Oficiální Výsledková listina RAIDLIGHT Hotel Ostrov Labské pískovce půlmaraton
1. 4. 2018

Běh 22,5 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta123
1. PODROUŽEK DušanBejky Tým - ZaBěhu.cz#113muži1.01:42:33.0900:32:38.5700:35:10.1800:34:44.33Detail
2. PAVLÍČEK MichalOstrov#109muži2.01:48:23.01+00:05:49.9200:35:14.2100:36:04.0700:37:04.73Detail
3. TŘEŠŇÁK RadimLiberec#199muži3.01:50:09.27+00:07:36.1800:35:24.7300:37:14.8900:37:29.64Detail
4. WERNER LukášZelená liška#193muži4.01:55:47.31+00:13:14.2200:37:47.4600:38:28.6000:39:31.24Detail
5. LUKŠÍK LadislavDlouhá Míle Ústí nad Labem#77muži5.01:59:00.13+00:16:27.0400:39:23.4300:39:33.8000:40:02.89Detail
6. MUSILOVÁ DagmarJílové#96ženy1.02:00:22.24+00:17:49.1500:38:50.8300:39:53.1600:41:38.23Detail
7. DUŠÁNEK JanJEŠTĚD SKYRACE#18muži6.02:00:39.80+00:18:06.7100:38:58.0100:40:04.8800:41:36.90Detail
8. FEIX IvoTeplice#21muži7.02:02:03.74+00:19:30.6500:38:52.1500:39:56.1300:43:15.45Detail
9. LANK Pavel#74muži8.02:02:31.01+00:19:57.9200:38:50.4500:40:25.9600:43:14.59Detail
10. ŽAMPACH MarekHudy sport Pardubice#165muži9.02:04:12.17+00:21:39.0800:39:45.8400:41:20.2400:43:06.07Detail
11. PAŠEK OndřejTisá#107muži10.02:09:16.99+00:26:43.9000:38:36.2300:42:21.8300:48:18.91Detail
12. HORÁČEK MilanJeštědskyrace#197muži11.02:10:54.69+00:28:21.6000:41:37.0100:43:57.7200:45:19.95Detail
13. ŠTĚPÁN JaroslavJeštedSkyrace#171muži12.02:11:12.40+00:28:39.3100:41:36.3200:43:57.4900:45:38.58Detail
14. PTÁČKOVÁ KateřinaLiberec#121ženy2.02:14:45.05+00:32:11.9600:42:46.3700:45:26.9700:46:31.69Detail
15. SOŠKA MichalRun Fór Fun#134muži13.02:14:58.55+00:32:25.4600:50:32.5100:43:25.8100:41:00.22Detail
16. KUČERA MilanSokol Vsetín#196muži14.02:15:00.20+00:32:27.1100:41:09.2300:44:16.2500:49:34.71Detail
17. KULHANEK PetrLK Slovan Karlovy Vary#67muži15.02:15:47.75+00:33:14.6600:44:20.0400:45:01.4000:46:26.30Detail
18. DYCKA PetrPodrážek#19muži16.02:16:45.53+00:34:12.4400:43:44.7900:45:06.1900:47:54.53Detail
19. TEPLÍK Petrústí nad labem#145muži17.02:19:18.42+00:36:45.3300:45:22.4900:45:43.8900:48:12.02Detail
20. BERROUCHE LenkaUSK PROVOD Ústí nad Labem#6ženy3.02:19:51.57+00:37:18.4800:45:03.9200:47:12.4600:47:35.18Detail
21. FILINGER ZbyněkSK MAXTRI LIBEREC#23muži18.02:21:53.85+00:39:20.7600:45:26.3300:47:41.6200:48:45.89Detail
22. ŠULCOVÁ JitkaMaraton klub Kladno#144ženy4.02:22:12.01+00:39:38.9200:45:32.9600:47:19.9400:49:19.11Detail
23. PRÖLLER MiroslavČeská Lípa#117muži19.02:22:59.73+00:40:26.6400:43:27.2600:47:57.4800:51:34.98Detail
24. BEZDĚK MiroslavPraha#172muži20.02:24:12.29+00:41:39.2000:47:50.8300:48:18.7200:48:02.74Detail
25. TÝČOVÁ Michala#200ženy5.02:26:12.54+00:43:39.4500:47:31.2400:49:02.2500:49:39.04Detail
26. CHROUST JanRC Falkenštejn Krásná Lípa#181muži21.02:26:30.94+00:43:57.8500:45:28.3500:52:22.1800:48:40.39Detail
27. UNGER MartinLitvínov#153muži22.02:26:58.97+00:44:25.8800:46:02.8200:50:02.8000:50:53.34Detail
28. KULHANKOVA BarboraLK Slovan Karlovy Vary#68ženy6.02:27:07.68+00:44:34.5900:47:02.7900:49:15.5700:50:49.32Detail
29. SCHEITHAUER MarekMost#130muži23.02:28:57.66+00:46:24.5700:00:55.8200:47:22.3800:49:39.48Detail
30. PLAČEK TomášASK Děčín#111muži24.02:29:45.27+00:47:12.1800:52:04.8500:48:29.6700:49:10.75Detail
31. KIČINOVÁ ErikaKPA Pardubice#55ženy7.02:29:47.04+00:47:13.9500:46:37.8100:50:44.8300:52:24.40Detail
32. BÁBA MarekÚstí nad Labem#2muži25.02:30:51.44+00:48:18.3500:46:42.5800:50:40.1100:53:28.74Detail
33. DOGARU VasilRungo.cz#14muži26.02:31:58.41+00:49:25.3200:47:55.6100:51:34.0400:52:28.75Detail
34. RYGÁL LiborSK MAXTRI LIBEREC#125muži27.02:33:59.02+00:51:25.9300:47:57.3100:50:56.8100:55:04.90Detail
35. ŠTENCLOVÁ LenkaČeské Budějovice#186ženy8.02:34:43.59+00:52:10.5000:46:58.7300:50:25.4500:57:19.40Detail
36. MIKULKA MartinÚstí nad Labem#91muži28.02:36:34.21+00:54:01.1200:51:59.8900:51:14.9100:53:19.40Detail
37. KUDROVÁ NellyPraha#179ženy9.02:37:01.57+00:54:28.4800:50:47.4600:52:51.1500:53:22.94Detail
38. ZELENDA RadekMost#166muži29.02:41:05.36+00:58:32.2700:49:00.9000:52:25.6800:59:38.77Detail
39. MIKULKA MilošÚstí nad Labem#92muži30.03:04:37.52+01:22:04.4300:57:59.7701:00:33.6401:06:04.10Detail
40. HABART PetrKraslice#170muži31.03:05:56.18+01:23:23.0900:56:18.9701:03:07.7301:06:29.47Detail
41. MORAVEC ZdeněkJílové#94muži32.03:16:41.33+01:34:08.2401:01:28.8501:07:31.8101:07:40.67Detail
DSQ SCHWARZ MarekBěžecká parta Žižkov#133mužiDSQ 00:53:29.1600:56:43.61Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz