Startovní listina Svatojánský kopeček

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 322

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Olenočinová Hana F1974Lanškroun Bajecne zeny v behu5 kmne
Olenočinová Hana F1974Lanškroun Bajecne zeny v behu5 kmne
Němečková Jana F1984Libníč10 kmne
Víšková Jaroslava F1975Sv. Jan nad Malší5 kmne
Víšková Jaroslava F1975Sv. Jan nad Malší5 kmne
Nedorostová Pavlína F1984Sv. Jan nad Malší5 kmne
Nedorostová Pavlína F1984Sv. Jan nad Malší5 kmne
Ortman Pavel M1979České Budějovice10 kmne
Víšková Simona F2007Sv. Jan nad Malší5 kmne
Víšková Simona F2007Sv. Jan nad Malší5 kmne
Gazda Martin M1968Jihočeský klub maratonců10 kmne
Tvarohová Helena F20065 kmne
Tvarohová Helena F20065 kmne
Tvarohová Karolína F20095 kmne
Tvarohová Karolína F20095 kmne
Krátká Monika F1976Sv. Jan nad Malší5 kmne
Krátká Monika F1976Sv. Jan nad Malší5 kmne
Podhradský Pavel M1974Silhouette10 kmne
Podhradská Magdalena F1974Silhouette5 kmne
Podhradská Magdalena F1974Silhouette5 kmne
Brouček Jakub M2006Sv. Jan nad Malší5 kmne
Brouček Jakub M2006Sv. Jan nad Malší5 kmne
Klein Vlastimil M1958Sv. Jan nad Malší5 kmne
Klein Vlastimil M1958Sv. Jan nad Malší5 kmne
Dvořáčková Iveta F1975Sv. Jan nad Malší5 kmne
Dvořáčková Iveta F1975Sv. Jan nad Malší5 kmne
Viktorinová Iveta F2004Sv. Jan nad Malší5 kmne
Viktorinová Iveta F2004Sv. Jan nad Malší5 kmne
Suchý Lukáš M1989České Budějovice5 kmne
Suchý Lukáš M1989České Budějovice5 kmne
Sklář Miroslav M1979Sv. Jan nad Malší5 kmne
Sklář Miroslav M1979Sv. Jan nad Malší5 kmne
Sklářová Kateřina F1980Sv. Jan nad Malší5 kmne
Sklářová Kateřina F1980Sv. Jan nad Malší5 kmne
Sklářová Anna F2006Sv. Jan nad Malší5 kmne
Sklářová Anna F2006Sv. Jan nad Malší5 kmne
Sklářová Eliška F20065 kmne
Sklářová Eliška F20065 kmne
Leština Jakub M2007Svatý Jan nad Malší5 kmne
Leština Jakub M2007Svatý Jan nad Malší5 kmne
Leštinová Pavla F1983Svatý Jan nad Malší5 kmne
Leštinová Pavla F1983Svatý Jan nad Malší5 kmne
Pelíšek Daniel M1976BěžímPro.cz Centrum Bazalka10 kmne
Vašek Radim M197110 kmne
Vítů Lenka F19785 kmne
Vítů Lenka F19785 kmne
Schönbaurová Denisa F2003SK Třebín5 kmne
Schönbaurová Denisa F2003SK Třebín5 kmne
Holá Michaela F1979Chlum u Třeboně10 kmne
Vachova Lenka F1971Ceske budejovice5 kmne
Vachova Lenka F1971Ceske budejovice5 kmne
Vachová Michaela F1999České Budějovice5 kmne
Vachová Michaela F1999České Budějovice5 kmne
Jaroš František M1959Svatý Jan nad Malší5 kmne
Jaroš František M1959Svatý Jan nad Malší5 kmne
Tomek Tomek_Daniel M1980cyklo extra10 kmne
Rojdl Filip M2008Silhouette5 kmne
Rojdl Filip M2008Silhouette5 kmne
Rojdl Marek M1977Silhouette5 kmne
Rojdl Marek M1977Silhouette5 kmne
Rojdlová Jitka F1978Silhouette5 kmne
Rojdlová Jitka F1978Silhouette5 kmne
Rojdlová Nikola F2005Silhouette5 kmne
Rojdlová Nikola F2005Silhouette5 kmne
Řežábová Marcela F1974Silhouette5 kmne
Řežábová Marcela F1974Silhouette5 kmne
Řežábová Žaneta F2007Silhouette5 kmne
Řežábová Žaneta F2007Silhouette5 kmne
Lavičková Petra F1978Silhouette5 kmne
Lavičková Petra F1978Silhouette5 kmne
Lavičková Tereza F2006Silhouette5 kmne
Lavičková Tereza F2006Silhouette5 kmne
Lavička Michal M1976Silhouette10 kmne
Šafránková Andrea F19905 kmne
Šafránková Andrea F19905 kmne
Jidra Pavel M1978Cyklo Kájov5 kmne
Jidra Pavel M1978Cyklo Kájov5 kmne
Sremaňák Martin M1979Silhouette5 kmne
Sremaňák Martin M1979Silhouette5 kmne
Sremaňáková Sofie F2013Silhouette5 kmne
Sremaňáková Sofie F2013Silhouette5 kmne
Králová Božena F1963Silhouette5 kmne
Králová Božena F1963Silhouette5 kmne
Koudelková Martna F1969Centrum Bazalka5 kmne
Koudelková Martna F1969Centrum Bazalka5 kmne
Lišková Anna F1964Silhouette5 kmne
Lišková Anna F1964Silhouette5 kmne
Švecová Kateřina F1977Silhouette5 kmne
Švecová Kateřina F1977Silhouette5 kmne
Rosenzweigová Alena F1963Silhouette5 kmne
Rosenzweigová Alena F1963Silhouette5 kmne
Horelicová Eva F1961Silhouette5 kmne
Horelicová Eva F1961Silhouette5 kmne
Krupicová Alena F1965Silhouette5 kmne
Krupicová Alena F1965Silhouette5 kmne
Dědková Miluše F1969Silhouette5 kmne
Dědková Miluše F1969Silhouette5 kmne
Polívková Vanda F1962Centrum Bazalka5 kmne
Polívková Vanda F1962Centrum Bazalka5 kmne
Kopřivová Anna F2013Silhouette5 kmne
Kopřivová Anna F2013Silhouette5 kmne
Turečková Lada F1978Silhouette5 kmne
Turečková Lada F1978Silhouette5 kmne
Turečková Simona F2012Silhouette5 kmne
Turečková Simona F2012Silhouette5 kmne
Jakubík Martin M1991Silhouette5 kmne
Jakubík Martin M1991Silhouette5 kmne
Jakubíková Michaela F1986Silhouette5 kmne
Jakubíková Michaela F1986Silhouette5 kmne
Hartl Tomáš M1980Sokol Římov10 kmne
Kočárek Jakub M2004Silhouette5 kmne
Kočárek Jakub M2004Silhouette5 kmne
Lavičková Renata F1969Silhouette5 kmne
Lavičková Renata F1969Silhouette5 kmne
Lustová Gabriela F2004Silhouette5 kmne
Lustová Gabriela F2004Silhouette5 kmne
Lustová Martina F1977Silhouette5 kmne
Lustová Martina F1977Silhouette5 kmne
Kutheilová Jana F1989Silhouette5 kmne
Kutheilová Jana F1989Silhouette5 kmne
Kutheil Jan M1984Silhouette5 kmne
Kutheil Jan M1984Silhouette5 kmne
Drtina Stanislav M1987Silhouette5 kmne
Drtina Stanislav M1987Silhouette5 kmne
Honig Václav M1982Č. Budějovice10 kmne
Vorlová Hana F197910 kmne
Barchámková Radka F1972Besednice5 kmne
Barchámková Radka F1972Besednice5 kmne
Ptáček Blahoslav M1976Besednice5 kmne
Ptáček Blahoslav M1976Besednice5 kmne
Smržová Lenka F1980Běžímpro.cz Centrum BAZALKA5 kmne
Burghardtová Pavla F1970Sv. Jan nad Malší5 kmne
Burghardtová Pavla F1970Sv. Jan nad Malší5 kmne
Šuhaj Jan M1983Kaplice5 kmne
Šuhaj Jan M1983Kaplice5 kmne
Opolzerová Magdalena F1986Besednice5 kmne
Opolzerová Magdalena F1986Besednice5 kmne
Tvaroh Pavel M1977Svatý Jan nad Malší - Běžímpro.cz10 kmne
Lippl Jan M1983Běžímpro.cz Centrum BAZALKA5 kmne
Lippl Jan M1983Běžímpro.cz Centrum BAZALKA5 kmne
Miksl Rostislav M197210 kmne
Zoubkova Eva F19765 kmne
Zoubkova Eva F19765 kmne
Ferenzi Klára F19785 kmne
Ferenzi Klára F19785 kmne
Ferenzi Miloš M197810 kmne
Pekniková Jaroslava F195010 kmne
Hrubeš Karel M19705 kmne
Hrubeš Karel M19705 kmne
Hendrych Jiri M1985Frymburk10 kmne
Matuška Michael M199310 kmne
Nohejlová Kateřina F1993Ločenice5 kmne
Nohejlová Kateřina F1993Ločenice5 kmne
Blahoutová Petra F19955 kmne
Blahoutová Petra F19955 kmne
Šmitmajerová Šárka F1995Ločenice5 kmne
Šmitmajerová Šárka F1995Ločenice5 kmne
Šmitmajerová Ludmila F1969Ločenice5 kmne
Šmitmajerová Ludmila F1969Ločenice5 kmne
Šmitmajerová Klára F1994Ločenice5 kmne
Šmitmajerová Klára F1994Ločenice5 kmne
Bínová Martina F1993Ločenice5 kmne
Bínová Martina F1993Ločenice5 kmne
Šulistová Iva F1964Silhouette5 kmne
Šulistová Iva F1964Silhouette5 kmne
Šulista Miroslav M1964Silhouette5 kmne
Šulista Miroslav M1964Silhouette5 kmne
Třeštík Radek M19765 kmne
Třeštík Radek M19765 kmne
Smrž Kuba M1983Běžímpro.cz Centrum BAZALKA10 kmne
Mikešová Simona F1995Silhouette5 kmne
Mikešová Simona F1995Silhouette5 kmne
Mikešová Jana F1975Silhouette5 kmne
Mikešová Jana F1975Silhouette5 kmne
Čada Filip M1975Sedlo10 kmne
Mikeš Vladimír M1997Silhouette5 kmne
Mikeš Vladimír M1997Silhouette5 kmne
Popelová Miroslava F1992Silhouette5 kmne
Popelová Miroslava F1992Silhouette5 kmne
Teplá Nela F1986Praha10 kmne
Teplý Jan M198010 kmne
Humeličová Marie F1988Silhouette5 kmne
Humeličová Marie F1988Silhouette5 kmne
Stiskalová Žaneta F1981Silhouette5 kmne
Stiskalová Žaneta F1981Silhouette5 kmne
Diviš Jiří M1975CBC TEAM5 kmne
Diviš Jiří M1975CBC TEAM5 kmne
Kroneislová Marie F19655 kmne
Kroneislová Marie F19655 kmne
Rejmanová Ivana F19615 kmne
Rejmanová Ivana F19615 kmne
Zifferinová Ludmila F19805 kmne
Zifferinová Ludmila F19805 kmne
Círalová Anna F2000Dvory nad Lužnicí5 kmne
Círalová Anna F2000Dvory nad Lužnicí5 kmne
Círal František M1971Dvory nad Lužnicí10 kmne
Kubata Luděk M1966Bavorovice10 kmne
Kubatová Jitka F1975České Budějovice5 kmne
Kubatová Jitka F1975České Budějovice5 kmne
Vondrášek Martin M1982TJ Jiskra Třeboň10 kmne
Černá Lucie F1990Lišov5 kmne
Černá Lucie F1990Lišov5 kmne
Tomášková Lucie F1982Štěpánovice5 kmne
Tomášková Lucie F1982Štěpánovice5 kmne
Doležalová Jana F195110 kmne
Adensam Tomáš M1990Silhouette5 kmne
Adensam Tomáš M1990Silhouette5 kmne
Vacková Irena F1977Křemže5 kmne
Vacková Irena F1977Křemže5 kmne
Vacek Jaroslav M197610 kmne
Kocourek Jan M1966Sayerlack Prachatice10 kmne
Smetana Jiří M1953Čiko Č. Krumlov10 kmne
Soukup Josef M1987Zliv10 kmne
Tupá Marie F1953Sv. Jan nad Malší5 kmne
Tupá Marie F1953Sv. Jan nad Malší5 kmne
Ferebauerová Klára F1988Běžímpro.cz Centrum BAZALKA5 kmne
Ferebauerová Klára F1988Běžímpro.cz Centrum BAZALKA5 kmne
Sýkora Tomáš M1977RC Partizan Beograd10 kmne
Vojč Pavel M1980Zliv5 kmne
Vojč Pavel M1980Zliv5 kmne
Knopfová Stanislava F1984Zliv5 kmne
Knopfová Stanislava F1984Zliv5 kmne
Vacek Vojta M2005Bohouškovice5 kmne
Vacek Vojta M2005Bohouškovice5 kmne
Košíčková Lucie F2016Ločenice5 kmne
Košíčková Lucie F2016Ločenice5 kmne
Liška Miloš M19715 kmne
Liška Miloš M19715 kmne
Olenočinová Andrea F2005Lanškroun5 kmne
Olenočinová Andrea F2005Lanškroun5 kmne
Olenočinová Klára F2002Lanškroun5 kmne
Olenočinová Klára F2002Lanškroun5 kmne
Čadová Eliška F2002Sedlo5 kmne
Čadová Eliška F2002Sedlo5 kmne
Jelínková Petra F1978Černý Dub - Homole5 kmne
Jelínková Petra F1978Černý Dub - Homole5 kmne
Hájíčková Andrea F1990Rudolfov5 kmne
Hájíčková Andrea F1990Rudolfov5 kmne
Kadlec Miroslav M1976Kamenný Újezd5 kmne
Kadlec Miroslav M1976Kamenný Újezd5 kmne
Vařáková Pavla F1969BezvaÚČI Zliv10 kmne
Hegrová Eva F1991Č. Budějovice10 kmne
Koutecký Pavel M1988Bežímpro.cz Centrum Bazalka5 kmne
Koutecký Pavel M1988Bežímpro.cz Centrum Bazalka5 kmne
Buďa Tomáš M1991Ústrašice5 kmne
Buďa Tomáš M1991Ústrašice5 kmne
Sůsa Petr M1990Svatý Jan nad Malší10 kmne
Sisová Kristýna F1984Sv. Jan nad Malší5 kmne
Sisová Kristýna F1984Sv. Jan nad Malší5 kmne
Ostrá Vladislava F19845 kmne
Ostrá Vladislava F19845 kmne
Kučerová Marcela F1959Sv. Jan nad Malší5 kmne
Kučerová Marcela F1959Sv. Jan nad Malší5 kmne
Zelená Eva F19525 kmne
Klimeš Petr M1980Jihočeský klub maratonců10 kmne
Dvořák Jiří M197610 kmne
Pomije Lukáš M1981Crossgym Velešín10 kmne
Essers Karin F19645 kmne
Essers Karin F19645 kmne
Halama Stanislav M1978České Budějovice10 kmne
Latislavová Pavlína F1979Cvíčko v akci5 kmne
Latislavová Pavlína F1979Cvíčko v akci5 kmne
Völflová Natálie F2003SKI Sokol Stachy5 kmne
Völflová Natálie F2003SKI Sokol Stachy5 kmne
Urbanová Marie F1978Kamenný ujezd10 kmne
Pemlová Tereza F19865 kmne
Pemlová Tereza F19865 kmne
Špachman Pavel M1977Český Krumlov10 kmne
Brett Jan M1982Original Afrika10 kmne
Stočesová Vendula F19795 kmne
Stočesová Vendula F19795 kmne
Svatošová Jana F19755 kmne
Svatošová Jana F19755 kmne
Bohinský Petr M19905 kmne
Bohinský Petr M19905 kmne
Valachovič Jakub M19885 kmne
Valachovič Jakub M19885 kmne
Sochacký Adam M1979Římov10 kmne
Šitrová Lucie F1985Viscorun10 kmne
Švecová Renata F1969Velešín5 kmne
Švecová Renata F1969Velešín5 kmne
Slípková Lucie F1990Velešín10 kmne
Slípková Anna F1966Velešín5 kmne
Slípková Anna F1966Velešín5 kmne
Štětina Zdenda M1972Bezimpro.cz Vlašim10 kmne
Štěpánek Lukáš M19865 kmne
Štěpánek Lukáš M19865 kmne
Kroužilová Daniela F197010 kmne
Važil Josef M198210 kmne
Helaš Daniel M20025 kmne
Helaš Daniel M20025 kmne
Hansalová Bára F20165 kmne
Hansalová Bára F20165 kmne
Hansalová Klára F20025 kmne
Hansalová Klára F20025 kmne
Hansalová Anežka F19995 kmne
Hansalová Anežka F19995 kmne
Hejdová Eva F19515 kmne
Hejdová Eva F19515 kmne
Hansalová Mirka F19725 kmne
Hansalová Mirka F19725 kmne
Mražík Karel M1959Kaplice5 kmne
Mražík Karel M1959Kaplice5 kmne
Belza Přemysl M19755 kmne
Belza Přemysl M19755 kmne
Pech Roman M1962Ski Vimperk10 kmne
Jandová Lenka F19615 kmne
Jandová Lenka F19615 kmne
Baťhová Romana F19815 kmne
Baťhová Romana F19815 kmne
Kárová Saša F19835 kmne
Kárová Saša F19835 kmne
Honsejman Tomáš M1970České Budějovice5 kmne
Honsejman Tomáš M1970České Budějovice5 kmne
Michera Luděk M19825 kmne
Michera Luděk M19825 kmne
Micherová Vladimíra F19605 kmne
Micherová Vladimíra F19605 kmne
Michera Miroslav M19605 kmne
Michera Miroslav M19605 kmne
Blahová Jaroslava F19795 kmne
Blahová Jaroslava F19795 kmne