Oficiální Výsledková listina Karlštejnská 9
31. 8. 2014

hlavní 9 km Kategorie M18-39

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. ČIVRNÝ JiříEleventestteam#1300:31:10.71Detail
2. MACH TomášZtělesněné zlo#5100:32:52.18+00:01:41.47Detail
3. SOUČEK JanDukla Praha#7200:32:54.22+00:01:43.51Detail
4. LUDROVSKÝ MartinKoh-I-Noor Machinery#4800:37:18.31+00:06:07.60Detail
5. KOŠŤÁLEK JosefMK Spartak Žebrák#4700:38:40.08+00:07:29.37Detail
6. KRUPIČKA Tomáš#6200:38:53.75+00:07:43.04Detail
7. KLAN LukasHlasna Treban#8600:39:57.88+00:08:47.17Detail
8. KAUFMAN VítBeroun#1800:39:59.27+00:08:48.56Detail
9. PONDĚLÍČEK MichalHořovice#6800:40:02.88+00:08:52.17Detail
10. ČEPERA JanZtělesněné zlo#5000:40:50.30+00:09:39.59Detail
11. VŮJTEK KarelPraha#6600:41:08.66+00:09:57.95Detail
12. BOSORÁD LadislavBaťovka Run Team#4500:41:14.94+00:10:04.23Detail
13. HROMÁDKA Marek#9100:42:16.28+00:11:05.57Detail
14. LATAL MarekMořina#5600:42:31.71+00:11:21.00Detail
15. DVOŘÁK PavelBeroun#2200:42:32.72+00:11:22.01Detail
16. DRNEK Oldřich#8400:42:32.93+00:11:22.22Detail
17. KREJBICH PetrPolicie Beroun#2900:42:35.24+00:11:24.53Detail
18. SKLENÁŘ JanŘevnice#600:42:52.98+00:11:42.27Detail
19. NAGY RomanHořovice#6900:43:12.77+00:12:02.06Detail
20. HARTL MichalPraha#4100:44:05.99+00:12:55.28Detail
21. KUBEŠ PavelPraha 10#5200:44:47.12+00:13:36.41Detail
22. KORYTÁŘ JiříValachiarun.cz#8200:44:54.88+00:13:44.17Detail
23. CAJTHAML OndřejTJ Karlštejn#3700:45:28.48+00:14:17.77Detail
24. FOŘT KarelZlatá parta#1100:47:05.08+00:15:54.37Detail
25. RÜCKER LukášLhota#6400:47:40.15+00:16:29.44Detail
26. GARCIA-DILS VEGA ÓscarSevilla#7400:49:03.78+00:17:53.07Detail
27. STUDENÝ RomanRudná#7700:49:43.58+00:18:32.87Detail
28. WEISS Jiří#4000:50:06.99+00:18:56.28Detail
29. PLHAL JiříVyškov#7500:51:31.85+00:20:21.14Detail
30. ŠPIROCH JanPlzeň#5800:55:36.38+00:24:25.67Detail
31. PEINADO GARCIA AlejandroSevilla#7301:10:19.45+00:39:08.74Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz