Oficiální Výsledková listina Borecký půlmaraton
18. 3. 2017

půlmaraton

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. ČIVRNÝ JiříBK Semily#206CZEMuži A1.01:18:43Detail
2. FLÉGL VlastimilVrchlabí#395CZEMuži A2.01:20:40+00:01:57Detail
3. HUNČOVSKÝ TomášFTVS UK Praha#252CZEMuži A3.01:22:19+00:03:36Detail
4. FRIEDRICH MarcoBautzen#311DEMuži B1.01:23:34+00:04:51Detail
5. NOVÁČEK TomášAtletic Třebíč#237CZEMuži A4.01:24:11+00:05:28Detail
6. BERENGUER SantiagoLaFoia.com-Onil#145ESPMuži A5.01:24:11+00:05:28Detail
7. POSPÍŠIL OndřejOddíl OB Kotlářka#380CZEMuži A6.01:24:17+00:05:34Detail
8. KORAVSKÝ RomanEleven Run Team#191CZEMuži B2.01:25:19+00:06:36Detail
9. KUDRNA DavidSK Slavoj Čáslav#295CZEMuži B3.01:26:34+00:07:51Detail
10. KÁRNÍK JanBěžecká parta Žižkov#51CZEMuži A7.01:26:43+00:08:00Detail
11. FOŘT MartinEleven Run Team#185CZEMuži B4.01:26:58+00:08:15Detail
12. KOUŘIL TomášAC Vysoké Mýto#399CZEMuži A8.01:27:04+00:08:21Detail
13. RENDL JosefTJ Packa Praha#392CZEMuži B5.01:27:37+00:08:54Detail
14. ŠONSKÝ DominikRun the World#310CZEMuži A9.01:28:16+00:09:33Detail
15. HATINA PetrCítováci#188CZEMuži A10.01:28:24+00:09:41Detail
16. ŠEMOTL RobinMariánské Lázně#240CZEMuži A11.01:29:12+00:10:29Detail
17. KRÁL VítězslavRysy Praha#128CZEMuži B6.01:30:23+00:11:40Detail
18. PETR JanOutdoorOutsiders#338CZEMuži A12.01:30:23+00:11:40Detail
19. JAKOUBEK RomanČLA Trutnov#213CZEMuži C1.01:31:08+00:12:25Detail
20. KLIKA PetrTK Novis#292CZEMuži A13.01:31:15+00:12:32Detail
21. KOUŘIL KarelAC Vysoké Mýto#398CZEMuži B7.01:31:37+00:12:54Detail
22. FEIX IvoTeplice#193CZEMuži B8.01:31:49+00:13:06Detail
23. SLAVÍK MartinMedici 1.LF#396CZEMuži A14.01:32:34+00:13:51Detail
24. CALAJ JurajČerní baroni#287CZEMuži A15.01:32:55+00:14:12Detail
25. MALÝ Jiří#422CZEMuži B9.01:33:19+00:14:36Detail
26. ŠMÍD JiříČerní baroni#169CZEMuži A16.01:34:01+00:15:18Detail
27. HAMÁČEK VladimírAC Mladá Boleslav#410CZEMuži A17.01:34:21+00:15:38Detail
28. SCHADE SilvioBautzen#312DEMuži B10.01:34:32+00:15:49Detail
29. MIHÁL FilipDolný Kubín#246SVKMuži A18.01:34:37+00:15:54Detail
30. VAŠINA JiříSak Karviná#397CZEMuži B11.01:35:12+00:16:29Detail
31. BOHONĚK MilošRun the World#68CZEMuži A19.01:35:32+00:16:49Detail
32. ZDVIHAL TomášLipno man#402CZEMuži A20.01:35:37+00:16:54Detail
33. FUČÍK PavelMilovičtí běžci#308CZEMuži A21.01:35:44+00:17:01Detail
34. FAJGL LubošCítováci#108CZEMuži B12.01:36:01+00:17:18Detail
35. ŠULC VojtěchTřebusice#377CZEMuži A22.01:36:18+00:17:35Detail
36. NYKL Karel#409CZEMuži B13.01:36:40+00:17:57Detail
37. SCHEU HaraldLMB#384CZEMuži B14.01:36:44+00:18:01Detail
38. ŠKODA MilanTJ Háje#187CZEMuži A23.01:37:02+00:18:19Detail
39. ŠVEC JakubPraha#241CZEMuži A24.01:37:03+00:18:20Detail
40. KOLÁČNÝ VáclavAC Praha 1890#218CZEMuži A25.01:37:05+00:18:22Detail
41. STEINER JiříIronTime#199CZEMuži A26.01:37:21+00:18:38Detail
42. PROCHÁZKA PavelTJ LIAZ Vehlovice#288CZEMuži A27.01:37:31+00:18:48Detail
43. BÉM TomášJablonec n.Nisou-Mšeno#351CZEMuži B15.01:37:44+00:19:01Detail
44. DRÁPELA JakubSK Dobrá Voda#328CZEMuži A28.01:38:51+00:20:08Detail
45. MATĚJKA JosefPraha#46CZEMuži B16.01:39:06+00:20:23Detail
46. BARTOŠ PavelSokol Roztoky#321CZEMuži A29.01:39:07+00:20:24Detail
47. FOŘTOVÁ IvetaEleven Run Team#186CZEŽeny C1.01:39:14+00:20:31Detail
48. KREJDL MichalLouny#133CZEMuži A30.01:39:18+00:20:35Detail
49. BALÁSEK PetrŽelezný Brod#43CZEMuži A31.01:39:18+00:20:35Detail
50. SVÁROVSKÝ DavidHorolezecký klub Mladá Boleslav#148CZEMuži B17.01:39:20+00:20:37Detail
51. NOVÝ PavelTriatlon Mladá Boleslav#146CZEMuži B18.01:39:27+00:20:44Detail
52. ONDRŮŠEK LiborMorové Šlehy#341CZEMuži C2.01:39:29+00:20:46Detail
53. MIKEŠ FilipCK Vinohradské šlapky#196CZEMuži B19.01:39:35+00:20:52Detail
54. URBANEC TomášJZD Mníšek#309CZEMuži B20.01:40:02+00:21:19Detail
55. VALTR VladimírRoudnice n.Lab.#63CZEMuži C3.01:40:13+00:21:30Detail
56. ONDERKA AloisKobylisy Praha 8#421CZEMuži B21.01:40:33+00:21:50Detail
57. VESELÝ JiříMělník#340CZEMuži A32.01:40:41+00:21:58Detail
58. NIEDOBA MiroslavADRA mince denně#323CZEMuži A33.01:40:51+00:22:08Detail
59. LIVORA VáclavSRTG Český Brod#29CZEMuži A34.01:41:16+00:22:33Detail
60. TRHOŇ JanSHM klub Neratovice#60CZEMuži A35.01:41:30+00:22:47Detail
61. PRCHAL PavelGP Kolín#408CZEMuži C4.01:41:38+00:22:55Detail
62. HYHLÍK JakubČerní baroni#94CZEMuži A36.01:41:38+00:22:55Detail
63. BECK ZdeněkRivalové#400CZEMuži B22.01:42:02+00:23:19Detail
64. ŠTEFAN RadimRun the World#111CZEMuži B23.01:42:11+00:23:28Detail
65. VINTR TomášMilovičtí běžci#45CZEMuži A37.01:42:32+00:23:49Detail
66. ANGERVAKS AntonBěžci Slaný#56CZEMuži A38.01:42:46+00:24:03Detail
67. KREJNÝ KamilHAVEN Team#124CZEMuži B24.01:42:47+00:24:04Detail
68. SVOBODA PetrSK MAXTRI Liberec#82CZEMuži C5.01:42:56+00:24:13Detail
69. ČERMÁK MichalPraha#355CZEMuži A39.01:43:01+00:24:18Detail
70. STEHLÍK JanPlzeň#358CZEMuži A40.01:43:01+00:24:18Detail
71. DAUBNER PetrOtrokáři#42CZEMuži B25.01:43:31+00:24:48Detail
72. HINGAR MilošAussig Runners#168CZEMuži B26.01:43:37+00:24:54Detail
73. KARBULKA PavelŠAKAL Kbely#269CZEMuži B27.01:43:39+00:24:56Detail
74. FÁČEK PavelPraha#70CZEMuži B28.01:43:44+00:25:01Detail
75. GRUSZ Filip#411CZEMuži A41.01:44:21+00:25:38Detail
76. GRABHERR AdamDolní Kruty#205CZEJunioři1.01:44:33+00:25:50Detail
77. HANNICH Jakubfreewestpapua.org#158CZEMuži A42.01:44:34+00:25:51Detail
78. SLÁMA OndřejZákupy#210CZEMuži B29.01:44:36+00:25:53Detail
79. KLUST RobertIronTime#200CZEMuži B30.01:44:40+00:25:57Detail
80. SAMEK KamilKostelní Hlavno#332CZEMuži A43.01:44:45+00:26:02Detail
81. HEJNA MarekTriatlon Praha - Háje#182CZEMuži A44.01:45:02+00:26:19Detail
82. KUČERA PavelPraha#180CZEMuži A45.01:45:08+00:26:25Detail
83. ŠIBRAVOVÁ LenkaPIM BK#326CZEŽeny B1.01:45:19+00:26:36Detail
84. FRIČ PavelChecomacoco#175CZEMuži D1.01:45:31+00:26:48Detail
85. VALDA PavelLiběchov#227CZEMuži A46.01:45:34+00:26:51Detail
86. KOČÍ VojtěchSDH Lhotka#379CZEMuži B31.01:45:43+00:27:00Detail
87. CROSSAN WilliamPraha#376CZEMuži B32.01:45:57+00:27:14Detail
88. SOUHRADA PavelKonverzační výběh na Klíč#220CZEMuži A47.01:46:14+00:27:31Detail
89. KUČERA MartinKolín#330CZEMuži A48.01:46:17+00:27:34Detail
90. JEDLIČKA RostislavMníšek p.Brdy#249CZEMuži A49.01:46:21+00:27:38Detail
91. DUBSKÝ DaliborTřemošná#296CZEMuži B33.01:46:28+00:27:45Detail
92. PRCHAL DavidNelahozeves#386CZEMuži A50.01:46:29+00:27:46Detail
93. STAŇKOVIČ OndřejMladá Boleslav#226CZEMuži A51.01:46:33+00:27:50Detail
94. LÁBUSOVÁ JanaPražírna#406CZEŽeny A1.01:46:37+00:27:54Detail
95. ŠTIKAR JosefMilovičtí běžci#71CZEMuži D2.01:46:37+00:27:54Detail
96. BENEŠ MarekSlackers#125CZEMuži A52.01:46:42+00:27:59Detail
97. ČERMÁK ZdeněkLhotka#327CZEMuži B34.01:46:49+00:28:06Detail
98. ROSENKRANZ DavidBěžci Slaný#172CZEMuži A53.01:46:55+00:28:12Detail
99. PRÖLLER MiroslavČeská Lípa#324CZEMuži B35.01:46:57+00:28:14Detail
100. TŘASÁK JanÚjezd nad Lesy#347CZEMuži A54.01:47:16+00:28:33Detail
101. SEIDL JanSiko koupelny#6CZEMuži A55.01:47:29+00:28:46Detail
102. KLIMENT LiborNeratovice#178CZEMuži A56.canicross1.01:47:45+00:29:02Detail
103. VYKOUKAL JaroslavSK MAXTRI Liberec#79CZEMuži C6.01:47:47+00:29:04Detail
104. ŠEBESTA VáclavKlub na hřišti Velký Borek#223CZEMuži A57.01:48:09+00:29:26Detail
105. ZELENKA JiříStráž nad Nisou#139CZEMuži B36.01:48:09+00:29:26Detail
106. KADLEČÍK AlešZnalec#420CZEMuži A58.01:48:10+00:29:27Detail
107. SVAČINA PetrJudo Mělník#280CZEMuži B37.01:48:11+00:29:28Detail
108. ZDRHA JanPraha#329CZEMuži A59.01:48:15+00:29:32Detail
109. NĚMEC ArnoštKolín#130CZEMuži B38.01:48:20+00:29:37Detail
110. MRÁZIK MartinPK Mělník#13CZEMuži A60.canicross2.01:48:25+00:29:42Detail
111. BROŽOVÁ LuciePraha#381CZEŽeny A2.01:48:27+00:29:44Detail
112. BABICKÝ JanHZS ÚO Mělník#159CZEMuži A61.01:48:31+00:29:48Detail
113. REJDOVÁ KateřinaMuvko#417CZEŽeny A3.canicross3.01:48:32+00:29:49Detail
114. BIS DaliborBullman Team#353CZEMuži B39.01:48:46+00:30:03Detail
115. KRAUS DušanLiberec#120CZEMuži B40.01:48:53+00:30:10Detail
116. DEMČÁK DávidZlatá Baňa#173SVKMuži A62.01:48:56+00:30:13Detail
117. TOMEK MartinIronTime#394CZEMuži B41.01:48:58+00:30:15Detail
118. JIŘIČNÁ DanaBonbon Praha#167CZEŽeny C2.01:49:13+00:30:30Detail
119. JIRMUS PavelČerní baroni#93CZEMuži D3.01:49:23+00:30:40Detail
120. VOLEJNÍK MartinDubá#136CZEMuži B42.01:49:43+00:31:00Detail
121. BÍLEK OndřejPraha#279CZEMuži A63.01:49:55+00:31:12Detail
122. ŠIMEK JiříCepro Team#393CZEMuži A64.01:49:59+00:31:16Detail
123. LUKEŠ MartinEleven Run Team#171CZEMuži B43.01:50:09+00:31:26Detail
124. CIKÁNOVÁ MichaelaÚstí n.Labem#90CZEŽeny A4.01:50:20+00:31:37Detail
125. VEČEREK MartinOstrava#335CZEMuži A65.01:50:20+00:31:37Detail
126. BRODSKÝ MichalPlzeň#356CZEMuži A66.01:50:21+00:31:38Detail
127. ŠULCOVÁ EliškaPraha#354CZEŽeny A5.01:50:21+00:31:38Detail
128. ŘÍHA KarelSoběhrdy#423CZEMuži B44.01:50:45+00:32:02Detail
129. MRÁZKOVÁ DitaŚa avu#403CZEŽeny A6.01:50:47+00:32:04Detail
130. URBANEC MichalPraha#281CZEMuži A67.01:50:51+00:32:08Detail
131. POSPÍŠIL Tomáš#54CZEMuži A68.01:50:58+00:32:15Detail
132. STRNADOVÁ LucieZelení baroni#26CZEŽeny A7.01:51:05+00:32:22Detail
133. ZELENKA VladimírKladno#107CZEMuži C7.01:51:06+00:32:23Detail
134. NOVÝ KarelLuigi Cocotti#314CZEMuži A69.canicross4.01:51:14+00:32:31Detail
135. DOLEJŠ MartinŠa avu#404CZEMuži A70.01:51:15+00:32:32Detail
136. BRZOBOHATÝ MiroslavTJ Vitana Byšice#318CZEMuži C8.01:51:17+00:32:34Detail
137. NOVOTNÝ ŠtěpánVeltrusy#99CZEMuži B45.01:51:32+00:32:49Detail
138. RŮŽIČKA JanPraha#116CZEMuži A71.01:51:37+00:32:54Detail
139. NAVRÁTIL JiříSRTG Český Brod#22CZEMuži A72.01:51:50+00:33:07Detail
140. LÍMAN LukášSokol Střezivojice#248CZEMuži A73.01:51:50+00:33:07Detail
141. VRLOVÁ JanaPraha#115CZEŽeny B2.01:52:15+00:33:32Detail
142. RUBÁŠ JanMilovičtí běžci#25CZEMuži A74.01:52:16+00:33:33Detail
143. KAČER CtiborRun the World#35CZEMuži A75.01:52:22+00:33:39Detail
144. DOLEŽALOVÁ AnežkaDolný Kubín#245SVKŽeny A8.01:52:28+00:33:45Detail
145. LAPČÍKOVÁ EliškaBěžecká parta Žižkov#50CZEŽeny A9.01:52:37+00:33:54Detail
146. BOBÁK DanielMělník#388CZEMuži A76.01:52:50+00:34:07Detail
147. VAVÁK LiborBK Sadská#277CZEMuži C9.01:52:54+00:34:11Detail
148. BLÁHA MartinLK Mělník#98CZEMuži B46.01:52:56+00:34:13Detail
149. ZEMÁNEK MilanStříbrná Skalice#336CZEMuži A77.01:53:01+00:34:18Detail
150. SCHNEIDER MichalOutdoorOutsiders#357CZEMuži A78.01:53:04+00:34:21Detail
151. RIEČIČIÁR VáclavŠtětí#224CZEMuži C10.01:53:09+00:34:26Detail
152. KRUPIČKA FrantišekMělník#374CZEMuži B47.01:53:09+00:34:26Detail
153. ZELENKOVÁ AliceKladno#106CZEŽeny C3.01:53:13+00:34:30Detail
154. MOUDŘÍK PetrJudo Mělník#265CZEMuži B48.01:53:19+00:34:36Detail
155. ŠTREBA JaroslavBěžci Slaný#198CZEMuži B49.01:53:20+00:34:37Detail
156. TROCHTA PavelKlub na hřišti Velký Borek#8CZEMuži B50.01:53:23+00:34:40Detail
157. KROC MiloslavFK Brandýsek#342CZEMuži B51.01:53:24+00:34:41Detail
158. MISLER MichalHO Alpici Milovice#257CZEMuži B52.01:53:35+00:34:52Detail
159. ŽÁČEK PavelAIM AT SUPPORT#154CZEMuži B53.01:53:41+00:34:58Detail
160. VABROUŠEK PavelRun The World#391CZEMuži B54.01:53:47+00:35:04Detail
161. ANTOŠ Jan#415CZEMuži B55.01:53:52+00:35:09Detail
162. OPLT RudolfPraha#278CZEMuži A79.01:54:17+00:35:34Detail
163. FREY EduardKČT Kralupy n.Vlt.#53CZEMuži C11.01:54:29+00:35:46Detail
164. PEKÁREK OndřejHO URSUS MONTIVAGUS#157CZEMuži B56.01:55:18+00:36:35Detail
165. VÁCLAVÍKOVÁ HanaKV Klíč#343CZEŽeny C4.01:55:29+00:36:46Detail
166. TICHÝ JanDolní Beřkovice#19CZEMuži B57.canicross5.01:55:31+00:36:48Detail
167. KOUBEK KEJZLAR JeníkCARE.cz#207CZEMuži A80.01:55:39+00:36:56Detail
168. KOPECKÁ Magda#413CZEŽeny A10.01:55:43+00:37:00Detail
169. KORBEL AlešNeratovice#215CZEMuži A81.01:55:43+00:37:00Detail
170. KRAMNÁ BarbaraŘapíkatý Celer#284CZEŽeny A11.01:55:47+00:37:04Detail
171. BURIANOVÁ JanaPraha#132CZEŽeny B3.01:55:49+00:37:06Detail
172. ŠELICHA JosefBěžci Slaný#362CZEMuži A82.01:55:58+00:37:15Detail
173. JEŽEK VojtěchRoztoky#86CZEMuži C12.01:56:02+00:37:19Detail
174. SEDLÁČKOVÁ MartinaMilovičtí běžci#62CZEŽeny B4.01:56:04+00:37:21Detail
175. MILER JaroslavSlackers#256CZEMuži A83.01:56:08+00:37:25Detail
176. MEDWELL GabrielaAIM AT SUPPORT#155CZEŽeny B5.01:56:15+00:37:32Detail
177. DOČEKAL HonzaMlazičtí Pankáči#273CZEMuži A84.01:56:19+00:37:36Detail
178. ŠULCOVÁ JitkaMK Kladno#36CZEŽeny B6.01:56:35+00:37:52Detail
179. BOROVAN AlešPražský kaliči#302CZEMuži B58.01:56:40+00:37:57Detail
180. KLEIN PetrSRTG Český Brod#21CZEMuži A85.01:56:50+00:38:07Detail
181. FILIP MartinGysako#141CZEMuži B59.01:57:13+00:38:30Detail
182. JAKUBCZAK KonradDebeściak#247PLMuži A86.01:57:15+00:38:32Detail
183. ZUMR DavidČerní baroni#366CZEMuži A87.01:57:33+00:38:50Detail
184. KELIN PetrNeratovice#348CZEJunioři2.01:58:17+00:39:34Detail
185. KNÝŘOVÁ JitkaSK MAXTRI Liberec#84CZEŽeny C5.01:58:17+00:39:34Detail
186. KADLEČÍK MichalPoboz#419CZEMuži A88.01:58:32+00:39:49Detail
187. KOCÍK VojtěchKamenolomy#229CZEMuži A89.01:58:34+00:39:51Detail
188. HULÍNSKÝ RomanSpartan Gym#32CZEMuži B60.01:58:36+00:39:53Detail
189. DVOŘÁK AlešMexická vlna#253CZEMuži A90.01:58:37+00:39:54Detail
190. VESELÁ PavlínaMělník#65CZEŽeny C6.01:58:59+00:40:16Detail
191. KREJČÍ RobertMP Neratovice#92CZEMuži B61.01:59:01+00:40:18Detail
192. CHOCHOLOVÁ JanaPraha#236CZEŽeny B7.01:59:03+00:40:20Detail
193. KURC AntonínTJ Kly#103CZEMuži B62.01:59:09+00:40:26Detail
194. KUČERA PavelNeratovice#204CZEMuži A91.01:59:12+00:40:29Detail
195. KLIMEŠ AlexandrRun the World#325CZEMuži B63.01:59:16+00:40:33Detail
196. BREBURDOVÁ HanaMK Kladno#122CZEŽeny D1.01:59:29+00:40:46Detail
197. KOLÁŘ FrantišekRysy Praha#286CZEMuži A92.01:59:43+00:41:00Detail
198. MALÁČOVÁ MonikaMilovičtí běžci#134CZEŽeny B8.01:59:43+00:41:00Detail
199. KŘÍŽ JanPsáry#378CZEMuži A93.01:59:52+00:41:09Detail
200. SULYOK RékaMilovičtí běžci#28CZEŽeny A12.01:59:53+00:41:10Detail
201. FILINGER ZbyněkSK MAXTRI Liberec#81CZEMuži C13.01:59:54+00:41:11Detail
202. HLINKOVÁ WlastaRysy Praha#131CZEŽeny C7.02:00:04+00:41:21Detail
203. TOMÁŠEK RomanLuigi Cocotti#260CZEMuži B64.02:00:04+00:41:21Detail
204. BOBÁK MarekMělník#389CZEMuži A94.02:00:06+00:41:23Detail
205. JON JanTuchlovice#313CZEMuži B65.02:00:15+00:41:32Detail
206. BULÍŘ RadoslavSRTG Český Brod#23CZEMuži B66.02:00:16+00:41:33Detail
207. ŠEVČÍK AdamČernošice#9CZEMuži A95.02:00:23+00:41:40Detail
208. HÁJEK OndřejKlub na hřišti Velký Borek#258CZEMuži A96.02:00:27+00:41:44Detail
209. NESVADBA MichalTanvald#4CZEMuži A97.02:00:37+00:41:54Detail
210. RÁJEK LukášTuchlovice#149CZEMuži B67.02:00:40+00:41:57Detail
211. BABKA JanDraci MZV#47CZEMuži C14.02:01:02+00:42:19Detail
212. FIŘTOVÁ ŠimonaPraha#74CZEŽeny A13.02:01:02+00:42:19Detail
213. NESLÁDEK PavelSK Slavia Velký Borek#387CZEJunioři3.02:01:18+00:42:35Detail
214. ŠTASTNÁ RadkaČeská Lípa#275CZEŽeny B9.02:01:24+00:42:41Detail
215. URBÁNEK MichalBěžci Slaný#367CZEMuži A98.02:01:24+00:42:41Detail
216. VINTER FrantišekCítováci#208CZEMuži A99.02:01:27+00:42:44Detail
217. LARYŠOVÁ RadkaNeratovice#216CZEŽeny B10.02:01:37+00:42:54Detail
218. ŠMEJKAL MilanVelký Borek#282CZEMuži C15.02:01:44+00:43:01Detail
219. MÜLLER JakubKutná Hora#138CZEJunioři4.02:01:44+00:43:01Detail
220. CHOCHOL MichaelPraha#235CZEMuži B68.02:01:51+00:43:08Detail
221. SAZONOVA AnnaPraha#102CZEŽeny B11.02:01:57+00:43:14Detail
222. HRUŠKA TomášPraha#174CZEMuži B69.02:02:02+00:43:19Detail
223. KARBULKOVÁ AliceŠAKAL Kbely#268CZEŽeny C8.02:02:21+00:43:38Detail
224. RYS JakubAmerický Burgr#300CZEJunioři5.02:02:27+00:43:44Detail
225. KLICPERA JakubLezecký klub Mělník#339CZEMuži B70.02:02:30+00:43:47Detail
226. MICHAL JosefMlazice#127CZEMuži B71.02:02:34+00:43:51Detail
227. HANČ MiloslavSK Slavia Jelenice#251CZEMuži C16.02:02:38+00:43:55Detail
228. DIEPOLT JiříEmalondi#360CZEMuži B72.02:02:41+00:43:58Detail
229. NĚMEC MarianPraha#137CZEMuži B73.02:02:46+00:44:03Detail
230. TICHÝ StanislavACS#412CZEMuži C17.02:03:07+00:44:24Detail
231. KELIN PetrNeratovice#349CZEMuži B74.02:03:07+00:44:24Detail
232. VÁPENÍK PetrActum Flyers#303CZEMuži A100.02:03:30+00:44:47Detail
233. ŠVIHELOVÁ SylvaDGP#373CZEŽeny A14.02:03:33+00:44:50Detail
234. VAŇKOVÁ AnnaLitoměřice#100CZEŽeny B12.02:03:36+00:44:53Detail
235. JANDA JiříMilovičtí běžci#27CZEMuži B75.02:03:50+00:45:07Detail
236. DEJMKOVÁ AnnaPraha#12CZEŽeny A15.02:04:02+00:45:19Detail
237. OWCZARZY RobertNeuron KV#289CZEMuži B76.02:04:11+00:45:28Detail
238. VÁPENÍK JanKRB Chrudim#57CZEMuži A101.02:04:31+00:45:48Detail
239. ČEJKA MartinNeratovice#259CZEMuži C18.02:04:46+00:46:03Detail
240. FIŘTOVÁ AndreaKřesťanské sdružení Příbram#369CZEŽeny B13.02:05:08+00:46:25Detail
241. HUSÁREK RadovanLiberec#135CZEMuži B77.02:05:24+00:46:41Detail
242. SITAŘOVÁ KateřinaDGP#372CZEŽeny B14.02:05:58+00:47:15Detail
243. VÁPENÍKOVÁ KláraBK Divoká Šárka#405CZEŽeny A16.02:06:13+00:47:30Detail
244. NOVÁK JanLibiš#113CZEMuži B78.02:06:53+00:48:10Detail
245. KŘEMEN MartinKlecany#239CZEMuži C19.02:06:59+00:48:16Detail
246. ZELENKA MartinRun the World#58CZEMuži B79.02:07:19+00:48:36Detail
247. TOMEČKOVÁ AlenaPraha#383CZEŽeny B15.02:07:40+00:48:57Detail
248. CHLEBOVSKÝ JanKVM 1881 Mělník#39CZEJunioři6.02:08:09+00:49:26Detail
249. NEUWIRTHOVÁ TerezaSlackers#254CZEŽeny A17.02:08:14+00:49:31Detail
250. LAUDA Petr#418CZEMuži A102.02:08:20+00:49:37Detail
251. ŠTASTNÁ ZuzanaSK FOX#202CZEŽeny B16.02:08:21+00:49:38Detail
252. KYNDLOVÁ KláraAlset Racing Team#231CZEŽeny A18.02:08:36+00:49:53Detail
253. KOPECKÁ Jaroslava#414CZEŽeny C9.02:08:42+00:49:59Detail
254. KOPECKÁ JitkaMělník#293CZEŽeny C10.02:08:57+00:50:14Detail
255. BAJO AndrejSK Quentin na Okoř!#1CZEMuži A103.canicross6.02:09:11+00:50:28Detail
256. KROFTA JanSK Letná#385CZEMuži B80.02:09:27+00:50:44Detail
257. ŘÍHA PetrSexy Guru#382CZEMuži B81.02:09:27+00:50:44Detail
258. THOROVSKÝ StanislavMasters#364CZEMuži B82.02:09:48+00:51:05Detail
259. SHÝBALOVÁ VandaSexy Guru RUN#91CZEŽeny B17.02:09:55+00:51:12Detail
260. SRNOVÁ HankaPraha#276CZEŽeny B18.02:10:02+00:51:19Detail
261. LUKEŠOVÁ MartinaEleven Run Team#170CZEŽeny C11.02:10:10+00:51:27Detail
262. SCHICKETANZ MarekMimoň#250CZEMuži A104.02:10:14+00:51:31Detail
263. ELIÁŠKOVÁ KláraSolopysky#97CZEŽeny B19.02:10:17+00:51:34Detail
264. SOMMERSCHUH AlbínC.B.A.C. Varnsdorf#73CZEMuži C20.02:10:25+00:51:42Detail
265. PANCL OndřejRoudnice n.Lab.#44CZEMuži A105.02:10:49+00:52:06Detail
266. PODZEMSKÝ JanCK Záluží tým Mirka Zbuzka#197CZEMuži A106.02:11:02+00:52:19Detail
267. VOPATOVÁ ŠtěpánkaSK Podještědští Pardálové#194CZEŽeny B20.02:11:15+00:52:32Detail
268. HAJNOVÁ KateřinaLivecross#184CZEŽeny A19.02:11:20+00:52:37Detail
269. KUBEŠ VáclavPraha#363CZEMuži A107.02:11:34+00:52:51Detail
270. KURC MartinHasiči Kly#150CZEMuži B83.02:11:54+00:53:11Detail
271. KŮNA JanBK JAKU.cz#87CZEMuži C21.02:12:13+00:53:30Detail
272. FIŘT PetrKřesťanské sdružení Příbram#370CZEMuži D4.02:12:16+00:53:33Detail
273. POLÁČEK KamilBrno#298CZEMuži A108.02:12:38+00:53:55Detail
274. HAVLŮJOVÁ MarcelaMost#117CZEŽeny B21.02:13:59+00:55:16Detail
275. STŘELBOVÁ LenkaJuuL#66CZEŽeny B22.canicross7.02:14:07+00:55:24Detail
276. KUŽEL JanPraha#144CZEMuži A109.02:14:20+00:55:37Detail
277. TURNHÖFER JaroslavSklárna AJETO Lindava#368CZEMuži C22.02:14:32+00:55:49Detail
278. ELIÁŠEK PetrSolopysky#96CZEMuži B84.02:14:37+00:55:54Detail
279. PLOCH PavelPraha#61CZEMuži B85.02:14:38+00:55:55Detail
280. ŠENBERK JiříMělník#230CZEMuži B86.02:14:43+00:56:00Detail
281. BERÁNKOVÁ HanaHavlíčkův Brod#166CZEŽeny B23.02:14:54+00:56:11Detail
282. VLČKOVÁ IvanaStará Boleslav#160CZEŽeny A20.canicross8.02:15:13+00:56:30Detail
283. ŽIŽKA JanALIENS#244CZEMuži B87.02:15:24+00:56:41Detail
284. TESAŘÍKOVÁ JindřiškaOleška#359CZEŽeny C12.02:15:46+00:57:03Detail
285. SOVA JanPraha#319CZEMuži C23.02:15:57+00:57:14Detail
286. KUDA LukášLitoměřice#317CZEMuži A110.02:16:01+00:57:18Detail
287. SAMEK JosefPraha#263CZEMuži B88.02:16:08+00:57:25Detail
288. SIXTA DavidPraha#262CZEMuži B89.02:16:09+00:57:26Detail
289. MAŠEK JiříJudo Mělník#266CZEMuži A111.02:16:09+00:57:26Detail
290. ŽEJDLÍKOVÁ IvanaSokol Chrudim#352CZEŽeny B24.02:16:11+00:57:28Detail
291. BERÁNKOVÁ JitkaBěžci Slaný#316CZEŽeny B25.02:16:38+00:57:55Detail
292. KYNDLOVÁ MarkétaAlset Racing Team#232CZEŽeny C13.02:16:56+00:58:13Detail
293. DRAHOŠOVÁ Michalabehejsepsem.cz#163CZEŽeny A21.canicross9.02:17:09+00:58:26Detail
294. STRÁNSKÝ MichalOK Jiskra Nový Bor#152CZEMuži A112.02:17:09+00:58:26Detail
295. KOZLÍK OtakarRadioklub 0K10MY Hostovice#195CZEMuži C24.02:17:13+00:58:30Detail
296. MALÝ OndřejSiko koupelny#7CZEMuži A113.02:17:15+00:58:32Detail
297. ČERNÁ TerezaPraha#37CZEŽeny A22.02:17:34+00:58:51Detail
298. VACEK PetrMělník#78CZEMuži A114.02:17:37+00:58:54Detail
299. SEVRUK AlexejPraha#143CZEMuži A115.02:17:38+00:58:55Detail
300. MAROUNKOVÁ JaroslavaPraha#30CZEŽeny D2.02:17:40+00:58:57Detail
301. VRONOVÁ Zuzana#390CZEŽeny B26.02:17:56+00:59:13Detail
302. SLÁNSKÁ KatkaNebužely#192CZEŽeny A23.02:17:57+00:59:14Detail
303. PODRÁSKÁ LenkaNebužely#110CZEŽeny B27.02:17:58+00:59:15Detail
304. JIRÁŇOVÁ TamaraByšice#64CZEŽeny B28.02:18:54+01:00:11Detail
305. SRBENÝ DavidNeratovice#177CZEMuži A116.02:19:03+01:00:20Detail
306. KAPLAN OndřejŠumperk#221CZEMuži A117.02:19:08+01:00:25Detail
307. PONCAROVÁ PavlínaCítováci#109CZEŽeny B29.02:19:14+01:00:31Detail
308. ŠUBRT MarekMladá Boleslav#306CZEMuži B90.02:20:05+01:01:22Detail
309. KOVAŘÍK JaroslavKolomuty#305CZEMuži B91.02:20:07+01:01:24Detail
310. STRÁNSKÝ JiříCvikov#153CZEMuži C25.02:20:23+01:01:40Detail
311. KINKAL JindřichObříství#162CZEMuži B92.02:20:27+01:01:44Detail
312. TROCHTOVÁ DenisaKlub na hřišti Velký Borek#77CZEŽeny B30.02:20:32+01:01:49Detail
313. SCHWARZ MarekBěžecká parta Žižkov#55CZEMuži A118.02:20:50+01:02:07Detail
314. RAUČUKOVÁ KateřinaSportovní spolek Poodří#401CZEŽeny A24.02:21:35+01:02:52Detail
315. RAKYTA PavelRun the World#89CZEMuži A119.02:21:36+01:02:53Detail
316. VALDA PetrLuigi Cocotti#322CZEMuži B93.02:21:41+01:02:58Detail
317. ČÍŽEK JiříPřílepský tajfun#416CZEMuži D5.02:21:43+01:03:00Detail
318. MATĚJKOVÁ JanaBáječné ženy v běhu#101CZEŽeny A25.02:21:52+01:03:09Detail
319. JONÁŠOVÁ KláraLiberec#297CZEŽeny A26.02:21:56+01:03:13Detail
320. CHOCHOLA PetrPraha#165CZEMuži A120.02:22:10+01:03:27Detail
321. POPELKA LukášProstějov#222CZEMuži A121.02:22:29+01:03:46Detail
322. ZBUZKOVÁ LenkaCK Záluží tým Mirka Zbuzka#219CZEŽeny B31.02:22:32+01:03:49Detail
323. NESLÁDEK MartinSK Slavia Velký Borek#24CZEMuži B94.02:22:38+01:03:55Detail
324. NOVÁKOVÁ AnnaObříství#3CZEŽeny A27.02:23:01+01:04:18Detail
325. ŠÁMAL VáclavOK24 Praha#375CZEMuži D6.02:24:21+01:05:38Detail
326. ULLRICH MartinMilovičtí běžci#365CZEMuži A122.02:24:33+01:05:50Detail
327. ZAPPOVÁ SylvaMělník#337CZEŽeny B32.02:24:46+01:06:03Detail
328. NOVÁK VojtěchLibiš#112CZEJunioři7.02:25:01+01:06:18Detail
329. CHLEBOVSKÝ EduardFloors Maniacs Mělník#38CZEMuži B95.02:25:29+01:06:46Detail
330. JENČOVSKÁ RadkaR.J.M.A.team#104CZEŽeny B33.02:25:34+01:06:51Detail
331. HYŽA MiroslavKřupavý krab#214CZEMuži A123.02:26:10+01:07:27Detail
332. CEJPKOVÁ PetraMilovičtí běžci#212CZEŽeny B34.02:26:42+01:07:59Detail
333. CHLEBOVSKÝ MartinLiteň-Běleč#52CZEMuži B96.02:27:09+01:08:26Detail
334. ŽEŽULKOVÁ AliceKlub na hřišti Velký Borek#285CZEŽeny B35.02:28:15+01:09:32Detail
335. PROCHÁZKA KamilKLM C4#181CZEMuži C26.02:28:29+01:09:46Detail
336. JINDROVÁ VěraPraha#49CZEŽeny A28.02:28:37+01:09:54Detail
337. PITOŇÁKOVÁ AndreaKostelec n.Lab.#16SVKŽeny A29.02:28:37+01:09:54Detail
338. ŠTRUFLOVÁ Eva#407CZEŽeny B36.02:29:26+01:10:43Detail
339. HORYNA ZdeněkJudo Mělník#264CZEMuži C27.02:29:46+01:11:03Detail
340. FIDLER JanVšetaty#119CZEMuži B97.02:29:56+01:11:13Detail
341. ŠUHALA ŠtefanČelákovice#261CZEMuži A124.02:30:36+01:11:53Detail
342. ČERVENKOVÁ PavlínaŠtětí#238CZEŽeny C14.02:30:47+01:12:04Detail
343. HULÍNSKÁ RenátaSpartan Gym#33CZEŽeny C15.02:32:36+01:13:53Detail
344. FILIP MarekHO URSUS MONTIVAGUS#121CZEMuži B98.02:32:49+01:14:06Detail
345. SLÁMOVÁ MartaZákupy#209CZEŽeny B37.02:33:29+01:14:46Detail
346. STRÁNSKÁ PetraRungo pro ženy#151CZEŽeny C16.02:33:38+01:14:55Detail
347. RIEČIČIÁROVÁ KarolínaŠtětí#225CZEŽeny A30.02:35:37+01:16:54Detail
348. CIGLEROVÁ JanaPlzeň#234CZEŽeny C17.02:36:53+01:18:10Detail
349. FABRYOVÁ AnnaŘapíkatý Celer#283CZEŽeny A31.02:38:01+01:19:18Detail
350. VEČLOVÁ AlexandraKČT Mělník#126CZEŽeny D3.02:41:00+01:22:17Detail
351. BĚHOUNEK RostislavTragéd Team#176CZEMuži C28.02:41:35+01:22:52Detail
352. ŠRAHŮLKOVÁ KateřinaKozojídská střela#142CZEŽeny B38.02:41:45+01:23:02Detail
353. KLÍMA JanPraha#76CZEMuži A125.02:42:56+01:24:13Detail
354. PAKANDL JanWHU#371CZEMuži B99.02:44:21+01:25:38Detail
355. SMOLČÁK AlešCítov#147CZEMuži A126.02:46:56+01:28:13Detail
356. VALOUŠEK JiříALIENS#243CZEMuži A127.02:56:17+01:37:34Detail
357. PEJPAL JiříTJ Liga 100 Praha#255CZEMuži D7.02:58:56+01:40:13Detail
358. FRIČ TomášSK Slavia Velký Borek#346CZEMuži B100.02:59:33+01:40:50Detail
359. DUDÁKOVÁ MarieALIENS#242CZEŽeny B39.03:23:40+02:04:57Detail
ZAŇKA DušanKyškovice#307CZEMuži B00:00:00Detail
KREJZAR PavelZáběhlice#203CZEMuži B00:00:00Detail
KAULER MartinTJ Sokol Mšeno#95CZEMuži B00:00:00Detail
DNF FIEDLER KarelKuchař Fíďa#333CZEMuži BDNF Detail
DNS MIHULA MilanMšeno#294CZEMuži ADNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz