Oficiální Výsledková listina Bobovka CUP Tanvald
30. 7. 2016

II. kolo

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. PICEK Martinneuvedeno#3MASTER MUŽI – ELITE (21+)1.00:00:59.49Detail
2. PENC JiříVENDETA RACING#4MASTER MUŽI – ELITE (21+)2.00:01:00.82+00:00:01.33Detail
3. RÝDL JaroslavDh-Fr racing Tanvald#9MASTER MUŽI – HOBBY (21+)1.00:01:02.56+00:00:03.07Detail
4. POLÍVKA Ondřej#23MASTER MUŽI – HOBBY (21+)2.00:01:02.90+00:00:03.41Detail
5. PALA PetrDH-FR Racing Tanvald#12MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)1.00:01:03.29+00:00:03.80Detail
6. KVAPIL Dominik#5MASTER MUŽI – ELITE (21+)3.00:01:03.36+00:00:03.87Detail
7. KUČERA Jakubneuvedeno#20MASTER MUŽI – HOBBY (21+)3.00:01:03.46+00:00:03.97Detail
8. ŠOUREK DominikSAGO BABORY#19MASTER MUŽI – HOBBY (21+)4.00:01:03.81+00:00:04.32Detail
9. VAVŘINEC Jakub#4MASTER MUŽI – HOBBY (21+)5.00:01:03.92+00:00:04.43Detail
10. MATOUŠEK LukášGarage crew#3MASTER MUŽI – HOBBY (21+)6.00:01:04.55+00:00:05.06Detail
11. REINL Pavelnejlevnejsimotorky.cz#1MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)2.00:01:05.16+00:00:05.67Detail
12. ŠTĚPÁNEK OndřejCTM Racing team#2MASTER MUŽI – ELITE (21+)4.00:01:05.96+00:00:06.47Detail
13. ULMAN Pavelneuvedeno#8MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)3.00:01:06.07+00:00:06.58Detail
14. ZELINKA Matoušboxxerservis.cz#13MASTER MUŽI – HOBBY (21+)7.00:01:06.10+00:00:06.61Detail
15. KULHÁNEK PetrShibak freeride#17MASTER MUŽI – HOBBY (21+)8.00:01:06.42+00:00:06.93Detail
16. JOHN Marekneuvedeno#9MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)4.00:01:06.86+00:00:07.37Detail
17. CIHELKA Lukášdookie bike shop#2MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)5.00:01:07.01+00:00:07.52Detail
18. KRÁSL Tomášneuvedeno#10MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)6.00:01:07.31+00:00:07.82Detail
19. FOJTIK AlesDh- Fr Racing Tanvald-FreeRiderz#21MASTER MUŽI – HOBBY (21+)9.00:01:07.38+00:00:07.89Detail
20. JANOŠEK LuděkKatmar Dh Racing Team#11MASTER MUŽI – HOBBY (21+)10.00:01:07.68+00:00:08.19Detail
21. BÍNA KarelBinex team#8MASTER MUŽI – HOBBY (21+)11.00:01:08.39+00:00:08.90Detail
22. ŠTĚPÁNEK Martinneuvedeno#6MASTER MUŽI – HOBBY (21+)12.00:01:08.58+00:00:09.09Detail
23. DRUGDA JanDH-FR racing Tanvald#15MASTER MUŽI – HOBBY (21+)13.00:01:09.27+00:00:09.78Detail
24. JANOTA TomášEleven sportswear#4MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)7.00:01:09.32+00:00:09.83Detail
25. KOMÍNEK Petrneuvedeno#12MASTER MUŽI – HOBBY (21+)14.00:01:09.93+00:00:10.44Detail
26. BUCHAR VojtěchIV Racing#14MASTER MUŽI – HOBBY (21+)15.00:01:10.94+00:00:11.45Detail
27. ŠTĚPÁNEK Janneuvedeno#16MASTER MUŽI – HOBBY (21+)16.00:01:12.40+00:00:12.91Detail
28. PAŘÍK Michalneuvedeno#18MASTER MUŽI – HOBBY (21+)17.00:01:13.32+00:00:13.83Detail
29. KMEŤ Petrgarage crew Liberec#2MASTER MUŽI – HOBBY (21+)18.00:01:13.72+00:00:14.23Detail
30. BÍNA Jan#22MASTER MUŽI – HOBBY (21+)19.00:01:14.12+00:00:14.63Detail
31. ŠTĚPÁNEK Janneuvedeno#11MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)8.00:01:14.62+00:00:15.13Detail
32. SUNEGH MartinTJ Měchenice#5MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)9.00:01:15.89+00:00:16.40Detail
33. BAK DominikDOOKIE BIKE TEAM#7MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)10.00:01:21.45+00:00:21.96Detail
34. VACHNÍK JosefBikeservis.eu#14FREE - MUŽI (15+)1.00:01:34.10+00:00:34.61Detail
35. KNOTEK JiříDH-FR racing Tanvald#1FREE - MUŽI (15+)2.00:01:34.29+00:00:34.80Detail
36. BRZOŇ Františekneuvedeno#16FREE - MUŽI (15+)3.00:01:34.90+00:00:35.41Detail
37. SUNEGH Robert#5FREE - MUŽI (15+)4.00:01:35.50+00:00:36.01Detail
38. NESVADBA Vít#6FREE - MUŽI (15+)5.00:01:35.69+00:00:36.20Detail
39. PINDÍK VendaŠtěPin#8FREE - MUŽI (15+)6.00:01:37.04+00:00:37.55Detail
40. ČERNÝ JakubKlucííí od Trailu Rakovník#13FREE - MUŽI (15+)7.00:01:37.15+00:00:37.66Detail
41. PREISLER TomášDH - FR racing Tanvald#9FREE - MUŽI (15+)8.00:01:38.92+00:00:39.43Detail
42. ZIKA VojtaTJ Kovo Praha#10FREE - MUŽI (15+)9.00:01:39.26+00:00:39.77Detail
43. NEUMAN Štěpán#18FREE - MUŽI (15+)10.00:01:39.62+00:00:40.13Detail
44. BEDNARIK VitekBikeservis.eu#15FREE - MUŽI (15+)11.00:01:39.64+00:00:40.15Detail
45. FÉR Marek#22FREE - MUŽI (15+)12.00:01:40.79+00:00:41.30Detail
46. BOBYSUD Dh-fr racing Tanvald#10MASTER MUŽI – HOBBY (21+)20.00:01:41.47+00:00:41.98Detail
47. BAUEROVÁ AlenaPáťa ProTeam#2FREE - ŽENY (15+)1.00:01:41.62+00:00:42.13Detail
48. SOUKUP MartinGarage Crew#3FREE - MUŽI (15+)13.00:01:42.62+00:00:43.13Detail
49. SOUKUP Tomáš#2FREE - MUŽI (15+)14.00:01:44.11+00:00:44.62Detail
50. VRCHOVSKÝ Jiří#12FREE - MUŽI (15+)15.00:01:44.23+00:00:44.74Detail
51. ČEPELKA Jakub#23FREE - MUŽI (15+)16.00:01:46.02+00:00:46.53Detail
52. MOHOUT Libor#11FREE - MUŽI (15+)17.00:01:46.11+00:00:46.62Detail
53. PECHOUTOVA IvanaDIVA KEMP#6FREE - ŽENY (15+)2.00:01:47.29+00:00:47.80Detail
54. HAJNÍK Ondřejneuvedeno#7FREE - MUŽI (15+)18.00:01:47.42+00:00:47.93Detail
55. BAŽANT Jakub#4FREE - MUŽI (15+)19.00:01:47.74+00:00:48.25Detail
56. PETERKOVÁ Kláraneuvedeno#3FREE - ŽENY (15+)3.00:01:48.11+00:00:48.62Detail
57. VAŇKÁT Jan#21FREE - MUŽI (15+)20.00:01:50.11+00:00:50.62Detail
58. ČERVENÝ ŠtěpánGigantic racing team#1MASTER MUŽI – ELITE (21+)5.00:01:51.20+00:00:51.71Detail
59. BÍNA Václav#19FREE - MUŽI (15+)21.00:01:54.34+00:00:54.85Detail
60. PELC Martin#20FREE - MUŽI (15+)22.00:01:58.03+00:00:58.54Detail
61. ŽANTOVÁ Zuzaneuvedeno#7FREE - ŽENY (15+)4.00:02:09.35+00:01:09.86Detail
62. ŠINDELÁŘOVÁ Štěpánkaneuvedeno#1FREE - ŽENY (15+)5.00:02:12.45+00:01:12.96Detail
63. FRAUENTERKOVÁ Pavlaneuvedeno#5FREE - ŽENY (15+)6.00:02:28.93+00:01:29.44Detail
64. RIŠKOVÁ EsterBikestrike#4FREE - ŽENY (15+)7.00:02:58.69+00:01:59.20Detail
65. KOS Jakub#6MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)11.00:14:15.21+00:13:15.72Detail
66. MATOUŠEK MatějGarage Crew#3MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)12.00:16:09.74+00:15:10.25Detail
BULAN JiříIronTime test#1FREE - MUŽI (15+)Detail
BUDIN IvoDIVA KEMP#17FREE - MUŽI (15+)Detail
VODSEĎÁLEK AlešCykloSkiPelc#5MASTER MUŽI – HOBBY (21+)00:00:00.00Detail
ČERMÁK MartinSatanbikers.cz#7MASTER MUŽI – HOBBY (21+)00:00:00.00Detail
FRAUENTERKA MartinDH-FR racing Tanvald#1MASTER MUŽI – HOBBY (21+)00:00:00.00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz