Neoficiální Výsledková listina Vlašimská desítka a Pětka pro všechny
10. 6. 2017

Vlašimská desítka – cena města Vlašim

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. KONVALINKA MatějTri klub Příbram#981999MA1.00:36:29Detail
2. FLEGL VlastimilVrchlabí#751986MA2.00:36:37+00:00:08.41Detail
3. JÁNOŠÍK RudolfVlašim#31971MB1.00:38:33+00:02:04.19Detail
4. JIRÁSEK MarekTJ Sokol Kbely#401973MB2.00:38:46+00:02:17.87Detail
5. MOCEK TomášPardubice#861979MA3.00:39:17+00:02:48.04Detail
6. NĚMEC KamilHZS Vlašim#941975MB3.00:40:54+00:04:25.01Detail
7. SŮSA JakubKOKOTEAM.cz#961988MA4.00:41:35+00:05:06.65Detail
8. DUBJÁK PetrJiskra Zruč n. S.#21970MB4.00:41:57+00:05:28.28Detail
9. PELIKÁN KarelBenešovský běžecký klub#551979MA5.00:42:10+00:05:41.38Detail
10. FIALKA MartinVlašim#321979MA6.00:42:40+00:06:11.79Detail
11. KREJDL MichalLouny#41985MA7.00:42:59+00:06:30.06Detail
12. TŮMA JiříSpartak Vlašim#791988MA8.00:43:10+00:06:41.54Detail
13. ŠIBRAVOVA Lenkakerteam#211982ZB1.00:43:20+00:06:51.36Detail
14. MACH FrantišekSKI klub Jablonec nad Nisou#891950MD1.00:43:25+00:06:56.61Detail
15. KAHOUN JanLouňovice pod Blaníkem#411986MA9.00:43:28+00:06:59.09Detail
16. PEJŠA Jan#1051975MB5.00:43:36+00:07:07.23Detail
17. KUČERA VáclavPraha#461964MC1.00:43:39+00:07:10.39Detail
18. FOLTÍN TomášNA KREV#11986MA10.00:43:54+00:07:25.15Detail
19. MAREK MartinBěžecký klub Nepolisy#491974MB6.00:44:04+00:07:35.64Detail
20. HERGESLL JiříVračkovice#931971MB7.00:44:20+00:07:50.98Detail
21. PRCHAL PavelGP Kolín#1001959MC2.00:44:33+00:08:04.35Detail
22. TŮMA JiříObchodní akademie Vlašim#181963MC3.00:44:44+00:08:15.30Detail
23. NĚMEC JiříAtletika Vlašim#101948MD2.00:44:55+00:08:26.27Detail
24. CRHA Martin#261986MA11.00:45:04+00:08:35.11Detail
25. PETRÁSKOVÁ NikolOnšovec#131998ZA1.00:45:09+00:08:40.33Detail
26. LEJNAR MartinSDH Zruč nad Sázavou#51972MB8.00:45:13+00:08:44.46Detail
27. PEROUTKA VincentVývařovna Turek#921991MA12.00:45:22+00:08:53.61Detail
28. MRVA PavelPopovice#881960MC4.00:45:23+00:08:54.33Detail
29. VLADYKA JanAC Praha 1890#1071958MC5.00:45:24+00:08:55.19Detail
30. ADAMCOVÁ AndreaSpartak Vlašim#111973ZB2.00:45:33+00:09:04.54Detail
31. BROŽÍK FrantišekVlašim#231967MC6.00:46:04+00:09:34.95Detail
32. HRČEK Tomáš#381968MB9.00:46:09+00:09:40.75Detail
33. LEDECKÝ Ondřej#821989MA13.00:46:24+00:09:55.47Detail
34. RUDOLF TomášEnergy Team#151972MB10.00:46:29+00:10:00.53Detail
35. HERNOVÁ LucieHumpolecký běhny#361989ZA2.00:46:38+00:10:08.98Detail
36. VÁCHOVÁ KristýnaHumpolecký běhny#661993ZA3.00:46:53+00:10:23.94Detail
37. PÁLA RomanMédea boxing team#711982MA14.00:47:01+00:10:32.74Detail
38. RADOVÁ BarboraBáječné ženy v běhu#581967ZC1.00:47:01+00:10:32.22Detail
39. HLAVÁČ Jiříadidas Runners Prague#741979MA15.00:47:04+00:10:35.16Detail
40. ZEMAN PetrBenešov#701971MB11.00:47:41+00:11:12.66Detail
41. ZOULOVÁ DominikaSedlčany#191992ZA4.00:47:51+00:11:22.11Detail
42. KORTAN FrantišekSokol Počepice#901961MC7.00:47:58+00:11:29.30Detail
43. JIROUŠKOVÁ HanaZnosim#71972ZC2.00:48:08+00:11:39.00Detail
44. RATAJ JindřichHOBBYRUNTEAM Mladá Vožice#121974MB12.00:48:08+00:11:39.23Detail
45. KEIL JaroslavBežec Vysočiny Kácov#911953MD3.00:48:31+00:12:02.58Detail
46. KUBÁT MartinHrazená Lhota#781978MA16.00:48:36+00:12:07.41Detail
47. SLÍVA PetrHitrádio City#141977MB13.00:48:42+00:12:13.75Detail
48. RAČANSKÝ LubošLouňovice pod Blaníkem#571984MA17.00:48:44+00:12:15.24Detail
49. ŘÍHA KarelSoběhrdy#601969MB14.00:48:47+00:12:18.44Detail
50. JELÍNEK JiříBenešovský běžecký klub#731964MC8.00:48:52+00:12:23.24Detail
51. VALEŠ JaroslavKutná Hora#671974MB15.00:49:04+00:12:35.17Detail
52. PLECHÁČ PetrKosova Hora#541974MB16.00:49:10+00:12:41.29Detail
53. DVOŘÁK LukášPelhřimov#311988MA18.00:49:22+00:12:53.80Detail
54. MAREK JanPraha Nusle#481991MA19.00:49:33+00:13:04.31Detail
55. DRBAL LubošSDH Zruč nad Sázavou#61987MA20.00:49:46+00:13:17.17Detail
56. ŠEBEK JaroslavPraha#631978MA21.00:49:59+00:13:30.51Detail
57. HULÍNSKÝ RomanSpartan GYM#1031970MB17.00:50:01+00:13:32.46Detail
58. FILIP JiříVlašim#761983MA22.00:50:43+00:14:14.22Detail
59. TOUPALOVÁ BlankaZnosim#171976ZB3.00:51:17+00:14:48.84Detail
60. KREJČA TomášJankov#451980MA23.00:51:33+00:15:04.52Detail
61. HEŘMÁNKOVÁ Pavlavlašim#81975ZB4.00:51:42+00:15:13.08Detail
62. DVOŘÁKOVÁ Renátavlašim#91971ZC3.00:51:48+00:15:19.90Detail
63. KOLLMANNOVÁ HanaPraha 5#1091978ZB5.00:52:26+00:15:57.21Detail
64. KLÍMOVÁ_VAŇKOVÁ ZuzanaVlašim#841978ZB6.00:52:44+00:16:15.32Detail
65. SMETANA KarelBenešovský běžecký klub#611951MD4.00:52:49+00:16:20.08Detail
66. MATUŠKA BobHakcach Praha#871980MA24.00:52:55+00:16:26.41Detail
67. KOUKLÍK StanislavBenešovský běžecký klub#441961MC9.00:53:03+00:16:34.10Detail
68. HEJNÝ MartinČechtice#721978MA25.00:53:17+00:16:47.94Detail
69. TŮMA LadislavDubovsko#201966MC10.00:53:35+00:17:06.66Detail
70. VEJVODOVÁ KrystýnaTSE Sedlčany#972000Z11.00:53:52+00:17:23.63Detail
71. FEJTEK VáclavLouňovice pod Blaníkem#831978MA26.00:53:55+00:17:26.66Detail
72. KRABS JakubČistec#291986MA27.00:53:55+00:17:26.29Detail
73. KLÍMA TomášVlašim#851978MA28.00:54:13+00:17:44.85Detail
74. HANOUSKOVÁ VeronikaSVVAT#951990ZA5.00:54:42+00:18:13.13Detail
75. JIRÁSKOVÁ KateřinaPraha 9#811976ZB7.00:55:02+00:18:33.59Detail
76. HNÍZDA JanPraha 4#371986MA29.00:55:12+00:18:43.63Detail
77. VANĚK VladimírVlašim#1061952MD5.00:55:55+00:19:26.38Detail
78. BOČKOVÁ LucieSlapy#221982ZB8.00:56:04+00:19:35.01Detail
79. CINKA IvanBenešovský běžecký klub#251957MD6.00:56:57+00:20:28.88Detail
80. GLUMBÍK KarelSbK Teplice#341977MB18.00:57:01+00:20:32.06Detail
81. PEUKERT JiříZruč nad Sázavou#531977MB19.00:58:31+00:22:02.09Detail
82. HROCH MilanVlasim#391981MA30.01:01:45+00:25:16.76Detail
83. POTANČOK MartinxPORT#561987MA31.01:02:47+00:26:18.15Detail
84. ZAJTKOVÁ JuditaPraha 4#691980ZB9.01:02:47+00:26:18.16Detail
85. ŠVEC MichalHlinsko#991986MA32.01:03:17+00:26:48.67Detail
86. SLABÁ MonikaVlašim#801987ZA6.01:03:48+00:27:19.92Detail
87. KRAMOLIŠOVÁ MarkétaPraha#591985ZA7.01:05:52+00:29:23.49Detail
88. HULÍNSKÁ RenátaSpartan GYM#1041968ZC4.01:06:31+00:30:02.59Detail
89. PAVELKOVÁ PavlínaVlašim#511984ZA8.01:07:17+00:30:48.87Detail
90. VEVEROVÁ DanielaWinday ISG Praha#1011970ZC5.01:07:18+00:30:49.22Detail
91. DĚRDOVÁ ZdeňkaPraha#281964ZC6.01:07:43+00:31:14.44Detail
92. HÁJEK JosefTisem#351983MA33.01:08:27+00:31:58.74Detail
93. JENSIK LadislavBenešov#771985MA34.01:08:58+00:32:29.81Detail
94. ŠTORCH BohuslavSezimovo Ústí II#641942ME1.01:16:07+00:39:38.07Detail
KŘEČEK JiříEleven Run Team#1021998MADNF Detail
OČENÁŠEK JanPoříčí Sázava#1081976MBDNF Detail
SOVJÁK RichardVlašim#161970MBDNS Detail
BRÝL MartinDunice#241985MADNS Detail
ČERNÁ TerezaPraha#271985ZADNS Detail
DURDIL LukášHostavice#301984MADNS Detail
FLÉGROVÁ KarolínaxPORT#331991ZADNS Detail
KALLISTOVÁ EvaPraha 9#421975ZBDNS Detail
LANGR MilanČBK#471981MADNS Detail
MEJZLÍK VojtěchBřezník#501985MADNS Detail
PETRÁŠKOVÁ LenkaxPORT#521993ZADNS Detail
SOVA JindřichLouňovice pod Blaníkem#621992MADNS Detail
ŠULC MiroslavViking#651968MBDNS Detail
WALTEROVÁ JanaZŠ a MŠ Chotýšany#681971ZCDNS Detail
IronTime - www.cipovacasomira.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz