Oficiální Výsledková listina MTB Litovel
17. 6. 2017

hlavní závod

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. RAUCHFUSS MarekHlinsko#1441990M1.00:48:49.69Detail
2. KOBLÍŽEK PetrProstějov#761979M2.00:49:14.77+00:00:25.08Detail
3. BÁRTA LukášOstrava#921978M3.00:49:48.95+00:00:59.26Detail
4. KRÁL JakubProstějov#771984M4.00:49:48.36+00:00:58.67Detail
5. KOUHOUT LukášLitovel#741995M5.00:52:37.29+00:03:47.60Detail
6. POLCR IvoVelká Bystřice#531990M6.00:52:37.46+00:03:47.77Detail
7. POSPÍŠIL PetrOlomouc#1381973M7.00:52:38.07+00:03:48.38Detail
8. JURIČEK MiroslavČervenka#131997M8.00:52:39.64+00:03:49.95Detail
9. TECHET TomášOlomouc#301998M9.00:52:39.74+00:03:50.05Detail
10. NAVRÁTIL ViktorUničov#11976M10.00:52:39.49+00:03:49.80Detail
11. KRYL VlastimilOlomouc#312000M1.00:52:40.21+00:03:50.52Detail
12. ŠUSTR JiříSlatinky#1371980M11.00:52:41.14+00:03:51.45Detail
13. STANÍK JosefUničov#1421969M12.00:54:07.45+00:05:17.76Detail
14. TALÍK MichalOlomouc#1011991M13.00:57:14.42+00:08:24.73Detail
15. HONYG RadimVíska#171998M14.00:57:16.57+00:08:26.88Detail
16. HAVLÍČEK MiroslavHaňovice#991992M15.00:57:16.11+00:08:26.42Detail
17. RICHTER DavidUničov#21977M16.00:57:17.91+00:08:28.22Detail
18. LANGER TomášVelká Bystřice#521980M17.00:57:18.70+00:08:29.01Detail
19. KOUPIL RadimNamest na Hane#191978M18.00:57:20.94+00:08:31.25Detail
20. SKALICKÁ ZuzanaOlomouc#1431994Z1.00:57:20.38+00:08:30.69Detail
21. HODINA MilanChudobín#161994M19.00:57:29.02+00:08:39.33Detail
22. CAPANDA RadekOstrava#931982M20.00:58:12.04+00:09:22.35Detail
23. ONZIK RadimOlomouc#322000M2.00:58:44.12+00:09:54.43Detail
24. SLAVÍČEK VítSlavětín#1001994M21.00:59:31.04+00:10:41.35Detail
25. NOVOTNÝ MartinOlbramice#631971M22.00:59:43.70+00:10:54.01Detail
26. HONYG MilanVíska#181972M23.00:59:46.76+00:10:57.07Detail
27. POLES PetrOlomouc#831975M24.00:59:47.77+00:10:58.08Detail
28. HUBL PavelMohelnice#1621991M25.00:59:47.30+00:10:57.61Detail
29. CHLANDA MartinOlomouc#621972M26.00:59:48.78+00:10:59.09Detail
30. HÜBL PavelMohelnice#1511970M27.00:59:48.25+00:10:58.56Detail
31. HEL MarekLopina#111996M28.01:00:48.40+00:11:58.71Detail
32. COUFAL MilanŠternberk#381988M29.01:00:50.13+00:12:00.44Detail
33. MAYER PetrPaseka#391987M30.01:00:53.28+00:12:03.59Detail
34. ŠTEFFEK VojtěchVranová Lhota#101993M31.01:00:54.11+00:12:04.42Detail
35. VYROUBAL TomášLitovel#1221999M3.01:01:36.30+00:12:46.61Detail
36. PŘECECHTĚL MichalOlomouc#1661985M32.01:02:17.15+00:13:27.46Detail
37. FIALA PetrKladky#281984M33.01:02:18.69+00:13:29.00Detail
38. SPURNÍK MirkoLitovel#1632000M4.01:02:19.20+00:13:29.51Detail
39. ZIFČÁK OndřejMoravský Beroun#1181996M34.01:02:31.49+00:13:41.80Detail
40. MACHÁČOVÁ MartinaRýmařov#751997Z2.01:02:41.57+00:13:51.88Detail
41. PAVLÍČEK StanislavŠtěpánov#721975M35.01:02:57.88+00:14:08.19Detail
42. SOCHOR PetrPřerov#451975M36.01:03:16.74+00:14:27.05Detail
43. SMRČEK JanTroubelice#1191993M37.01:04:06.54+00:15:16.85Detail
44. ZAPLETAL FilipČervenka#1582001M5.01:04:34.11+00:15:44.42Detail
45. MELICH DavidPňovice#972001M6.01:04:38.45+00:15:48.76Detail
46. PAJONK LukášLitovel#981990M38.01:04:43.44+00:15:53.75Detail
47. PYTLÍČEK JaroslavSenice na Hané#781985M39.01:04:47.77+00:15:58.08Detail
48. GIESEL MiloslavOlomouc#1501952M40.01:04:54.24+00:16:04.55Detail
49. GREK VitalijOlomouc#951968M41.01:05:39.87+00:16:50.18Detail
50. LAURENČÍK JaroslavOlomouc#581979M42.01:05:48.53+00:16:58.84Detail
51. HAVLÍČEK FilipNáklo#902000M7.01:05:48.43+00:16:58.74Detail
52. NEVĚŘIL AntonínLitovel#611991M43.01:05:54.46+00:17:04.77Detail
53. CHYTIL TomášLitovel#601991M44.01:05:55.86+00:17:06.17Detail
54. STROUHALOVÁ MichaelaOstrava#911986Z3.01:07:08.88+00:18:19.19Detail
55. KOLOUŠEK LukášDomašov nad Bystřicí#541983M45.01:07:08.93+00:18:19.24Detail
56. PUTIRA Jantover#1451986M46.01:07:08.31+00:18:18.62Detail
57. SMEJKAL JanOlomouc#1541993M47.01:08:08.75+00:19:19.06Detail
58. MOKOŠ JakubPňovice#811988M48.01:08:09.70+00:19:20.01Detail
59. HOŘÍN TomášLitovel#821989M49.01:08:09.30+00:19:19.61Detail
60. SPURNÍK MirkoLitovel#1641965M50.01:08:12.83+00:19:23.14Detail
61. DOSTÁLEK ArnoštOlomouc - Lošov#591953M51.01:08:16.94+00:19:27.25Detail
62. DIESL TomášOlomouc#551981M52.01:08:16.11+00:19:26.42Detail
63. SVOZIL JaromírLitovel#802001M8.01:08:16.49+00:19:26.80Detail
64. DOLEŽEL LukášOlomouc#1551990M53.01:08:18.72+00:19:29.03Detail
65. BOROVIČKA JakubOlomouc#1051984M54.01:09:33.91+00:20:44.22Detail
66. HAVLÍČEK FrantišekNáklo#891965M55.01:09:34.39+00:20:44.70Detail
67. GESCHWINDE RomanLitovel#1651964M56.01:09:34.41+00:20:44.72Detail
68. KUBÍČEK TomášČervenka#141996M57.01:09:40.16+00:20:50.47Detail
69. SMARČEK JakubPískov#1201997M58.01:09:41.26+00:20:51.57Detail
70. ŠČUČKOVÁ JiřinaLitovel#291978Z4.01:10:07.48+00:21:17.79Detail
71. KRÁLÍK PavelOlomouc#691984M59.01:10:34.65+00:21:44.96Detail
72. PRUCEK RomanOlomouc#661986M60.01:10:37.27+00:21:47.58Detail
73. KARGER AntonínLitovel#121960M61.01:10:39.81+00:21:50.12Detail
74. MOŤKA JosefLitovel#441950M62.01:10:39.02+00:21:49.33Detail
75. ČANIGA PetrMohelnice#1261999M9.01:10:41.50+00:21:51.81Detail
76. PYTOLAJ RadekSkrbeň#1571998M63.01:10:41.99+00:21:52.30Detail
77. ZIFČÁK OndřejMoravský Beroun#1171966M64.01:10:42.83+00:21:53.14Detail
78. VYROUBAL PavelLiboš#731978M65.01:11:00.65+00:22:10.96Detail
79. MLČŮCH LubošZátor#71980M66.01:11:10.69+00:22:21.00Detail
80. ZIVČÁK JanLitovel#401995M67.01:11:15.38+00:22:25.69Detail
81. SOCHOROVÁ LenkaPřerov#461978Z5.01:12:32.13+00:23:42.44Detail
82. OTÁHAL MiloslavLitovel#421951M68.01:12:41.99+00:23:52.30Detail
83. SAPARA FilipLitovel#1232000M10.01:12:43.72+00:23:54.03Detail
84. ZBOŘIL PavelProstějov#331969M69.01:12:52.61+00:24:02.92Detail
85. ANTONÍČEK MartinOlomouc#651988M70.01:13:17.36+00:24:27.67Detail
86. URBÁŠEK AntonínLitovel#431948M71.01:13:20.19+00:24:30.50Detail
87. UNZEITIG PavelTroubelice#711980M72.01:13:29.63+00:24:39.94Detail
88. GÁLA LukášUničov#1521985M73.01:14:32.53+00:25:42.84Detail
89. SCHINNECK ZdeněkOlomouc#1561977M74.01:15:01.42+00:26:11.73Detail
90. KOLOUŠEK RomanDomašov nad Bystřicí#561978M75.01:15:19.14+00:26:29.45Detail
91. SEDLÁČEK DavidProstějov#341992M76.01:15:51.08+00:27:01.39Detail
92. PRACHAŘOVÁ TerezkaPňovice#791995Z6.01:16:35.37+00:27:45.68Detail
93. LAURIN JanUničov#371961M77.01:16:43.58+00:27:53.89Detail
94. KUŽELOVÁ JohanaČervenka#1612003Z11.01:18:17.22+00:29:27.53Detail
95. ŠVANCER JanLitovel#252006M12.01:18:26.52+00:29:36.83Detail
96. ŠVANCER MilanLitovel#241976M78.01:18:28.72+00:29:39.03Detail
97. ZAPLETAL Martinčervenka#1592004M13.01:19:32.38+00:30:42.69Detail
98. ZDAŘIL JakubOlomouc#1041989M79.01:19:38.43+00:30:48.74Detail
99. DAVID RomanHorka nad Moravou#1671987M80.01:21:32.10+00:32:42.41Detail
100. MIKULKA JakubLitovel #1212000M14.01:21:33.88+00:32:44.19Detail
101. DOPITOVÁ NikolaÚsov#1331999Z15.01:21:34.93+00:32:45.24Detail
102. DUŠKOVÁ VeronikaUničov#1341999Z16.01:21:35.55+00:32:45.86Detail
103. ŠIMČÍKOVÁ ŠárkaUničov#272003Z17.01:21:36.00+00:32:46.31Detail
104. ŠIMČÍK JaroslavUničov#261971M81.01:21:38.19+00:32:48.50Detail
105. ZAPLETAL DaliborČervenka#1601974M82.01:21:52.89+00:33:03.20Detail
106. KOSZORU MonikaMohelnice#41990Z7.01:23:38.18+00:34:48.49Detail
107. HOJGROVÁ VěraLitovel#81949Z8.01:23:39.26+00:34:49.57Detail
108. INKA JanOlomouc#1031988M83.01:24:03.72+00:35:14.03Detail
109. BUKVOVÁ PavlaPlumlov#211998Z9.01:24:21.69+00:35:32.00Detail
110. DOPITA MichalUničov#1071987M84.01:24:21.06+00:35:31.37Detail
111. KOČKOVÁ IvetaMohelnice#1081981Z10.01:24:22.82+00:35:33.13Detail
112. KUČKA JanLitovel#152002M18.01:25:17.59+00:36:27.90Detail
113. VODÁK JosefHorka#841984M85.01:25:19.83+00:36:30.14Detail
114. LEŽATKA ZdeněkOlomouc#701947M86.01:25:24.48+00:36:34.79Detail
115. MAREŠOVÁ LuciePostřelmov#201998Z11.01:25:36.05+00:36:46.36Detail
116. FAKTOR StanislavKonice#1091960M87.01:26:26.92+00:37:37.23Detail
117. GÁLOVÁ LucieUničov#1531988Z12.01:26:36.86+00:37:47.17Detail
118. AXMANOVA MiroslavaTroubelice#1481985Z13.01:27:53.12+00:39:03.43Detail
119. MAZÁK ZdeněkZábřeh#1491983M88.01:27:54.54+00:39:04.85Detail
120. MELICHOVÁ MonikaPňovice#961999Z19.01:28:11.62+00:39:21.93Detail
121. GAVLASOVÁ LucieNošovice#31992Z14.01:28:42.89+00:39:53.20Detail
122. DOPITOVÁ LenkaÚsov#1311980Z15.01:29:13.79+00:40:24.10Detail
123. KOUDELKOVÁ LucieÚsov#1321981Z16.01:29:13.48+00:40:23.79Detail
124. HODEK StanislavBRNO#1301966M89.01:29:41.57+00:40:51.88Detail
125. ŠONOVÁ VikotrieLitovel#1352001Z20.01:30:45.69+00:41:56.00Detail
126. ŠON JosefLitovel#1361973M90.01:30:46.61+00:41:56.92Detail
127. NĚMEČEK LadislavLitovel#491988M91.01:31:17.89+00:42:28.20Detail
128. NĚMEČKOVÁ MartinaUnčovice#481990Z17.01:31:18.76+00:42:29.07Detail
129. VYSLOUŽIL MarianMedlov#1131969M92.01:31:31.46+00:42:41.77Detail
130. GRONYCH AndreaOlomouc#1061983Z18.01:31:32.34+00:42:42.65Detail
131. URBAN HynekHlivice#1121971M93.01:31:33.33+00:42:43.64Detail
132. HOFÍREK JiříBRNO#1271973M94.01:31:34.89+00:42:45.20Detail
133. ZDAŘIL TomášOlomouc#511968M95.01:32:08.05+00:43:18.36Detail
134. ZDAŘILOVÁ ŠárkaOlomouc#501968Z19.01:32:08.19+00:43:18.50Detail
135. ŠANKOVÁ SilvaDržovice#1471992Z20.01:34:09.42+00:45:19.73Detail
136. SNÁŠELOVÁ LucieKonice#1101987Z21.01:37:20.62+00:48:30.93Detail
137. ŠTERCLOVÁ MichaelaŠternberk#221997Z22.01:37:23.56+00:48:33.87Detail
138. KALMANOVÁ MichaelaKonice#1111995Z23.01:39:48.69+00:50:59.00Detail
139. ŠTĚRBA PetrBoskovice#571969M96.01:39:58.85+00:51:09.16Detail
140. UNKOVÁ LucieOlomouc#1021986Z24.01:40:22.46+00:51:32.77Detail
141. SLÉHA FilipOlomouc#361990M97.01:42:10.68+00:53:20.99Detail
142. SKALIČKOVÁ NaďaOlomouc#351992Z25.01:42:11.57+00:53:21.88Detail
143. KOBLIHA TomášOlomouc#1461993M98.01:43:05.37+00:54:15.68Detail
144. SKOPAL JakubProsenice#1141992M99.01:48:29.21+00:59:39.52Detail
145. MIKULICA KarelLitovel#231937M100.01:48:34.68+00:59:44.99Detail
146. NĚMEČEK ZdeněkLitovel#671965M101.01:50:48.33+01:01:58.64Detail
147. NĚMEČEK TomášLitovel#682002M21.01:50:51.45+01:02:01.76Detail
148. ZIFČÁKOVÁ KláraMoravský Beroun#1161993Z26.01:51:59.00+01:03:09.31Detail
149. ZIFČÁKOVÁ LenkaMoravský Beroun#1151970Z27.01:51:59.47+01:03:09.78Detail
150. KOHÚTOVÁ IvaVelká nad Veličkou#1401964Z28.01:59:04.01+01:10:14.32Detail
151. PALAVIČOVÁ LucieLitovel#471998Z29.01:59:18.33+01:10:28.64Detail
152. ŠMÍD MartinMohelnice#871985M102.02:00:30.85+01:11:41.16Detail
153. ŠMÍDOVA NikolMohelnice#882015Z22.02:00:32.85+01:11:43.16Detail
154. ŠMÍD MilanMohelnice#851963M103.02:00:33.93+01:11:44.24Detail
155. ŠMÍDOVÁ JaromíraMohelnice#861963Z30.02:00:33.37+01:11:43.68Detail
156. URBÁNEK FrantišekBRNO#1251960M104.02:01:13.33+01:12:23.64Detail
157. KADERA PavelBRNO#1291965M105.02:01:14.65+01:12:24.96Detail
158. CENDELÍNOVÁ MonikaKroměříž#941973Z31.02:04:37.95+01:15:48.26Detail
159. HRBÁČEK ZdeněkVelká nad Veličkou#1411964M106.02:04:59.10+01:16:09.41Detail
160. PARDAVÝ JosefKrajiné#1391961M107.02:05:00.34+01:16:10.65Detail
161. RUDOLF LubošBRNO#1281968M108.02:06:28.50+01:17:38.81Detail
162. MÁČEL VladimírBRNO#1241966M109.02:06:28.16+01:17:38.47Detail
163. CHMELA LukášLitovel#52004M23.02:14:31.02+01:25:41.33Detail
164. CHMELA JanDomašov u Šternberka#61951M110.02:14:33.29+01:25:43.60Detail
165. MĚCHÁČEK MichalStaré Město#641974M111.02:28:23.99+01:39:34.30Detail
DNF HOJGR PetrLitovel#91946MDNF Detail
DNF VYSOUDIL OldřichUničov#411997MDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz