Oficiální Výsledková listina Tour de Ralsko
13. 5. 2017

muži Kategorie M40-49

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkSkupina 2#2Oficiální časZtráta
1. NEUBAUER RadimEleven Mercedes-Benz Mitas#2581977EliteM7.01:42:50.09Detail
2. KUČERA RadekSUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM#1831972EliteM9.01:42:52.36+00:00:02.27Detail
3. HROUDA MilanMultisport Team#401977EliteM13.01:43:26.15+00:00:36.06Detail
4. EHRLICH VáclavSkipaudera#1841976EliteM16.01:46:50.16+00:04:00.07Detail
5. KUCHAŘ MartinKbely cycling team#731969EliteM18.01:46:58.72+00:04:08.63Detail
6. OSWALD JanMimoň#1661969EliteM19.01:47:00.40+00:04:10.31Detail
7. DOLECEK MarioEBM-TEAM Seiffen#671969EliteM21.01:47:04.43+00:04:14.34Detail
8. KNEJZLIK MarekMimoň#541976EliteM22.01:47:08.09+00:04:18.00Detail
9. BACHRAN SteffenPost SV Görlitz#299197301:48:40.06+00:05:49.97Detail
10. HLADÍK OndřejBIKERESPECT#30197601:49:28.31+00:06:38.22Detail
11. KOZÁK StanislavBikePoint Roudnice#237197201:49:32.41+00:06:42.32Detail
12. SRŠEŇ JindřichMultisport Team#1181977EliteM27.01:52:29.24+00:09:39.15Detail
13. TŮMA RadekKSM HRÁDEK#1351976EliteM29.01:53:39.35+00:10:49.26Detail
14. ŠRŮTA MilanKSM-HRÁDEK#1691977EliteM31.01:54:19.12+00:11:29.03Detail
15. OVSIAK PetrBicykl Kříž team Ústí nad Labem#296197701:54:38.95+00:11:48.86Detail
16. JIRÁK KarelTEMPISH#1751973EliteM32.01:54:57.72+00:12:07.63Detail
17. KOHOUT ZdeněkReTOS Varnsdorf#294197601:55:15.12+00:12:25.03Detail
18. RAJNIŠ VlastimilVelemín#224197601:55:18.47+00:12:28.38Detail
19. JEHLIČKA MilošBicykl Kříž team Ústí nad Labem#295197401:55:32.50+00:12:42.41Detail
20. PILNÁČEK RadekHSK cycling team#2141977EliteM34.01:55:49.15+00:12:59.06Detail
21. PEROUTKA MartinKSM HRÁDEK#97197501:56:04.16+00:13:14.07Detail
22. SUCHÝ Pavel1969#307196901:58:15.93+00:15:25.84Detail
23. LOUKOTKA MilanSAC Bělá pod Bezdězem#76197501:58:27.84+00:15:37.75Detail
24. SYTAŘ Tomáškoloshop team#1201974EliteM35.02:00:49.27+00:17:59.18Detail
25. LEBDUŠKA JanKSM HRÁDEK#167197502:01:40.18+00:18:50.09Detail
26. ČERNOHORSKÝ LuděkKSM HRÁDEK#13197502:01:50.46+00:19:00.37Detail
27. SOMR JaroslavMladá Boleslav#242197302:01:59.15+00:19:09.06Detail
28. KUBÍČEK ZdeněkOK Mnichovo Hradiště#243197202:02:18.65+00:19:28.56Detail
29. NADĚJE PetrBike Live#84197202:02:27.46+00:19:37.37Detail
30. MLYNÁŘ RadekCC Varnsdorf#81196902:02:29.34+00:19:39.25Detail
31. PROCHÁZKA MilošCC Varnsdorf#241196902:02:46.42+00:19:56.33Detail
32. JANEČEK Leošsídliště Šumava#263197202:03:10.24+00:20:20.15Detail
33. MUSIL MilanNovovesan#165196802:03:21.89+00:20:31.80Detail
34. ŽÁK RadekČerní koně-Praha#268197702:03:48.97+00:20:58.88Detail
35. JIRÁK AlešBafinoBike#234197402:04:05.53+00:21:15.44Detail
36. HORAK Pavelpacicka#34196902:04:47.36+00:21:57.27Detail
37. BIŇOVEC VladimírNelahozeves#7197602:05:19.69+00:22:29.60Detail
38. ŠOLLAR DavidLiberec#124197102:05:39.66+00:22:49.57Detail
39. ZÁBRANSKÝ OndřejCCVarnsdorf#148197502:05:51.25+00:23:01.16Detail
40. KUKLÍK RostislavMTB HANZ#250197302:05:58.57+00:23:08.48Detail
41. CVEJN JanHZS UL-DC#12197002:07:40.50+00:24:50.41Detail
42. KREJNÝ KamilHaven team Nový Bor#641977EliteM39.02:07:55.63+00:25:05.54Detail
43. RYBÁK AdamMělník#257196802:09:35.53+00:26:45.44Detail
44. ŠTĚDRÝ DanielPraha 5#197197402:09:59.43+00:27:09.34Detail
45. LEITERMANN DavidTeplice#289197502:10:34.80+00:27:44.71Detail
46. TROJAN MiroslavALISY - Dresy na Zakázku#174197202:10:41.07+00:27:50.98Detail
47. ZEMEK MartinNový Bor#150197502:10:46.23+00:27:56.14Detail
48. KONOPISKÝ VáclavMTB Podralsko 696#205197402:11:15.55+00:28:25.46Detail
49. VĚCHET LadislavČeská Lípa#139197002:11:16.41+00:28:26.32Detail
50. STÁDNÍK MarekDexter Cycling#221197602:11:21.17+00:28:31.08Detail
51. PODRÁBSKÝ PetrRCE#2691973EliteM43.02:11:49.87+00:28:59.78Detail
52. MIKEŠ ŠtěpánŽdirec Bike#267197402:12:11.78+00:29:21.69Detail
53. BLAŽEK Jiří#283197202:12:14.50+00:29:24.41Detail
54. KADLEC MatějPraha 3#52197702:12:30.39+00:29:40.30Detail
55. PROFT DavidBicykl Kříž team Ústí nad Labem#315197202:14:26.09+00:31:36.00Detail
56. NAZAROV PavelVETAS KRALUPY#86197002:16:05.38+00:33:15.29Detail
57. BÁLEK MiroslavNelahozeves#179197702:16:19.42+00:33:29.33Detail
58. HENZL PavelCyklo City - Lovosice#1601969EliteM45.02:16:29.21+00:33:39.12Detail
59. DVOŘÁČEK DavidÚstí nad Labem#215197602:16:36.87+00:33:46.78Detail
60. JORDÁN JiříMimoň#49196902:18:14.64+00:35:24.55Detail
61. KOUBA Pavelnový bor#59197502:18:20.18+00:35:30.09Detail
62. ČERNÝ LiboslavLitoměřice#15196802:19:10.31+00:36:20.22Detail
63. ZEMANČÍK DanielCyklorenova#297197002:19:42.84+00:36:52.75Detail
64. IMLAUF PetrMX2 team Bělá pod Bezdězem#271197402:20:04.28+00:37:14.19Detail
65. KALOUSEK PetrKROFIAN CZ#202197102:20:10.57+00:37:20.48Detail
66. BERÁNEK MichalÚstí nad Labem#6197102:20:40.84+00:37:50.75Detail
67. ŠORM JaroslavKOLA ŠÍR LB#182197002:20:55.26+00:38:05.17Detail
68. FLIEGER JiříSK Blíževedly#245197002:21:16.94+00:38:26.85Detail
69. PŘENOSIL MarekSibatech team#194197402:21:30.59+00:38:40.50Detail
70. POLCAR Petroriginalky.cz#99196802:22:47.94+00:39:57.85Detail
71. ZUNA AlešTisá#151197702:24:55.21+00:42:05.12Detail
72. ROUDNÝ RomanKur Sport#106197602:25:54.25+00:43:04.16Detail
73. ŽVÁČEK PetrSýkořice#154197602:25:55.51+00:43:05.42Detail
74. KLIMEŠ MartinDěčín#53197502:26:18.92+00:43:28.83Detail
75. PUMR MichalMX2 team Bělá pod Bezdězem#272197202:26:22.38+00:43:32.29Detail
76. KELLER StanislavMX2 team Lázně Bělohrad#276197202:26:23.98+00:43:33.89Detail
77. REMEŠ MichalVšechlapy#104197102:27:03.63+00:44:13.54Detail
78. POSPÍŠIL VladimírZbuzany#102197702:28:01.26+00:45:11.17Detail
79. HÁJEK JiříKounice#25197702:30:09.36+00:47:19.27Detail
80. ANDĚL MichalCyklosport M.#211197602:31:17.43+00:48:27.34Detail
81. KOVAČÍK PetrNový Bor#61197402:31:24.01+00:48:33.92Detail
82. HANČ TomášD.Lánov#27197602:31:37.97+00:48:47.88Detail
83. PEŠEK PavelNa_rozjezd#98197002:31:51.38+00:49:01.29Detail
84. PORT PavelOsek#100197502:32:18.25+00:49:28.16Detail
85. HLAVÁČ PavelTřebíč#31197402:35:26.00+00:52:35.91Detail
86. ZVÁNOVEC VáclavNiemeo Junge#227197602:37:21.06+00:54:30.97Detail
87. ZELINKA MartinBila#303197402:40:49.52+00:57:59.43Detail
88. STRNÁDEK RomanHrádek nad Nisou#119197202:41:04.11+00:58:14.02Detail
89. JELÍNEK PavelŽdírec bike#47197402:43:27.95+01:00:37.86Detail
90. HESS Marekslany#28197402:43:58.85+01:01:08.76Detail
91. KOMENDA PetrKROFIAN CZ#201197602:46:28.48+01:03:38.39Detail
92. NOVÁK JanSadská#90197302:46:31.80+01:03:41.71Detail
93. SUDEK PetrNová Ves nad Nisou#286197002:47:43.90+01:04:53.81Detail
94. OCHOTSKÝ RobertCoolna Go #216196902:49:19.47+01:06:29.38Detail
95. LOCHMAN JaromírCYKLOSPORT M#75197102:49:41.00+01:06:50.91Detail
96. CERHA JaroslavKROFIAN CZ#203197402:50:07.06+01:07:16.97Detail
97. SAZAMA MartinCYKLOSPORT M#223197703:09:16.16+01:26:26.07Detail
98. KUBÁT TomášNový Bor#196197703:09:16.74+01:26:26.65Detail
99. HESS AntoninKladno#29197103:15:34.56+01:32:44.47Detail
100. MARTÍNEK TomášÚstí nad Labem#77197703:20:54.86+01:38:04.77Detail
101. TOUREK PetrPovrly#130197403:20:55.58+01:38:05.49Detail
102. BÁRTA Michal#3197403:22:42.71+01:39:52.62Detail
103. VŮČKA PetrKrabčice#145197504:42:22.99+02:59:32.90Detail
MATOUŠ ZbyněkJohnson Controls Autobaterie Česká Lípa#791970Detail
WOOD IanAC Sparta Praha Cycling Academy #3051969EliteMDetail
HUDLER LadislavPlaná#1621971DNF Detail
TULÁČEK MilanKolín#1341976DNS Detail
KOLBEK AntoninPetrov u Prahy#561971DNS Detail
FILIPEC BořivojTřinec#211971DNS Detail
ABRAHAM PavelEtriatlon Team#11973DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz