Oficiální Výsledková listina ACO Přibyslavský běh 2017
27. 5. 2017

půlmaraton

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. CHLEBOUN JanŽdírec nad Doubravou#221971M40-491.01:28:50Detail
2. JEŘÁBEK VítEuthanasia#241974M40-492.01:29:22+00:00:32.15Detail
3. SLEZÁK PavelMST Jihlava#551986Mdo391.01:30:29+00:01:39.72Detail
4. KRČÁLOVÁ OlgaPolenský team#301978Z35-441.01:31:12+00:02:22.23Detail
5. BRABENEC AlešŽďár nad Sázavou#61987Mdo392.01:33:21+00:04:31.64Detail
6. TAJOVSKÝ LadislavEuthanasia#701973M40-493.01:33:24+00:04:34.51Detail
7. ŠIMEK PavelPolenský team#641978Mdo393.01:34:11+00:05:21.28Detail
8. HLAVÁČ PavelEuthanasia#181989Mdo394.01:34:36+00:05:46.93Detail
9. STANĚK VojtěchACO Industries k.s.#591988Mdo395.01:35:44+00:06:54.31Detail
10. MELOUN VítDlouhá Ves#411985Mdo396.01:36:06+00:07:16.00Detail
11. SOCHOR MilošPolnička#571978Mdo397.01:36:10+00:07:20.11Detail
12. SMOLKA AlešPardubice#561979Mdo398.01:36:31+00:07:41.82Detail
13. STRNAD RichardBrno#841974M40-494.01:36:55+00:08:05.62Detail
14. DUBSKÝ RomanACO Industries k.s.#121978Mdo399.01:36:59+00:08:09.93Detail
15. HOCHMANN MartinSavencia Praha#201976M40-495.01:37:36+00:08:46.18Detail
16. ŠTYL PavelRusty club#691975M40-496.01:38:23+00:09:33.36Detail
17. ADLT FilipŽďár nad Sázavou#11990Mdo3910.01:39:04+00:10:14.11Detail
18. POKORNÝ LubomírZnojmo#811955M50plus1.01:39:23+00:10:33.61Detail
19. KUBÁT JiříPřibyslav#311981Mdo3911.01:40:52+00:12:02.42Detail
20. ONDRÁČEK LadislavMal8 Losenice#471980Mdo3912.01:41:16+00:12:26.57Detail
21. KAFKA RadekSK TRI CYKLOCHLUBNA#261964M50-591.01:41:56+00:13:06.22Detail
22. KOTRBA JaroslavČáslav#851969M40-497.01:42:11+00:13:21.44Detail
23. KOŠČÁK PeterPřibyslav#271983Mdo3913.01:42:28+00:13:38.60Detail
24. DOLEŽEL Jiří#821980Mdo3914.01:42:42+00:13:52.17Detail
25. HAVRÁNEK JosefBlatčice#861971M40-498.01:43:07+00:14:16.99Detail
26. STRAŠIL Miroslav#621991Mdo3915.01:43:52+00:15:02.88Detail
27. LEDVINKA JosefPřibyslav#371972M40-499.01:45:08+00:16:18.89Detail
28. HRUBÝ ZdeněkACO Industries k.s.#211985Mdo3916.01:45:29+00:16:39.22Detail
29. LACINA VáclavSavencia Hesov#351969M40-4910.01:45:58+00:17:08.20Detail
30. OMES MichaelACO Industries k.s.#461968M40-4911.01:46:08+00:17:18.85Detail
31. PEŇÁZ PavelACO Industries k.s.#501976M40-4912.01:46:26+00:17:36.38Detail
32. PAVLAS AntonínPřibyslav#491956M50plus2.01:47:57+00:19:07.25Detail
33. VÁBEK JaroslavŽďár nad Sázavou#731957M50plus3.01:48:01+00:19:11.16Detail
34. VRŠA MartinAMATÉR POLNIČKA#761975M40-4913.01:48:13+00:19:23.86Detail
35. COUFAL LadislavSavencia#91978Mdo3917.01:48:31+00:19:41.78Detail
36. FABRIK MiroslavBrno#131959M50-592.01:49:16+00:20:26.72Detail
37. MARINEC PetrACO Industries k.s.#391972M40-4914.01:49:37+00:20:47.56Detail
38. VALENTA JiříAxiomOrbitt Žďár nad Sázavou#751966M50-593.01:49:43+00:20:53.81Detail
39. MAŠEK DanielHamry nad Sázavou#401974M40-4915.01:49:56+00:21:06.74Detail
40. MINÁŘ JaroslavVelké Meziříčí#831963M50-594.01:50:23+00:21:33.62Detail
41. MORAVEC JaroslavPřibyslav#431964M50-595.01:52:20+00:23:30.11Detail
42. KVOČÁK JozefJennings Prague s.r.o.#341982Mdo3918.01:53:31+00:24:41.68Detail
43. VALENTA JindřichSavencia Hesov#741972M40-4916.01:54:06+00:25:16.18Detail
44. STRAŠIL MiroslavPřibyslav#611969M40-4917.01:54:25+00:25:35.31Detail
45. PTÁČEK Jindřich#541976M40-4918.01:55:11+00:26:21.94Detail
46. BÁRTA MartinSavencia#31973M40-4919.01:57:30+00:28:40.76Detail
47. ŠRÁMEK RomanSavencia Hesov#671978Mdo3919.01:58:34+00:29:44.82Detail
48. BRENTON PatrickJennings Prague s.r.o.#71968M40-4920.01:58:57+00:30:07.89Detail
49. OBRTEL MichaelACO Industries k.s.#801992Mdo3920.01:59:37+00:30:47.94Detail
50. TROPP StanislavACO Industries k.s.#721979Mdo3921.02:00:44+00:31:54.04Detail
51. DANIHEL JanAMATÉR POLNIČKA#101970M40-4921.02:00:45+00:31:55.35Detail
52. THOMAYER JanSavencia#711979Mdo3922.02:01:07+00:32:17.89Detail
53. JÍREK JanAMATÉR POLNIČKA#251975M40-4922.02:01:26+00:32:36.17Detail
54. PŘÍHODA RomanMattoni Freerun Jihlava#531971M40-4923.02:03:21+00:34:31.34Detail
55. BENEŠOVÁ ŠárkaPřibyslav#51990Zdo351.02:03:31+00:34:41.26Detail
56. MORAVEC VojtaSavencia Hesov#441992Mdo3923.02:03:57+00:35:07.57Detail
57. FIŠER Luděklufi#161984Mdo3924.02:05:15+00:36:25.13Detail
58. DOLEŽEL MarekSlavětín#111975M40-4924.02:07:16+00:38:26.66Detail
59. PALÁNOVÁ MarieACO Industries k.s.#481975Z35-442.02:08:41+00:39:51.30Detail
60. KUCIREK PETRhavl.brod#331964M50-596.02:09:21+00:40:31.55Detail
61. FABRIKOVÁ BlankaBrno#141960Z45plus1.02:09:46+00:40:56.63Detail
62. RÁZLOVÁ AnnaBM fitness Havlíčkův Brod#771999juniorky1.02:09:52+00:41:02.28Detail
63. HLAVÁČ StanislavEuthanasia#191955M50plus4.02:11:11+00:42:21.17Detail
64. KUBÍČEK RudolfACO Industries k.s.#321970M40-4925.02:11:34+00:42:44.11Detail
65. JELÍNEK AntonínAquaclub Havlíčkův Brod#231947M50plus5.02:13:08+00:44:18.61Detail
66. ŠISLER PavelHamry nad Sázavou#651962M50-597.02:14:45+00:45:55.59Detail
67. KOVÁČOVÁ AlenaEuthanasia#281985Zdo352.02:15:38+00:46:48.04Detail
68. KOVÁČOVÁ LuciaEuthanasia#291986Zdo353.02:15:38+00:46:48.37Detail
69. MIKSOVÁ PavlaEuthanasia#421987Zdo354.02:18:35+00:49:44.98Detail
70. ČELOUD Patrik#781989Mdo3925.02:21:44+00:52:54.52Detail
71. FEXA PavelBystrice nad Pernstejnem#151982Mdo3926.02:26:11+00:57:21.78Detail
72. BAŠTOVÁ Jitka#41989Zdo355.02:26:11+00:57:21.96Detail
73. ŠTENCEK Ing. JiříEuthanasia#681987Mdo3927.02:26:38+00:57:48.56Detail
74. AUGUSTINOVÁ DanaSK AXIOM OrBiTt Žďár nad Sázavou#21972Z35-443.02:30:02+01:01:12.92Detail
75. POPÍKOVÁ IvanaPOPINA Team#521964Z45plus2.02:34:40+01:05:50.82Detail
76. NOVÁK VladimírEuthanasia#451988Mdo3928.02:39:44+01:10:54.10Detail
77. VOPRŠALOVÁ AdélaHlinsko v Čechách#792001juniorky2.02:41:56+01:13:06.57Detail
78. GALLOVÁ PetraKeřkov#871978Z35-444.02:57:05+01:28:15.79Detail
DNS LEHRL Tomáš#381982Mdo39DNS Detail
DNS STRAŠIL Martin#601992Mdo39DNS Detail
DNS SPĚVÁČEK Jan#581959M50-59DNS Detail
DNS ŠKACHA PavelPřibyslav#661992Mdo39DNS Detail
DNS ŠEVČÍKOVÁ MiroslavaDieffenbacher-CZ#631990Zdo35DNS Detail
DNS LACINOVÁ HankaSavencia Hesov#361970Z45plusDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz