Oficiální Výsledková listina Běh Lipovou alejí - Nymburská desítka
9. 4. 2017

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. GAISL LubošEleven run team#4061985A (muži do 39)1.00:32:03Detail
2. KUČERA LadislavIscarex Česká Třebová#2761976B (muži 40 - 49)1.00:32:12+00:00:09.28Detail
3. JANOUŠEK MilanSokol Kolín#2901991A (muži do 39)2.00:32:21+00:00:17.68Detail
4. POMEZNÝ LukášAtletika Písek#3791994A (muži do 39)3.00:32:40+00:00:36.70Detail
5. SMETANA JakubSalomon Suunto#3221996A (muži do 39)4.00:32:41+00:00:38.07Detail
6. MILER JiříLAWI Sport#2911975B (muži 40 - 49)2.00:32:46+00:00:42.84Detail
7. SCHOVAL FrantišekTJ Slavoj Stará Boleslav#3171988A (muži do 39)5.00:32:51+00:00:48.17Detail
8. PROCHÁZKA MichalPerňa systém#3071982A (muži do 39)6.00:34:01+00:01:57.75Detail
9. BARTOŠ DaliborLIAZ JABLONEC#2051975B (muži 40 - 49)3.00:34:05+00:02:02.08Detail
10. POKORNÝ LubomírAC TJ Jičín#3741975B (muži 40 - 49)4.00:34:24+00:02:20.63Detail
11. POKORNÝ MatyášBBK#4241988A (muži do 39)7.00:35:01+00:02:57.88Detail
12. MOCEK JakubMocino#2921980A (muži do 39)8.00:35:06+00:03:02.66Detail
13. UCHYTIL MilanKPA Pardubice#3491974B (muži 40 - 49)5.00:35:16+00:03:12.93Detail
14. HARNOŠ PetrTPCA bike team#2301986A (muži do 39)9.00:35:25+00:03:22.04Detail
15. BUREŠ MartinTJ Sokol Kbely Praha#2101989A (muži do 39)10.00:35:38+00:03:34.62Detail
16. HEREL LubošLesk Kolín#2371971B (muži 40 - 49)6.00:35:44+00:03:41.02Detail
17. FRANC PetrTriatlon Mladá Boleslav#4191974B (muži 40 - 49)7.00:35:50+00:03:46.80Detail
18. ROHLÍK VáclavAC Pardubice#3131980A (muži do 39)11.00:35:53+00:03:50.09Detail
19. HERDA JanSKP Nymburk#2361983A (muži do 39)12.00:36:03+00:03:59.55Detail
20. BLIŽŇÁK VojtěchTJ Sokol Praha Královské Vinohrady#2061983A (muži do 39)13.00:36:29+00:04:26.12Detail
21. ŘÍMAL MilanSokol Kolín#3901975B (muži 40 - 49)8.00:36:49+00:04:46.39Detail
22. KABELKA JiříT.J. Sokol Praha Královské Vinohrady#2591977B (muži 40 - 49)9.00:37:13+00:05:10.03Detail
23. ŠONSKÝ DominikLhotka u Mělníka#3881993A (muži do 39)14.00:37:20+00:05:17.03Detail
24. VACEK MartinIscarex Česká Třebová#3511969B (muži 40 - 49)10.00:37:27+00:05:24.30Detail
25. TALL PavelSK ČNB#3421969B (muži 40 - 49)11.00:37:40+00:05:37.04Detail
26. WOLF TomášSokol Hoření Paseky#3761979A (muži do 39)15.00:37:44+00:05:40.45Detail
27. TILL PavelSokol Kolín#4091965C (muži 50 - 59)1.00:37:52+00:05:48.70Detail
28. GRUNDMAN VojtěchKOB Choleň#3671988A (muži do 39)16.00:37:54+00:05:50.45Detail
29. KRÁL VítězslavRysy Praha#2681976B (muži 40 - 49)12.00:38:01+00:05:57.56Detail
30. LOUDA PetrAC Česká Lípa#3931964C (muži 50 - 59)2.00:38:02+00:05:59.31Detail
31. DOŠEK JanSKP Nymburk#2191988A (muži do 39)17.00:38:06+00:06:02.86Detail
32. POHL MejlaTJ Lokomotiva Nymburk#3041981A (muži do 39)18.00:38:10+00:06:06.45Detail
33. KLÍMA Martin#2621982A (muži do 39)19.00:38:11+00:06:07.47Detail
34. BLÁHA KamilPardubice#4231972B (muži 40 - 49)13.00:38:12+00:06:09.22Detail
35. LÁŠEK JosefIOS Hradec Králové#2801969B (muži 40 - 49)14.00:38:46+00:06:42.68Detail
36. URX RadekTřebotov#3501976B (muži 40 - 49)15.00:38:55+00:06:51.65Detail
37. SEMRÁD LadislavČáslav#3161967C (muži 50 - 59)3.00:39:20+00:07:17.18Detail
38. BALATKA TomášVšechlapy#2031980A (muži do 39)20.00:39:21+00:07:18.16Detail
39. FUČÍK PavelMilovičtí běžci#2261979A (muži do 39)21.00:39:25+00:07:22.30Detail
40. PRAGER KarelMichaels&MacElroy#3061994A (muži do 39)22.00:39:37+00:07:34.17Detail
41. TUČEK PetrAC Tučňák#3471980A (muži do 39)23.00:39:40+00:07:36.82Detail
42. SCHOVÁNEK PetrKrčský les#4041965C (muži 50 - 59)4.00:39:44+00:07:40.76Detail
43. BUFKA ZdeněkAC Česká Lípa#2091957D (muži 60 - 69)1.00:39:46+00:07:43.02Detail
44. NENADÁL JaroslavPraha 1#2951958C (muži 50 - 59)5.00:39:50+00:07:47.32Detail
45. JERIE MarekSK MUP#4071983A (muži do 39)24.00:39:54+00:07:51.00Detail
46. ŠIMEČEK LuděkTJ Lokomotiva Nymburk#3371977B (muži 40 - 49)16.00:40:04+00:08:00.97Detail
47. TŮMA JanSKP Nymburk#3481999A (muži do 39)25.00:40:18+00:08:14.93Detail
48. TŘASÁK JanÚjezd nad lesy#4051981A (muži do 39)26.00:40:20+00:08:16.88Detail
49. HRDINA AntonínTJ ČZU Praha-Rolníci#4271986A (muži do 39)27.00:41:00+00:08:56.55Detail
50. BUBENÍK MartinAFK Semice#2081979A (muži do 39)28.00:41:23+00:09:20.24Detail
51. KUBIŠTA PetrSokol Kolín#2751965C (muži 50 - 59)6.00:41:39+00:09:35.62Detail
52. BRADÁČ JiříSABZO#3711982A (muži do 39)29.00:41:42+00:09:39.32Detail
53. SOUKUP MilanMilovice#3251964C (muži 50 - 59)7.00:41:45+00:09:42.25Detail
54. SRP MartinFreshKruháč#3281989A (muži do 39)30.00:41:56+00:09:53.34Detail
55. MICHOVSKÝ MarekBeroun#3681976B (muži 40 - 49)17.00:41:57+00:09:54.19Detail
56. KOZAK MiloslavSKP Nymburk#2661965C (muži 50 - 59)8.00:41:58+00:09:54.65Detail
57. BUREŠ JanLiga 100 Praha#4131987A (muži do 39)31.00:41:59+00:09:55.48Detail
58. FIALA EnricoPIM BK MODŘANY-KAMÝK#2211971B (muži 40 - 49)18.00:42:08+00:10:04.74Detail
59. STEHLÍK JiříKosořice#3311977B (muži 40 - 49)19.00:42:11+00:10:07.51Detail
60. ZVONÍK JiříEPO team#4281980A (muži do 39)32.00:42:11+00:10:07.94Detail
61. POMŠÁR MiroslavLysá nad Labem#3911975B (muži 40 - 49)20.00:42:13+00:10:09.76Detail
62. JIRÁNEK JanMladá Boleslav#2571998A (muži do 39)33.00:42:33+00:10:30.39Detail
63. KYSILKA VratislavGP Kolín#2791978A (muži do 39)34.00:42:34+00:10:31.18Detail
64. HODBOĎ RadkoAC Slovan Liberec#2411958C (muži 50 - 59)9.00:42:55+00:10:51.94Detail
65. POUR MiroslavSKP Nymburk#3051963C (muži 50 - 59)10.00:43:06+00:11:02.75Detail
66. HRABÁNEK VojtěchVelký Osek#2471975B (muži 40 - 49)21.00:43:30+00:11:27.19Detail
67. KÁRA VladimírAC Patřín#2601962C (muži 50 - 59)11.00:43:49+00:11:46.02Detail
68. HEJZLAR PavelLitol#2351972B (muži 40 - 49)22.00:43:58+00:11:54.83Detail
69. CHMELIK Martin10 BEERS AFTER#2501965C (muži 50 - 59)12.00:44:01+00:11:58.16Detail
70. HAVLÍN JanChlumec nad Cidlinou#2311966C (muži 50 - 59)13.00:44:01+00:11:58.24Detail
71. REJHOLEC JosefGP Kolín#3121970B (muži 40 - 49)23.00:44:05+00:12:02.37Detail
72. SVĚCENÝ PavelSKP Nymburk#3341975B (muži 40 - 49)24.00:44:10+00:12:07.09Detail
73. SÁDLO JosefKřinec#3941973B (muži 40 - 49)25.00:44:17+00:12:14.24Detail
74. KEIL JaroslavBěžec Vysočany#3691953D (muži 60 - 69)2.00:44:26+00:12:23.35Detail
75. SCHOVANEK MilanKrčský les B#3181962C (muži 50 - 59)14.00:44:39+00:12:36.36Detail
76. HOUŽVIČKA IvanFofrteam Přehvozdí#4201968B (muži 40 - 49)26.00:44:50+00:12:46.71Detail
77. HAVRÁNEK JanCamino#2321985A (muži do 39)35.00:44:58+00:12:54.54Detail
78. ČERNÝ Tomáš25A Český Brod#2151976B (muži 40 - 49)27.00:44:58+00:12:55.31Detail
79. HUŠEK RadekSportisimo#2491973B (muži 40 - 49)28.00:45:06+00:13:03.05Detail
80. VOJTÍŠEK TomášSC Testudo Brno#3601973B (muži 40 - 49)29.00:45:11+00:13:08.26Detail
81. MATĚJKA DavidOkrašlovací spolek Rohatsko#2881975B (muži 40 - 49)30.00:45:22+00:13:18.65Detail
82. KAŠPAREC PetrSklárna AJETO Lindava#2611962C (muži 50 - 59)15.00:45:24+00:13:20.51Detail
83. ČINÁTL PavelPoděbrady#2161979A (muži do 39)36.00:45:32+00:13:28.57Detail
84. HRDINKA ČestmírTTC Český Brod#2481967C (muži 50 - 59)16.00:45:32+00:13:28.78Detail
85. MUK PetrSK Svěrák#2931986A (muži do 39)37.00:45:32+00:13:29.06Detail
86. VALENTA michalprales tužín#3531962C (muži 50 - 59)17.00:45:41+00:13:37.44Detail
87. DUDEK VladislavTJ Lokomotiva Nymburk#2201979A (muži do 39)38.00:45:44+00:13:40.84Detail
88. HORÁČEK VáclavSOP Kolín#4021963C (muži 50 - 59)18.00:45:57+00:13:53.62Detail
89. JANDA VlastimilNymburk#2531953D (muži 60 - 69)3.00:45:58+00:13:54.65Detail
90. NOVÁK JiříKolín#2961977B (muži 40 - 49)31.00:45:58+00:13:55.27Detail
91. HRDINA VilémBohnice#4261956D (muži 60 - 69)4.00:45:59+00:13:56.27Detail
92. BRABENEC MartinAC Praha 18 Letňany#2071975B (muži 40 - 49)32.00:46:14+00:14:10.60Detail
93. CHVÁTAL VladimírÚvaly#2511967C (muži 50 - 59)19.00:46:27+00:14:23.89Detail
94. MECHURA MarekSk Sverak#2891985A (muži do 39)39.00:46:47+00:14:44.18Detail
95. HORYNA VlastimilTJ Lokomotiva Nymburk#2461973B (muži 40 - 49)33.00:46:53+00:14:50.15Detail
96. JANATA PavelVlkava#2521983A (muži do 39)40.00:46:57+00:14:54.14Detail
97. ŘÍHA MiroslavSokol Sadská#3141945E (nad 70)1.00:46:59+00:14:55.78Detail
98. POKORNÝ MiroslavBBK#4251960C (muži 50 - 59)20.00:47:22+00:15:18.51Detail
99. NOVOTNÝ RadekAmélie#4151969B (muži 40 - 49)34.00:47:27+00:15:24.37Detail
100. VANDAS MartinAC Fimfárum#3541971B (muži 40 - 49)35.00:47:39+00:15:35.74Detail
101. STANĚK MilanKenast Pečky#3291966C (muži 50 - 59)21.00:47:53+00:15:49.63Detail
102. FIALA JanKolín#4111953D (muži 60 - 69)5.00:48:03+00:15:59.72Detail
103. BORECKÝ LadislavKřečkov#2171987A (muži do 39)41.00:48:42+00:16:39.06Detail
104. HODBOĎ ZdeněkTJ Lokomotiva Nymburk#2421972B (muži 40 - 49)36.00:49:05+00:17:01.97Detail
105. KORTUS JakubTo rozchodis!#2651991A (muži do 39)42.00:49:07+00:17:04.36Detail
106. KOHOUT RichardLoučeň#3991963C (muži 50 - 59)22.00:49:17+00:17:14.02Detail
107. NOVÁK JosefNOVAKART.cz#2971958C (muži 50 - 59)23.00:49:36+00:17:32.77Detail
108. BEDNÁŘ PetrPraha#3801980A (muži do 39)43.00:50:21+00:18:18.13Detail
109. ZEMAN VladimírSokol Kolín-atletika#3651959C (muži 50 - 59)24.00:50:26+00:18:22.46Detail
110. ŽALUD LadislavTriatlon Mladá Boleslav#4181972B (muži 40 - 49)37.00:50:39+00:18:35.97Detail
111. LINDA MartinNymburk#2831992A (muži do 39)44.00:50:51+00:18:48.13Detail
112. VOGL JanPěčice#3861976B (muži 40 - 49)38.00:50:52+00:18:48.93Detail
113. VĚTROVSKÝ Václav#4081987A (muži do 39)45.00:51:00+00:18:56.74Detail
114. VEJVAR Tomáš#3571974B (muži 40 - 49)39.00:51:04+00:19:01.06Detail
115. HRUBÝ AlešBudiměřice - Šlotava#4001988A (muži do 39)46.00:51:34+00:19:30.73Detail
116. KLETEČKA PetrOdolená voda - Dolínek#3781977B (muži 40 - 49)40.00:51:41+00:19:38.33Detail
117. MANN Martin#2871984A (muži do 39)47.00:52:02+00:19:58.48Detail
118. SPRINGR zdenekkomando wolf nova paka#3271970B (muži 40 - 49)41.00:52:10+00:20:06.51Detail
119. KUNC TomášNymburk#2781986A (muži do 39)48.00:52:21+00:20:17.97Detail
120. BEDNÁŘ MilošVegetarian club#3811952D (muži 60 - 69)6.00:52:50+00:20:47.00Detail
121. SUCHA ČestmírSadská#4011955D (muži 60 - 69)7.00:52:57+00:20:54.14Detail
122. PĚCHA TomášVTJ Běhoun Poděbrady#3001966C (muži 50 - 59)25.00:53:26+00:21:23.34Detail
123. SEDLÁK JiříPřelouč#3151958C (muži 50 - 59)26.00:54:04+00:22:00.86Detail
124. HORYNA VlastíkTJ Lokomotiva Nymburk#2452005A (muži do 39)49.00:55:06+00:23:02.90Detail
125. MLS Petr#3981980A (muži do 39)50.00:55:58+00:23:54.87Detail
126. HARLAS RobertSKP Nymburk#3661972B (muži 40 - 49)42.00:55:59+00:23:55.85Detail
127. PETŘÍK MilanNymburk#3971974B (muži 40 - 49)43.00:56:57+00:24:54.23Detail
128. VEJTRUBA MilanPoděbrady#3561973B (muži 40 - 49)44.00:57:10+00:25:07.40Detail
129. URBAN JaroslavZŠ Kounice#3841958C (muži 50 - 59)27.00:57:27+00:25:24.16Detail
130. ZADRAŽIL MilanChotěboř#3641980A (muži do 39)51.00:57:47+00:25:43.44Detail
131. JELÍNEK MatějČernilov#2551942E (nad 70)2.00:57:59+00:25:56.37Detail
132. PÍCHA TomášGP Kolín#3021952D (muži 60 - 69)8.00:58:43+00:26:39.83Detail
133. NERAD SváťaLasy Skin#3771974B (muži 40 - 49)45.01:00:14+00:28:11.32Detail
134. KRÁTKÝ JosefHvězda Pardubice#2701965C (muži 50 - 59)28.01:01:26+00:29:22.93Detail
135. KOLOC PavelAC Total Zero#2641965C (muži 50 - 59)29.01:03:57+00:31:54.20Detail
DNF WALTER ZdeněkZahrádky#3631972B (muži 40 - 49)DNF Detail
DNF BABICA MilanMilan Babica team#3961981A (muži do 39)DNF Detail
DNF NOVOTNÝ PavelSKP Nymburk#4291972B (muži 40 - 49)DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz