Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů 2015
29. 11. 2015
4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Skupina 2 | #2 | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Kryšková | Anna | ASK Slavia Praha | #59# | ženy A | 1. | | | 00:17:50.00 | | Detail |
2. | Turková | Kateřina | ASK Slavia Praha | #60# | ženy A | 2. | | | 00:18:07.00 | +00:00:17.00 | Detail |
3. | Zimovjanová | Anna | Praha Dukla MP | #62# | dorostenky starší | 1. | | | 00:18:33.00 | +00:00:43.00 | Detail |
4. | Hajduková | Michaela | TJ Dukla Praha | #50# | ženy A | 3. | | | 00:19:26.00 | +00:01:36.00 | Detail |
5. | Havlíčková | Barbora | Svojetice | #27# | ženy A | 4. | | | 00:19:34.00 | +00:01:44.00 | Detail |
6. | Svěchotová | Hana | Spartak Praha 4 | #16# | ženy B | 1. | | | 00:20:22.00 | +00:02:32.00 | Detail |
7. | Kadeřábková-Březinová | Vanda | LONGRUN.CZ | #45# | ženy B | 2. | | | 00:20:53.00 | +00:03:03.00 | Detail |
8. | Třísková | Katarína | Praha 6 | #5# | ženy B | 3. | | | 00:21:15.00 | +00:03:25.00 | Detail |
9. | Aschermannová | Karolína | SK Kamenice | #36# | dorostenky starší | 2. | | | 00:21:18.00 | +00:03:28.00 | Detail |
10. | Němcová | Alena | USK | #30# | ženy A | 5. | | | 00:21:21.00 | +00:03:31.00 | Detail |
11. | Šináglová | Lenka | Benešovský běžecký klub | #22# | ženy B | 4. | | | 00:21:21.00 | +00:03:31.00 | Detail |
12. | Vlachynská | Libuše | Město Dobříš | #29# | ženy C | 1. | | | 00:21:27.00 | +00:03:37.00 | Detail |
13. | Valášková | Šárka | SK Kamenice | #40# | ženy B | 5. | | | 00:21:34.00 | +00:03:44.00 | Detail |
14. | Kazdová | Lenka | Sportcentrum Jičín | #44# | ženy A | 6. | | | 00:21:40.00 | +00:03:50.00 | Detail |
15. | Hájková | Eliška | SK Kamenice | #38# | dorostenky starší | 3. | | | 00:21:47.00 | +00:03:57.00 | Detail |
16. | Hoftová | Barbora | ASK Slavia Praha | #61# | dorostenky starší | 4. | | | 00:21:47.00 | +00:03:57.00 | Detail |
17. | Jiroušková | Hana | Znosim | #32# | ženy B | 6. | | | 00:21:53.00 | +00:04:03.00 | Detail |
18. | Kynclová | Zuzana | Velké Popovice | #7# | ženy A | 7. | | | 00:21:53.00 | +00:04:03.00 | Detail |
19. | Martínková | Monika | SOKOL DOMAŠÍN | #34# | ženy B | 7. | | | 00:22:03.00 | +00:04:13.00 | Detail |
20. | Nosková | Jaroslava | Kbely cycling team | #41# | ženy B | 8. | | | 00:22:24.00 | +00:04:34.00 | Detail |
21. | Smetanová | Monika | Beroun | #47# | ženy B | 9. | | | 00:22:25.00 | +00:04:35.00 | Detail |
22. | Stodolová | Anna | | #49# | ženy B | 10. | | | 00:22:56.00 | +00:05:06.00 | Detail |
23. | Rudišarová | Martina | TJ Sokol Senohraby | #42# | ženy A | 8. | domácí ženy 4 km | 1. | 00:22:58.00 | +00:05:08.00 | Detail |
24. | Maušová | Karla | USK Praha | #63# | ženy C | 2. | | | 00:23:01.00 | +00:05:11.00 | Detail |
25. | Vernerová | Radka | Pilulka.cz | #13# | ženy B | 11. | | | 00:23:04.00 | +00:05:14.00 | Detail |
26. | Houšková | Klára | Porthos | #46# | dorostenky starší | 5. | | | 00:23:28.00 | +00:05:38.00 | Detail |
27. | Neyrinck-Novotná | Markéta | Rolníci Chlumec nad Cidlinou | #6# | ženy B | 12. | | | 00:23:56.00 | +00:06:06.00 | Detail |
28. | Balane | Katarina | Kanoistika Sedlčany | #26# | dorostenky starší | 6. | | | 00:24:01.00 | +00:06:11.00 | Detail |
29. | Albrechtová | Iveta | SK Kamenice | #37# | dorostenky starší | 7. | | | 00:24:04.00 | +00:06:14.00 | Detail |
30. | Záhorcová | Lucie | VRT | #56# | ženy B | 13. | | | 00:24:10.00 | +00:06:20.00 | Detail |
31. | Zimmerová | Kateřina | SK Kamenice | #39# | dorostenky starší | 8. | | | 00:24:21.00 | +00:06:31.00 | Detail |
32. | Gladková | Jana | AC Čáslav | #19# | ženy A | 9. | | | 00:24:37.00 | +00:06:47.00 | Detail |
33. | Bialozytová | Tereza | SK Praga | #57# | ženy A | 10. | | | 00:24:54.00 | +00:07:04.00 | Detail |
34. | Tichovská | Hana | Praga Praha | #54# | ženy A | 11. | domácí ženy 4 km | 2. | 00:24:59.00 | +00:07:09.00 | Detail |
35. | Kumstová | Jana | TJ Sokol Senohraby | #4# | dorostenky starší | 9. | domácí ženy 4 km | 3. | 00:25:05.00 | +00:07:15.00 | Detail |
36. | Kudrnáčová | Lucie | OB TJ Sokol Hostivice | #51# | ženy A | 12. | | | 00:25:14.00 | +00:07:24.00 | Detail |
37. | Rydlová | Jarmila | running witch | #35# | ženy C | 3. | | | 00:25:32.00 | +00:07:42.00 | Detail |
38. | Lachoutova | Tereza | Kanoistika Sedlčany | #25# | dorostenky starší | 10. | | | 00:25:39.00 | +00:07:49.00 | Detail |
39. | Benešová | Klára | SKK Spartak Čtyřkoly | #11# | ženy B | 14. | | | 00:25:54.00 | +00:08:04.00 | Detail |
40. | Neumanová | Blanka | BK Podolky | #43# | ženy B | 15. | | | 00:26:15.00 | +00:08:25.00 | Detail |
41. | Dufková | Tania | DGP | #55# | ženy A | 13. | | | 00:27:02.00 | +00:09:12.00 | Detail |
42. | Přibíková | Johana | Sokol Senohraby | #52# | ženy A | 14. | domácí ženy 4 km | 4. | 00:27:07.00 | +00:09:17.00 | Detail |
43. | Nováková | Michaela | Praha | #20# | ženy B | 16. | | | 00:27:10.00 | +00:09:20.00 | Detail |
44. | Hasníková | Hana | AK Atletika Bohumín | #9# | ženy A | 15. | | | 00:27:23.00 | +00:09:33.00 | Detail |
45. | Romanovská | Iveta | Senohraby | #23# | ženy B | 17. | domácí ženy 4 km | 5. | 00:27:56.00 | +00:10:06.00 | Detail |
46. | Boumova | Aneta | Kanoistika Sedlčany | #24# | dorostenky starší | 11. | | | 00:28:08.00 | +00:10:18.00 | Detail |
47. | Skalická | Vlasta | UB Praha | #28# | ženy C | 4. | | | 00:28:29.00 | +00:10:39.00 | Detail |
48. | Vozobulová | Lenka | Senohraby | #17# | ženy B | 18. | domácí ženy 4 km | 6. | 00:28:42.00 | +00:10:52.00 | Detail |
49. | Pradáčová | Tereza | Horní Maršov | #15# | ženy A | 16. | | | 00:28:55.00 | +00:11:05.00 | Detail |
50. | Vatěrová | Hana | | #58# | ženy B | 19. | | | 00:29:39.00 | +00:11:49.00 | Detail |
51. | Horáková | Monika | SKK Spartak Čtyřkoly | #31# | ženy B | 20. | | | 00:32:15.00 | +00:14:25.00 | Detail |
52. | Přibíková | Monika | Sokol Senohraby | #53# | ženy B | 21. | domácí ženy 4 km | 7. | 00:32:54.00 | +00:15:04.00 | Detail |
53. | Pastorková | Ivana | Omon Praha | #10# | ženy A | 17. | | | 00:33:11.00 | +00:15:21.00 | Detail |
54. | Zeidlerová | Jarmila | BBK Benesov | #1# | ženy C | 5. | | | 00:35:07.00 | +00:17:17.00 | Detail |
55. | Holubová | Petra | Omon Praha | #8# | ženy A | 18. | | | 00:36:15.00 | +00:18:25.00 | Detail |
56. | Požgayová | Jana | Bonbon Praha | #14# | ženy C | 6. | | | 00:36:36.00 | +00:18:46.00 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |