Oficiální Výsledková listina Karlštejnská 9
31. 8. 2014

hlavní 9 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. ČIVRNÝ JiříEleventestteam#13M18-391.00:31:10.71Detail
2. MACH TomášZtělesněné zlo#51M18-392.00:32:52.18+00:01:41.47Detail
3. SOUČEK JanDukla Praha#72M18-393.00:32:54.22+00:01:43.51Detail
4. ROSOL JiříLoko Beroun#38M40-491.00:34:11.87+00:03:01.16Detail
5. FOŘT MartinEleven Test Team#31M40-492.00:35:11.38+00:04:00.67Detail
6. RABOCH IvanČerník#46M40-493.00:35:44.31+00:04:33.60Detail
7. REICHL JanMaratón klub Kladno#34M40-494.00:35:58.29+00:04:47.58Detail
8. LUDROVSKÝ MartinKoh-I-Noor Machinery#48M18-394.00:37:18.31+00:06:07.60Detail
9. KOŠŤÁLEK JosefMK Spartak Žebrák#47M18-395.00:38:40.08+00:07:29.37Detail
10. KRUPIČKA Tomáš#62M18-396.00:38:53.75+00:07:43.04Detail
11. ŠKÁBA PavelTK Novis Praha#89M40-495.00:38:57.69+00:07:46.98Detail
12. REICHEL JosefMořina#59M40-496.00:39:05.79+00:07:55.08Detail
13. KLAN LukasHlasna Treban#86M18-397.00:39:57.88+00:08:47.17Detail
14. KAUFMAN VítBeroun#18M18-398.00:39:59.27+00:08:48.56Detail
15. PONDĚLÍČEK MichalHořovice#68M18-399.00:40:02.88+00:08:52.17Detail
16. LÍPA václavčernošice#53M60-691.00:40:07.69+00:08:56.98Detail
17. HOLECEK Michalkarlstejn#15M40-497.00:40:27.26+00:09:16.55Detail
18. TUREK JiříChaloupky#42M50-591.00:40:40.82+00:09:30.11Detail
19. BURDA VladanPraha#49M40-498.00:40:43.68+00:09:32.97Detail
20. ČEPERA JanZtělesněné zlo#50M18-3910.00:40:50.30+00:09:39.59Detail
21. SEEMAN Tomášmedicina#78M40-499.00:41:03.29+00:09:52.58Detail
22. ŽÁK OndřejTachlovice#67M40-4910.00:41:06.35+00:09:55.64Detail
23. VŮJTEK KarelPraha#66M18-3911.00:41:08.66+00:09:57.95Detail
24. BOSORÁD LadislavBaťovka Run Team#45M18-3912.00:41:14.94+00:10:04.23Detail
25. MATULA ŠtěpánExtrém Kladno#81M40-4911.00:41:50.78+00:10:40.07Detail
26. MULLEN SylvaŘevnice#70Z35-441.00:41:57.30+00:10:46.59Detail
27. HROMÁDKA Marek#91M18-3913.00:42:16.28+00:11:05.57Detail
28. LATAL MarekMořina#56M18-3914.00:42:31.71+00:11:21.00Detail
29. DVOŘÁK PavelBeroun#22M18-3915.00:42:32.72+00:11:22.01Detail
30. DRNEK Oldřich#84M18-3916.00:42:32.93+00:11:22.22Detail
31. KREJBICH PetrPolicie Beroun#29M18-3917.00:42:35.24+00:11:24.53Detail
32. SKLENÁŘ JanŘevnice#6M18-3918.00:42:52.98+00:11:42.27Detail
33. HOLUB MatějKosoř#54M40-4912.00:42:54.97+00:11:44.26Detail
34. SMETANA MichalSmetana team#25M40-4913.00:43:01.43+00:11:50.72Detail
35. SOUČKOVÁ Martina#71Z18-341.00:43:04.19+00:11:53.48Detail
36. JELÍNEK JaromírBeroun#10M40-4914.00:43:05.40+00:11:54.69Detail
37. NAGY RomanHořovice#69M18-3919.00:43:12.77+00:12:02.06Detail
38. ZEMAN JiříLiteň#19M60-692.00:44:04.53+00:12:53.82Detail
39. HARTL MichalPraha#41M18-3920.00:44:05.99+00:12:55.28Detail
40. HAVLÍN AntonínAC Obora Hvězda#85M50-592.00:44:08.00+00:12:57.29Detail
41. HOLUBOVÁ Klára#55Z35-442.00:44:14.13+00:13:03.42Detail
42. UXA TomášURT Beroun#30M40-4915.00:44:33.07+00:13:22.36Detail
43. KUBEŠ PavelPraha 10#52M18-3921.00:44:47.12+00:13:36.41Detail
44. KORYTÁŘ JiříValachiarun.cz#82M18-3922.00:44:54.88+00:13:44.17Detail
45. BARCHÁNKOVÁ MartinaMořinka#5Z45-541.00:44:57.56+00:13:46.85Detail
46. KOZUMPLÍK PavelBolce#65M40-4916.00:45:03.30+00:13:52.59Detail
47. ŠLOSAR RomanSokol Žebrák#76M40-4917.00:45:05.48+00:13:54.77Detail
48. CAJTHAML OndřejTJ Karlštejn#37M18-3923.00:45:28.48+00:14:17.77Detail
49. EGEMOVÁ LindaDobřichovice#60Z18-342.00:45:29.58+00:14:18.87Detail
50. HOLECKOVA VeronikaKarlstejn#16Z35-443.00:45:54.59+00:14:43.88Detail
51. FOŘT KarelZlatá parta#11M18-3924.00:47:05.08+00:15:54.37Detail
52. JANOVÝ PetrAC-TRIAL Plzeň#36M60-693.00:47:07.87+00:15:57.16Detail
53. HRUŠA ZdeněkJirčany#20M60-694.00:47:27.83+00:16:17.12Detail
54. VÁLEK JanPraha 5#83M50-593.00:47:31.41+00:16:20.70Detail
55. KOZEL LubošMořinka#4M50-594.00:47:33.08+00:16:22.37Detail
56. SVOBODA JanPříbram#32M70plus1.00:47:34.33+00:16:23.62Detail
57. ROCK JanSokol Uhhošť#21M60-695.00:47:36.40+00:16:25.69Detail
58. RÜCKER LukášLhota#64M18-3925.00:47:40.15+00:16:29.44Detail
59. ŠTĚPÁNOVÁ HanaPraha 11#90Z35-444.00:48:10.43+00:16:59.72Detail
60. VRBOVÁ LenkaMníšek pod Brdy#80Z35-445.00:48:30.74+00:17:20.03Detail
61. GARCIA-DILS VEGA ÓscarSevilla#74M18-3926.00:49:03.78+00:17:53.07Detail
62. SMETANOVÁ MonikaSmetana team#26Z35-446.00:49:09.05+00:17:58.34Detail
63. SEEMANOVÁ JanaKlub K2#79Z35-447.00:49:17.75+00:18:07.04Detail
64. JAHELKOVÁ JanaNové Strašecí#23Z18-343.00:49:30.96+00:18:20.25Detail
65. ŠŮCHA VáclavSK Stříbro#87M60-696.00:49:36.34+00:18:25.63Detail
66. STUDENÝ RomanRudná#77M18-3927.00:49:43.58+00:18:32.87Detail
67. SÝKOROVÁ Pavlína#39Z18-344.00:50:06.08+00:18:55.37Detail
68. WEISS Jiří#40M18-3928.00:50:06.99+00:18:56.28Detail
69. MÜNZBERGEROVA BlankaSDH Liteň#1Z18-345.00:50:35.80+00:19:25.09Detail
70. FÍLA FrantišekKarlštejn#2M40-4918.00:50:43.34+00:19:32.63Detail
71. CHROUSTOVÁ LucieMořinka#3Z35-448.00:50:56.80+00:19:46.09Detail
72. SVOBODOVÁ DanaPříbram#33Z55plus1.00:51:03.30+00:19:52.59Detail
73. PAZDEROVÁ MonikaPraha 8#44Z18-346.00:51:15.82+00:20:05.11Detail
74. ŠRAMAROVÁ ŠárkaSemily#14Z18-347.00:51:28.25+00:20:17.54Detail
75. PLHAL JiříVyškov#75M18-3929.00:51:31.85+00:20:21.14Detail
76. KOČÍ SylvaOdolena Voda#61Z35-449.00:52:16.19+00:21:05.48Detail
77. MALINOVÁ LenkaBrandýs nad Labem#27Z18-348.00:52:29.44+00:21:18.73Detail
78. MARQUES KarinKlub K2 Praha#43Z35-4410.00:55:22.82+00:24:12.11Detail
79. ŠPIROCH JanPlzeň#58M18-3930.00:55:36.38+00:24:25.67Detail
80. MÍŠEK JanBonbon#57M50-595.00:55:43.05+00:24:32.34Detail
81. MORAVEC JanMořinka#12M40-4919.00:56:25.39+00:25:14.68Detail
82. STÝBLOVÁ HanaHlásná Třebáň#88Z35-4411.00:57:08.30+00:25:57.59Detail
83. ZÍMOVÁ JanaRudná#28Z35-4412.00:57:33.14+00:26:22.43Detail
84. CHLEBOUNOVÁ JitkaHatě#35Z35-4413.01:00:38.57+00:29:27.86Detail
85. MIKOLÁŠ MilanBeroun#24M70plus2.01:06:53.34+00:35:42.63Detail
86. PEINADO GARCIA AlejandroSevilla#73M18-3931.01:10:19.45+00:39:08.74Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz