Oficiální Výsledková listina Teplický půlmaraton
30. 12. 2016

Běh 20 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. ŽALOUDEK JanAK Most#601981muži1.01:24:42Detail
2. LIŠKA Petr#591979muži2.01:24:46+00:00:03.34Detail
3. LÁZNA MartinIBK Louny#198muži3.01:31:34+00:06:51.82Detail
4. STEKLÝ Radek#1671977muži4.01:33:16+00:08:34.01Detail
5. LISEC TomášCK Slavoj Terezín#741981muži5.01:33:54+00:09:11.71Detail
6. VENCOVSKÝ Daniel#194muži6.01:37:59+00:13:16.75Detail
7. VLTAVSKÝ PetrLaky Team#1691978muži7.01:40:43+00:16:00.29Detail
8. KLEMSA Tadeáš#801989muži8.01:40:46+00:16:03.29Detail
9. VOŠAHLÍK MartinAtletika Radějovice#1521980muži9.01:40:47+00:16:05.05Detail
10. PEŠEK PetrFun BIKE Ústí nad Labem#1611982muži10.01:40:49+00:16:06.84Detail
11. PRÖLLER MiroslavČeská Lípa#1851970muži11.01:41:00+00:16:18.18Detail
12. VÁVRŮ IvanaTJ VTŽ Chomutov#611988ženy1.01:41:12+00:16:29.84Detail
13. PACÁK LuborBK Přelouč#1771992muži12.01:41:20+00:16:37.46Detail
14. SOUČEK Martin#51muži13.01:42:33+00:17:50.99Detail
15. STEJSKAL Jakub#431984muži14.01:44:26+00:19:43.24Detail
16. KLINKÁČEK KarelDěčín#621967muži15.01:45:36+00:20:54.08Detail
17. BABÍK MichalJičín#1561980muži16.01:45:54+00:21:11.34Detail
18. KUKAČ Petr#190muži17.01:46:01+00:21:18.90Detail
19. KOROLENKO DominikSRTG Most#381999muži18.01:47:36+00:22:54.05Detail
20. VODIČKA PavelMost#451964muži19.01:47:56+00:23:13.98Detail
21. BEZDĚK MiroslavPraha#271979muži20.01:48:00+00:23:17.70Detail
22. VÍTKOVÁ ZuzanaMost#191962ženy2.01:48:20+00:23:37.67Detail
23. ŠILHAVÝ Jan#631981muži21.01:52:48+00:28:05.64Detail
24. ŽÁČEK Martin#1821985muži22.01:53:37+00:28:54.35Detail
25. KUBÁČ Michal#641986muži23.01:55:19+00:30:36.61Detail
26. KLEČKA Josef#281993muži24.01:55:27+00:30:44.50Detail
27. KOBLIŽEK ŠimonUSK PROVOD Ústí nad Labem#1511999muži25.01:57:04+00:32:22.01Detail
28. KONVALINA MartinBěhám pro radost#581963muži26.01:58:28+00:33:45.58Detail
29. CÍRKVA Lukáš#193muži27.01:59:43+00:35:00.50Detail
30. LÍBAL Petr#1651992muži28.01:59:49+00:35:07.08Detail
31. HAMPL Michal#49muži29.01:59:53+00:35:10.35Detail
32. STOLZ JanScania Team#661972muži30.02:01:54+00:37:11.55Detail
33. SILNICOVÁ IvaScania Team#671981ženy3.02:03:01+00:38:18.32Detail
34. RAJTMAJER Václav#401983muži31.02:03:10+00:38:27.89Detail
35. BRZEK Daniel#221989muži32.02:06:39+00:41:56.61Detail
36. SCHWARZ Marek#79muži33.02:06:40+00:41:58.09Detail
37. KOTVALD Karel#197muži34.02:08:25+00:43:43.04Detail
38. VENCOVSKÝ Lukáš#195muži35.02:08:58+00:44:15.66Detail
39. STANĚK Tomáš#501964muži36.02:11:06+00:46:23.58Detail
40. WILK KarelKČT Trilobit Barrandov#561983muži37.02:11:12+00:46:29.71Detail
41. MRNKOVÁ VěraBK Louny#1631972ženy4.02:11:23+00:46:41.11Detail
42. HRŮZA Michal#411967muži38.02:11:38+00:46:55.92Detail
43. DLABOVÁ Denisa#341983ženy5.02:13:45+00:49:02.58Detail
44. HOLEČEK JiříBěžci Chomutov#841986muži39.02:13:46+00:49:03.58Detail
45. ŘEZÁČ Zdeněk#831976muži40.02:16:07+00:51:24.96Detail
46. BLAŽEK Ladislav#199muži41.02:20:40+00:55:57.57Detail
47. PORT Pavel#981975muži42.02:21:15+00:56:32.32Detail
48. ŠPÍRKOVÁ LenkaMalé – R#21969ženy6.02:24:03+00:59:20.85Detail
49. ŠESTERA Radim#200muži43.02:26:09+01:01:27.12Detail
50. VANĚRKA Zdeněk#531951muži44.02:26:50+01:02:07.56Detail
51. KREJZA David#122muži45.02:33:55+01:09:12.23Detail
52. STANĚK Petr#471973muži46.02:35:46+01:11:04.08Detail
53. HAVLÍČKOVÁ MichaelaKlášterec nad Ohří#371973ženy7.02:39:08+01:14:25.87Detail
54. PROKEŠOVÁ JitkaDěčín#871975ženy8.03:02:00+01:37:18.09Detail
55. CUŘÍNOVÁ PetraBěžecká parta Žižkov#1831983ženy9.03:02:01+01:37:18.89Detail
56. CEJPKOVÁ PetraMilovičtí Běžci#1551979ženy10.03:03:46+01:39:03.77Detail
57. JANDA JiříMilovičtí Běžci#1531970muži47.03:03:47+01:39:05.08Detail
58. RICHTEROVÁ MartinaMalé – R#41972ženy11.03:11:38+01:46:56.04Detail
59. DRVOTA ZdeněkTeplice#1641965muži48.03:11:39+01:46:56.36Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz