Oficiální Výsledková listina Tour de Ralsko
13. 5. 2017

muži Kategorie M30-39

# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. ŠLAJCHRT FilipKoloshop team#172EliteM3.01:39:18.84Detail
2. JINDRA PavelEleven Mercedes Mitas#279EliteM4.01:39:19.82+00:00:00.98Detail
3. ZIMA OtaKellys Bike ranch team#198EliteM6.01:42:49.86+00:03:31.02Detail
4. SEDLÁČEK PavelSymbio+ BMC#109EliteM8.01:42:52.30+00:03:33.46Detail
5. KUBÍČEK MichalCK Vinohradské šlapky#259EliteM11.01:42:59.74+00:03:40.90Detail
6. MAŘÍK JanBicykl Kříž Team / Ústí n/L#28401:44:30.89+00:05:12.05Detail
7. ZELENKA JaroslavKSM HRÁDEK#260EliteM17.01:46:54.29+00:07:35.45Detail
8. BĚLECKÝ PetrSUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM#275EliteM23.01:47:39.61+00:08:20.77Detail
9. KRAUS VáclavČistý sport, Mnichovo Hradiště#253EliteM24.01:47:57.54+00:08:38.70Detail
10. MÁLEK TomášEleven team Příchovice#30801:48:39.21+00:09:20.37Detail
11. FOJTL PetrR2#31301:49:29.55+00:10:10.71Detail
12. STANĚK PavelAPEX - Bike Tábor#304EliteM26.01:49:56.77+00:10:37.93Detail
13. CONK JakubTT CYKLORENOVA CVIKOV#31101:52:19.28+00:13:00.44Detail
14. GROF MatinKola Brabec#31201:55:40.37+00:16:21.53Detail
15. KUDI AntonínDoksy#7201:55:57.08+00:16:38.24Detail
16. LEXA LukášMTB Nežichov#7401:56:00.28+00:16:41.44Detail
17. CHRUDIMSKY RadekDanken#4201:57:47.11+00:18:28.27Detail
18. BROCKSCH JanPost SV Görlitz#30001:59:55.96+00:20:37.12Detail
19. MIHULA JiříMTB HANZ#24902:01:19.60+00:22:00.76Detail
20. VITVAR MartinBE MANIAX MADBIKE#248EliteM36.02:01:29.37+00:22:10.53Detail
21. ŠRAJER PetrHrádek nad Nisou#23102:02:16.22+00:22:57.38Detail
22. HURNÍK MichalPraha#4102:02:29.20+00:23:10.36Detail
23. KLAPKA ŠtěpánHolák#31602:02:32.30+00:23:13.46Detail
24. PROUZA PetrAntonka#301EliteM37.02:04:25.67+00:25:06.83Detail
25. ŠILHAVÝ JosefPraha 4#12302:04:36.08+00:25:17.24Detail
26. FÍRER DavidČeská Lípa#2202:06:27.18+00:27:08.34Detail
27. DEDAK PavelZlín#1802:06:45.86+00:27:27.02Detail
28. PAVLINA MichalUnhošť #9602:07:28.34+00:28:09.50Detail
29. JURIS BohumilSUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM#5102:07:37.47+00:28:18.63Detail
30. VOBECKÝ MichalÚstí nad Labem#14102:07:38.68+00:28:19.84Detail
31. ŠULEK JosefHříškov#16802:08:37.06+00:29:18.22Detail
32. MASAŘÍK JanCYKLOSPORT M#7802:10:05.55+00:30:46.71Detail
33. UŘIDIL MirekSki Paudera#22202:11:32.36+00:32:13.52Detail
34. VACEK LukášKoloshopteam Teplice#13802:11:33.28+00:32:14.44Detail
35. JANÁČEK PetrMTB Trek Teplice#4502:12:07.88+00:32:49.04Detail
36. MILER PetrHrádek nad Nisou#27702:14:39.08+00:35:20.24Detail
37. STRIŽ PetrMTB Podralsko 696#20602:14:53.74+00:35:34.90Detail
38. PLUHAŘ JakubČeský Dub#22602:15:18.87+00:36:00.03Detail
39. SOROKA JanEleven Mercedes Mitas Team#16402:20:06.05+00:40:47.21Detail
40. LOOS ArnoštOB Slavia Liberec#16102:20:19.31+00:41:00.47Detail
41. NOVOTNÝ OndřejBT Chalupáři#24702:21:02.91+00:41:44.07Detail
42. KOPECKÝ RadekDolní Hbity#5702:22:26.67+00:43:07.83Detail
43. HOREJC JanPraha#3502:22:49.83+00:43:30.99Detail
44. BRADA Josefbikebase#11EliteM46.02:22:55.40+00:43:36.56Detail
45. JIRASEK PavelUL#17302:24:31.05+00:45:12.21Detail
46. ILČÍK JanPraha#4302:24:39.13+00:45:20.29Detail
47. ČUŘÍK TomášSpartan race Jablonec#1702:26:11.03+00:46:52.19Detail
48. BÝM JiříLiberec#19502:26:24.51+00:47:05.67Detail
49. TRENDA TomášPražský blbec#13102:26:35.32+00:47:16.48Detail
50. ŠTEFAN MichalChotyně#12802:26:59.30+00:47:40.46Detail
51. VÍCHA JosefČeská Lípa#21902:27:11.70+00:47:52.86Detail
52. BARTÁK JiříBT Chalupáři#18502:28:00.53+00:48:41.69Detail
53. RUSÝ JakubLitoměřice#22902:31:11.31+00:51:52.47Detail
54. LUDVIK MartinA-team#30202:34:32.35+00:55:13.51Detail
55. TUŠER PavelTurnov#13602:35:16.63+00:55:57.79Detail
56. WREGER IvoMimon#21302:38:37.86+00:59:19.02Detail
57. ŠTICKY TomášVelká Bukovina#12902:38:43.12+00:59:24.28Detail
58. VYTISKA Jan#21702:40:42.38+01:01:23.54Detail
59. KROUŽEL StanislavTeam StaPet#6902:41:13.52+01:01:54.68Detail
60. KOHOUT JanČelákovice#5502:41:32.76+01:02:13.92Detail
61. NIKL MartinHudradla TD#8902:45:05.41+01:05:46.57Detail
62. SVOBODA TomášKROFIAN CZ#19902:45:12.39+01:05:53.55Detail
63. KROUŽEL PetrTeam StaPet#6802:50:10.95+01:10:52.11Detail
64. KROUPA PetrNová Ves nad Nisou 375#15802:51:28.37+01:12:09.53Detail
65. BARYNOV MykolaNový Bor#402:54:38.81+01:15:19.97Detail
66. RYBÍN LadislavVelká Bukovina#10802:55:02.42+01:15:43.58Detail
67. KOŠ JanKamenický Šenov #5803:01:44.47+01:22:25.63Detail
68. SEIFERT PetrKL Sport Děčín#18803:05:05.27+01:25:46.43Detail
69. JANATKA JanStráž pod Ralskem#26203:08:33.18+01:29:14.34Detail
70. SECHOVEC JanDubnice pod Ralskem#11003:08:34.75+01:29:15.91Detail
71. NEDOROST TomášNeratovice#29303:12:39.63+01:33:20.79Detail
72. HOLÝ LukášChomutov#23803:13:57.25+01:34:38.41Detail
73. FAJGL JanTurnov#2003:21:01.50+01:41:42.66Detail
74. TROJAN TomášTurnov#13203:21:03.48+01:41:44.64Detail
75. TYPLT LubošEleven Mercedes Mitas#22003:24:06.69+01:44:47.85Detail
76. BENDA TomášKL Sport Děčín#18603:52:03.27+02:12:44.43Detail
77. URBAN JanKamenický Šenov #13703:57:47.14+02:18:28.30Detail
78. SKALICKÝ MartinPraha#11204:13:20.90+02:34:02.06Detail
SKALICKÝ FilipChrastava#111Detail
REZEK IvanAthletic Club Bludišťák#105EliteMDetail
DNS TRS MichalAvast cyklosauer#133DNS Detail
DNS OSVALD JanKamenický Šenov #93DNS Detail
DNS JIRANEK JaroslavHrádek nad Nisou#48DNS Detail
DNS MAMAJ JaroslavChřibská#178DNS Detail
DNS HORYNA JindřichPardubice#190DNS Detail
DNS SLUKA JaroslavMTB Podralsko 696#208DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz