Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
15. 4. 2017

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. ČADEK OndřejKKA#1721991Muži A1.00:19:24.97Detail
2. ŘENČ TomášBěžci Slaný#2071990Muži A2.00:19:51.43+00:00:26.46Detail
3. SCHOŘ JakubTJ Sokol Unhošť#3631983Muži A3.00:20:22.26+00:00:57.29Detail
4. TRUHLÁŘ LubošElab Team#3991987Muži A4.00:20:59.74+00:01:34.77Detail
5. VÍTEK KarelKOB Kladno#1751997Muži A5.00:21:24.83+00:01:59.86Detail
6. LOSENSKÝ PavelTJ Sokol Unhošť#1711977Muži B1.00:21:25.72+00:02:00.75Detail
7. FIKES MetodějMK Kladno#1161967Muži C1.00:21:31.53+00:02:06.56Detail
8. HAVLÁSEK PetrMK Kladno#3711984Muži A6.00:21:51.74+00:02:26.77Detail
9. PODUŠKA JosefSokol Unhošť#1481962Muži C2.00:21:54.20+00:02:29.23Detail
10. ŠTAJER PevelKladno#2231986Muži A7.00:22:00.89+00:02:35.92Detail
11. REICHL JanMaratón klub Kladno#1261970Muži B2.00:22:15.39+00:02:50.42Detail
12. PLUHÁČEK AlešNové Strašecí#2221990Muži A8.00:22:41.48+00:03:16.51Detail
13. HEJNÝ MartinSilvini-Madshus#3831968Muži B3.00:22:46.10+00:03:21.13Detail
14. ŽLÁBEK PavelMK Kladno#3601979Muži A9.00:22:58.85+00:03:33.88Detail
15. SKLENÁŘ DavidČBK#3981989Muži A10.00:23:03.93+00:03:38.96Detail
16. BAREŠ JanMaraton Klub Kladno#3741980Muži A11.00:23:10.00+00:03:45.03Detail
17. SCHROTTER RadoslavMaraton klub Kladno#1981972Muži B4.00:23:19.84+00:03:54.87Detail
18. HOMOLA Jiří10. ZŠ Kladno#3651974Muži B5.00:23:28.81+00:04:03.84Detail
19. AXAMIT MichalRuda#3571979Muži A12.00:23:37.89+00:04:12.92Detail
20. MORAVEC PavelBK Větřkovice#2381973Muži B6.00:23:40.49+00:04:15.52Detail
21. DOLEŽAL OndřejPletený Újezd#1051978Muži A13.00:23:40.89+00:04:15.92Detail
22. KRUBA JaroslavBranovský statek#3561972Muži B7.00:23:48.60+00:04:23.63Detail
23. VOREL JosefMK Kladno#1931966Muži C3.00:23:51.29+00:04:26.32Detail
24. JURÁSEK JaroslavMK Kladno#1691966Muži C4.00:23:58.86+00:04:33.89Detail
25. SCHEU HaraldLMB#2321969Muži B8.00:24:01.52+00:04:36.55Detail
26. GLAUBAUF Aleš-/-#2461989Muži A14.00:24:05.34+00:04:40.37Detail
27. ŠŤASTNÝ JaroslavMK Kladno#2061957Muži D1.00:24:17.12+00:04:52.15Detail
28. BODNAR PavelMK Kladno#1221976Muži B9.00:24:19.20+00:04:54.23Detail
29. CHOCHOLA PetrZŠ a MŠ J.A.K. v N. Strašecí#1041977Muži B10.00:24:23.14+00:04:58.17Detail
30. NEVÍM BohumilNové Strašecí#1101976Muži B11.00:24:29.54+00:05:04.57Detail
31. BERÁNEK JakubMK Kladno#3641983Muži A15.00:24:37.37+00:05:12.40Detail
32. STRNAD JakubKladenky#1351992Muži A16.00:24:55.83+00:05:30.86Detail
33. PROŠEK JosefStrašáci Strašecí#3791963Muži C5.00:24:58.91+00:05:33.94Detail
34. DANÍČEK VáclavMK Kladno#2451995Muži A17.00:25:02.98+00:05:38.01Detail
35. SEMELÍK PetrKOB Kladno#2441969Muži B12.00:25:04.02+00:05:39.05Detail
36. PROKOP MichalHc Rakovník#2391997Muži A18.00:25:06.01+00:05:41.04Detail
37. ČERNÝ AntonínKladno#1911968Muži B13.00:25:15.65+00:05:50.68Detail
38. KMUNÍČEK MilošMK Kladno#3761961Muži C6.00:25:20.47+00:05:55.50Detail
39. CHALUPA PetrMK Kladno#1941985Muži A19.00:25:22.40+00:05:57.43Detail
40. RYŠLINK MichalKladno#2271979Muži A20.00:25:26.10+00:06:01.13Detail
41. KMEŤ MilanNové Strašecí#1991967Muži C7.00:25:33.28+00:06:08.31Detail
42. KUTÝ MiroslavMattony Free Run Hvězda#2161987Muži A21.00:25:33.43+00:06:08.46Detail
43. KRATOCHVÍL Martinběžci Slaný#1421982Muži A22.00:25:35.82+00:06:10.85Detail
44. GRILL PavelNové Strašecí#3861983Muži A23.00:25:41.02+00:06:16.05Detail
45. KLOS VáclavMK Kladno#1701960Muži C8.00:25:41.89+00:06:16.92Detail
46. GREGOR JaroslavKladno#91976Muži B14.00:25:46.57+00:06:21.60Detail
47. LIEBEZEIT PetrŘevničov#2411993Muži A24.00:25:55.31+00:06:30.34Detail
48. HLAVSA MartinTuchlovice#3671975Muži B15.00:26:05.12+00:06:40.15Detail
49. VOMASTEK MilanMK Kladno#2361968Muži B16.00:26:15.20+00:06:50.23Detail
50. NIČ MiloslavSlanoviny / Slaný#2401969Muži B17.00:26:16.80+00:06:51.83Detail
51. BERÁNEK JosefMK Kladno#1791958Muži C9.00:26:19.37+00:06:54.40Detail
52. VESELÝ VladimírHasiči Neratovice#1521971Muži B18.00:26:20.70+00:06:55.73Detail
53. FEDA RomanSokol Buštěhrad#1331964Muži C10.00:26:25.46+00:07:00.49Detail
54. ZEMAN Jiří#2431981Muži A25.00:26:25.59+00:07:00.62Detail
55. RADA PetrKerteam#1861964Muži C11.00:26:37.86+00:07:12.89Detail
56. HLAVSA Jiří#1781976Muži B19.00:26:46.33+00:07:21.36Detail
57. POLÍVKA VladimírLoko Rakovník#2171955Muži D2.00:26:46.43+00:07:21.46Detail
58. URBANEC VladimírMK Kladno#2131958Muži C12.00:26:47.05+00:07:22.08Detail
59. LOPOUR Radek#1311982Muži A26.00:26:47.25+00:07:22.28Detail
60. KAPR TomášKladno#3771989Muži A27.00:26:50.49+00:07:25.52Detail
61. TRACHTA PetrSokol Srbeč#2041972Muži B20.00:26:51.61+00:07:26.64Detail
62. BIDŠOVSKÝ JiříNové Strašecí#3851970Muži B21.00:26:51.84+00:07:26.87Detail
63. KRATINA PavelMK Kladno#1271965Muži C13.00:26:52.90+00:07:27.93Detail
64. BÍLÝ MilanOK Rakovník#1301970Muži B22.00:26:58.66+00:07:33.69Detail
65. PARADIT MichalRakovník#2491994Muži A28.00:27:04.63+00:07:39.66Detail
66. KUTIŠ JiříMK Kladno#1741950Muži D3.00:27:06.81+00:07:41.84Detail
67. KRAUS ViktorStochov#3581982Muži A29.00:27:09.73+00:07:44.76Detail
68. HOFMAN VítNové Strašecí#11992Muži A30.00:27:20.77+00:07:55.80Detail
69. CHLAD JiříNové Strašecí#3591980Muži A31.00:27:24.99+00:08:00.02Detail
70. PILÍK SlávaPanský Mlýn#3611950Muži D4.00:27:34.34+00:08:09.37Detail
71. KRATOCHVÍL LadislavLoko Rakovník#2181947Muži E1.00:27:40.98+00:08:16.01Detail
72. VŠETULA MichaelSrby#1681997Muži A32.00:27:41.68+00:08:16.71Detail
73. HUSÁK LiborNové Strašecí#3821973Muži B23.00:27:47.00+00:08:22.03Detail
74. ŠVEJKOVSKÝ JanBuštěhrad#1921970Muži B24.00:27:47.70+00:08:22.73Detail
75. UXA TomášNRT Beroun#1241965Muži C14.00:27:52.10+00:08:27.13Detail
76. ŠTIRBU AlexandRakovník#21992Muži A33.00:27:52.58+00:08:27.61Detail
77. MAŠTALÍŘ TomášMěstská polici Nové Strašecí#3911973Muži B25.00:27:53.12+00:08:28.15Detail
78. URBÁNEK MichalBěžci Slaný#3891984Muži A34.00:27:55.51+00:08:30.54Detail
79. VOŽEH MartinNové Strašecí#3881989Muži A35.00:27:55.73+00:08:30.76Detail
80. FISCHER JiříTJ Sokol Srbeč#2251961Muži C15.00:28:04.03+00:08:39.06Detail
81. BÍLEK JaroslavKelti NS#2471979Muži A36.00:28:07.58+00:08:42.61Detail
82. VOJNA PavelDTJ Sparta Kladno#1431977Muži B26.00:28:11.16+00:08:46.19Detail
83. DÍTĚ MilanSrby#1651967Muži C16.00:28:11.91+00:08:46.94Detail
84. KRAUS TomášBranovský statek#3541973Muži B27.00:28:15.19+00:08:50.22Detail
85. KONOPÁSEK RadekKrušovice#1071989Muži A37.00:28:43.53+00:09:18.56Detail
86. HUSÁK OndřejNS#3801997Muži A38.00:28:45.66+00:09:20.69Detail
87. FIŠER JaroslavAtletika NS#1411997Muži A39.00:28:55.00+00:09:30.03Detail
88. ZELENÝ ŠtěpánStochov#2481984Muži A40.00:28:56.39+00:09:31.42Detail
89. MAŠKA RobertHolyšov#2001997Muži A41.00:29:01.96+00:09:36.99Detail
90. KOLÍN OndřejStochov#2191987Muži A42.00:29:09.69+00:09:44.72Detail
91. KASS PavelKladno#1201970Muži B28.00:29:21.12+00:09:56.15Detail
92. KUGLER MartinKladno#1951989Muži A43.00:29:22.85+00:09:57.88Detail
93. NEDVĚD PavelMK Kladno#2051958Muži C17.00:29:29.16+00:10:04.19Detail
94. JELÍNEK JanKladno#3901969Muži B29.00:29:41.56+00:10:16.59Detail
95. FILIP KarelNové Strašecí#1021955Muži D5.00:29:42.05+00:10:17.08Detail
96. FINGERHUT JiříMK Kladno#1821953Muži D6.00:29:45.87+00:10:20.90Detail
97. ZAJIC Josef#2291980Muži A44.00:29:57.94+00:10:32.97Detail
98. SKLENKA JanKladno#2311992Muži A45.00:30:02.72+00:10:37.75Detail
99. FAŮ RomanNové Strašecí#3621983Muži A46.00:30:06.72+00:10:41.75Detail
100. KALISTA JanNS#1641997Muži A47.00:30:25.10+00:11:00.13Detail
101. KRÁL PetrRuda#1901977Muži B30.00:30:25.90+00:11:00.93Detail
102. VEJRAŽKA MiroslavTřtice#2201961Muži C18.00:30:27.45+00:11:02.48Detail
103. SEDLÁČEK TomášSparta Praha#3811997Muži A48.00:30:53.34+00:11:28.37Detail
104. SUCHOPÁREK MichalKladno#2101978Muži A49.00:31:05.69+00:11:40.72Detail
105. TŮMA FrantišekMaratón klub Kladno#1511953Muži D7.00:31:14.03+00:11:49.06Detail
106. KLIMŠA Jiří#2281973Muži B31.00:31:36.01+00:12:11.04Detail
107. VIMR JanKladno#2021955Muži D8.00:31:45.27+00:12:20.30Detail
108. ŠVÁCHA LubošSokol Mšeno#1491959Muži C19.00:31:54.06+00:12:29.09Detail
109. PUTÍK MichalLány#2371973Muži B32.00:32:04.15+00:12:39.18Detail
110. NAGY Jiří#1341955Muži D9.00:32:10.40+00:12:45.43Detail
111. MACHÁČEK Milan#2121976Muži B33.00:32:18.94+00:12:53.97Detail
112. VESELÝ LubošNové Strašecí#3661965Muži C20.00:32:21.65+00:12:56.68Detail
113. HRSTKA VladislavFoukáč#1761957Muži D10.00:32:27.67+00:13:02.70Detail
114. VÁŇA JosefNové Strašecí#1801975Muži B34.00:32:33.60+00:13:08.63Detail
115. BLECHA VladislavLíbeznice#1621964Muži C21.00:32:55.01+00:13:30.04Detail
116. STREJČEK JiříMnichovice#4001983Muži A50.00:33:05.97+00:13:41.00Detail
117. POTŮČEK JiříVelké Přítočno#3731953Muži D11.00:33:12.26+00:13:47.29Detail
118. JAHELKA StanislavMěstská policie Nové Strašecí#3921978Muži A51.00:33:16.59+00:13:51.62Detail
119. FIŠER JaroslavSKST Baník Rynholec#1401981Muži A52.00:33:57.71+00:14:32.74Detail
120. ROCK JanSokol Unhošť#1961954Muži D12.00:34:01.27+00:14:36.30Detail
121. LEV Martin#1441989Muži A53.00:34:15.23+00:14:50.26Detail
122. WIENER OtakarMaratón klub Kladno#1541956Muži D13.00:34:24.96+00:14:59.99Detail
123. TLUSTÝ Milan#1191997Muži A54.00:34:27.63+00:15:02.66Detail
124. VESELÝ Tomáš#3931992Muži A55.00:34:54.63+00:15:29.66Detail
125. WIENER AntonínPraha 7 - Bubeneč#1551956Muži D14.00:35:20.03+00:15:55.06Detail
126. BAH ChernorKladno#2141986Muži A56.00:35:51.07+00:16:26.10Detail
127. VOBORNÍK JosefÚstí nad Labem#3691975Muži B35.00:36:02.70+00:16:37.73Detail
128. CHOCHOLA VladimírMK Kladno#1091950Muži D15.00:36:20.39+00:16:55.42Detail
129. FALAŘ JanPraha#1871990Muži A57.00:39:15.67+00:19:50.70Detail
130. TETOUR KarelNové Strašecí#71997Muži A58.00:39:25.35+00:20:00.38Detail
131. TLUSTÝ LadislavMaratón klub Kladno#1501940Muži E2.00:42:36.31+00:23:11.34Detail
132. DOUŠA FrantišekSokol Lodenice#3971960Muži C22.00:43:00.38+00:23:35.41Detail
133. TLUSTÝ MiroslavSKST Baník Rynholec#1171976Muži B36.00:47:16.58+00:27:51.61Detail
134. MRNKA VáclavNové Strašecí#2261932Muži E3.01:05:06.15+00:45:41.18Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz