Oficiální Výsledková listina Kladenský maratón 2017
9. 9. 2017

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. HASOŇ PetrVarnsdorf#94M1 (18-39)1.02:44:43
05:27, 18:43, 18:57, 19:14, 19:28, 19:39, 20:02, 20:15, 20:13, 02:38, Detail
2. HAVEL FilipBK Louny#113M1 (18-39)2.02:45:11+00:00:28
05:39, 19:04, 19:09, 19:14, 19:20, 19:23, 19:40, 20:15, 20:23, 02:58, Detail
3. ČADA RadimTJ Sokol Unhošť#159M2 (40-49)1.02:47:48+00:03:05
05:49, 19:58, 19:59, 19:53, 19:55, 19:51, 20:01, 20:01, 19:43, 02:32, Detail
4. HURYCH JakubMaratón klub Kladno#1M1 (18-39)3.02:49:02+00:04:19
05:37, 19:06, 19:22, 19:47, 19:54, 19:58, 20:21, 20:57, 21:18, 02:38, Detail
5. PROCHÁZKA MarekTJ Šumperk#40M2 (40-49)2.02:49:55+00:05:12
05:39, 19:32, 19:38, 19:43, 19:53, 20:15, 20:35, 21:05, 20:52, 02:39, Detail
6. VANĚČEK MichaelVlachovo Březí CZE#90M1 (18-39)4.02:50:25+00:05:42
05:29, 19:16, 19:55, 20:00, 20:01, 20:22, 20:37, 21:00, 20:55, 02:44, Detail
7. KOPECKÝ Martin#85M1 (18-39)5.02:50:59+00:06:16
06:00, 19:34, 19:31, 19:52, 20:29, 20:22, 20:21, 20:45, 21:21, 02:38, Detail
8. SCHOŘ JakubTJ Sokol Unhošť#69M1 (18-39)6.02:52:37+00:07:54
05:35, 19:05, 19:07, 18:21, 18:38, 19:02, 19:37, 20:58, 25:57, 06:11, Detail
9. KLIKA PetrTK Novis#56M1 (18-39)7.02:59:57+00:15:14
05:47, 20:20, 20:07, 20:22, 20:40, 21:29, 22:15, 22:53, 23:05, 02:52, Detail
10. ŠTÍBAL MartinMaratón klub Kladno#100M1 (18-39)8.03:00:22+00:15:39
06:18, 20:50, 21:04, 20:59, 21:02, 21:18, 21:34, 21:58, 22:16, 02:57, Detail
11. BESHIR ErvinSK Zdice#145M3 (50-59)1.03:04:30+00:19:47
05:34, 19:11, 19:56, 20:21, 20:53, 21:37, 22:21, 24:00, 26:44, 03:47, Detail
12. TOMAN RadekAFK Kornice / Živé Kornice#22M1 (18-39)9.03:06:34+00:21:51
05:36, 19:08, 19:10, 19:31, 20:33, 21:32, 23:06, 28:36, 25:44, 03:33, Detail
13. KÁRNÍK JanBěžecká parta Žižkov (BPŽ)#87M1 (18-39)10.03:08:11+00:23:28
06:18, 20:50, 21:05, 20:58, 21:03, 21:41, 23:22, 24:48, 25:15, 02:45, Detail
14. HOKEŠ MartinZvole#81M2 (40-49)3.03:08:30+00:23:47
06:50, 22:24, 22:26, 22:18, 22:25, 22:17, 22:04, 22:10, 22:31, 02:59, Detail
15. HOMOLA Jiří10. ZŠ Kladno#128M2 (40-49)4.03:11:17+00:26:34
06:30, 22:06, 21:59, 22:14, 22:39, 22:07, 22:28, 23:22, 24:25, 03:21, Detail
16. JURÁSEK JaroslavMaratón klub Kladno#15M3 (50-59)2.03:12:09+00:27:26
06:38, 22:05, 21:57, 21:36, 22:07, 22:28, 22:57, 24:00, 24:51, 03:24, Detail
17. RUSŇÁK PavelTJ Sokol Unhošť#74M1 (18-39)11.03:13:17+00:28:34
05:46, 19:45, 19:33, 19:58, 20:51, 21:52, 27:04, 28:30, 26:24, 03:29, Detail
18. FLEGL VlastimilTJ Spartak Vrchlabí#141M1 (18-39)12.03:15:27+00:30:44
05:34, 19:07, 19:09, 19:00, 19:16, 19:46, 22:53, 32:18, 34:08, 04:09, Detail
19. MAŠEK PetrAO Spartak Vrchlabí#167M1 (18-39)13.03:15:35+00:30:52
06:15, 22:07, 22:07, 21:46, 21:46, 21:50, 22:43, 24:47, 28:22, 03:48, Detail
20. ČERNÝ AntonínKladno#6M2 (40-49)5.03:16:16+00:31:33
06:19, 21:51, 21:44, 22:06, 22:18, 22:58, 24:15, 25:00, 26:23, 03:17, Detail
21. VÍTEK KarelSK Praga#155M1 (18-39)14.03:16:27+00:31:44
05:40, 20:35, 20:31, 24:19, 25:44, 23:46, 24:29, 24:43, 23:50, 02:44, Detail
22. FANTA LadislavMaratón klub kladno#10M3 (50-59)3.03:16:47+00:32:04
06:09, 20:58, 21:07, 21:53, 22:41, 23:47, 24:34, 25:42, 26:38, 03:12, Detail
23. HAVLÁSEK PetrMaratón klub Kladno#73M1 (18-39)15.03:17:57+00:33:14
06:25, 21:57, 22:01, 21:59, 22:00, 22:39, 24:17, 26:03, 27:17, 03:13, Detail
24. HORBAJ DušanSVP Kladno#166M1 (18-39)16.03:19:00+00:34:17
06:26, 20:49, 20:59, 20:58, 21:00, 21:19, 23:13, 30:06, 30:57, 03:07, Detail
25. REICHL JanMaratón klub Kladno#44M2 (40-49)6.03:19:21+00:34:38
06:27, 22:39, 22:13, 22:10, 22:21, 23:28, 23:44, 26:21, 26:25, 03:27, Detail
26. CHITTKA JörgCountry Club DE#11M3 (50-59)4.03:22:48+00:38:05
06:25, 22:15, 22:50, 22:39, 22:38, 22:36, 23:32, 25:46, 30:13, 03:48, Detail
27. BAREŠ JanMaratón klub Kladno#72M1 (18-39)17.03:25:43+00:41:00
07:00, 23:53, 23:25, 23:16, 23:03, 23:34, 24:13, 26:00, 27:36, 03:38, Detail
28. VINTR RadekKladno#4M1 (18-39)18.03:27:18+00:42:35
06:36, 23:08, 23:32, 24:03, 24:08, 24:56, 25:37, 25:59, 26:01, 03:13, Detail
29. LENDER JanUnicorn#152M2 (40-49)7.03:29:29+00:44:46
06:18, 22:03, 22:15, 22:46, 23:41, 24:54, 27:43, 29:13, 26:58, 03:32, Detail
30. BROŽ MilanAdidas Runners Praha#131M2 (40-49)8.03:30:51+00:46:08
08:03, 22:38, 23:16, 23:20, 24:06, 24:29, 25:58, 27:02, 28:20, 03:33, Detail
31. HORA HonzaAktuář Hořovice#66M2 (40-49)9.03:30:58+00:46:15
07:12, 24:09, 24:04, 24:06, 24:38, 24:48, 25:10, 25:45, 27:49, 03:11, Detail
32. ZUMMER ZdeněkTraged Team Praha#42M2 (40-49)10.03:31:56+00:47:13
07:06, 23:38, 23:44, 24:07, 24:06, 24:38, 25:34, 27:36, 27:42, 03:40, Detail
33. PATERA MiroslavBK Ĺouny#111M3 (50-59)5.03:32:27+00:47:44
07:13, 24:10, 24:02, 24:03, 24:09, 24:10, 25:08, 27:59, 28:02, 03:26, Detail
34. ROSENKRANZ DavidBěžci Slaný#156M1 (18-39)19.03:33:31+00:48:48
06:44, 21:50, 21:56, 22:08, 22:58, 26:03, 28:16, 28:30, 31:26, 03:35, Detail
35. ČERNÝ LuděkMaratón klub Kladno#29M1 (18-39)20.03:33:42+00:48:59
07:12, 24:11, 24:02, 24:01, 24:09, 24:12, 25:22, 26:50, 29:39, 03:56, Detail
36. DOČEKAL FrantišekKladno#5M2 (40-49)11.03:33:53+00:49:10
07:07, 22:32, 22:35, 22:41, 23:42, 24:37, 25:27, 27:45, 32:56, 04:27, Detail
37. MARHOLD PetrChoceň#30M1 (18-39)21.03:34:22+00:49:39
07:32, 25:11, 24:21, 24:21, 24:24, 24:32, 25:22, 25:31, 29:58, 03:04, Detail
38. NEJEDLÝ PetrPraha 5#26M2 (40-49)12.03:34:42+00:49:59
07:28, 24:43, 24:23, 24:38, 24:56, 25:21, 25:22, 27:06, 27:23, 03:17, Detail
39. PILÍK StanislavPanský mlýn Rakovník#67M4 (60-69)1.03:34:45+00:50:02
07:02, 23:31, 23:57, 24:32, 25:14, 26:06, 26:21, 26:44, 27:40, 03:31, Detail
40. BARBORA MartinKlokočná#148M2 (40-49)13.03:36:17+00:51:34
07:07, 24:44, 25:09, 24:44, 24:36, 25:26, 26:08, 26:13, 28:27, 03:38, Detail
41. ŠMIDA VladimírMK Tatran Spišská Nová Ves#21M4 (60-69)2.03:36:28+00:51:45
06:55, 23:30, 24:08, 24:06, 24:56, 26:02, 26:32, 27:54, 28:25, 03:55, Detail
42. BODNAR PavelMaratón klub Kladno#46M2 (40-49)14.03:36:48+00:52:05
07:34, 25:16, 24:48, 25:00, 25:09, 25:36, 25:51, 26:35, 27:11, 03:41, Detail
43. ZATLOUKAL MarekTJ Liga 100 Olomouc#123M3 (50-59)6.03:37:25+00:52:42
07:37, 24:37, 25:25, 24:51, 24:21, 24:59, 25:26, 26:47, 30:09, 03:07, Detail
44. ŠTREBA JaroslavBěžci Slaný#70M2 (40-49)15.03:38:05+00:53:22
06:41, 22:47, 22:36, 22:50, 24:30, 25:53, 28:07, 30:15, 30:47, 03:33, Detail
45. PASEV PetrKovářská#129M3 (50-59)7.03:38:28+00:53:45
07:09, 22:37, 23:01, 23:58, 24:36, 26:48, 28:04, 28:52, 29:21, 03:57, Detail
46. KRATOCHVÍL PetrRakovník#157M2 (40-49)16.03:41:59+00:57:16
08:14, 24:58, 24:27, 23:56, 24:27, 25:17, 27:04, 28:08, 31:42, 03:41, Detail
47. KŮRKA LiborBK Louny#112M2 (40-49)17.03:44:03+00:59:20
07:13, 24:09, 24:03, 24:02, 24:09, 24:11, 27:34, 32:42, 32:13, 03:41, Detail
48. BLAŽEK JanSlaný#108M1 (18-39)22.03:44:08+00:59:25
08:32, 26:53, 26:55, 26:24, 26:51, 26:43, 26:28, 26:42, 25:16, 03:19, Detail
49. ZAŤKO MilanŽatec#41M3 (50-59)8.03:45:06+01:00:23
07:07, 24:18, 24:02, 24:01, 24:09, 24:12, 26:21, 29:06, 37:49, 03:56, Detail
50. TLUSTÝ TomášMaratón klub Kladno#65M1 (18-39)23.03:47:49+01:03:06
07:31, 24:29, 24:16, 24:53, 25:50, 27:16, 29:04, 30:57, 29:55, 03:33, Detail
51. JASINSKI VáclavBiskupcovi#130M1 (18-39)24.03:49:08+01:04:25
08:04, 25:26, 25:45, 25:54, 25:51, 26:26, 27:43, 29:09, 31:06, 03:38, Detail
52. KRATOCHVÍL LadislavLoko Rakovník#158M5 (70plus)1.03:49:18+01:04:35
08:15, 26:13, 25:51, 25:32, 26:06, 26:30, 27:45, 28:57, 30:10, 03:52, Detail
53. ŠŤASTNÝ JaroslavMaratón klub Kladno#139M4 (60-69)3.03:51:09+01:06:26
07:06, 24:21, 24:32, 24:53, 25:18, 27:13, 29:34, 29:37, 34:12, 04:17, Detail
54. BERÁNEK JosefMaratón klub Kladno#64M3 (50-59)9.03:51:29+01:06:46
07:43, 26:10, 26:19, 25:40, 26:05, 26:44, 27:49, 30:13, 30:47, 03:53, Detail
55. OSVALD RenéMaratón klub Kladno#23M2 (40-49)18.03:53:26+01:08:43
07:31, 24:45, 25:25, 24:56, 25:32, 26:57, 29:16, 31:22, 33:30, 04:07, Detail
56. CHLOUPEK PavelPraha#91M1 (18-39)25.03:55:00+01:10:17
07:30, 25:12, 24:59, 24:54, 25:33, 26:54, 29:21, 32:28, 33:31, 04:31, Detail
57. LORENČÍK AlešChrudim#146M2 (40-49)19.03:55:16+01:10:33
08:18, 26:37, 26:31, 26:56, 27:11, 27:31, 27:39, 28:42, 31:47, 03:58, Detail
58. KULHÁNEK OndřejKladno#7M2 (40-49)20.03:55:32+01:10:49
06:45, 23:56, 23:50, 24:03, 24:26, 25:50, 29:42, 33:40, 38:53, 04:20, Detail
59. NIČ MiloslavMaratón klub Kladno#82M2 (40-49)21.03:55:45+01:11:02
07:26, 24:30, 24:37, 24:53, 25:16, 25:49, 26:55, 29:51, 40:07, 06:16, Detail
60. NOVÁK MichalCFC Kladno#98M3 (50-59)10.03:56:01+01:11:18
07:24, 25:40, 27:00, 26:37, 27:27, 28:27, 29:21, 29:59, 30:08, 03:52, Detail
61. KMUNÍČEK TomášRozdělovští sršni#31M1 (18-39)26.03:56:04+01:11:21
07:49, 27:04, 27:39, 28:06, 27:04, 27:48, 28:06, 28:53, 29:45, 03:44, Detail
62. BROUČEK Tomáš#134M2 (40-49)22.03:56:34+01:11:51
06:28, 22:39, 22:18, 22:32, 23:05, 26:03, 28:16, 32:47, 46:09, 06:12, Detail
63. FLORIÁN Jan#115M1 (18-39)27.03:56:42+01:11:59
07:22, 23:20, 23:18, 23:21, 23:52, 25:19, 27:57, 34:39, 41:41, 05:49, Detail
64. HORÁK JakubBěžci Slaný#33M1 (18-39)28.03:57:13+01:12:30
07:46, 27:08, 26:31, 26:57, 27:12, 27:31, 27:40, 31:07, 32:02, 03:14, Detail
65. JELÍNEK JanBěh Kladno#165M2 (40-49)23.03:57:26+01:12:43
08:46, 26:48, 26:36, 26:16, 26:46, 27:59, 29:58, 30:41, 29:41, 03:48, Detail
66. VOSTRÝ MiroslavMaratón klub Kladno#28M2 (40-49)24.03:57:58+01:13:15
07:29, 27:46, 27:17, 27:26, 27:16, 28:10, 29:25, 30:20, 29:13, 03:32, Detail
67. KALISTA DavidVelké Přílepy#116M2 (40-49)25.03:58:07+01:13:24
07:48, 25:33, 25:39, 26:10, 26:40, 26:54, 29:24, 33:10, 32:35, 04:08, Detail
68. ŠELICHA JosefBěžci Slaný#36M1 (18-39)29.03:58:20+01:13:37
08:31, 27:53, 27:49, 27:25, 27:32, 28:35, 28:45, 29:46, 28:27, 03:31, Detail
69. PEREMSKÝ PetrUnhošť#83M1 (18-39)30.03:58:39+01:13:56
08:49, 28:47, 28:29, 29:00, 30:51, 29:13, 25:56, 25:29, 26:48, 05:12, Detail
70. LEDVINKA JosefPřibyslav#164M2 (40-49)26.03:59:09+01:14:26
08:36, 27:08, 26:36, 26:33, 26:43, 27:27, 29:15, 31:11, 32:15, 03:22, Detail
71. RÝPAR MiloslavBKČS#135M3 (50-59)11.04:03:28+01:18:45
07:47, 26:05, 26:18, 25:41, 25:29, 26:07, 28:54, 42:04, 32:06, 02:51, Detail
72. VOTOČEK OndřejPraha 4#18M2 (40-49)27.04:03:50+01:19:07
07:30, 24:56, 26:05, 26:38, 27:35, 30:07, 31:18, 32:14, 33:29, 03:53, Detail
73. URBÁNEK MichalBěžci Slaný#34M1 (18-39)31.04:03:50+01:19:07
07:47, 27:08, 26:33, 26:29, 27:37, 27:46, 29:25, 33:34, 33:30, 03:57, Detail
74. FAŮ Roman#59M1 (18-39)32.04:05:17+01:20:34
08:22, 27:59, 28:26, 28:14, 29:08, 30:43, 33:37, 19:40, 34:58, 04:05, Detail
75. DOLEJŠÍ OndřejPraha-Ruzyně#51M1 (18-39)33.04:06:29+01:21:46
07:44, 25:30, 25:44, 26:11, 26:17, 27:16, 29:24, 36:45, 37:23, 04:09, Detail
76. HRČEK PetrBrandýs nad Labem#43M3 (50-59)12.04:06:33+01:21:50
08:03, 26:59, 27:16, 27:44, 28:59, 28:44, 30:11, 31:52, 32:27, 04:12, Detail
77. DANÍČEK VáclavMaraton Klub Kladno#153M1 (18-39)34.04:07:26+01:22:43
07:25, 24:34, 24:15, 24:48, 24:46, 29:27, 31:43, 36:02, 40:22, 03:59, Detail
78. PÁLKA PavelGolfiq.cz#86M2 (40-49)28.04:09:05+01:24:22
07:09, 24:17, 24:01, 24:22, 25:46, 28:59, 32:51, 36:58, 40:20, 04:15, Detail
79. CIBULKA RadimIron Stars Beroun#50M1 (18-39)35.04:09:47+01:25:04
06:50, 23:45, 23:57, 24:12, 25:19, 27:45, 36:28, 41:19, 36:05, 04:03, Detail
80. KUBAL Martin#119M3 (50-59)13.04:09:53+01:25:10
08:40, 28:43, 29:46, 28:54, 29:43, 29:04, 29:21, 31:00, 30:39, 03:57, Detail
81. MARTIN DavidTábor#63M1 (18-39)36.04:09:57+01:25:14
08:25, 27:33, 27:17, 27:15, 27:10, 28:10, 31:47, 33:52, 34:01, 04:22, Detail
82. KMET MilanNove Straseci#37M3 (50-59)14.04:10:19+01:25:36
07:29, 25:10, 25:29, 26:49, 26:30, 28:03, 30:55, 35:33, 39:35, 04:40, Detail
83. BERÁNEK MichalBěžci Slaný#151M1 (18-39)37.04:10:27+01:25:44
07:45, 25:32, 25:30, 25:30, 26:55, 30:03, 34:50, 35:27, 34:46, 04:02, Detail
84. RYŠLINK MichalKladno#147M1 (18-39)38.04:12:26+01:27:43
07:07, 24:17, 24:25, 25:10, 27:38, 31:37, 36:18, 36:19, 35:31, 03:59, Detail
85. KOUPIL PetrTJ Liga 100 Olomouc#122M2 (40-49)29.04:13:36+01:28:53
08:06, 26:24, 26:33, 26:53, 27:34, 28:43, 31:06, 37:00, 36:57, 04:15, Detail
86. ČAMEK JakubKladno#114M2 (40-49)30.04:14:28+01:29:45
08:55, 31:02, 31:35, 31:09, 30:36, 30:47, 29:31, 28:30, 28:32, 03:44, Detail
87. ŠIŠKA JiříZdice#103M2 (40-49)31.04:15:06+01:30:23
08:41, 27:47, 27:40, 27:29, 27:31, 27:38, 31:03, 36:31, 36:41, 04:00, Detail
88. HVĚZDA Martinteam Hvězda#96M1 (18-39)39.04:15:19+01:30:36
07:16, 24:33, 24:10, 25:06, 28:16, 30:37, 32:53, 35:54, 42:04, 04:24, Detail
89. VESELÝ PavelKladno#12M2 (40-49)32.04:15:34+01:30:51
08:16, 26:15, 26:33, 26:54, 27:36, 29:31, 30:39, 35:53, 39:21, 04:30, Detail
90. ULMA TomášPraha#118M3 (50-59)15.04:18:34+01:33:51
08:24, 28:50, 29:41, 30:46, 31:05, 31:30, 31:46, 31:21, 31:19, 03:47, Detail
91. KUTIŠ JiříMaratón klub Kladno#53M4 (60-69)4.04:19:11+01:34:28
08:15, 26:12, 26:00, 27:04, 28:02, 29:13, 32:58, 35:55, 40:53, 04:34, Detail
92. LANDA JanSpartak Žebrák#48M2 (40-49)33.04:19:31+01:34:48
08:17, 27:18, 26:59, 27:28, 28:29, 29:10, 31:51, 36:09, 39:30, 04:14, Detail
93. ČERNÝ JiříAtletika Človíček#93M1 (18-39)40.04:19:47+01:35:04
08:37, 28:22, 28:34, 28:34, 28:41, 29:31, 31:48, 35:48, 35:09, 04:37, Detail
94. ZÁMIŠ LukášKladno#149M1 (18-39)41.04:20:38+01:35:55
08:50, 28:05, 27:59, 27:40, 27:50, 27:29, 28:33, 37:55, 41:58, 04:13, Detail
95. FIALA MilošPraha 13#3M2 (40-49)34.04:21:03+01:36:20
08:40, 27:52, 27:39, 27:31, 28:24, 30:09, 33:06, 37:30, 36:08, 03:58, Detail
96. MATOUŠEK MartinMaratón klub Kladno#78M2 (40-49)35.04:21:18+01:36:35
08:47, 30:50, 31:06, 30:24, 30:15, 32:32, 31:40, 30:10, 31:24, 04:02, Detail
97. MAŠEK ZdeněkKladno#127M2 (40-49)36.04:26:39+01:41:56
08:35, 28:18, 28:18, 28:55, 28:42, 29:32, 31:55, 35:42, 41:08, 05:29, Detail
98. DVOŘÁK TomášKladno#161M1 (18-39)42.04:26:39+01:41:56
08:48, 28:07, 27:54, 27:21, 27:58, 29:27, 33:38, 39:32, 39:21, 04:29, Detail
99. JELÍNEK OndřejKladno#163M1 (18-39)43.04:27:13+01:42:30
08:46, 29:27, 30:50, 30:40, 31:07, 32:11, 32:44, 33:43, 33:42, 03:56, Detail
100. PUCHOLT JiříT.J. Sokol Unhošť#13M3 (50-59)16.04:27:25+01:42:42
08:16, 25:58, 25:57, 27:02, 30:14, 33:35, 35:02, 38:03, 38:58, 04:15, Detail
101. FINGERHUT JiříMaratón klub Kladno#132M4 (60-69)5.04:28:21+01:43:38
07:54, 29:01, 28:33, 28:40, 28:43, 28:32, 28:41, 33:22, 48:27, 06:22, Detail
102. KUBR JanPraha 6#52M2 (40-49)37.04:33:32+01:48:49
08:50, 28:46, 28:29, 29:00, 31:06, 33:24, 35:13, 37:04, 38:04, 03:29, Detail
103. ŠVEJKOVSKÝ JanBuštěhrad#120M2 (40-49)38.04:34:18+01:49:35
07:50, 27:02, 27:14, 27:42, 28:58, 30:48, 37:14, 41:10, 41:35, 04:40, Detail
104. POSPÍŠEK MiroslavPraha#25M3 (50-59)17.04:35:20+01:50:37
08:14, 28:52, 30:01, 30:23, 32:37, 32:15, 33:38, 37:28, 37:48, 03:58, Detail
105. ČERNÝ JindřichBRN JNR#62M1 (18-39)44.04:35:55+01:51:12
08:10, 28:31, 29:07, 29:14, 30:12, 31:33, 35:05, 39:09, 40:03, 04:46, Detail
106. SIMON AlexanderDS Žilina#24M5 (70plus)2.04:36:39+01:51:56
08:07, 27:26, 28:45, 29:12, 30:14, 31:17, 33:20, 38:25, 43:34, 06:14, Detail
107. DRÁBEK MatějJMB Kladno#138M1 (18-39)45.04:37:30+01:52:47
08:54, 31:03, 31:15, 30:39, 31:00, 31:31, 32:34, 37:29, 38:50, 04:09, Detail
108. NASTOUPIL MartinÚčetnictví Nastoupil#97M2 (40-49)39.04:38:45+01:54:02
08:30, 29:45, 29:50, 30:26, 31:11, 32:56, 35:04, 36:43, 38:43, 05:33, Detail
109. VOŠTINKA MatějHřebeč#126M1 (18-39)46.04:41:59+01:57:16
08:21, 26:35, 26:44, 26:48, 27:30, 30:07, 35:03, 47:21, 47:58, 05:25, Detail
110. SADÍLEK VáclavTJ Sokol Albrechtice#20M4 (60-69)6.04:45:31+02:00:48
08:52, 29:07, 30:03, 31:05, 32:20, 35:22, 36:06, 38:31, 39:06, 04:53, Detail
111. REZEK MichalPIM Kings#142M3 (50-59)18.04:46:27+02:01:44
10:13, 32:55, 33:39, 33:40, 34:06, 33:45, 33:30, 33:59, 36:34, 04:01, Detail
112. ZAJÍC JosefSpinning Stochov#68M1 (18-39)47.04:47:00+02:02:17
09:13, 30:01, 28:59, 27:57, 28:44, 31:43, 37:24, 44:30, 42:59, 05:24, Detail
113. SKOČOVSKÝ PetrFarma Písečná#110M3 (50-59)19.04:49:03+02:04:20
07:33, 25:38, 26:10, 27:25, 29:22, 31:55, 36:51, 44:55, 52:27, 06:40, Detail
114. VOBORA JiříKladno#150M2 (40-49)40.04:49:07+02:04:24
08:55, 30:27, 29:56, 31:03, 31:51, 33:47, 36:13, 39:10, 42:33, 05:07, Detail
115. ČERNÝ KarelPraha#92M4 (60-69)7.04:51:35+02:06:52
09:06, 31:00, 32:51, 33:38, 34:20, 35:41, 36:10, 37:07, 36:59, 04:36, Detail
116. VEJRAŽKA MiroslavTřtice#38M3 (50-59)20.04:53:57+02:09:14
08:32, 28:50, 29:47, 30:32, 32:00, 35:09, 43:07, 40:22, 40:40, 04:52, Detail
117. WIENER AntonínPraha 7 - Bubeneč#27M4 (60-69)8.04:58:03+02:13:20
09:12, 31:10, 31:16, 32:00, 32:39, 36:21, 40:18, 42:05, 38:24, 04:33, Detail
118. ŠIMEČEK PavelKladno#76M4 (60-69)9.04:59:06+02:14:23
06:57, 23:56, 25:02, 25:20, 27:00, 29:05, 36:59, 55:07, 05:45, 03:50, Detail
119. ENGLIŠ VítKladno#8M3 (50-59)21.05:05:55+02:21:12
09:07, 31:12, 33:26, 35:09, 35:34, 36:55, 36:59, 41:46, 40:40, 05:01, Detail
120. SZABÓ LudvikKlínec#57M3 (50-59)22.05:11:00+02:26:17
10:37, 32:42, 33:18, 33:08, 33:21, 34:39, 39:16, 42:21, 44:54, 06:38, Detail
121. HLADÍK JiříPraha#154M3 (50-59)23.05:16:09+02:31:26
08:50, 29:45, 29:55, 33:15, 31:22, 33:15, 40:30, 49:23, 52:19, 07:29, Detail
122. MOUČKA JaroslavMaratón klub Kladno#106M2 (40-49)41.05:19:06+02:34:23
08:51, 29:26, 29:39, 30:20, 33:17, 40:33, 45:26, 50:01, 47:27, 04:01, Detail
123. MARTINOVSKÝ TomášSKS arena Kladno#109M2 (40-49)42.05:22:25+02:37:42
08:49, 31:12, 31:48, 33:46, 35:35, 40:31, 43:41, 45:44, 46:54, 04:19, Detail
124. MICHLER PetrLIGA 100 PRAHA#19M4 (60-69)10.05:28:21+02:43:38
08:57, 30:47, 31:49, 35:48, 42:16, 41:59, 41:44, 45:18, 44:14, 05:23, Detail
125. PLAŠIL MiroslavPraha#137M1 (18-39)48.05:28:26+02:43:43
09:52, 33:01, 33:38, 35:17, 36:09, 44:04, 42:24, 45:36, 43:08, 05:11, Detail
126. MICOLA DanDunstable Road Runners#9M2 (40-49)43.05:39:21+02:54:38
09:49, 38:52, 37:00, 36:43, 39:14, 42:59, 42:36, 47:09, 42:42, 02:12, Detail
127. ČUMPELÍK JiříNymburk#54M1 (18-39)49.05:43:49+02:59:06
10:06, 34:49, 35:05, 35:32, 38:02, 44:12, 46:51, 46:43, 46:27, 05:56, Detail
128. POSPÍŠIL JiříTuchlovice#121M2 (40-49)44.05:50:59+03:06:16
10:13, 32:55, 33:38, 33:39, 34:06, 43:15, 04:56, 53:09, 41:06, 03:56, Detail
129. GROH StanislavAC Vrchlabí#16M5 (70plus)3.05:56:51+03:12:08
10:15, 37:59, 37:28, 39:07, 39:23, 44:06, 45:35, 47:21, 49:48, 05:42, Detail
DNF ŠEBEK JiříPraha#107M1 (18-39)DNF
07:51, 26:35, 27:00, 26:57, 27:09, 29:57, 35:37, 56:36, 02:42, 00:25, Detail
DNF HOLÝ MiroslavMaratón klub Kladno#77M1 (18-39)DNF
06:14, 22:25, 22:50, 24:33, 26:22, 31:01, 36:58, 45:08, Detail
DNF ŠIMEČEK DavidVimperk#143M1 (18-39)DNF
06:01, 20:45, 21:17, 21:10, 21:01, 21:19, 23:03, Detail
DNF NOVÁK TomášSpartak Žebrák Muay Thai Kickboxing#49M1 (18-39)DNF
07:07, 24:45, 25:09, 25:42, 26:50, 29:52, 35:24, Detail
DNF HANUSEK MartinSabris CZ#75M2 (40-49)DNF
08:28, 27:14, 27:08, 27:09, 27:32, 28:55, 33:48, Detail
DNF PETR DavidAC Tepo Kladno#117M1 (18-39)DNF
07:51, 26:43, 27:07, 27:08, 28:09, 30:12, 35:58, Detail
DNF ZACHA ZbyněkSokol Bransouze#84M1 (18-39)DNF
06:28, 22:08, 21:57, 22:07, 22:57, 25:33, Detail
DNF VOREL JosefMaratón klub Kladno#133M3 (50-59)DNF
07:06, 24:44, 25:09, 25:36, 26:05, 28:32, Detail
DNF MALINA LiborVSK FTVS Praha#162M2 (40-49)DNF
05:48, 20:00, 20:25, 20:55, 21:09, Detail
DNF KRÁKORA JanPraha#168M1 (18-39)DNF
06:20, 20:30, 21:57, 24:20, 29:32, Detail
DNF CHALUPA PetrMaratón klub Kladno#55M1 (18-39)DNF
06:43, 23:09, 23:45, 24:50, 27:08, Detail
DNF BLAŽEK BohuslavČeské Budějovice#17M4 (60-69)DNF
09:12, 30:31, 29:36, 30:38, 36:10, Detail
DNF MAZAČ MartinČáslav#101M2 (40-49)DNF
07:48, 24:19, 26:37, 24:03, Detail
DNF LIEBIG VilémChomutov#102M3 (50-59)DNF
08:41, 30:13, 31:27, 33:11, Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz