Oficiální Výsledková listina Čendův Běh v Petrově 82. ročník
16. 4. 2017

500 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. JELEN LukᚊSK Újezd nad lesy#102kluci 500 m1.00:01:23Detail
2. KŘESŤAN KryštofSK Jeseniova#122kluci 500 m2.00:01:26+00:00:03Detail
3. VOJTĚCH Lukáš#152kluci 500 m3.00:01:26+00:00:03Detail
4. KAŠE KryštofAtipic#106kluci 500 m4.00:01:29+00:00:06Detail
5. LÍPOVÁ Tereza#190holky 500 m1.00:01:30+00:00:07Detail
6. UNGEROVÁ EliškaAtipic#157holky 500 m2.00:01:31+00:00:08Detail
7. PAVLIŠČOVÁ Marie#158holky 500 m3.00:01:32+00:00:09Detail
8. BLÁHA Janek#185kluci 500 m5.00:01:33+00:00:10Detail
9. VAČKÁŘ JanŠtěchovice#162kluci 500 m6.00:01:33+00:00:10Detail
10. AJM Matouš#174kluci 500 m7.00:01:35+00:00:12Detail
11. LESAGE Marek#115kluci 500 m8.00:01:35+00:00:12Detail
12. ZDECHOVSKÁ Eliška#161holky 500 m4.00:01:36+00:00:13Detail
13. ŠIMKOVÁ Tereza#189holky 500 m5.00:01:37+00:00:14Detail
14. AJM Marek#173kluci 500 m9.00:01:37+00:00:14Detail
15. ZAHRÁDKA VítSki Senohraby#113kluci 500 m10.00:01:38+00:00:15Detail
16. BABCZYNSKI Dan#147kluci 500 m11.00:01:39+00:00:16Detail
17. TOMÁŠ ProcházkaAtipic#166kluci 500 m12.00:01:39+00:00:16Detail
18. KŘESŤAN Tomáš#120kluci 500 m13.00:01:40+00:00:17Detail
19. BARTOŠ Lukåš#156kluci 500 m14.00:01:41+00:00:18Detail
20. LAVÍR Lukáš#117kluci 500 m15.00:01:41+00:00:18Detail
21. EMLEROVÁ Štěpánka#87holky 500 m6.00:01:46+00:00:23Detail
22. HUBÍNEK Kimi#168kluci 500 m16.00:01:47+00:00:24Detail
23. FLEGROVÁ Fredy#144holky 500 m7.00:01:47+00:00:24Detail
24. DOVOLIL Jakub#165kluci 500 m17.00:01:47+00:00:24Detail
25. MISERA Vojta#177kluci 500 m18.00:01:48+00:00:25Detail
26. VÍTKOVÁ Magdalena#127holky 500 m8.00:01:48+00:00:25Detail
27. CHALOUPKA Michal#83kluci 500 m19.00:01:48+00:00:25Detail
28. VOCETKOVÁ Zuzka#142holky 500 m9.00:01:49+00:00:26Detail
29. VINECKÁ Johana#151holky 500 m10.00:01:49+00:00:26Detail
30. TŮMA Vít#183kluci 500 m20.00:01:49+00:00:26Detail
31. MILCOVÁ Karolína#180holky 500 m11.00:01:50+00:00:27Detail
32. ŠAFRÁNEK David#176kluci 500 m21.00:01:50+00:00:27Detail
33. SRB Jakub#141kluci 500 m22.00:01:50+00:00:27Detail
34. PROŠKOVÁ Sofie#119holky 500 m12.00:01:51+00:00:28Detail
35. VALEŠ Tadeáš#94kluci 500 m23.00:01:52+00:00:29Detail
36. JELEN MatyᚊSK Újezd nad lesy#103kluci 500 m24.00:01:52+00:00:29Detail
37. PETRÁŇ Tomáš#181kluci 500 m25.00:01:52+00:00:29Detail
38. TERŠL Adam#129kluci 500 m26.00:01:53+00:00:30Detail
39. NOVÁK Matěj#183kluci 500 m27.00:01:55+00:00:32Detail
40. BENEDIKT Petr#133kluci 500 m28.00:01:56+00:00:33Detail
41. LUKEŠ Šimon#134kluci 500 m29.00:01:57+00:00:34Detail
42. MENCLOVÁ Michaela#184holky 500 m13.00:01:59+00:00:36Detail
43. NOVÁ KájikÚsvit#175holky 500 m14.00:02:04+00:00:41Detail
44. DVOŘÁKOVÁ KateřinaAtipic#135holky 500 m15.00:02:06+00:00:43Detail
45. ŠTOLA Roman#80kluci 500 m30.00:02:11+00:00:48Detail
46. KREJVALOVÁ Eliška#101holky 500 m16.00:02:13+00:00:50Detail
47. VLASÁK Vojtěch#85kluci 500 m31.00:02:20+00:00:57Detail
48. PILŮCHOVÁ Nela#169holky 500 m17.00:02:25+00:01:02Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz