Oficiální Výsledková listina Jenštejnská pětka insportline 2017
20. 5. 2017

hlavní trať 5 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. FLEGL VlastimilVrchlabí#681986muži do 391.00:17:28Detail
2. DOKTOR TomášPardubice#2781982muži do 392.00:18:30+00:01:01.80Detail
3. KYRAL VáclavPraha#891979muži do 393.00:18:33+00:01:05.19Detail
4. MÁDR Radim#931991muži do 394.00:18:52+00:01:23.89Detail
5. KRACÍK Jan#841984muži do 395.00:18:52+00:01:24.12Detail
6. TALL PavelPivovar Moucha - Praha#2891969muži 40plus1.00:18:57+00:01:29.24Detail
7. PROKOP LukasPodbrahy#1161983muži do 396.00:19:05+00:01:37.38Detail
8. HEJNÝ MartinSilvini Madshus#2811968muži 40plus2.00:19:08+00:01:40.35Detail
9. PÍŠA OndřejSK Svěrák#1091985muži do 397.00:19:30+00:02:01.96Detail
10. MAREK PavelJenštejn#951968muži 40plus3.00:20:08+00:02:40.49Detail
11. MALEČEK VáclavKOA Squad#2871983muži do 398.00:20:10+00:02:41.79Detail
12. POLAN MichalPlacatá Želvička#1141981muži do 399.00:20:14+00:02:45.98Detail
13. SLAVÍKOVÁ Eva#2851984ženy do 341.00:20:22+00:02:54.03Detail
14. POBORSKÁ HelenaKerteam#1111978ženy 35plus1.00:20:23+00:02:54.80Detail
15. VESELÍK MiroslavSK Svěrák#1461986muži do 3910.00:20:33+00:03:04.96Detail
16. SCHWAN MichalBrandýs Open#1901989muži do 3911.00:20:51+00:03:23.29Detail
17. HEJNA MarekDřevčice#701980muži do 3912.00:21:01+00:03:33.24Detail
18. SAJNER DavidKOA Squad#2901980muži do 3913.00:21:12+00:03:44.65Detail
19. RYCHECKÝ TomášHH Smíchov#2731966muži 40plus4.00:21:17+00:03:49.14Detail
20. DVOŘAK TomášAtlet Šestajovice#2661972muži 40plus5.00:21:24+00:03:55.77Detail
21. ZICH Miroslav#1482002muži do 3914.00:21:27+00:03:58.96Detail
22. TICHÝ JiříCzech Outdoor Extreme Team#1401975muži 40plus6.00:21:34+00:04:06.49Detail
23. KARBULKA PavelPraha 9#771973muži 40plus7.00:21:35+00:04:06.92Detail
24. HAISLOVÁ RadkaČelákovice#691992ženy do 342.00:21:38+00:04:10.02Detail
25. HEJNÁ Anna-MarieSilvini Madshus#2821999ženy do 343.00:21:58+00:04:29.88Detail
26. MĚCHURA MarekSK Svěrák#981985muži do 3915.00:22:03+00:04:35.27Detail
27. SRNA RobertPraha#1251974muži 40plus8.00:22:06+00:04:38.49Detail
28. DAVÍDKOVÁ Petra#631979ženy 35plus2.00:22:13+00:04:45.49Detail
29. HÁJKOVÁ KritýnaKOA Squad#2881984ženy do 344.00:22:14+00:04:46.35Detail
30. MINX JanKbely cycling team#1001973muži 40plus9.00:22:20+00:04:52.53Detail
31. SCHÜTZ PetrOrlová#2751962muži 40plus10.00:22:24+00:04:56.17Detail
32. DOUŠA VáclavJenštejn#651979muži do 3916.00:22:25+00:04:57.04Detail
33. IMRICHOVÁ MarcelaPraha#751985ženy do 345.00:22:29+00:05:00.77Detail
34. ŠIMEČEK Tomášwww.prostebeham.cz#1281978muži do 3917.00:22:30+00:05:02.57Detail
35. VEČEREK MartinOpen Gym Brandýs#1441984muži do 3918.00:22:44+00:05:16.68Detail
36. POBORSKÝ PetrEKP Praha#1121975muži 40plus11.00:22:51+00:05:23.52Detail
37. DVOŘÁK VáclavJenštejn#1921981muži do 3919.00:22:52+00:05:24.53Detail
38. ŠTENCEL RadimJenštejn#1351981muži do 3920.00:22:53+00:05:25.13Detail
39. VÍTKOVÁ Gábina#2931990ženy do 346.00:23:01+00:05:33.33Detail
40. ŠMEJKAL OndřejPraha 8#2981981muži do 3921.00:23:12+00:05:44.05Detail
41. HOLÝ MarekKOA Squad/Jenštejn#2921977muži 40plus12.00:23:12+00:05:44.20Detail
42. BABOVÁK RadimKostelec nad Labem#581975muži 40plus13.00:23:16+00:05:48.62Detail
43. BAROŇOVÁ IvaKOA Squad#2911977ženy 35plus3.00:23:28+00:05:59.89Detail
44. DEMBOWSKI FilipTen můj#641975muži 40plus14.00:23:30+00:06:02.31Detail
45. HURBÁNKOVÁ RomanaKlecany#731984ženy do 347.00:23:33+00:06:05.61Detail
46. LECKO Vratislav#901979muži do 3922.00:23:42+00:06:14.25Detail
47. LIPPERT MartinSico Rent#1881991muži do 3923.00:23:57+00:06:29.11Detail
48. KYŠPERSKÝ RadekJenštejn#2971984muži do 3924.00:24:00+00:06:32.05Detail
49. SVOBODA CristianKostelec nad Labem#1801983muži do 3925.00:24:02+00:06:34.54Detail
50. VAVŘÍNOVÁ TerezaSK Svěrák#2991988ženy do 348.00:24:03+00:06:35.71Detail
51. VINKLEROVÁ KristýnaHostivice#1841988ženy do 349.00:24:07+00:06:39.46Detail
52. MORAVEC TomášPodolanka#1011986muži do 3926.00:24:09+00:06:41.17Detail
53. VINKLER MarekHostivice#1831987muži do 3927.00:24:10+00:06:42.14Detail
54. POHANKA JiříRadonice#1131980muži do 3928.00:24:18+00:06:49.83Detail
55. KOČICA MichalSICO Rent#801979muži do 3929.00:24:18+00:06:50.57Detail
56. TROST AlesVinoř Notors Team#1421984muži do 3930.00:24:24+00:06:55.82Detail
57. PRESS Adela#1151981ženy 35plus4.00:24:28+00:07:00.43Detail
58. KASALÝ PřemyslJenštejn#781977muži 40plus15.00:24:32+00:07:04.27Detail
59. TELRÁK RadekSRTG Čelákovice#1861997muži do 3931.00:24:35+00:07:07.32Detail
60. BÁRTOVÁ VáclavaJilemnice#591983ženy do 3410.00:24:38+00:07:10.39Detail
61. KAŠÍK MartinJenštejn#2391975muži 40plus16.00:24:56+00:07:27.83Detail
62. TRNKA Ivansico rent#1411964muži 40plus17.00:24:56+00:07:28.23Detail
63. CHMURA Vit#741986muži do 3932.00:25:00+00:07:32.26Detail
64. ZÍTEK MichalVINOŘ NOTORS TEAM#1491984muži do 3933.00:25:01+00:07:33.01Detail
65. ŠPIČÁKOVÁ MichaelaVinoř#1342004ženy do 3411.00:25:13+00:07:44.74Detail
66. SOUŠEK PavelPhoenix Praha#1231979muži do 3934.00:25:14+00:07:46.45Detail
67. ŠIMŠA JanPodolanka#1301989muži do 3935.00:25:16+00:07:47.73Detail
68. KALANDRA PetrVinoř#2941973muži 40plus18.00:25:17+00:07:49.39Detail
69. SAFRANKOVA KlaraJenstejn#1191978ženy 35plus5.00:25:23+00:07:54.99Detail
70. SRNOVÁ HanaPraha 9#1261974ženy 35plus6.00:25:24+00:07:56.07Detail
71. STŘÍDA TomášPraha#2951980muži do 3936.00:25:24+00:07:56.42Detail
72. KÖNIG MartinSICO#1911992muži do 3937.00:25:57+00:08:28.88Detail
73. BERGNER AntonínSICO Rent#601992muži do 3938.00:25:57+00:08:29.21Detail
74. TROSTOVÁ SimonaVinoř Notors Team#1431987ženy do 3412.00:25:58+00:08:30.14Detail
75. SVOBODOVÁ Marcela#1271985ženy do 3413.00:26:04+00:08:36.40Detail
76. KŘÍŽEK Štěpán#861994muži do 3939.00:27:12+00:09:43.78Detail
77. VALÁŠKOVÁ ŠárkaASB#1872002ženy do 3414.00:27:15+00:09:47.25Detail
78. PROUZOVÁ ŠárkaJenštejn#1171979ženy 35plus7.00:27:16+00:09:47.82Detail
79. ŠMEJKALOVÁ AnnaJenštejn#1311981ženy 35plus8.00:27:16+00:09:48.22Detail
80. KULICHOVÁ Eva#881976ženy 35plus9.00:27:18+00:09:50.09Detail
81. KREJČÍKOVÁ Simona#2161980ženy 35plus10.00:27:20+00:09:52.40Detail
82. PRIŠTICOVÁ Eva#2771984ženy do 3415.00:27:35+00:10:07.54Detail
83. GUERRA AlenaPivovar#3011983muži do 3940.00:27:50+00:10:22.62Detail
84. VAŇOUS František#2861979muži do 3941.00:28:08+00:10:40.15Detail
85. VAŇOUSOVÁ MartinaVraňany#2741981ženy 35plus11.00:28:08+00:10:40.24Detail
86. SLAPNIČKA PetrSvémyslice#2791974muži 40plus19.00:28:22+00:10:54.27Detail
87. ŠIMEČKOVÁ AngelikaPraha 9#1291980ženy 35plus12.00:28:24+00:10:56.38Detail
88. FIDLER Tomáš#2192008muži do 3942.00:28:29+00:11:01.41Detail
89. DVOŘÁKOVÁ PetraAtlet Šestajovice#2651974ženy 35plus13.00:28:33+00:11:04.93Detail
90. NÝDRLE OldřichPraha 9 - Kbely#1041979muži do 3943.00:28:42+00:11:14.40Detail
91. PETRŮ TomášSTS Chvojkovice Brod#1071977muži 40plus20.00:28:46+00:11:18.71Detail
92. STRACH Jaroslav#2761962muži 40plus21.00:28:50+00:11:22.60Detail
93. DRAPÍKOVÁ JulieHlubočepy#2461982ženy 35plus14.00:28:59+00:11:31.22Detail
94. KUCHTÍČEK TomášJesenice#2831971muži 40plus22.00:29:02+00:11:34.52Detail
95. PRESS RobertPřezletice#1931968muži 40plus23.00:29:12+00:11:44.09Detail
96. FISCHEROVÁ JanaJenštejn#2051976ženy 35plus15.00:29:22+00:11:54.52Detail
97. MOJŽÍŠ Karel#1811983muži do 3944.00:29:39+00:12:11.38Detail
98. KRÁL RobinKladno#2172003muži do 3945.00:29:43+00:12:15.60Detail
99. ŠTENCLOVÁ PetraJenštejn#1361983ženy do 3416.00:30:02+00:12:34.10Detail
100. DVOŘÁKOVÁ IvanaBrandýs n/Labem#3021981ženy 35plus16.00:30:06+00:12:38.24Detail
101. MÁDLOVÁ KarolínaJenštejn#3001995ženy do 3417.00:30:06+00:12:38.40Detail
102. SLADKOVSKÝ MartinPřezletice#2631964muži 40plus24.00:30:08+00:12:39.87Detail
103. SMUTNÝ JiříBUCLA.cz#1221979muži do 3946.00:30:08+00:12:40.11Detail
104. NEJEDLÁ BarboraA.C. Sparta#1021999ženy do 3418.00:30:24+00:12:56.68Detail
105. PAVLÍKOVÁ LauraJenštejn#1061994ženy do 3419.00:31:09+00:13:41.59Detail
106. KNAP RadekJenštejn#1821976muži 40plus25.00:31:22+00:13:54.51Detail
107. LUKEŠOVÁ Michaela#921985ženy do 3420.00:31:33+00:14:05.35Detail
108. NEJEDLÁ HanaPraha#1031976ženy 35plus17.00:31:33+00:14:05.63Detail
109. SEJKOROVÁ JanaMákni si-Kbely#2241980ženy 35plus18.00:31:36+00:14:08.45Detail
110. SLADKOVSKÝ SamuelPřezletice#2622003muži do 3947.00:31:42+00:14:14.04Detail
111. MATOUŠEK Jiří#2681976muži 40plus26.00:32:19+00:14:50.88Detail
112. UHLÍKOVÁ DenisaJenštejn#2601980ženy 35plus19.00:32:24+00:14:55.81Detail
113. OTÝPKOVÁ Michela#1891984ženy do 3421.00:32:45+00:15:16.97Detail
114. KALLISTOVÁ EvaMákni si#761975ženy 35plus20.00:32:46+00:15:18.13Detail
115. ŠTĚPÁNKOVÁ IvanaPraha#1381976ženy 35plus21.00:32:46+00:15:18.16Detail
116. KUBEŠOVÁ TerezaČelákovice#871997ženy do 3422.00:33:03+00:15:34.95Detail
117. TELVÁKOVÁ MarieČelákovice#1391972ženy 35plus22.00:33:03+00:15:35.59Detail
118. KRYSTÝNKOVÁ BarboraPraha 9-Kbely#2431982ženy 35plus23.00:33:57+00:16:29.41Detail
119. HAJKOVÁ AlenaVinoř#2671975ženy 35plus24.00:33:58+00:16:29.92Detail
120. JANDA MilošPraha#1851982muži do 3948.00:34:28+00:17:00.69Detail
121. ŠEVEROVÁ ZuzanaPraha 2#2841983ženy do 3423.00:35:11+00:17:43.39Detail
122. HORYNA MiroslavPraha - Zahradní Město#2961954muži 40plus27.00:36:46+00:19:18.67Detail
123. ROUŠAR RadekHroši Jenštejn#1181979muži do 3949.00:38:39+00:21:11.16Detail
124. NÝDRLOVÁ JanaMákni si!#1051983ženy do 3424.00:41:05+00:23:37.48Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz