38Detail
16. STÝBLOVÁ BáraLoko Beroun#1031999Z18-341.00:33:48+00:06:18.1600:16:52.7100:16:55.15Detail
17. MEJZR DušanVeverky#401974M40-497.00:34:03+00:06:32.63Detail
18. BEJČEK MichalSK BEJKOVO#41977M40-498.00:34:19+00:06:48.94Detail
19. ŠKRLANT MartinŽebrák#601979M18-398.00:34:27+00:06:56.8700:16:55.2800:17:31.28Detail
20. MATĚJKA DušanSparta Podluhy#1051978M18-399.00:34:49+00:07:19.0700:17:00.8000:17:47.96Detail
21. FLACHS MichalZličín#101987M18-3910.00:35:14+00:07:43.3600:17:42.3500:17:30.70Detail
22. DUŠEK RostislavDataLine#91971M40-499.00:35:17+00:07:46.4400:17:18.7100:17:57.42Detail
23. ŘECHKOVÁ SvatavaOxygen Příbram#501967Z45-541.00:35:34+00:08:03.4100:17:33.7100:17:59.40Detail
24. KAREŠ MartinVižina#321973M40-4910.00:35:36+00:08:05.74Detail
25. BURGER MartinKoubatrans, Zdice#1001984M18-3911.00:35:38+00:08:08.1600:18:04.5600:17:33.29Detail
26. KRAUS DanielCheznovice#801990M18-3912.00:35:44+00:08:13.9200:17:47.7700:17:55.85Detail
27. KARASOVÁ věrabohutín#311972Z45-542.00:36:00+00:08:30.09Detail
28. TUREK JiříChaloupky#681962M50-593.00:36:19+00:08:48.52Detail
29. SEHNAL AdrienDukla Praha#831953M60-691.00:36:31+00:09:00.7200:17:49.2600:18:41.16Detail
30. HŘÍDEL RadekPříbram#1061974M40-4911.00:36:36+00:09:06.2600:18:25.5200:18:10.43Detail
31. HEJL LiborHostomice#161982M18-3913.00:36:39+00:09:08.56Detail
32. ŠOLC JanŠolc Team#611974M40-4912.00:36:46+00:09:15.87Detail
33. ŘEHÁČEK MichaelBEFIT Příbram#491973M40-4913.00:36:48+00:09:17.69Detail
34. PROCHÁZKA JiříBTK EURO BIKE Praha#451970M40-4914.00:36:53+00:09:22.3800:18:18.4700:18:33.61Detail
35. MATEJOVSKÝ PavelAVC MK Kladno#391965M50-594.00:36:55+00:09:24.87Detail
36. VÁVRA PavelVorvani#731968M40-4915.00:36:59+00:09:28.7400:18:06.7300:18:51.70Detail
37. FRAŇKOVÁ MichaelaFraněk team Vysoká#131970Z45-543.00:37:04+00:09:33.8100:18:15.2600:18:48.25Detail
38. KUBÁT VlastimilSrub Team Hořovice#371978M18-3914.00:37:16+00:09:45.72Detail
39. VÁŇA MiloslavBOHUTÍN#871963M50-595.00:37:40+00:10:09.8400:18:36.8700:19:02.67Detail
40. ACOSTA José OscarBeroun#11980M18-3915.00:38:08+00:10:37.89Detail
41. VEČERKOVÁ MarcelaVeverky#741981Z35-441.00:38:12+00:10:41.9400:18:20.2900:19:51.34Detail
42. HODAČ VladimírKrálův Dvůr#181976M40-4916.00:38:35+00:11:04.40Detail
43. ŠOLCOVÁ VeronikaŠolc Team#651976Z35-442.00:38:37+00:11:06.9600:18:35.4400:20:01.21Detail
44. BEJČKOVÁ ZlatušeSK BEJKOVO#61974Z35-443.00:38:48+00:11:17.53Detail
45. UNGR Antonín#691952M60-692.00:39:11+00:11:40.41Detail
46. ČANDA JanSK Tochovice#81985M18-3916.00:39:24+00:11:53.42Detail
47. KREJČÍ JitkaTJ Krejčí.cz#341985Z18-342.00:39:34+00:12:04.04Detail
48. WERNER PetrLiga 100 Praha#751951M60-693.00:40:01+00:12:30.9400:19:07.0000:20:53.64Detail
49. KAFKOVÁ LucieZdice#251982Z35-444.00:40:15+00:12:44.88Detail
50. SKALIČKOVÁ VladimíraPříbram#531975Z35-445.00:40:19+00:12:49.05Detail
51. RIEGEROVÁ MichaelaVyběhej se, Příbram#461977Z35-446.00:40:41+00:13:10.6800:19:54.5400:20:45.83Detail
52. SVOBODA JanPříbram#571943M70plus1.00:40:50+00:13:19.5700:20:04.4200:20:44.84Detail
53. VĚTROVSKÝ AlešTriklub Příbram#1081982M18-3917.00:41:00+00:13:29.4700:23:15.1200:17:44.04Detail
54. TUHÁČEK MilanSK Prdlavky#671965M50-596.00:41:23+00:13:52.75Detail
55. SVOZILOVÁ LudmilaVeverky#1041983Z18-343.00:41:49+00:14:18.8400:20:32.9000:21:15.64Detail
56. ŘÁPEK VáclavAVC PRAHA#821942M70plus2.00:42:10+00:14:39.4900:21:01.0300:21:08.15Detail
57. ROCK JanSokol Uhnošť#471954M60-694.00:42:55+00:15:24.84Detail
58. BATULKA MartinPunkTrail#21975M40-4917.00:43:04+00:15:34.00Detail
59. KRÁL VáclavPlzeň#791983M18-3918.00:43:31+00:16:01.1000:21:13.7500:22:17.04Detail
60. KRAHULEC MarekABK Lochovice#331988M18-3919.00:44:52+00:17:21.42Detail
61. HÁJKOVÁ TerezaLoko Beroun#151976Z35-447.00:45:00+00:17:29.8800:21:50.8500:23:08.72Detail
62. SVOBODOVÁ DanaPříbram#581952Z55plus1.00:46:01+00:18:30.54Detail
63. MAREŠ MartinZruč-Senec#811963M50-597.00:46:20+00:18:49.5500:23:12.1600:23:07.08Detail
64. KŘÍŽ VladimírSporting Příbram#361943M70plus3.00:46:39+00:19:08.6300:23:06.0500:23:32.28Detail
VINKLÁREK IvoMFF UK#891992M18-3900:00:00Detail
KOUTNÝ Michal#781990M18-3900:00:00Detail
HRADECKÝ JanTriatlon Team Příbram#221983M18-3900:00:00Detail
HRADECKÁ KateřinaTriatlon Team Příbram#211982Z35-4400:00:00Detail
UXA TomášURT Beroun#711965M50-5900:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz