Oficiální Výsledková listina RAIDLIGHT Hotel Ostrov Labské pískovce půlmaraton
1. 4. 2018

Běh 15 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. FIX JiříSK MAXTRI LIBEREC#182muži1.01:13:51.9100:35:33.2800:38:18.62Detail
2. TŘÍSKA JaroslavPraha 4#148muži2.01:17:05.50+00:03:13.5900:37:59.0000:39:06.49Detail
3. PEŠEK PetrÚstí nad Labem#116muži3.01:25:22.45+00:11:30.5400:41:54.7700:43:27.68Detail
4. RINGELHÁN ZdeněkRumburk#124muži4.01:26:23.72+00:12:31.8100:43:21.3000:43:02.41Detail
5. KAFKA JosefTeam RaidLight#50muži5.01:29:36.79+00:15:44.8800:43:13.8000:46:22.98Detail
6. KŘÍŽ PetrTeplice#63muži6.01:29:40.96+00:15:49.0500:44:50.5600:44:50.39Detail
7. BELŠÁN TomášTeplice#5muži7.01:31:57.31+00:18:05.4000:45:30.2500:46:27.06Detail
8. KAPLETOVÁ MonikaRohozec Amulet#51ženy1.01:32:33.38+00:18:41.4700:44:24.5900:48:08.79Detail
9. REGNER TomášBiatlon Liberec#123muži8.01:33:38.31+00:19:46.4000:45:11.8300:48:26.48Detail
10. BARNETOVÁ KamilaLitoměřice#4ženy2.01:34:07.81+00:20:15.9000:45:44.2900:48:23.52Detail
11. MALÝ MartinLučany nad Nisou#85muži9.01:37:34.53+00:23:42.6200:45:52.5200:51:42.01Detail
12. NOVÁK LubomírCDL SYSTEM a.s.#102muži10.01:37:36.11+00:23:44.2000:48:02.6500:49:33.46Detail
13. SŮRA RudolfCDL SYSTEM a.s.#136muži11.01:38:00.69+00:24:08.7800:48:43.9400:49:16.74Detail
14. ZICHOVÁ TerezaSlavonice#175ženy3.01:38:01.59+00:24:09.6800:48:16.6100:49:44.97Detail
15. FILÍPEK MilanŘíčany#24muži12.01:39:32.80+00:25:40.8900:49:40.2000:49:52.60Detail
16. ČERNÁ Karolína#211ženy4.01:41:02.00+00:27:10.0900:50:51.3000:50:10.70Detail
17. TUČÁKOVÁ OlgaPlzeň#149ženy5.01:41:03.14+00:27:11.2300:49:18.5800:51:44.55Detail
18. GITTLEROVÁ JanaBiatlon Liberec#30ženy6.01:42:05.28+00:28:13.3700:49:17.2300:52:48.05Detail
19. TOMAN MilanUstí nad Labem#146muži13.01:43:44.83+00:29:52.9200:48:54.6300:54:50.20Detail
20. KYTÝR PavelSRTG Teplice#73muži14.01:44:28.25+00:30:36.3400:49:57.2500:54:31.00Detail
21. MAMRADLABAK TomiSK Hlavnedobehnout#86muži15.01:44:55.35+00:31:03.4400:49:08.8900:55:46.46Detail
22. PRÖLLEROVÁ PetraČeská Lípa#118ženy7.01:46:36.67+00:32:44.7600:50:12.9900:56:23.68Detail
23. SCHULZE MichaelMMA Team Dresden#132muži16.01:47:04.09+00:33:12.1800:52:49.8400:54:14.24Detail
24. VYSKOČILOVÁ PetraMost#164ženy8.01:47:12.21+00:33:20.3000:52:35.3000:54:36.91Detail
25. HLAVSOVÁ OlgaCDL SYSTEM a.s.#37ženy9.01:47:31.40+00:33:39.4900:52:33.5200:54:57.88Detail
26. POVOLNÝ JosefKrnsko#115muži17.01:48:27.97+00:34:36.0600:53:03.6000:55:24.37Detail
27. KAČEROVSKÝ JanMladá Boleslav#48muži18.01:48:50.35+00:34:58.4400:53:32.6400:55:17.71Detail
28. VALENTA LukášJihlava#155muži19.01:49:11.64+00:35:19.7300:52:26.1700:56:45.46Detail
29. BÍLEK VladimírTisá#176muži20.01:51:33.10+00:37:41.1900:53:07.0000:58:26.10Detail
30. NĚMCOVÁ MartinaSRTG-Teplice#97ženy10.01:51:39.72+00:37:47.8100:54:46.3000:56:53.41Detail
31. LELIGDONOVÁ LenkaMost#76ženy11.01:54:08.89+00:40:16.9800:53:11.4201:00:57.46Detail
32. TVRDÍKOVÁ AnetaLitoměřice#151ženy12.01:54:39.64+00:40:47.7300:55:22.8600:59:16.77Detail
33. KNOTEK PavelÚstí nad Labem#180muži21.01:59:10.26+00:45:18.3500:53:09.9701:06:00.28Detail
34. PROKOPOVÁ PetraŠneci v běhu#90ženy13.02:05:28.05+00:51:36.1401:00:06.2901:05:21.76Detail
35. VACHULA Pavel#213muži22.02:05:28.60+00:51:36.6901:00:06.0101:05:22.59Detail
DNF STEHLÍK JakubÚstí nad Labem#187mužiDNF Detail
DNS FILÍPEK MilanŘíčany#25mužiDNS Detail
DSQ CURINOVA PetraBajecne zeny v behu#174ženyDSQ 00:51:25.16Detail
DSQ SVOBODOVÁ NikolaPovrlské běhny#137ženyDSQ 00:55:27.82Detail
DSQ MANOVÁ LenkaJihlava#87ženyDSQ 01:01:32.91Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz