Oficiální Výsledková listina Vlašimská desítka a Pětka pro všechny
9. 6. 2018
Vlašimská desítka Kategorie Muži
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Jirásek | Marek | TJ Sokol Kbely | #73# | 00:42:43 | | Detail |
2. | Jánošík | Rudolf | Vlašim | #3# | 00:43:55 | +00:01:12 | Detail |
3. | Dubják | Petr | Jiskra Zruč nad Sázavou | #1# | 00:44:54 | +00:02:11 | Detail |
4. | Šimek | Pavel | Polná | #59# | 00:46:16 | +00:03:33 | Detail |
5. | Kučera | Václav | Praha | #63# | 00:46:22 | +00:03:39 | Detail |
6. | Kahoun | Jan | Louňovice pod Blaníkem | #23# | 00:47:07 | +00:04:24 | Detail |
7. | Pejša | Jan | smí být prázdné | #40# | 00:47:59 | +00:05:16 | Detail |
8. | Gazda | Vítězslav | Divišov | #30# | 00:48:14 | +00:05:31 | Detail |
9. | Peroutka | Vincenc | Vlašim | #41# | 00:48:29 | +00:05:46 | Detail |
10. | Lejnar | Martin | Jiskra Zruč nad Sázavou | #2# | 00:49:03 | +00:06:20 | Detail |
11. | Špůrek | Petr | Koloběžka Vracovice | #17# | 00:49:46 | +00:07:03 | Detail |
12. | Pálka | Pavel | Hitrádio City | #6# | 00:50:12 | +00:07:29 | Detail |
13. | Šulc | Miroslav | Divišov | #68# | 00:50:44 | +00:08:01 | Detail |
14. | Pála | Roman | Médea boxing team | #20# | 00:51:03 | +00:08:20 | Detail |
15. | Mrva | Pavel | BBK - Popovice | #74# | 00:51:33 | +00:08:50 | Detail |
16. | Slíva | Petr | Hitrádio City | #8# | 00:51:39 | +00:08:56 | Detail |
17. | Foller | Miroslav | EFA Vlašim | #65# | 00:51:58 | +00:09:15 | Detail |
18. | Tůma | Jiří | Obchodní akademie Vlašim | #10# | 00:52:44 | +00:10:01 | Detail |
19. | Filip | Jiří | Vlašim | #16# | 00:53:01 | +00:10:18 | Detail |
20. | Pavlas | Jan | Říčany | #62# | 00:53:57 | +00:11:14 | Detail |
21. | Hrček | Tomáš | | #33# | 00:54:16 | +00:11:33 | Detail |
22. | Brožík | František | Vlašim | #12# | 00:54:47 | +00:12:04 | Detail |
23. | Van | Marek | SK Nusle | #61# | 00:54:51 | +00:12:08 | Detail |
24. | Kortan | František | Sokol Počepice | #71# | 00:55:22 | +00:12:39 | Detail |
25. | Knížek | Lukáš | | #35# | 00:55:57 | +00:13:14 | Detail |
26. | Příhoda | Stanislav | Kutná Hora | #44# | 00:56:03 | +00:13:20 | Detail |
27. | Krejča | Tomáš | Jankov | #18# | 00:56:48 | +00:14:05 | Detail |
28. | Závorka | Milan | SDH Chabeřice | #11# | 00:57:28 | +00:14:45 | Detail |
29. | Mück | Vladimír | | #64# | 00:58:02 | +00:15:19 | Detail |
30. | Valeš | Jarda | Kutná Hora | #54# | 00:58:07 | +00:15:24 | Detail |
31. | Korn | David | Trhový Štěpánov | #60# | 00:58:24 | +00:15:41 | Detail |
32. | Smetana | Karel | BBK benešov | #46# | 00:58:44 | +00:16:01 | Detail |
33. | Tůma | Jonáš | Dubovsko | #51# | 00:59:31 | +00:16:48 | Detail |
34. | Hejný | Martin | Čechtice | #67# | 00:59:43 | +00:17:00 | Detail |
35. | Heinrich | Patrick | Stuttgart | #31# | 01:00:13 | +00:17:30 | Detail |
36. | Tůma | Ladislav | Dubovsko | #52# | 01:01:38 | +00:18:55 | Detail |
37. | Cinka | Ivan | Benešovský běžecký klub | #13# | 01:01:55 | +00:19:12 | Detail |
38. | Plecháč | Petr | Kosova Hora | #43# | 01:02:07 | +00:19:24 | Detail |
39. | Drbal | Luboš | SDH Zruč nad Sázavou | #14# | 01:02:25 | +00:19:42 | Detail |
40. | Fryč | Antonín | Psáry | #28# | 01:07:26 | +00:24:43 | Detail |
DNS | Doubravský | Petr | Vlašim | #27# | | | Detail |
DNS | Krištofík | Jiří | bequem tempo | #38# | | | Detail |
DNS | Račanský | Luboš | Zvěstov | #45# | | | Detail |
DNS | Suchý | Dan | Vlašim | #47# | | | Detail |
DNS | Zehnula | Jiří | Pnětluky, okr. Louny | #50# | | | Detail |
DNS | Turek | David | Sokol Miřetice | #53# | | | Detail |
DNS | Vlk | Václav | Radíkovice | #56# | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |