Oficiální Výsledková listina RAIDLIGHT Hotel Ostrov Labské pískovce půlmaraton
1. 4. 2018

Běh 7,5 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. SCHULHOF JanKSM Hrádek#131muži1.00:31:22.22Detail
2. ŠULC VojtěchTřebusice#143muži2.00:34:25.85+00:03:03.63Detail
3. OMOVÁ MichaelaTJ OOB Turnov#105ženy1.00:35:16.44+00:03:54.22Detail
4. BALÁŠOVÁ KateřinaAtletika Litvínov z.s.#3ženy2.00:41:32.01+00:10:09.79Detail
5. FRYŠAROVÁ EvaBejky Tým - ZaBěhu.cz#29ženy3.00:41:56.83+00:10:34.61Detail
6. NOVÁK MilošŠneci v běhu#103muži3.00:43:30.96+00:12:08.74Detail
7. TURKOVÁ KamilaÚstí nad Labem#178ženy4.00:43:32.61+00:12:10.39Detail
8. PAŠEK PetrUnhošť#108muži4.00:43:45.44+00:12:23.22Detail
9. SEDLÁČEK LukášHK Varnsdorf#128muži5.00:44:31.52+00:13:09.30Detail
10. VOJÁČEK LukášHrádek nad Nisou#161muži6.00:44:40.76+00:13:18.54Detail
11. KULHANEK JachymLK Slovan Karlovy Vary#65muži7.00:44:45.67+00:13:23.45Detail
12. FIŠER KryštofSBR TT Ústí nad Labem#26muži8.00:46:47.24+00:15:25.02Detail
13. KULHÁNEK OndřejLK Slovan Karlovy Vary#66muži9.00:47:04.46+00:15:42.24Detail
14. NEUMAN JanÚstí nad Labem#99muži10.00:47:20.97+00:15:58.75Detail
15. ŘÍZKOVÁ AnnaDěčín#126ženy5.00:47:23.07+00:16:00.85Detail
16. DYCKA Jan#216muži11.00:47:51.81+00:16:29.59Detail
17. PTÁČKOVÁ JanaUž tam budeeem?!#120ženy6.00:48:00.26+00:16:38.04Detail
18. KURFIŘTOVÁ PetraZP CykloProofy Corratec Team#72ženy7.00:48:25.92+00:17:03.70Detail
19. BIČÍKOVÁ PetraTurnov#7ženy8.00:48:29.60+00:17:07.38Detail
20. GROSSMANOVÁ GabrielaBěžecká škola Teplice#184ženy9.00:48:33.06+00:17:10.84Detail
21. NĚMEC DavidBěžecká škola Teplice#185ženy10.00:48:43.77+00:17:21.55Detail
22. KURFIŘTOVÁ NatálieSokol Skuhrov#71ženy11.00:48:48.04+00:17:25.82Detail
23. DRDLA Daniel#20muži12.00:48:54.79+00:17:32.57Detail
24. KULOVANÁ PetraÚstí nad Labem#69ženy12.00:49:56.91+00:18:34.69Detail
25. KNOBLOCHOVÁ HedvikaKamenické běhny#17ženy13.00:50:01.11+00:18:38.89Detail
26. MAŠKA JanTisa#88muži13.00:50:03.85+00:18:41.63Detail
27. KOLÁŘ SlavekAjeto Lindava#60muži14.00:50:36.22+00:19:14.00Detail
28. HERRMANNOVÁ PetraNa pohodu#35ženy14.00:51:14.27+00:19:52.05Detail
29. VOTAVOVÁ AnhelinaTeplice#163ženy15.00:51:21.19+00:19:58.97Detail
30. LAŠTŮVKA JiříÚstí nad Labem#75muži15.00:52:40.92+00:21:18.70Detail
31. NEMČEKOVÁ MartinaNorthern Warriors#98ženy16.00:53:57.08+00:22:34.86Detail
32. TVRDÍKOVÁ LenkaLitoměřice#152ženy17.00:54:30.95+00:23:08.73Detail
33. KUKLOVA JanaRozběháme Ústí nad Labem#192ženy18.00:56:48.57+00:25:26.35Detail
34. PRÖLLEROVÁ VeronikaČeská Lípa#119ženy19.00:57:27.84+00:26:05.62Detail
35. KOBLIŽKOVÀ Evašneci v běhu#58ženy20.00:57:43.00+00:26:20.78Detail
36. DYCKOVÁ Šárka#215ženy21.00:57:55.34+00:26:33.12Detail
37. NIKITINOVÁ ŠárkaKK Jiříkov#101ženy22.00:58:00.70+00:26:38.48Detail
38. HLAVÁČEK JirkaŠneci v Běhu#36muži16.00:58:04.87+00:26:42.65Detail
39. ZWESPEROVÁ MonikaŠneci v běhu#57ženy23.00:58:05.30+00:26:43.08Detail
40. HERCÍKOVÁ JanaBenátky nad Jizerou#34ženy24.00:58:17.99+00:26:55.77Detail
41. KARASKOVA MichaelaJablonec nad Nisou#173ženy25.00:58:23.83+00:27:01.61Detail
42. VODIČKA LukášLitoměřice#159muži17.00:58:47.98+00:27:25.76Detail
43. SALINGEROVÁ LucieRun Fór Fun#127ženy26.00:59:04.31+00:27:42.09Detail
44. VOPATOVÁ EliškaBrandýsek#162ženy27.00:59:13.37+00:27:51.15Detail
45. KONDRLOVA JitkaTeplice#205ženy28.00:59:28.77+00:28:06.55Detail
46. KLIMEŠOVA VladimíraModlany#189ženy29.00:59:29.03+00:28:06.81Detail
47. KAČEROVSKÁ KristýnaMladá Boleslav#47ženy30.01:00:15.87+00:28:53.65Detail
48. KUNCOVÁ KateřinaÚstí nad Labem#70ženy31.01:03:15.94+00:31:53.72Detail
49. GRYGAROVÁ MartinaPraha#32ženy32.01:07:44.72+00:36:22.50Detail
50. KRACMANOVÁ HanaKamenické běhny#31ženy33.01:09:04.34+00:37:42.12Detail
51. KUBRICHTOVÁ Eva#214ženy34.01:10:16.21+00:38:53.99Detail
52. NEUMANOVÁ AdélaUsk Provod#100ženy35.01:11:13.91+00:39:51.69Detail
53. STOJKOVÁ ViktorieTeplice#135ženy36.01:12:36.07+00:41:13.85Detail
54. TROJNA LubošOdbor kancelář hejtmana Ústeckého kraje#147muži18.02:00:16.56+01:28:54.34Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz