Oficiální Výsledková listina Běh Prahy 11
17. 9. 2017

hlavní závod

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměRočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. JANOUŠEK MilanSokol Kolín#113CZE1991Mdo391.00:35:14Detail
2. SKŘIVÁNEK Pavel#249CZE1985Mdo392.00:37:01+00:01:47.24Detail
3. REKTOR AntonínPraha 4#1CZE1975M40-591.00:38:27+00:03:13.11Detail
4. PEŘINKA FilipTTT#62CZE1988Mdo393.00:39:15+00:04:01.28Detail
5. KOTLÍKOVÁ Petra#205CZE1982Z35plus1.00:40:05+00:04:50.53Detail
6. MRÁZEK JiříChlumec nad Cidlinou#13CZE1985Mdo394.00:41:32+00:06:17.91Detail
7. CHURÁŇOVÁ Radka#246CZE1977Z35plus2.00:41:35+00:06:20.98Detail
8. LINHART Martin#60CZE1977M40-592.00:42:01+00:06:46.94Detail
9. SVOBODA RobertHyundai Motor Czech#71CZE1977M40-593.00:43:13+00:07:58.34Detail
10. FLAK David#206CZE1979Mdo395.00:43:33+00:08:18.78Detail
11. MINCHEV IvanJUST#200CZE1957M60plus1.00:43:51+00:08:36.79Detail
12. BUT PiotrTT Szczecin#157Poland1978Mdo396.00:44:10+00:08:55.92Detail
13. ŠÁFR Vladimír#248CZE1981Mdo397.00:45:28+00:10:14.19Detail
14. SLAVÍKOVÁ Eva#214CZE1984Zdo341.00:45:33+00:10:18.45Detail
15. MATĚJOVSKY JanPraha 11#73CZE1984Mdo398.00:46:03+00:10:48.46Detail
16. SKUHROVÁ TerezaASK Slavia Praha#9CZE1994Zdo342.00:46:14+00:11:00.16Detail
17. PRIKNER RostislavPraha 11#58CZE1983Mdo399.00:46:34+00:11:19.64Detail
18. MACUROVÁ Zuzana#254CZE1980Z35plus3.00:46:40+00:11:25.62Detail
19. KROC PatrikSoftware602#163CZE1992Mdo3910.00:46:55+00:11:40.39Detail
20. KUBEC Václav#260CZE1975M40-594.00:47:02+00:11:47.88Detail
21. DVOŘÁK Tomáš#257CZE1982Mdo3911.00:47:09+00:11:55.13Detail
22. PUCHERNOVÁ Radka#258CZE1987Zdo343.00:47:29+00:12:15.02Detail
23. STOKLASA OndřejOpava#15CZE1987Mdo3912.00:47:36+00:12:21.37Detail
24. PÁLENÍK MarekDiplomat#59CZE1979Mdo3913.00:47:59+00:12:44.60Detail
25. ŠPERKEROVÁ VendulaMteam Praha#53CZE1974Z35plus4.00:48:02+00:12:47.82Detail
26. HOLUB MichalTisícovky#156CZE1974M40-595.00:48:05+00:12:50.45Detail
27. WELLMAN CaseyPraha 5#72CZE1991Mdo3914.00:48:35+00:13:21.11Detail
28. CELBOVÁ PetraPraha 8#169CZE1988Zdo344.00:48:39+00:13:24.75Detail
29. TŘÍSKOVÁ KatarínaPraha 6#20CZE1971Z35plus5.00:48:45+00:13:31.24Detail
30. HORÁKOVÁ ZuzanaPraha 7#162CZE1986Zdo345.00:48:46+00:13:31.93Detail
31. PRAŽÁK Stanislav#259CZE1964M40-596.00:48:53+00:13:38.81Detail
32. VENCOVÁ Magdalena#69CZE1993Zdo346.00:48:57+00:13:42.61Detail
33. MAREŠ DanielPrague Triathlon Team#63CZE1975M40-597.00:49:00+00:13:45.97Detail
34. KRÁTKÁ LuciePraha#154CZE1978Z35plus6.00:49:11+00:13:56.95Detail
35. KRÁLÍK Daniel#252CZE1980Mdo3915.00:49:14+00:14:00.00Detail
36. ŠATRA JanPraha 5 - Zbraslav#11CZE1978Mdo3916.00:49:22+00:14:07.45Detail
37. MARUŠÁK JiříSoftware602#50CZE1988Mdo3917.00:49:27+00:14:12.44Detail
38. FAVARO MassimoInfor#107Italy1981Mdo3918.00:49:32+00:14:18.15Detail
39. GERMAN ŠtefanPraha 11#151CZE1978Mdo3919.00:49:54+00:14:39.76Detail
40. MATOUŠ David#208CZE1977M40-598.00:50:02+00:14:47.77Detail
41. NÝVLT OndřejPraha 2#64CZE1975M40-599.00:50:05+00:14:51.08Detail
42. FILIP Ondřej#117CZE1988Mdo3920.00:50:42+00:15:28.15Detail
43. KOTĚŠOVCOVÁ PavlaSK Jeseniova#161CZE2000Zdo347.00:51:01+00:15:46.58Detail
44. NEMEC PeterSoftware602#68CZE1986Mdo3921.00:51:11+00:15:56.74Detail
45. ČIHÁK JakubPraha#125CZE1997Mdo3922.00:51:25+00:16:10.68Detail
46. FUJTÍK OndřejSoftware602#110CZE1988Mdo3923.00:51:42+00:16:27.85Detail
47. KUBÍČEK Tomáš#211CZE1982Mdo3924.00:51:44+00:16:30.13Detail
48. LEVICKÝ Jan#210CZE1978Mdo3925.00:51:58+00:16:43.38Detail
49. ŠAFRÁNKOVÁ KláraJenštejn#247CZE1978Z35plus7.00:52:06+00:16:51.96Detail
50. VAŠÁK DavidPraha 11#52CZE1973M40-5910.00:52:08+00:16:53.71Detail
51. SUTTR PavelSV Mrač#7CZE1968M40-5911.00:52:11+00:16:57.05Detail
52. MANASIJEVIC Nikola#218CZE1983Mdo3926.00:52:13+00:16:58.97Detail
53. HAUSER TomášPraha 11#127CZE1982Mdo3927.00:52:15+00:17:01.00Detail
54. HERBST LubosPraha11#115CZE1979Mdo3928.00:52:21+00:17:06.54Detail
55. HERBST JarmilaPraha11#116CZE1974Z35plus8.00:52:21+00:17:06.65Detail
56. CIMBÁK Lubo#216CZE1982Mdo3929.00:52:30+00:17:15.88Detail
57. PRAHL Jakub#213CZE1979Mdo3930.00:52:35+00:17:21.31Detail
58. MATYÁŠ MiroslavZeleneč#8CZE1976M40-5912.00:52:38+00:17:23.94Detail
59. DEMEL OndřejPraha 11#101CZE1979Mdo3931.00:52:38+00:17:24.04Detail
60. VOLÁK MichalPraha 6#25CZE1983Mdo3932.00:52:40+00:17:25.62Detail
61. VACEK OndřejSoftware602#70CZE1991Mdo3933.00:52:44+00:17:30.14Detail
62. BRENIŠIN IvanPraha11#160CZE1968M40-5913.00:53:08+00:17:54.32Detail
63. TÁCHA LuděkPraha#23CZE1982Mdo3934.00:53:50+00:18:35.45Detail
64. SVOBODOVÁ Milada#244CZE1969Z35plus9.00:53:50+00:18:35.62Detail
65. CHOCHOLOVÁ Jana#245CZE1978Z35plus10.00:53:52+00:18:37.91Detail
66. JEŘICHA DanPraha 11#121CZE1991Mdo3935.00:54:09+00:18:54.38Detail
67. KRYLOV Vladimír#168CZE1976M40-5914.00:54:24+00:19:10.21Detail
68. CHARVÁT JakubFC Háje#179CZE1985Mdo3936.00:54:36+00:19:21.97Detail
69. BULIS JanFoP#126CZE1978Mdo3937.00:54:53+00:19:38.91Detail
70. KRAJÍC MichalHýskov#172CZE1991Mdo3938.00:55:12+00:19:57.75Detail
71. ŠTĚPÁNOVÁ HanaPraha 11#22CZE1974Z35plus11.00:55:18+00:20:03.75Detail
72. ŠAFER KryštofPraha#19CZE1971M40-5915.00:55:21+00:20:06.71Detail
73. JIRUŠKA PetrČeská Třebová#119CZE1985Mdo3939.00:55:31+00:20:16.96Detail
74. SUCHÁNEK Igor#209CZE1973M40-5916.00:55:34+00:20:19.41Detail
75. BAYER Jan#242CZE1962M40-5917.00:55:37+00:20:22.77Detail
76. NEDBALOVÁ Jana#253CZE1980Z35plus12.00:55:38+00:20:23.83Detail
77. HORKÝ JanPraha#177CZE1974M40-5918.00:55:46+00:20:31.43Detail
78. ALÁN "lukášVěda žije#111CZE1985Mdo3940.00:55:47+00:20:33.16Detail
79. ŠTĚPOVÁ AdélaHradec Králové#14CZE1993Zdo348.00:55:56+00:20:41.54Detail
80. MIKUŠKA Pavel#240CZE1964M40-5919.00:56:10+00:20:56.20Detail
81. IZÁK JanPraha 6#212CZE1985Mdo3941.00:56:16+00:21:01.56Detail
82. SÝKORA Martin#202CZE1968M40-5920.00:56:19+00:21:05.32Detail
83. MURAVSKÝ MichalPraha 12 - Cholupice#18CZE1977M40-5921.00:57:01+00:21:46.86Detail
84. DRÓZD JanušSoftware602#166CZE1962M40-5922.00:57:17+00:22:02.54Detail
85. JAKUBEC Martin#103CZE1973M40-5923.00:57:17+00:22:02.56Detail
86. GALLIK Michal#261CZE1982Mdo3942.00:57:30+00:22:15.85Detail
87. KAČEROVSKÝ JosefPraha 11#118CZE1976M40-5924.00:57:32+00:22:17.34Detail
88. KOSTOHRYZ Aleš#207CZE1964M40-5925.00:57:43+00:22:28.33Detail
89. LAZAR Marina#203Netherlands1994Zdo349.00:57:51+00:22:37.02Detail
90. SVOBODA LudvíkPotštejn#12CZE1973M40-5926.00:58:56+00:23:42.28Detail
91. ABO-HASSAN MahmoudInfor#106CZE1989Mdo3943.00:59:05+00:23:50.47Detail
92. RYASHKO Ljuba#251CZE1975Z35plus13.01:00:06+00:24:51.70Detail
93. HOLAS OndřejPraha#176CZE1989Mdo3944.01:00:32+00:25:18.20Detail
94. TINTEA Alex#215CZE1982Z35plus14.01:00:44+00:25:29.88Detail
95. HOLÁNKOVÁ KristinaPLAF Říčany#112CZE1999Zdo3410.01:00:45+00:25:31.18Detail
96. UZLOVÁ Květa#220CZE1975Z35plus15.01:00:54+00:25:39.37Detail
97. UZEL Petr#219CZE1972M40-5927.01:00:54+00:25:39.92Detail
98. ŠILHAN Jiří#16CZE1976M40-5928.01:00:56+00:25:42.21Detail
99. FIALA DanPraha 7#114CZE1982Mdo3945.01:01:11+00:25:56.59Detail
100. VESELÝ TomášPraha 11#61CZE1977M40-5929.01:01:12+00:25:57.67Detail
101. HYNKOVA AlicePraha#124CZE1981Z35plus16.01:01:22+00:26:07.76Detail
102. MITUŠINA JanHyundai Centrum Valoušek#2CZE1996Mdo3946.01:01:31+00:26:16.90Detail
103. VLACH MiroslavPraha 11#56CZE1975M40-5930.01:01:59+00:26:44.93Detail
104. VÁVROVÁ Jitka#5CZE1984Zdo3411.01:02:00+00:26:46.30Detail
105. KALINOVÁ Jana#120CZE1978Z35plus17.01:02:10+00:26:55.83Detail
106. RAIS Lukáš#4CZE1988Mdo3947.01:02:29+00:27:14.69Detail
107. MALČÁNEK PavelHyundai Centrum Valoušek#105CZE1977M40-5931.01:02:32+00:27:17.88Detail
108. HLAVA MilanPraha#158CZE1955M60plus2.01:02:35+00:27:20.58Detail
109. SOUKUPOVÁ Simona#201CZE1974Z35plus18.01:02:56+00:27:41.58Detail
110. SLÁDEK Martin#250CZE1981Mdo3948.01:03:07+00:27:53.16Detail
111. HARANTOVÁ KristýnaPraha#174CZE1991Zdo3412.01:03:18+00:28:04.22Detail
112. MACHALICKÁ Lubica#55CZE1955Z35plus19.01:03:19+00:28:04.98Detail
113. MERVART PetrDiplomat#180CZE1959M40-5932.01:03:33+00:28:18.80Detail
114. LEJSKEOVÁ JanaHýskov#21CZE1989Zdo3413.01:03:49+00:28:34.75Detail
115. FRÜHAUFOVÁ Valerie#256CZE1982Z35plus20.01:04:05+00:28:50.81Detail
116. MEDO JakubPraha#54CZE1984Mdo3949.01:04:11+00:28:56.75Detail
117. BURDA MartinPraha 4 - Háje#152CZE1984Mdo3950.01:04:11+00:28:56.99Detail
118. SEMELA Radomír#241CZE1964M40-5933.01:04:18+00:29:03.78Detail
119. KRÁLÍK MartinHyundai Centrum Valoušek#104CZE1990Mdo3951.01:05:34+00:30:19.57Detail
120. MURAVSKÁ AlexandraPraha 12 - Cholupice#17CZE1983Zdo3414.01:05:58+00:30:43.68Detail
121. VLACHOVÁ PetraPraha 11#57CZE1977Z35plus21.01:06:07+00:30:53.32Detail
122. WÁGNEROVÁ Neli#66CZE1983Zdo3415.01:06:16+00:31:01.72Detail
123. WÁGNER Petr#65CZE1986Mdo3952.01:06:16+00:31:01.87Detail
124. PRUCHNEROVIČ JozefRunning Lions#6CZE1952M60plus3.01:06:20+00:31:05.36Detail
125. NOVÁKOVÁ Květa#217CZE1988Zdo3416.01:07:03+00:31:49.11Detail
126. PAZDEROVÁ MonikaSOS dětské vesničky#74CZE1980Z35plus22.01:08:56+00:33:41.40Detail
127. BRÁNIŠOVÁ Kateřina#170CZE1990Zdo3417.01:09:03+00:33:48.83Detail
128. SOROKIN Michael#204CZE1989Mdo3953.01:09:39+00:34:24.91Detail
129. TATOUŠEK FilipPraha#24CZE1988Mdo3954.01:09:42+00:34:27.63Detail
130. ALEXANDROVA NataliaPraha#153CZE1985Zdo3418.01:10:19+00:35:04.94Detail
131. HARANTOVA TerezaPRAHA#173CZE1983Zdo3419.01:10:19+00:35:04.98Detail
132. CHARVÁTOVÁ VeronikaPraha#178CZE1984Zdo3420.01:11:24+00:36:09.56Detail
133. VAŠÍČKOVÁ MichalaPraha 11#67CZE1987Zdo3421.01:12:03+00:36:48.92Detail
134. JEŽEK PetrPJ TEAM#159CZE1970M40-5934.01:12:34+00:37:19.60Detail
135. PEJSAROVÁ SimonaPraha#10CZE1978Z35plus23.01:12:42+00:37:27.94Detail
136. HOLÝ MartinPraha 11#122CZE1988Mdo3955.01:12:43+00:37:29.05Detail
SAFRANKOVA KlaraPraha#347CZE1978Z35plus00:00:00Detail
DNF JILKOVA Lucie#167CZE1981Z35plusDNF Detail
DNF KUBELKOVÁ MarcelaSoftware602#175CZE1984Zdo34DNF Detail
DNS HYSKOVÁ IvanaIB Alcudia#171CZE1986Zdo34DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz