Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů 2015
29. 11. 2015

8 km (starší dorostenci a muži)

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. ŠMAHEL MichalASK Slavia Praha#3981994muži A1.00:29:03.06Detail
2. PECHEK PetrTJ maratonstav úpice#2261983muži A2.00:29:22.68+00:00:19.62Detail
3. HAVLÍČEK JanInov-8 team#2991979muži B1.00:29:28.51+00:00:25.45Detail
4. SEMÍK OndřejSK Kamenice#2821994muži A3.00:30:01.52+00:00:58.46Detail
5. SVĚCHOTA LukášSpartak Praha 4#2791997dorostenci starší1.00:30:02.52+00:00:59.46Detail
6. JOSEF JakubASK Slavia Praha#3971994muži A4.00:30:11.46+00:01:08.40Detail
7. MILER JiříAC Mladá Boleslav#4411975muži B2.00:30:13.42+00:01:10.36Detail
8. VALÁŠEK JanSpartak Praha 4#4421988muži A5.00:30:18.77+00:01:15.71Detail
9. ŠÍP JanAK Slavia Praha#3991995muži A6.00:30:30.06+00:01:27.00Detail
10. POLÁŠEK Jan FerdinandVŠSK MFF UK#2311988muži A7.00:30:35.86+00:01:32.80Detail
11. FLAŠAR JanSK Praga#4281986muži A8.00:30:47.00+00:01:43.94Detail
12. SYSEL CtiborSpartak Praha 4#3641987muži A9.00:30:56.54+00:01:53.48Detail
13. KURIŠ ŠtěpánASK Slavia Praha#3821998dorostenci starší2.00:31:02.36+00:01:59.30Detail
14. MATĚJŮ LubošSild team#3681976muži B3.00:31:46.26+00:02:43.20Detail
15. ŘEHÁK VítTJ ČZU Praha#2491994muži A10.00:31:58.50+00:02:55.44Detail
16. TIMKO MartinSašova parta#4011994muži A11.00:32:13.80+00:03:10.74Detail
17. BARÁK VáclavASK Slavia Praha#4001990muži A12.00:32:19.45+00:03:16.39Detail
18. HAVELKA PetrELEVEN RUN TEAM#2021972muži B4.00:32:36.12+00:03:33.06Detail
19. FROLÍK JanVK Smíchov#4021985muži A13.00:32:51.10+00:03:48.04Detail
20. HOFTA JakubASK Slavia Praha#4311997dorostenci starší3.00:32:51.85+00:03:48.79Detail
21. FOŘT MartinELEVENRUNTEAM#2951968muži B5.00:33:06.74+00:04:03.68Detail
22. PÁVEK MartinCZU Praha, Rolníci#1901987muži A14.00:33:12.12+00:04:09.06Detail
23. SMRČKA MilošBK Říčany#2341954muži D1.00:33:13.66+00:04:10.60Detail
24. PEŘINKA FilipPraha#1851988muži A15.00:33:24.83+00:04:21.77Detail
25. BARTAS JanSK BABICE#2711983muži A16.00:33:33.98+00:04:30.92Detail
26. ŠIMEK PavelPraha 3#4301971muži B6.00:33:40.75+00:04:37.69Detail
27. KAZDA OndřejSportcentrum Jičín#3531982muži A17.00:33:47.48+00:04:44.42Detail
28. ŽALOUDEK PetrBT Klacky.cz#4211983muži A18.00:33:48.93+00:04:45.87Detail
29. MICHALIČKA DavidTK Radošovice#3281980muži A19.00:33:53.29+00:04:50.23Detail
30. VÁCLAVÍK JiříSK Babice#4391986muži A20.00:33:54.50+00:04:51.44Detail
31. MARHOUN PetrVŠSK MFF UK#4431981muži A21.00:34:01.15+00:04:58.09Detail
32. LUSTIG VESELÝ MichalLUSTIG HEROES#2251980muži A22.00:34:03.16+00:05:00.10Detail
33. HERDA JanSKP Nymburk#3131983muži A23.00:34:04.64+00:05:01.58Detail
34. KONVALINKA MatějKanoistika Sedlčany#3051999dorostenci starší4.00:34:13.31+00:05:10.25Detail
35. ŠTEMBERK PavelKanoistika Sedlčany#3071970muži B7.00:34:19.64+00:05:16.58Detail
36. VACULÍK JiříSK Apalucha#3871974muži B8.00:34:19.84+00:05:16.78Detail
37. DVOŘÁK FilipDukla Praha#4251988muži A24.00:34:23.88+00:05:20.82Detail
38. MATĚJŮ MichalSild team#3671977muži B9.00:34:26.12+00:05:23.06Detail
39. JÍRA LukášVK Smíchov#4401986muži A25.00:34:32.89+00:05:29.83Detail
40. DUCHOŇ DavidPraha-Újezd#2291971muži B10.00:34:36.32+00:05:33.26Detail
41. CHALUPA DaniDGP#2981989muži A26.00:34:36.72+00:05:33.66Detail
42. HEJNÝ MartinXC Sport#3551968muži B11.00:34:37.82+00:05:34.76Detail
43. KLÍMA LukášNike run club/Prague runners#3631984muži A27.00:34:56.75+00:05:53.69Detail
44. LUŇÁK TomášSK BABICE#2731974muži B12.00:34:56.78+00:05:53.72Detail
45. RABOŇ JardaDukla Praha#4261986muži A28.00:34:56.84+00:05:53.78Detail
46. KUNA AloisČeské Budějovice#3591988muži A29.00:35:01.01+00:05:57.95Detail
47. KLVAŇ NorbertSKC Pečky#3121972muži B13.00:35:11.35+00:06:08.29Detail
48. PIRK TomášLékařský triklub Praha#3701973muži B14.00:35:14.21+00:06:11.15Detail
49. KAŠPAR MichalRS Vlašim#3331976muži B15.00:35:16.44+00:06:13.38Detail
50. POSPÍŠIL PavelBenešovský běžecký klub#2461980muži A30.00:35:21.64+00:06:18.58Detail
51. BENEŠ MatějSKK Spartak Čtyřkoly#2392001dorostenci starší5.00:35:32.25+00:06:29.19Detail
52. VACARDA Vladim írEleven Run Team#4081959muži C1.00:35:38.62+00:06:35.56Detail
53. VICARI JaromírSK BABICE#2721977muži B16.00:35:45.53+00:06:42.47Detail
54. NEUMANN JosefSKK Spartak Ctyrkoly#2371974muži B17.00:35:47.33+00:06:44.27Detail
55. HOFMAN JiříPraha#2891986muži A31.00:35:48.33+00:06:45.27Detail
56. RŮŽIČKA VladimírÚstí nad Labem#4151962muži C2.00:35:53.40+00:06:50.34Detail
57. PRAČKA TomášRunning XT Kašprak#3581973muži B18.00:35:55.70+00:06:52.64Detail
58. SMRČKA PetrBK Říčany#3251969muži B19.00:36:01.39+00:06:58.33Detail
59. FIŠER PavelTJ Stodůlky Praha#2231966muži B20.00:36:10.25+00:07:07.19Detail
60. LACHOUT MartinKanoistika Sedlčany#3081972muži B21.00:36:21.42+00:07:18.36Detail
61. BURDA MichalSK BABICE#2701973muži B22.00:36:25.24+00:07:22.18Detail
62. VANĚK PavelPraha#4031964muži C3.00:36:27.10+00:07:24.04Detail
63. JEZEK TomasDGP#3191973muži B23.00:36:33.37+00:07:30.31Detail
64. ŠKVOR MartinSK KAMENICE#3461967muži B24.00:36:35.18+00:07:32.12Detail
65. VALSA RadekKanoistika Sedlčany#3102003dorostenci starší6.00:36:45.98+00:07:42.92Detail
66. POKORNÝ OndřejSK Praga#3271975muži B25.00:36:47.63+00:07:44.57Detail
67. KLAŠKA PavelDKP#3351993muži A32.00:36:50.03+00:07:46.97Detail
68. ŠŤASTNÝ JanTJ Sokol Senohraby#2831974muži B26.domácí muži 8 km1.00:36:51.54+00:07:48.48Detail
69. KURIŠ Radek#3841971muži B27.00:36:53.66+00:07:50.60Detail
70. HÁJEK LukášKVS#3161995muži A33.00:36:57.79+00:07:54.73Detail
71. BERAN PetrUsti nad Orlici#3621971muži B28.00:36:58.39+00:07:55.33Detail
72. NĚMEC JanSudějov#4331973muži B29.00:36:59.54+00:07:56.48Detail
73. MRÁZ AntonínDGP#2171972muži B30.00:37:04.84+00:08:01.78Detail
74. BRABEC MiroslavHabrdy#2851967muži B31.00:37:05.84+00:08:02.78Detail
75. SEMÍK LubošSK Kamenice#2811962muži C4.00:37:07.11+00:08:04.05Detail
76. PAŠEK FrantišekSK Kamenice#3571976muži B32.00:37:08.39+00:08:05.33Detail
77. RÜCK DanielSK BABICE#2661977muži B33.00:37:11.24+00:08:08.18Detail
78. ZÁHOREC StandaVRT#4221971muži B34.00:37:12.77+00:08:09.71Detail
79. JIRÁSEK PetrSK BABICE#2681976muži B35.00:37:13.08+00:08:10.02Detail
80. NĚMEČEK JanSK Kamenice#3601962muži C5.00:37:16.70+00:08:13.64Detail
81. TIBITANZL MichalJavorník#3371974muži B36.00:37:19.80+00:08:16.74Detail
82. NEMŠOVSKÝ PetrPraha#2181976muži B37.00:37:20.33+00:08:17.27Detail
83. STRÁNĚL JiříSK Rover#3761972muži B38.00:37:25.58+00:08:22.52Detail
84. TOUPAL JakubZnosim#3211998dorostenci starší7.00:37:27.29+00:08:24.23Detail
85. ASCHERMAN JanUSK Praha#2511969muži B39.00:37:30.11+00:08:27.05Detail
86. SUNKA Jan#4291976muži B40.00:37:30.86+00:08:27.80Detail
87. VÁGNER AlešRorace team#4101977muži B41.00:37:33.10+00:08:30.04Detail
88. SYSEL OndrejSK Praga#3651983muži A34.00:37:35.13+00:08:32.07Detail
89. BÍNA JiříHrusice#2151976muži B42.00:37:35.66+00:08:32.60Detail
90. ZACH PetrDGP#4451971muži B43.00:37:42.56+00:08:39.50Detail
91. PRADÁČ PetrHS Pec pod Sněžkou#2561966muži B44.00:37:43.65+00:08:40.59Detail
92. FAFEJTA VáclavTJ LIGA 100 PRAHA#2331973muži B45.00:37:47.61+00:08:44.55Detail
93. KOLANDA ČajDGP#2401977muži B46.00:37:56.77+00:08:53.71Detail
94. HORÁK LaďaSKK Spartak Čtyřkoly#2381974muži B47.00:38:02.15+00:08:59.09Detail
95. CHMELÍK MartinLBS sport TEAM#2441965muži C6.00:38:06.00+00:09:02.94Detail
96. NOSEK JiříKbely cycling team#3421970muži B48.00:38:07.55+00:09:04.49Detail
97. NĚMEC JiříAtletika Vlašim#1911948muži D2.00:38:09.00+00:09:05.94Detail
98. WERNER LukášZelená liška#3201985muži A35.00:38:09.25+00:09:06.19Detail
99. FALGE JanKoa Squad#2691977muži B49.00:38:11.33+00:09:08.27Detail
100. BARTOŇ VojtěchDGP#2971988muži A36.00:38:14.13+00:09:11.07Detail
101. HÁJEK AdamSK Kamenice#3491992muži A37.00:38:16.50+00:09:13.44Detail
102. PELANT MichalTK Radošovice#1981974muži B50.00:38:20.32+00:09:17.26Detail
103. PROUZA MilanSC Radotín#3321990muži A38.00:38:27.11+00:09:24.05Detail
104. SVOBODA PetrBenešovský běžecký klub#3381980muži A39.00:38:27.14+00:09:24.08Detail
105. MUSIL LadislavKbely cycling team#3431967muži B51.00:38:30.82+00:09:27.76Detail
106. KARBAN ZdeněkHumanita#3811979muži B52.00:38:55.68+00:09:52.62Detail
107. VIZINA Petrpetr.vizina@email.cz#3911967muži B53.00:38:56.01+00:09:52.95Detail
108. BRADÁČ JiříSABZO#3311982muži A40.00:38:56.55+00:09:53.49Detail
109. MATULA ŠtěpánOlympia Kladno#2161970muži B54.00:38:59.05+00:09:55.99Detail
110. ŠTEMBERK JáchymKanoistika Sedlčany#3042000dorostenci starší8.00:39:04.57+00:10:01.51Detail
111. SŮSA JakubKanoistika Sedlčany#3091988muži A41.00:39:09.64+00:10:06.58Detail
112. FIŠER JiříVŠSK MFF UK#2101985muži A42.00:39:18.61+00:10:15.55Detail
113. HERGESELL JiříVračkovice#3171971muži B55.00:39:25.15+00:10:22.09Detail
114. KOTLÍK KamilHegesh Praha#4061977muži B56.00:39:34.20+00:10:31.14Detail
115. KARAFIAT RomanKladruby#1801972muži B57.00:39:35.62+00:10:32.56Detail
116. PLOCEK LukášChaBrusiči#2901990muži A43.00:39:37.19+00:10:34.13Detail
117. JENÍČEK MichalHO Přírodní vědy#3861980muži A44.00:39:41.98+00:10:38.92Detail
118. VÁVRA RadomírKertteam#4131963muži C7.00:39:47.90+00:10:44.84Detail
119. SIEGL RomanMFP#3921967muži B58.00:39:48.97+00:10:45.91Detail
120. VESELÝ JanSokol Senohraby#3611965muži C8.domácí muži 8 km2.00:39:53.35+00:10:50.29Detail
121. MALEČEK VáclavSK BABICE#2641983muži A45.00:39:56.17+00:10:53.11Detail
122. ČERVINKA JaroslavOK 24 Praha#2751958muži C9.00:39:56.98+00:10:53.92Detail
123. KARČ JakubSK BABICE#2631974muži B59.00:40:03.35+00:11:00.29Detail
124. PLÁŠIL MatějSokol Senohraby#4231999dorostenci starší9.domácí muži 8 km3.00:40:04.51+00:11:01.45Detail
125. POLÍVKA OmoDGP#3231970muži B60.00:40:09.96+00:11:06.90Detail
126. KOLÁŘ JanSK Rover#3771967muži B61.00:40:10.96+00:11:07.90Detail
127. MIKEŠ FilipCK Vinohradské šlapky#2921977muži B62.00:40:16.04+00:11:12.98Detail
128. RIEGER JanProgress cycle#2471976muži B63.00:40:20.36+00:11:17.30Detail
129. ŠMÍD DanielDGP#3241970muži B64.00:40:22.54+00:11:19.48Detail
130. VICARI NicolasSK BABICE#2601996muži A46.00:40:23.12+00:11:20.06Detail
131. ODVÁRKO TomášDukla Praha#4241986muži A47.00:40:24.01+00:11:20.95Detail
132. PENC MiroslavDukla Praha#4071971muži B65.00:40:24.84+00:11:21.78Detail
133. LÍZNER MartinŘìčany#3021975muži B66.00:40:29.86+00:11:26.80Detail
134. VANIŠ MartinPraha#1921976muži B67.00:40:38.02+00:11:34.96Detail
135. KOS LadislavPraha 11#2301986muži A48.00:40:46.24+00:11:43.18Detail
136. DUFÍNO PavelDGP#4181980muži A49.00:40:46.43+00:11:43.37Detail
137. CHALUPNÍK MilanČtyřkoly#3931969muži B68.00:41:00.15+00:11:57.09Detail
138. JELÍNEK AlešPraha 6#2871995muži A50.00:41:09.53+00:12:06.47Detail
139. CHMÁTAL MartinRace Team Pyšely#3781976muži B69.00:41:22.61+00:12:19.55Detail
140. ŠIMÁŇ EduardPraha 10#3851965muži C10.00:41:26.30+00:12:23.24Detail
141. ŠPONAR TomášSK BABICE#2611968muži B70.00:41:35.90+00:12:32.84Detail
142. MRÁZEK OldřichDGP#2761962muži C11.00:41:38.93+00:12:35.87Detail
143. GREGOR JaroslavAC OH Praha#2061951muži D3.00:41:45.26+00:12:42.20Detail
144. VALÁŠEK PetrSK Kamenice#3391966muži B71.00:41:47.44+00:12:44.38Detail
145. DIVIŠ MartinSNB Praha#3791963muži C12.00:41:49.04+00:12:45.98Detail
146. SEMIK JanUSK Praha#2521965muži C13.00:41:49.51+00:12:46.45Detail
147. ŠTROS OtaSuper Slow Motion#1821965muži C14.00:41:54.60+00:12:51.54Detail
148. BALANE DanielKanoistika Sedlčany#3062000dorostenci starší10.00:41:57.06+00:12:54.00Detail
149. TECHL LukášTJ Sokol Senohraby#3711977muži B72.domácí muži 8 km4.00:41:59.77+00:12:56.71Detail
150. PIRK JanLékařský triklub Praha#3691948muži D4.00:42:01.41+00:12:58.35Detail
151. HANOUSEK JakubPraha 4#3941991muži A51.00:42:07.59+00:13:04.53Detail
152. SVOBODA JiříKbely Cycling team#3951992muži A52.00:42:10.26+00:13:07.20Detail
153. SKOŘEPA DavidPraha#2481980muži A53.00:42:10.79+00:13:07.73Detail
154. MATĚJOVSKÝ PavelAVC Praha#3001965muži C15.00:42:21.22+00:13:18.16Detail
155. VANĚČEK JanZup#2911980muži A54.00:42:26.63+00:13:23.57Detail
156. ŘÍMAN PetrSK BABICE#2651967muži B73.00:42:27.37+00:13:24.31Detail
157. RUDOLSKÝ MichalPraha#4461962muži C16.00:42:29.16+00:13:26.10Detail
158. BARTOŇ TomášKamenice#2771967muži B74.00:42:32.11+00:13:29.05Detail
159. MATĚJKA TomášRun4ever#3901972muži B75.00:42:53.12+00:13:50.06Detail
160. MACHÁČEK JakubOndřejov#4041976muži B76.00:42:55.08+00:13:52.02Detail
161. VANÍČEK PetrBK Říčany#4171949muži D5.00:42:55.82+00:13:52.76Detail
162. NEYRINCK NoelRolníci Chlumec nad Cidlinou#2421970muži B77.00:42:56.04+00:13:52.98Detail
163. SOLDÁT MiroslavChaBrusiči#2091975muži B78.00:43:01.71+00:13:58.65Detail
164. SVĚCHOTA PetrSpartak Praha 4#2801966muži B79.00:43:05.70+00:14:02.64Detail
165. JIRÁSEK TomášRunnig Stones Praha#3521983muži A55.00:43:12.68+00:14:09.62Detail
166. SMETANA MichalBeroun#3561973muži B80.00:43:12.98+00:14:09.92Detail
167. MLÁDEK JiříDGP#3361988muži A56.00:43:19.64+00:14:16.58Detail
168. BURDA VladimírVK Bohemians Praha#2051952muži D6.00:43:25.14+00:14:22.08Detail
169. ŠPAČEK JanAC Kobylisy#4441971muži B81.00:43:36.32+00:14:33.26Detail
170. TOUPAL VáclavZnosim#3221974muži B82.00:43:39.25+00:14:36.19Detail
171. KUDLÁČEK PetrPraha Kunratice#2241977muži B83.00:43:43.01+00:14:39.95Detail
172. BENEŠ ŠtěpánOmon Praha#2221985muži A57.00:44:16.17+00:15:13.11Detail
173. JELÍNEK PavelPraha 6#2861960muži C17.00:44:23.93+00:15:20.87Detail
174. PRUDIL PavelPraha#2121966muži B84.00:44:29.97+00:15:26.91Detail
175. MATISKO PeterRun4ever#3891970muži B85.00:44:30.80+00:15:27.74Detail
176. HAMOUZ JanOmon Praha#1941986muži A58.00:44:31.82+00:15:28.76Detail
177. NAVRÁTIL JosefSK Strančice#4161949muži D7.00:44:31.98+00:15:28.92Detail
178. ŘÍHA MiroslavSokol Sadská#4111945muži D8.00:44:33.53+00:15:30.47Detail
179. HOFTA PetrTJ Kunice#4321966muži B86.00:44:37.05+00:15:33.99Detail
180. ALEXA MichalOndřejov Skiraau#4051977muži B87.00:44:43.06+00:15:40.00Detail
181. RÁDL PavelPyšely#2571956muži C18.00:44:44.56+00:15:41.50Detail
182. PALATA VlastaDGP#3261964muži C19.00:44:58.08+00:15:55.02Detail
183. MORAVEC KarelPraha#2081983muži A59.00:45:07.42+00:16:04.36Detail
184. PÁNEK MiroslavDGP#4091957muži C20.00:45:09.82+00:16:06.76Detail
185. BULANDER MarekDGP#3961962muži C21.00:45:12.97+00:16:09.91Detail
186. ZÁNORA JosefModřany#4191995muži A60.00:45:18.88+00:16:15.82Detail
187. ŠKVOR PetrSenohraby#2961965muži C22.domácí muži 8 km5.00:45:26.56+00:16:23.50Detail
188. KALFAŘ JakubKBELY CYCLING TEAM#3541992muži A61.00:45:34.25+00:16:31.19Detail
189. HAUSHALTER Michal10 beers after#2411965muži C23.00:45:36.14+00:16:33.08Detail
190. GBELEC PetrRun4ever#3881970muži B88.00:45:58.62+00:16:55.56Detail
191. BARKMAN RobertPraha#2011987muži A62.00:46:01.65+00:16:58.59Detail
192. DURDÍK PetrSenohraby#4121978muži B89.domácí muži 8 km6.00:46:07.00+00:17:03.94Detail
193. BENEŠ PetrSpartak Čtyřkoly#2361970muži B90.00:46:09.83+00:17:06.77Detail
194. NAVRÁTIL ZdeněkPrague Runners#2501979muži B91.00:46:13.14+00:17:10.08Detail
195. TÁBORSKÝ JosefKarolinum#3721980muži A63.00:46:16.40+00:17:13.34Detail
196. KRÁSA DavidSokol Malá Strana#3291961muži C24.00:46:24.21+00:17:21.15Detail
197. KLAŠKA PavelDKP#3341965muži C25.00:46:47.51+00:17:44.45Detail
198. CINKA IvanBenešovský běžecký klub#2031957muži C26.00:47:17.75+00:18:14.69Detail
199. SUTTR PavelMrač#2271968muži B92.00:47:25.26+00:18:22.20Detail
200. HRNCIRIK JanDGP#2531979muži B93.00:47:32.63+00:18:29.57Detail
201. KARAS TomášDGP#4271975muži B94.00:47:39.68+00:18:36.62Detail
202. NOVÝ BřetislavSABZO Praha#2071947muži D9.00:48:04.26+00:19:01.20Detail
203. HORKÝ JanSK BABICE#2591972muži B95.00:48:06.34+00:19:03.28Detail
204. JULÍNEK Simon#4361972muži B96.00:48:13.32+00:19:10.26Detail
205. ŠŤASTNÝ RadekLštění#3471973muži B97.00:48:18.96+00:19:15.90Detail
206. FEJTEK VáclavLouňovice pod Bl.#3831978muži B98.00:48:20.94+00:19:17.88Detail
207. BARTOŇ PavelSK Kamenice#2781998dorostenci starší11.00:48:23.08+00:19:20.02Detail
208. VYTÁSEK JaroslavSenohraby#2881974muži B99.domácí muži 8 km7.00:48:59.80+00:19:56.74Detail
209. MRÁZ PavelDGP#3741976muži B100.00:49:09.46+00:20:06.40Detail
210. LYSENKO VladimírFujitsu#2351972muži B101.00:49:13.42+00:20:10.36Detail
211. NEUMAN JaroslavDGP#2541962muži C27.00:49:15.59+00:20:12.53Detail
212. CIPL FrantišekBONBON Praha#1871951muži D10.00:49:53.47+00:20:50.41Detail
213. ČERNÝ Pavelumalehoberlina.cz#2041981muži A64.00:49:57.11+00:20:54.05Detail
214. KRÁSA ŠtěpánSokol Nusle#3451969muži B102.00:50:11.42+00:21:08.36Detail
215. LINHART FrantišekTJ Sokol Prazsky#3511982muži A65.00:50:20.53+00:21:17.47Detail
216. BERDYCH Jiří#4371951muži D11.00:50:27.31+00:21:24.25Detail
217. NOVOTNY LukasKanoistika Sedlčany#3112002dorostenci starší12.00:50:35.71+00:21:32.65Detail
218. BÍLÝ PetrOMON Praha#2211984muži A66.00:50:40.62+00:21:37.56Detail
219. KADLEČEK AlešKanoistika Sedlčany#3031975muži B103.00:51:16.93+00:22:13.87Detail
220. MALÝ MilanSK Mirojovice#4141979muži B104.00:51:27.11+00:22:24.05Detail
221. SCHLING JaromírOK Jihlava#1931946muži D12.00:51:34.51+00:22:31.45Detail
222. STREJČEK JiříPraha 10#4351983muži A67.00:53:02.58+00:23:59.52Detail
223. VILÍMEK StanislavBenešovský běžecký klub#3301958muži C28.00:53:09.05+00:24:05.99Detail
224. JANEČEK JaroslavSabzo Praha#4341940muži D13.00:53:50.71+00:24:47.65Detail
225. KADLEČEK FilipDGP#4201975muži B105.00:54:00.69+00:24:57.63Detail
226. ČERNÝ Jaroslav#3141980muži A68.00:54:27.44+00:25:24.38Detail
227. NEMETH MarekMufloni Kunratice#3411981muži A69.00:55:08.96+00:26:05.90Detail
228. ČADIL Janorientační běh FS Praha#2141943muži D14.00:55:16.34+00:26:13.28Detail
229. NOVÁK JiříSK Rover#1971945muži D15.00:55:26.50+00:26:23.44Detail
230. GREINER PavelOmon Praha#2201979muži B106.01:03:59.60+00:34:56.54Detail
231. KUBÁŇ MichalMufloni Kunratice#3401979muži B107.01:04:31.63+00:35:28.57Detail
232. BUBENÍK KarelBenešov#1961951muži D16.01:07:41.99+00:38:38.93Detail
233. MÁLEK ZdeněkAVC Praha#4381943muži D17.01:09:50.33+00:40:47.27Detail
234. DOLEČEK FrantišekTJ Slavoj Stará Boleslav#1881943muži D18.01:11:49.02+00:42:45.96Detail
235. KREJSA VáclavBONBON Praha#1991952muži D19.01:26:34.92+00:57:31.86Detail
MAYER JanBK Benešov#1951954muži DDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz