Startovní listina Hruboskalský půlmaraton

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 473

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Zanozina Ekaterina F1985Kerteam21 kmZ30
Tručková Lenka F198521 kmZ30
Malir Richard M1974Praha21 kmM40
Pavlica Marek M1981Praha21 kmM30
Kulhánek Miroslav M1982Praha21 kmM30
Škvor Josef M1955Praha 421 kmM60
Rádr Jan M198621 kmM30
Páralová Markéta F1970PRAHA 521 kmZ40
Horáček Ondřej M1981Sona Sól Praha21 kmM30
Kára Vladimír M1962AC-Patřín21 kmM50
Domalípová Eva F1983Mladá Boleslav21 kmZ30
Veselková Helena F199421 kmZ20
Beneš Lukáš M199421 kmM20
Fryčová Lenka F1978Psáry21 kmZ40
Slavíková Martina F1963Liberec21 kmZ50
Valenta Jan M1966Klánovické větry21 kmM50
Vrba Martin M1974RUN magazine team21 kmM40
Almasy Michael M198721 kmM30
Matthews Doug M1964Terronska UTD21 kmM50
Würz Jiří M1965Lokomotiva Teplice orientační běh21 kmM50
Medlik Jan M1991Nwow21 kmM20
Sazonova Anna F198221 kmZ30
Ševčík David M1977Vltava Fund Craft Team21 kmM40
Mezník Vláďa M1964OB_LBE21 kmM50
Kettnerová Dana F1989OK Kamenice21 kmZ20
Ardamica David M1976ARDY TEAM21 kmM40
Hájek Adam M1992OK Kamenice21 kmM20
Ardamica David M2001ARDY-TEAM21 kmM20
Sova Jan M1965MP Praha21 kmM50
Lipińska Kinga F1987Bydgoszcz21 kmZ30
Kukač Petr M1967HO V. N. O.21 kmM50
Cernakova Lenka F1991Praha21 kmZ20
Jakoubek Bohumil M1976Praha21 kmM40
Čechová Karolína F199421 kmZ20
Kaněvová Eva F1969Praha 421 kmZ40
Koloc Pavel M1965AC Total Zero21 kmM50
Med Michal M1988Madafaka21 kmM30
Paseka Štěpán M198921 kmM20
Hlava Milan M1955Praha 1221 kmM60
Černá Daniela F197121 kmZ40
Skelton Jamie M1985Adidas runners21 kmM30
Votava Zdeněk M1983Olomouc21 kmM30
Pashkova Veronika F198121 kmZ30
Fiklíková Petra F1970USK PROVOD Ústí nad Labem21 kmZ40
Mešo Jana F1970USK Provod Usti nad Labem21 kmZ40
Lžíčař Martin M1988KOB Dobruška21 kmM30
Zlochová Simona F1990TC Dvořák21 kmZ20
Hron Jan M1981Su.Tri Prachatice21 kmM30
Honzáková Jiřina F1965Břevnov21 kmZ50
Veselka Michal M1991Jičín21 kmM20
Horyna Daniel M1974Opolany21 kmM40
Šimková Alena F1982Všechlapy21 kmZ30
Kovářová Jitka F1956Praha Hostivař21 kmZ50
Zelenka Petr M1979Praha21 kmM30
Lukášek Jiří M1983Poděbrady21 kmM30
Bugno Tomáš M1969Hrubá Skála21 kmM40
Bugnová Jana F1973Hrubá Skála21 kmZ40
Podroužková Eva F198821 kmZ30
Valtrová Kateřina F1981Praha21 kmZ30
Rychlá Linda F1977Joudrs Praha21 kmZ40
Skalický Josef M1962Activity Lanškroun / Žichlínek21 kmM50
Havlíček Jaroslav M1972Mírová pod Kozákovem21 kmM40
Malý Martin M198721 kmM30
Škrleta Pavel M1968TJ Nová Včelnice21 kmM50
Šmíd Martin M1975Apollo21 kmM40
Toman Peter M1972Hatatitla Bradlec21 kmM40
Vilém Stanislav M1977Liberec21 kmM40
Kubištová Lucie F199421 kmZ20
Říha Radek M198921 kmM20
Pilzová Mirka F1973IThinkBeer21 kmZ40
Dědeček Jan M199221 kmM20
Andrade Telmo M1974Terronská UTD21 kmM40
Dědečková Lucie F198921 kmZ20
Špínová Monika F197221 kmZ40
Kučera Václav M1985Chomutov21 kmM30
Samšiňák Přemysl M1978Liberec21 kmM40
Lachmann Matěj M197821 kmM40
Vágner David M1995Jarošov nad Nežárkou21 kmM20
Srb Jindřich M1985Night Run Team21 kmM30
Stocknerová Eliška F2000Sokolov21 kmZ20
Krýsová Eliška F1996Havlíčkův Brod21 kmZ20
Hurbánková Romana F1984Klecany21 kmZ30
Bittner Miroslav M1973TTT21 kmM40
Šeba Jan M199421 kmM20
Soukup Petr M1966So Ráj Hrubá Skála21 kmM50
Zajickova Barbora F1990Praha21 kmZ20
Souček Dominik M1989Praha21 kmM20
Šantrochová Martina F1986Hrubá Skála21 kmZ30
Pekárková Blanka F1972Báječné ženy v běhu21 kmZ40
Pitthard Zdeněk M1961STPA CZ21 kmM50
Horová Pavla F1994OK Lokomotiva Pardubice21 kmZ20
Vašek Libor M1978Relative Team21 kmM40
Zvolankova Tereza F1989Praha21 kmZ20
Pišvejc Lukáš M1988Mariánské Lázně21 kmM30
Kotrbancová Michaela F1984swsl Lucany21 kmZ30
Krofta Jiří M1955Liga 100 Praha21 kmM60
Knébl Ondřej M1987Malý Rohozec21 kmM30
Volejník Martin M1974Dubá21 kmM40
Léharová Alžběta F199421 kmZ20
Šrámová Alena F1984Křivoklát21 kmZ30
Kopecká Pavla F1986Kladno21 kmZ30
Přech Aleš M1988HO Alpin 421 kmM30
Pípal Petr M1981Kamenice nad Lipou21 kmM30
Novotný Milan M1965OK99 Hradec Králové21 kmM50
Weilguny Miroslav M1989ARO Jbc21 kmM20
Novotná Tereza F1992OK99 Hradec Králové21 kmZ20
Novotná Markéta F1994OK99 Hradec Králové21 kmZ20
Vaňková Anna F1978Rungo pro ženy21 kmZ40
Bittnerová Zuzana F1980TJ Liga 100 Praha21 kmZ30
Hájek Petr M1982Radvánovice21 kmM30
Moravcová Petra F1978Roudnice nad Labem21 kmZ40
Doleček Dalibor M1982Rožnov pod Radhoštěm21 kmM30
Klusák Lukáš M1983Lu & Lu21 kmM30
Huček Jakub M198721 kmM30
Novosvětský Pavel M198821 kmM30
Kotrošová Věra F1973Jinolice21 kmZ40
Šlégl Jan M1979Rumbo Team Liberec21 kmM30
Zuzánek Jiří M198921 kmM20
Zachova Dagmar F1984Praha21 kmZ30
Matas Radek M198521 kmM30
Havlínová Jana F1983Run magazine team21 kmZ30
Žmolil Richard M1978BaVoKu Jičín21 kmM40
Král Zdeněk M1968Velké Přílepy21 kmM50
Malinský Václav M1991Nalehko Liberec21 kmM20
Řípa Vladimír M1976Praha21 kmM40
Smolík Miloš M1976Nové Jirny21 kmM40
Urban Lukáš M1980Rungo.cz21 kmM30
Babik Dominik M1989Spišská Nová Ves21 kmM20
Lorinc Matúš M1989Spišská Nová Ves21 kmM20
Kaděrová Petra F1975Beroun21 kmZ40
Vondrová Michaela F198721 kmZ30
Macek Martin M1964SK Finisher21 kmM50
Kreuzer Jan M1984Chomutov21 kmM30
Váňová Eliška F199221 kmZ20
Strejcovská Karolína F199121 kmZ20
Pešková Alena F1968Hrubá Skála21 kmZ50
Pešková Denisa F1990Hrubá Skála21 kmZ20
Rozsívalová Markéta F1978Milovičtí běžci21 kmZ40
Karabinoš Tomáš M198321 kmM30
Berka Martin M198721 kmM30
Kaluzsná Blanka F1987Běžecký klub Semily21 kmZ30
Čermák Pavel M1968Jilemnice21 kmM50
Šrámková Zdeňka F1976Ždírec nad Doubravou21 kmZ40
Mudra Karel M1973Frýdlant21 kmM40
Kozák Pavel M1972Jinolice21 kmM40
Bartáková Markéta F1980Ždírec nad Doubravou21 kmZ30
Šiklová Edita F1977Malý Újezd21 kmZ40
Sojka Lukáš M1985Albrechtice nad Orlicí21 kmM30
Černý Jaroslav M1979TT3 Sport Česká Lípa21 kmM30
Jaroš Josef M1982Vrchlabí21 kmM30
Kadečka Petr M1984Zaloňov21 kmM30
Veselý Tomáš M1988Rozběháme Prahu21 kmM30
Haklova Renata F1976Mělník21 kmZ40
Kupecký Josef M1962Poděbrady21 kmM50
Tribučková Veronika F1985Jablonecké Mattonky21 kmZ30
Mosiurczáková Jana F1974Jablonecké Mattonky21 kmZ40
Novotná Gabriela F1984Mělník21 kmZ30
Fidler Jan M1976Všetaty21 kmM40
Morav Pavel M1972Zlej sen21 kmM40
Jindřich Josef M1973Zlej sen21 kmM40
Hon Frantisek M1982Nasedlovice21 kmM30
Vladyka Jaromír M1956Studio POLE Velké Popovice21 kmM60
Chochola Petr M1980Praha 421 kmM30
Matoušová Jitka F1973Run magazine team21 kmZ40
Edr Pavel M1970Ledeč nad Sázavou21 kmM40
Holá Barbora F1991Stod21 kmZ20
Suk Štěpán M198821 kmM30
Vlček Jiří M199721 kmM20
Blumentritova Simona F1978Adventní běhání21 kmZ40
Nahodil Jiří M1986Praha21 kmM30
Kubista Josef M1981Running lions21 kmM30
Urban Vít M1975Running lions21 kmM40
Zděnková Zuzana F198121 kmZ30
Phillips Monika F1981Běhat umí každý Davle21 kmZ30
Pearce Iva F1983Bubovice21 kmZ30
Thoř Luděk M1983Turnov21 kmM30
Vodička Vít M1989Prosecké běhny21 kmM20
Hladíková Barbora F1992Prosecké běhny21 kmZ20
Habart Petr M1964Kraslice21 kmM50
Molda Milan M1989Praha21 kmM20
Líška Michal M1990Košice21 kmM20
Vlček Tomáš M1987Lamy z Bolky21 kmM30
Čejková Magdalena F198821 kmZ30
Fraňková Alexandra F1998Horoguru21 kmZ20
Lhota Zbyšek M1984ELEVEN RUN TEAM21 kmM30
Tušer Pavel M1981Turnov21 kmM30
Matlocha Martin M1975Praha21 kmM40
Ivančáková Sabina F1988BK Kubánkov21 kmZ30
Kudrnáčová Aneta F199421 kmZ20
Redli David M1991Praha21 kmM20
Vejnar Jiří M198621 kmM30
Elisová Anna F199521 kmZ20
Oulehlová Jana F1983Nadace na ochranu zvířat21 kmZ30
Oulehla Michal M1979Beroun21 kmM30
Matějka Ondřej M198521 kmM30
Hubená Eliška F1987Rokytnice v Orlických horách21 kmZ30
Růžičková Eva F1978Předboj21 kmZ40
Bartoš Michal M1992HK ÁDR ROCK21 kmM20
Vodvárková Eliška F1955Báječné ženy v běhu21 kmZ50
Vodvárka Petr M1947Báječné ženy v běhu21 kmM60
Rejman Josef M1974OK Jiskra Nový Bor21 kmM40
Faltysová Simona F1976Milovice21 kmZ40
Lukeš Martin M1968ELEVEN RUN TEAM21 kmM50
Egreši Stanislav M1964Litoměřice21 kmM50
Filip Petr M1973Frýdlant21 kmM40
Hudec Jan M1981Praha21 kmM30
Smítková Karolína F2000Chomutov21 kmZ20
Hýř Marek M1989Litoměřice21 kmM20
Sedláčková Martina F1979Milovičtí běžci21 kmZ30
Brabcová Radmila F1970Praha21 kmZ40
Šebesta Jan M1975Ústí nad Labem21 kmM40
Kulhavy Vaclav M197521 kmM40
Čermák Tomáš M1970Prostřední Lánov21 kmM40
Sklenár Ladislav M1979Levínská Olešnice21 kmM30
Kocian David M1970Praha 621 kmM40
Kozelka Pavel M198821 kmM30
Černá Gabriela F200321 kmZ20
Bilíková Barbora F198921 kmZ20
Mareš Jaromír M197321 kmM40
Martišová Petra F199021 kmZ20
Loula Jan M199121 kmM20
Kašpar Olda M1982Kasparolli21 kmM30
Steiner Michal M1977Kostecké panství21 kmM40
Stych Jan M199021 kmM20
Stehlík Ondřej M1988Liberec21 kmM30
Karásek Zbyněk M1979Jablonec nad Nisou21 kmM30
Kinštová Marta F197521 kmZ40
Korbelová Blanka F198821 kmZ30
Pončová Eva F1974RunSport Team21 kmZ40
Machová Ivana F1969Klatovy21 kmZ40
Urbanová Marcela F198321 kmZ30
Schorná Pavla F1980Mizuno team21 kmZ30
Janků Petr M1974TJ LIGA 100 OLOMOUC21 kmM40
Kubeček Jáchym M1977HK Pardubice21 kmM40
Rubick Jiří M1972Hluboká nad Vltavou21 kmM40
Tomíšek Michal M1973Mladá Boleslav21 kmM40
Bartošová Andrea F1988Praha21 kmZ30
Hniličková Iveta F1980Klášterec nad Ohří21 kmZ30
Seidl Miroslav M197421 kmM40
Weidlich Tomáš M1973USK Pardubice21 kmM40
Janku Ondrej M1976Olomouc21 kmM40
Chovancová Veronika F199021 kmZ20
Antoš Jan M1974Praha21 kmM40
Lank Pavel M199021 kmM20
Karásek Jiří M1970Kartouzy21 kmM40
Matoušková Eva F1975Liberec21 kmZ40
Moravec Karel M198321 kmM30
Dědek Miroslav M1971C.C.Koupák21 kmM40
Dědek Kryštof M2001A.C.Podskala21 kmM20
Věchtová Kamila F1976AC Čáslav21 kmZ40
Pavlíková Markéta F2000OK Chrastava21 kmZ20
Černohous Pavel M1979Jablonné nad Orlicí21 kmM30
Cerman Radek M198121 kmM30
Fogl Marek M1972Jablonská běžecká liga - Standa tým...21 kmM40
Pondělíček Petr M1975Jablonská běžecká liga - Standa tým, Ja...21 kmM40
Nováková Zuzana F1991Kubáti team21 kmZ20
Kubátová Dana F1968Kubáti team21 kmZ50
Kubát Lukáš M1993Kubáti team21 kmM20
Kubát Tomáš M2000Kubáti team21 kmM20
Novák Jiří M1975Kubáti team21 kmM40
Hrabě Vojtěch M2000Praha21 kmM20
Svoboda Daniel M1999Ho Namche21 kmM20
Pešta Lukáš M1981Radvánovice21 kmM30
Kotyk Jan M197221 kmM40
Koreček Petr M1959Jivany21 kmM50
Klíma Jan M1984Honza běží21 kmM30
Hošková Annette F199321 kmZ20
Lábek Tomáš M1992Turnov21 kmM20
Václavíková Hana F1964Konverzační výběh na Klíč21 kmZ50
Daďourková Helena F1978Liberec21 kmZ40
Pulda Štěpán M1976Liberec21 kmM40
Ondruchová Adéla F1994Turnov21 kmZ20
Dědek Milan M1966Dědas team Turnov21 kmM50
Kubrt Petr M1986Česká Třebová21 kmM30
Kazda Ondřej M1982Sportcentrum Jičín21 kmM30
Bláha Ivo M1981pivní stíhačka Malý Rohozec21 kmM30
Mikyska Michal M1974Jablonská běžecká liga - Standa tým...21 kmM40
Mikysková Tereza F1997Jablonská běžecká liga - Standa tým...21 kmZ20
Ewert Adam M1991Szczecin21 kmM20
Bała Anna F1992Olsztyn21 kmZ20
Grygorov Kostiantyn M1988Praha21 kmM30
Zeman Jakub M1995Jesenný21 kmM20
Kosinová Kamila F1990Tatran Jablonec21 kmZ20
Pekařová Michaela F1987Turnov21 kmZ30
Zvěřinová Martina F1983OK Lokomotiva Pardubice21 kmZ30
Zvěřina Petr M1982OK Lokomotiva Pardubice21 kmM30
Svobodová Barbora F1989Janov nad Nisou21 kmZ20
Krecbach Jakub M1991HK ADRŠPACH - ADR ROCK21 kmM20
Krejčí Lukáš M1985Janov nad Nisou21 kmM30
Zemanová Kateřina F1972Jesenný21 kmZ40
Zderadičková Lenka F1961Jablonecké mattonky21 kmZ50
Procházková Kateřina F1995EPO21 kmZ20
Hlaváčková Hana F1977Pardubice21 kmZ40
Valenta Karel M1974Běžecký kroužek Varnsdorf21 kmM40
Opacká Tereza F1997Teplice21 kmZ20
Opacki Matěj M2000Teplice21 kmM20
Šantinová Gabriela F1991Svijany21 kmZ20
Asník Tomáš M1981TTE Runners21 kmM30
Muller Jan M1988Tanvald21 kmM30
Soudný Vojtěch M1988Praha21 kmM30
Kučerová Veronika F1990Praha21 kmZ20
Pešek Adam M199021 kmM20
David Lubos M1982STRG Kolín21 kmM30
Laža Ondřej M1980Jičín21 kmM30
Vaňková Nikola F1994Ústí nad Orlicí21 kmZ20
Langrová Simona F1982Ústí nad Orlicí21 kmZ30
Wiesner Hajnová Kateřina F1985LiveCross Neratovice21 kmZ30
Novák Tomáš M1973LiveCross Neratovice21 kmM40
Šuma Petr M1975Polepy21 kmM40
Chovaňák Petr M196521 kmM50
Šesták Jindřich M1956ASP21 kmM60
Brožková Květa F1974KOB Ústí nad Orlicí21 kmZ40
Brožek Tomáš M1969KOB Ústí nad Orlicí21 kmM40
Pilz Pavel M1970Rádlo run21 kmM40
Lněnička Jakub M1992ROB Pardubice21 kmM20
Šolcová Romana F1986Ventilek - Opatovice n/L21 kmZ30
Rittich Jan M1972Travčice21 kmM40
Šimáček Martin M1997Pardubice21 kmM20
Nevoral Jiří M1983cyklogalik21 kmM30
Matějů Luboš M1976Sild team21 kmM40
Bárta Jiří M1968Praha 621 kmM50
Nádherová Michaela F1987Design4Garden21 kmZ30
Nový Pavel M1977Triatlon Mladá Boleslav21 kmM40
Tesař Ivan M1972Praha,LK Balvan21 kmM40
Paděra Martin M1990Alpin 421 kmM20
Markvart Jan M1981ZEWL21 kmM30
Němeček Pavel M1995Přepeře21 kmM20
Ducháčková Kateřina F199321 kmZ20
Košina Martin M1992TJ Jiskra Treboň21 kmM20
Mašín Petr M1986Praha9 Czech Republic21 kmM30
Motl Martin M1969Loko Teplice21 kmM40
Kolesar Michal M198521 kmM30
Veselý Vladimír M1971Hasiči Nratovice21 kmM40
Pekařová Jana F2002TJ Turnov21 kmZ20
Černý Andrej M1988Mimoň21 kmM30
Vorlíčková Jana F1989Karlovy Vary21 kmZ20
Sečkár Alois M1988Svobodní Praha 421 kmM30
Frič Ivo M1966Neratovice21 kmM50
Soukup Lukáš M1993Praha 5 - Hlubočepy21 kmM20
Čapek Petr M1980Bob a Bobek21 kmM30
Trešlová Hana F1991Baláž EXTREME-TEAM21 kmZ20
Janoušek Jiří M1976HONAHOR Turnov21 kmM40
Novotný Pavel M1981BK Vysoká nad Labem21 kmM30
Moravcová Hana F1984Bob a Bobek21 kmZ30
Žák Jiří M196921 kmM40
Janegová Helena F1966Jablonecké Mattonky21 kmZ50
Gregorová Kamila F1981Mizuno team/PSK Olymp Praha21 kmZ30
Plicka Jan M1984Chomutov21 kmM30
Synek Jiří M1974Uranové doly Hamr 197221 kmM40
Vecka Michal M1981Báječné ženy v běhu21 kmM30
Radechovský Josef M1982HO Bohnice21 kmM30
Drapák Bohuslav M1974Rovensko pod Troskami21 kmM40
Drobník Miroslav M1976Honahor21 kmM40
Valeš Jiří M1971HONAHOR21 kmM40
Kolář David M199021 kmM20
Nastoupil Zdeňěk M198121 kmM30
Kovář Myro M1981BT21 kmM30
Vojtěchovský Martin M197221 kmM40
Prager Karel M1994TJ Sokol Sojovice21 kmM20
Fellner Martin M1963Fenix Ski Team Jeseník21 kmM50
Tomová Jarmila F198221 kmZ30
Laryšová Radka F1978Neratovice21 kmZ40
Boháček Milan M197821 kmM40
Baková Martina F1996Hejnice21 kmZ20
Marhoun Petr M1981VSK MFF UK21 kmM30
Erben Jan M198921 kmM20
Brodský Vladimír M1968Jičínští draci21 kmM50
Kadrmanová Lenka F196621 kmZ50
Dvořáková Petra F1981AC Čáslav21 kmZ30
Temer Matúš M1975Konvalinky21 kmM40
Tachezyova Michaela F1988Konvalinky21 kmZ30
Ruttkay Libor M1975Konvalinky21 kmM40
Matúšková Natália F1977Konvalinky21 kmZ40
Ozaniak Lukáš M1989Konvalinky21 kmM20
Kovář Jan M1988Vyskeř21 kmM30
Hozdová Pavla F1982Hodkovice nad Mohelkou21 kmZ30
Švácha Luboš M1959Sokol Mšeno21 kmM50
Kudrová Nelly F1980Praha21 kmZ30
Léhar Adam M1991ROB Pardubice21 kmM20
Kreuter Michal M1974Freaky No Power21 kmM40
Maceček Tomáš M1991BUFF21 kmM20
Kavulová Iva F1987Praha21 kmZ30
Kratochvíl Martin M1990JSDH Vysoký Újezd21 kmM20
Kynych Radek M1982Bradlec21 kmM30
Musilová Dáša F1983Jílové21 kmZ30
Plaček Tomáš M1963ASK Děčín21 kmM50
Sicard Olivier M198321 kmM30
Tichá Jana F198721 kmZ30
Korbel Daniel M1973HO Škrovád21 kmM40
Pitelová Barbora F1985Báječné ženy v běhu21 kmZ30
Kubasch Tomáš M198621 kmM30
Němečková Eliška F1997Glede team21 kmZ20
Hrstková Helena F1989Praha21 kmZ20
Groh Radoslav M1989HUDY La Sportiva21 kmM20
Zikmund Jan M1977Orel Turnov21 kmM40
Čábelová Lenka F1974Praha21 kmZ40
Pasquier Guillaume M1970Doubek21 kmM40
Komárková Tereza F1998Nová Paka21 kmZ20
Erben Filip M199921 kmM20
Mařáček Zdeněk M1967Hradec Králové21 kmM50
Kyselová Romana F1982Kněžmost21 kmZ30
Pelikan Karel M1979TJ SOKOL PODLAZKY-DALOVICE21 kmM30
Čihák Tomáš M1974Dobříš21 kmM40
Lexmanová Marcela F1973Jablonecké mattonky21 kmZ40
Petřík Václav M1986Sudetenland21 kmM30
Patočková Tereza F1976Cheb21 kmZ40
Letko Zbyněk M1988running_sl0tr21 kmM30
Křivka Martin M1986Lišov21 kmM30
Grunt Libor M1976Olomouc21 kmM40
Renský Michal M1979run4run21 kmM30
Zeman Aleš M1980SSC Železný Brod21 kmM30
Meislová Tereza F1997Jablonec nad Nisou21 kmZ20
Spurný Juráš M1991MotoDesná21 kmM20
Renská Lenka F1980Hvězda Pardubice21 kmZ30
Pavlíčková Šárka F1993Kralupy nad Vltavou21 kmZ20
Koubík Kamil M1990Praha21 kmM20
Sokol Lukas M1991Praha21 kmM20
Dlabolová Kateřina F1985Svijanský Újezd21 kmZ30
Schejbal Jan M1976RunSport Team21 kmM40
Kollertová Eva F1983Jezdecká stáj Luisa21 kmZ30
Šálek Marek M1964Praha21 kmM50
Vrba Petr M1975Jablonecké Mattonky21 kmM40
Červenka Pavel M1986musher club Český ráj21 kmM30
Pavel Jiří M1977Sovětice21 kmM40
Věchet Ladislav M1970Česká Lípa21 kmM40
Uhlík Roman M1986srtg kolín21 kmM30
Cincibus Ondřej M1977Čáslav21 kmM40
Románková Kristina F1987Zlín21 kmZ30
Svoboda Petr M1973Sova Sovolusky21 kmM40
Cetlová Kateřina F1965Brno21 kmZ50
Lančarič Petr M1969Praha 721 kmM40
Gazda Vítězslav M1977Divišov21 kmM40
Smitko Luboš M1984Běžecký svaz republik21 kmM30
Jirásek Tomáš M1983Running Stones Praha21 kmM30
Wiesner Richard M1985LiveCross Neratovice21 kmM30
Wolf Tomáš M1979Liberec 3021 kmM30
Remešová Kristýna F1986Praha21 kmZ30
Homolka Marek M1987Liberec 1421 kmM30
Tobišková Veronika F1981Jumping a Tabata Lučany nad Nisou21 kmZ30
Kasa Martin M198021 kmM30
Jirásková Lucie F198921 kmZ20
Zeman Martin M1970Jesenný21 kmM40
Balcar Michal M1985RunSport Team21 kmM30
Matrasová Kateřina F1983Salming running team21 kmZ30
Ullrich Martin M1979Milovice21 kmM30
Rygál Libor M1962SK MAXTRI Liberec21 kmM50
Štencl Václav M198621 kmM30
Grusz Filip M1984Podej mi pivo21 kmM30
Louda David M1981SKOKOVY21 kmM30
Šafránek Radek M1977Sněbín200121 kmM40
Leták Martin M1981Liberec21 kmM30
Uzel Michal M1981Fitness Galaxie21 kmM30
Ardamicová Radka F1981Ardy Team21 kmZ30
Dušánek Jan M1980JEŠTĚD SKYRACE21 kmM30
Zapletal Petr M1974Praha21 kmM40
Kašpar Jan M1986Horomerice21 kmM30
Knýřová Jitka F1963SK MAXTRI LIBEREC21 kmZ50
Kašpárek Radim M198821 kmM30
Bell Jason M1971Praque 621 kmM40
Antczak Adrian M1976Bogatyńskie Wodociągi21 kmM40
Varhaník Jan M2004USK Praha21 kmM20
Oriabinec Milan M198321 kmM30
Macák Jiří M1984Hradec Králové21 kmM30
Jakubů Klára F1981Turnov21 kmZ30
Fritz Robert M1964Terronska United21 kmM50
Koťátková Věra F197821 kmZ40
Döring Katarzyna F198121 kmZ30
Ksiazczak Eva F196521 kmZ50
Stezka Václav M196921 kmM40
Stezková Jana F196621 kmZ50
Kočárková Petra F197821 kmZ40
Kočárková Anet F200021 kmZ20
Kašpárková Marcela F199121 kmZ20