Oficiální Výsledková listina ACO Přibyslavský běh 2017
27. 5. 2017

půlmaraton

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. CHLEBOUN JanŽdírec nad Doubravou#22M40-491.01:28:50Detail
2. JEŘÁBEK VítEuthanasia#24M40-492.01:29:22+00:00:32Detail
3. SLEZÁK PavelMST Jihlava#55Mdo391.01:30:29+00:01:39Detail
4. KRČÁLOVÁ OlgaPolenský team#30Z35-441.01:31:12+00:02:22Detail
5. BRABENEC AlešŽďár nad Sázavou#6Mdo392.01:33:21+00:04:31Detail
6. TAJOVSKÝ LadislavEuthanasia#70M40-493.01:33:24+00:04:34Detail
7. ŠIMEK PavelPolenský team#64Mdo393.01:34:11+00:05:21Detail
8. HLAVÁČ PavelEuthanasia#18Mdo394.01:34:36+00:05:46Detail
9. STANĚK VojtěchACO Industries k.s.#59Mdo395.01:35:44+00:06:54Detail
10. MELOUN VítDlouhá Ves#41Mdo396.01:36:06+00:07:16Detail
11. SOCHOR MilošPolnička#57Mdo397.01:36:10+00:07:20Detail
12. SMOLKA AlešPardubice#56Mdo398.01:36:31+00:07:41Detail
13. STRNAD RichardBrno#84M40-494.01:36:55+00:08:05Detail
14. DUBSKÝ RomanACO Industries k.s.#12Mdo399.01:36:59+00:08:09Detail
15. HOCHMANN MartinSavencia Praha#20M40-495.01:37:36+00:08:46Detail
16. ŠTYL PavelRusty club#69M40-496.01:38:23+00:09:33Detail
17. ADLT FilipŽďár nad Sázavou#1Mdo3910.01:39:04+00:10:14Detail
18. POKORNÝ LubomírZnojmo#81M50plus1.01:39:23+00:10:33Detail
19. KUBÁT JiříPřibyslav#31Mdo3911.01:40:52+00:12:02Detail
20. ONDRÁČEK LadislavMal8 Losenice#47Mdo3912.01:41:16+00:12:26Detail
21. KAFKA RadekSK TRI CYKLOCHLUBNA#26M50-591.01:41:56+00:13:06Detail
22. KOTRBA JaroslavČáslav#85M40-497.01:42:11+00:13:21Detail
23. KOŠČÁK PeterPřibyslav#27Mdo3913.01:42:28+00:13:38Detail
24. DOLEŽEL Jiří#82Mdo3914.01:42:42+00:13:52Detail
25. HAVRÁNEK JosefBlatčice#86M40-498.01:43:07+00:14:17Detail
26. STRAŠIL Miroslav#62Mdo3915.01:43:52+00:15:02Detail
27. LEDVINKA JosefPřibyslav#37M40-499.01:45:08+00:16:18Detail
28. HRUBÝ ZdeněkACO Industries k.s.#21Mdo3916.01:45:29+00:16:39Detail
29. LACINA VáclavSavencia Hesov#35M40-4910.01:45:58+00:17:08Detail
30. OMES MichaelACO Industries k.s.#46M40-4911.01:46:08+00:17:18Detail
31. PEŇÁZ PavelACO Industries k.s.#50M40-4912.01:46:26+00:17:36Detail
32. PAVLAS AntonínPřibyslav#49M50plus2.01:47:57+00:19:07Detail
33. VÁBEK JaroslavŽďár nad Sázavou#73M50plus3.01:48:01+00:19:11Detail
34. VRŠA MartinAMATÉR POLNIČKA#76M40-4913.01:48:13+00:19:23Detail
35. COUFAL LadislavSavencia#9Mdo3917.01:48:31+00:19:41Detail
36. FABRIK MiroslavBrno#13M50-592.01:49:16+00:20:26Detail
37. MARINEC PetrACO Industries k.s.#39M40-4914.01:49:37+00:20:47Detail
38. VALENTA JiříAxiomOrbitt Žďár nad Sázavou#75M50-593.01:49:43+00:20:53Detail
39. MAŠEK DanielHamry nad Sázavou#40M40-4915.01:49:56+00:21:06Detail
40. MINÁŘ JaroslavVelké Meziříčí#83M50-594.01:50:23+00:21:33Detail
41. MORAVEC JaroslavPřibyslav#43M50-595.01:52:20+00:23:30Detail
42. KVOČÁK JozefJennings Prague s.r.o.#34Mdo3918.01:53:31+00:24:41Detail
43. VALENTA JindřichSavencia Hesov#74M40-4916.01:54:06+00:25:16Detail
44. STRAŠIL MiroslavPřibyslav#61M40-4917.01:54:25+00:25:35Detail
45. PTÁČEK Jindřich#54M40-4918.01:55:11+00:26:21Detail
46. BÁRTA MartinSavencia#3M40-4919.01:57:30+00:28:40Detail
47. ŠRÁMEK RomanSavencia Hesov#67Mdo3919.01:58:34+00:29:44Detail
48. BRENTON PatrickJennings Prague s.r.o.#7M40-4920.01:58:57+00:30:07Detail
49. OBRTEL MichaelACO Industries k.s.#80Mdo3920.01:59:37+00:30:47Detail
50. TROPP StanislavACO Industries k.s.#72Mdo3921.02:00:44+00:31:54Detail
51. DANIHEL JanAMATÉR POLNIČKA#10M40-4921.02:00:45+00:31:55Detail
52. THOMAYER JanSavencia#71Mdo3922.02:01:07+00:32:17Detail
53. JÍREK JanAMATÉR POLNIČKA#25M40-4922.02:01:26+00:32:36Detail
54. PŘÍHODA RomanMattoni Freerun Jihlava#53M40-4923.02:03:21+00:34:31Detail
55. BENEŠOVÁ ŠárkaPřibyslav#5Zdo351.02:03:31+00:34:41Detail
56. MORAVEC VojtaSavencia Hesov#44Mdo3923.02:03:57+00:35:07Detail
57. FIŠER Luděklufi#16Mdo3924.02:05:15+00:36:25Detail
58. DOLEŽEL MarekSlavětín#11M40-4924.02:07:16+00:38:26Detail
59. PALÁNOVÁ MarieACO Industries k.s.#48Z35-442.02:08:41+00:39:51Detail
60. KUCIREK PETRhavl.brod#33M50-596.02:09:21+00:40:31Detail
61. FABRIKOVÁ BlankaBrno#14Z45plus1.02:09:46+00:40:56Detail
62. RÁZLOVÁ AnnaBM fitness Havlíčkův Brod#77juniorky1.02:09:52+00:41:02Detail
63. HLAVÁČ StanislavEuthanasia#19M50plus4.02:11:11+00:42:21Detail
64. KUBÍČEK RudolfACO Industries k.s.#32M40-4925.02:11:34+00:42:44Detail
65. JELÍNEK AntonínAquaclub Havlíčkův Brod#23M50plus5.02:13:08+00:44:18Detail
66. ŠISLER PavelHamry nad Sázavou#65M50-597.02:14:45+00:45:55Detail
67. KOVÁČOVÁ AlenaEuthanasia#28Zdo352.02:15:38+00:46:48Detail
68. KOVÁČOVÁ LuciaEuthanasia#29Zdo353.02:15:38+00:46:48Detail
69. MIKSOVÁ PavlaEuthanasia#42Zdo354.02:18:35+00:49:45Detail
70. ČELOUD Patrik#78Mdo3925.02:21:44+00:52:54Detail
71. FEXA PavelBystrice nad Pernstejnem#15Mdo3926.02:26:11+00:57:21Detail
72. BAŠTOVÁ Jitka#4Zdo355.02:26:11+00:57:21Detail
73. ŠTENCEK Ing. JiříEuthanasia#68Mdo3927.02:26:38+00:57:48Detail
74. AUGUSTINOVÁ DanaSK AXIOM OrBiTt Žďár nad Sázavou#2Z35-443.02:30:02+01:01:12Detail
75. POPÍKOVÁ IvanaPOPINA Team#52Z45plus2.02:34:40+01:05:50Detail
76. NOVÁK VladimírEuthanasia#45Mdo3928.02:39:44+01:10:54Detail
77. VOPRŠALOVÁ AdélaHlinsko v Čechách#79juniorky2.02:41:56+01:13:06Detail
78. GALLOVÁ PetraKeřkov#87Z35-444.02:57:05+01:28:15Detail
DNS LACINOVÁ HankaSavencia Hesov#36Z45plusDNS Detail
DNS LEHRL Tomáš#38Mdo39DNS Detail
DNS STRAŠIL Martin#60Mdo39DNS Detail
DNS SPĚVÁČEK Jan#58M50-59DNS Detail
DNS ŠKACHA PavelPřibyslav#66Mdo39DNS Detail
DNS ŠEVČÍKOVÁ MiroslavaDieffenbacher-CZ#63Zdo35DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz