Startovní listina Hruboskalský půlmaraton

21 km

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 473

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoKategoriePlatba
Zanozina Ekaterina F1985KerteamZ30
Tručková Lenka F1985Z30
Malir Richard M1974PrahaM40
Pavlica Marek M1981PrahaM30
Kulhánek Miroslav M1982PrahaM30
Škvor Josef M1955Praha 4M60
Rádr Jan M1986M30
Páralová Markéta F1970PRAHA 5Z40
Horáček Ondřej M1981Sona Sól PrahaM30
Kára Vladimír M1962AC-PatřínM50
Domalípová Eva F1983Mladá BoleslavZ30
Veselková Helena F1994Z20
Beneš Lukáš M1994M20
Fryčová Lenka F1978PsáryZ40
Slavíková Martina F1963LiberecZ50
Valenta Jan M1966Klánovické větryM50
Vrba Martin M1974RUN magazine teamM40
Almasy Michael M1987M30
Matthews Doug M1964Terronska UTDM50
Würz Jiří M1965Lokomotiva Teplice orientační běhM50
Medlik Jan M1991NwowM20
Sazonova Anna F1982Z30
Ševčík David M1977Vltava Fund Craft TeamM40
Mezník Vláďa M1964OB_LBEM50
Kettnerová Dana F1989OK KameniceZ20
Ardamica David M1976ARDY TEAMM40
Hájek Adam M1992OK KameniceM20
Ardamica David M2001ARDY-TEAMM20
Sova Jan M1965MP PrahaM50
Lipińska Kinga F1987BydgoszczZ30
Kukač Petr M1967HO V. N. O.M50
Cernakova Lenka F1991PrahaZ20
Jakoubek Bohumil M1976PrahaM40
Čechová Karolína F1994Z20
Kaněvová Eva F1969Praha 4Z40
Koloc Pavel M1965AC Total ZeroM50
Med Michal M1988MadafakaM30
Paseka Štěpán M1989M20
Hlava Milan M1955Praha 12M60
Černá Daniela F1971Z40
Skelton Jamie M1985Adidas runnersM30
Votava Zdeněk M1983OlomoucM30
Pashkova Veronika F1981Z30
Fiklíková Petra F1970USK PROVOD Ústí nad LabemZ40
Mešo Jana F1970USK Provod Usti nad LabemZ40
Lžíčař Martin M1988KOB DobruškaM30
Zlochová Simona F1990TC DvořákZ20
Hron Jan M1981Su.Tri PrachaticeM30
Honzáková Jiřina F1965BřevnovZ50
Veselka Michal M1991JičínM20
Horyna Daniel M1974OpolanyM40
Šimková Alena F1982VšechlapyZ30
Kovářová Jitka F1956Praha HostivařZ50
Zelenka Petr M1979PrahaM30
Lukášek Jiří M1983PoděbradyM30
Bugno Tomáš M1969Hrubá SkálaM40
Bugnová Jana F1973Hrubá SkálaZ40
Podroužková Eva F1988Z30
Valtrová Kateřina F1981PrahaZ30
Rychlá Linda F1977Joudrs PrahaZ40
Skalický Josef M1962Activity Lanškroun / ŽichlínekM50
Havlíček Jaroslav M1972Mírová pod KozákovemM40
Malý Martin M1987M30
Škrleta Pavel M1968TJ Nová VčelniceM50
Šmíd Martin M1975ApolloM40
Toman Peter M1972Hatatitla BradlecM40
Vilém Stanislav M1977LiberecM40
Kubištová Lucie F1994Z20
Říha Radek M1989M20
Pilzová Mirka F1973IThinkBeerZ40
Dědeček Jan M1992M20
Andrade Telmo M1974Terronská UTDM40
Dědečková Lucie F1989Z20
Špínová Monika F1972Z40
Kučera Václav M1985ChomutovM30
Samšiňák Přemysl M1978LiberecM40
Lachmann Matěj M1978M40
Vágner David M1995Jarošov nad NežárkouM20
Srb Jindřich M1985Night Run TeamM30
Stocknerová Eliška F2000SokolovZ20
Krýsová Eliška F1996Havlíčkův BrodZ20
Hurbánková Romana F1984KlecanyZ30
Bittner Miroslav M1973TTTM40
Šeba Jan M1994M20
Soukup Petr M1966So Ráj Hrubá SkálaM50
Zajickova Barbora F1990PrahaZ20
Souček Dominik M1989PrahaM20
Šantrochová Martina F1986Hrubá SkálaZ30
Pekárková Blanka F1972Báječné ženy v běhuZ40
Pitthard Zdeněk M1961STPA CZM50
Horová Pavla F1994OK Lokomotiva PardubiceZ20
Vašek Libor M1978Relative TeamM40
Zvolankova Tereza F1989PrahaZ20
Pišvejc Lukáš M1988Mariánské LázněM30
Kotrbancová Michaela F1984swsl LucanyZ30
Krofta Jiří M1955Liga 100 PrahaM60
Knébl Ondřej M1987Malý RohozecM30
Volejník Martin M1974DubáM40
Léharová Alžběta F1994Z20
Šrámová Alena F1984KřivoklátZ30
Kopecká Pavla F1986KladnoZ30
Přech Aleš M1988HO Alpin 4M30
Pípal Petr M1981Kamenice nad LipouM30
Novotný Milan M1965OK99 Hradec KrálovéM50
Weilguny Miroslav M1989ARO JbcM20
Novotná Tereza F1992OK99 Hradec KrálovéZ20
Novotná Markéta F1994OK99 Hradec KrálovéZ20
Vaňková Anna F1978Rungo pro ženyZ40
Bittnerová Zuzana F1980TJ Liga 100 PrahaZ30
Hájek Petr M1982RadvánoviceM30
Moravcová Petra F1978Roudnice nad LabemZ40
Doleček Dalibor M1982Rožnov pod RadhoštěmM30
Klusák Lukáš M1983Lu & LuM30
Huček Jakub M1987M30
Novosvětský Pavel M1988M30
Kotrošová Věra F1973JinoliceZ40
Šlégl Jan M1979Rumbo Team LiberecM30
Zuzánek Jiří M1989M20
Zachova Dagmar F1984PrahaZ30
Matas Radek M1985M30
Havlínová Jana F1983Run magazine teamZ30
Žmolil Richard M1978BaVoKu JičínM40
Král Zdeněk M1968Velké PřílepyM50
Malinský Václav M1991Nalehko LiberecM20
Řípa Vladimír M1976PrahaM40
Smolík Miloš M1976Nové JirnyM40
Urban Lukáš M1980Rungo.czM30
Babik Dominik M1989Spišská Nová VesM20
Lorinc Matúš M1989Spišská Nová VesM20
Kaděrová Petra F1975BerounZ40
Vondrová Michaela F1987Z30
Macek Martin M1964SK FinisherM50
Kreuzer Jan M1984ChomutovM30
Váňová Eliška F1992Z20
Strejcovská Karolína F1991Z20
Pešková Alena F1968Hrubá SkálaZ50
Pešková Denisa F1990Hrubá SkálaZ20
Rozsívalová Markéta F1978Milovičtí běžciZ40
Karabinoš Tomáš M1983M30
Berka Martin M1987M30
Kaluzsná Blanka F1987Běžecký klub SemilyZ30
Čermák Pavel M1968JilemniceM50
Šrámková Zdeňka F1976Ždírec nad DoubravouZ40
Mudra Karel M1973FrýdlantM40
Kozák Pavel M1972JinoliceM40
Bartáková Markéta F1980Ždírec nad DoubravouZ30
Šiklová Edita F1977Malý ÚjezdZ40
Sojka Lukáš M1985Albrechtice nad OrlicíM30
Černý Jaroslav M1979TT3 Sport Česká LípaM30
Jaroš Josef M1982VrchlabíM30
Kadečka Petr M1984ZaloňovM30
Veselý Tomáš M1988Rozběháme PrahuM30
Haklova Renata F1976MělníkZ40
Kupecký Josef M1962PoděbradyM50
Tribučková Veronika F1985Jablonecké MattonkyZ30
Mosiurczáková Jana F1974Jablonecké MattonkyZ40
Novotná Gabriela F1984MělníkZ30
Fidler Jan M1976VšetatyM40
Morav Pavel M1972Zlej senM40
Jindřich Josef M1973Zlej senM40
Hon Frantisek M1982NasedloviceM30
Vladyka Jaromír M1956Studio POLE Velké PopoviceM60
Chochola Petr M1980Praha 4M30
Matoušová Jitka F1973Run magazine teamZ40
Edr Pavel M1970Ledeč nad SázavouM40
Holá Barbora F1991StodZ20
Suk Štěpán M1988M30
Vlček Jiří M1997M20
Blumentritova Simona F1978Adventní běháníZ40
Nahodil Jiří M1986PrahaM30
Kubista Josef M1981Running lionsM30
Urban Vít M1975Running lionsM40
Zděnková Zuzana F1981Z30
Phillips Monika F1981Běhat umí každý DavleZ30
Pearce Iva F1983BuboviceZ30
Thoř Luděk M1983TurnovM30
Vodička Vít M1989Prosecké běhnyM20
Hladíková Barbora F1992Prosecké běhnyZ20
Habart Petr M1964KrasliceM50
Molda Milan M1989PrahaM20
Líška Michal M1990KošiceM20
Vlček Tomáš M1987Lamy z BolkyM30
Čejková Magdalena F1988Z30
Fraňková Alexandra F1998HoroguruZ20
Lhota Zbyšek M1984ELEVEN RUN TEAMM30
Tušer Pavel M1981TurnovM30
Matlocha Martin M1975PrahaM40
Ivančáková Sabina F1988BK KubánkovZ30
Kudrnáčová Aneta F1994Z20
Redli David M1991PrahaM20
Vejnar Jiří M1986M30
Elisová Anna F1995Z20
Oulehlová Jana F1983Nadace na ochranu zvířatZ30
Oulehla Michal M1979BerounM30
Matějka Ondřej M1985M30
Hubená Eliška F1987Rokytnice v Orlických horáchZ30
Růžičková Eva F1978PředbojZ40
Bartoš Michal M1992HK ÁDR ROCKM20
Vodvárková Eliška F1955Báječné ženy v běhuZ50
Vodvárka Petr M1947Báječné ženy v běhuM60
Rejman Josef M1974OK Jiskra Nový BorM40
Faltysová Simona F1976MiloviceZ40
Lukeš Martin M1968ELEVEN RUN TEAMM50
Egreši Stanislav M1964LitoměřiceM50
Filip Petr M1973FrýdlantM40
Hudec Jan M1981PrahaM30
Smítková Karolína F2000ChomutovZ20
Hýř Marek M1989LitoměřiceM20
Sedláčková Martina F1979Milovičtí běžciZ30
Brabcová Radmila F1970PrahaZ40
Šebesta Jan M1975Ústí nad LabemM40
Kulhavy Vaclav M1975M40
Čermák Tomáš M1970Prostřední LánovM40
Sklenár Ladislav M1979Levínská OlešniceM30
Kocian David M1970Praha 6M40
Kozelka Pavel M1988M30
Černá Gabriela F2003Z20
Bilíková Barbora F1989Z20
Mareš Jaromír M1973M40
Martišová Petra F1990Z20
Loula Jan M1991M20
Kašpar Olda M1982KasparolliM30
Steiner Michal M1977Kostecké panstvíM40
Stych Jan M1990M20
Stehlík Ondřej M1988LiberecM30
Karásek Zbyněk M1979Jablonec nad NisouM30
Kinštová Marta F1975Z40
Korbelová Blanka F1988Z30
Pončová Eva F1974RunSport TeamZ40
Machová Ivana F1969KlatovyZ40
Urbanová Marcela F1983Z30
Schorná Pavla F1980Mizuno teamZ30
Janků Petr M1974TJ LIGA 100 OLOMOUCM40
Kubeček Jáchym M1977HK PardubiceM40
Rubick Jiří M1972Hluboká nad VltavouM40
Tomíšek Michal M1973Mladá BoleslavM40
Bartošová Andrea F1988PrahaZ30
Hniličková Iveta F1980Klášterec nad OhříZ30
Seidl Miroslav M1974M40
Weidlich Tomáš M1973USK PardubiceM40
Janku Ondrej M1976OlomoucM40
Chovancová Veronika F1990Z20
Antoš Jan M1974PrahaM40
Lank Pavel M1990M20
Karásek Jiří M1970KartouzyM40
Matoušková Eva F1975LiberecZ40
Moravec Karel M1983M30
Dědek Miroslav M1971C.C.KoupákM40
Dědek Kryštof M2001A.C.PodskalaM20
Věchtová Kamila F1976AC ČáslavZ40
Pavlíková Markéta F2000OK ChrastavaZ20
Černohous Pavel M1979Jablonné nad OrlicíM30
Cerman Radek M1981M30
Fogl Marek M1972Jablonská běžecká liga - Standa tým...M40
Pondělíček Petr M1975Jablonská běžecká liga - Standa tým, Ja...M40
Nováková Zuzana F1991Kubáti teamZ20
Kubátová Dana F1968Kubáti teamZ50
Kubát Lukáš M1993Kubáti teamM20
Kubát Tomáš M2000Kubáti teamM20
Novák Jiří M1975Kubáti teamM40
Hrabě Vojtěch M2000PrahaM20
Svoboda Daniel M1999Ho NamcheM20
Pešta Lukáš M1981RadvánoviceM30
Kotyk Jan M1972M40
Koreček Petr M1959JivanyM50
Klíma Jan M1984Honza běžíM30
Hošková Annette F1993Z20
Lábek Tomáš M1992TurnovM20
Václavíková Hana F1964Konverzační výběh na KlíčZ50
Daďourková Helena F1978LiberecZ40
Pulda Štěpán M1976LiberecM40
Ondruchová Adéla F1994TurnovZ20
Dědek Milan M1966Dědas team TurnovM50
Kubrt Petr M1986Česká TřebováM30
Kazda Ondřej M1982Sportcentrum JičínM30
Bláha Ivo M1981pivní stíhačka Malý RohozecM30
Mikyska Michal M1974Jablonská běžecká liga - Standa tým...M40
Mikysková Tereza F1997Jablonská běžecká liga - Standa tým...Z20
Ewert Adam M1991SzczecinM20
Bała Anna F1992OlsztynZ20
Grygorov Kostiantyn M1988PrahaM30
Zeman Jakub M1995JesennýM20
Kosinová Kamila F1990Tatran JablonecZ20
Pekařová Michaela F1987TurnovZ30
Zvěřinová Martina F1983OK Lokomotiva PardubiceZ30
Zvěřina Petr M1982OK Lokomotiva PardubiceM30
Svobodová Barbora F1989Janov nad NisouZ20
Krecbach Jakub M1991HK ADRŠPACH - ADR ROCKM20
Krejčí Lukáš M1985Janov nad NisouM30
Zemanová Kateřina F1972JesennýZ40
Zderadičková Lenka F1961Jablonecké mattonkyZ50
Procházková Kateřina F1995EPOZ20
Hlaváčková Hana F1977PardubiceZ40
Valenta Karel M1974Běžecký kroužek VarnsdorfM40
Opacká Tereza F1997TepliceZ20
Opacki Matěj M2000TepliceM20
Šantinová Gabriela F1991SvijanyZ20
Asník Tomáš M1981TTE RunnersM30
Muller Jan M1988TanvaldM30
Soudný Vojtěch M1988PrahaM30
Kučerová Veronika F1990PrahaZ20
Pešek Adam M1990M20
David Lubos M1982STRG KolínM30
Laža Ondřej M1980JičínM30
Vaňková Nikola F1994Ústí nad OrlicíZ20
Langrová Simona F1982Ústí nad OrlicíZ30
Wiesner Hajnová Kateřina F1985LiveCross NeratoviceZ30
Novák Tomáš M1973LiveCross NeratoviceM40
Šuma Petr M1975PolepyM40
Chovaňák Petr M1965M50
Šesták Jindřich M1956ASPM60
Brožková Květa F1974KOB Ústí nad OrlicíZ40
Brožek Tomáš M1969KOB Ústí nad OrlicíM40
Pilz Pavel M1970Rádlo runM40
Lněnička Jakub M1992ROB PardubiceM20
Šolcová Romana F1986Ventilek - Opatovice n/LZ30
Rittich Jan M1972TravčiceM40
Šimáček Martin M1997PardubiceM20
Nevoral Jiří M1983cyklogalikM30
Matějů Luboš M1976Sild teamM40
Bárta Jiří M1968Praha 6M50
Nádherová Michaela F1987Design4GardenZ30
Nový Pavel M1977Triatlon Mladá BoleslavM40
Tesař Ivan M1972Praha,LK BalvanM40
Paděra Martin M1990Alpin 4M20
Markvart Jan M1981ZEWLM30
Němeček Pavel M1995PřepeřeM20
Ducháčková Kateřina F1993Z20
Košina Martin M1992TJ Jiskra TreboňM20
Mašín Petr M1986Praha9 Czech RepublicM30
Motl Martin M1969Loko TepliceM40
Kolesar Michal M1985M30
Veselý Vladimír M1971Hasiči NratoviceM40
Pekařová Jana F2002TJ TurnovZ20
Černý Andrej M1988MimoňM30
Vorlíčková Jana F1989Karlovy VaryZ20
Sečkár Alois M1988Svobodní Praha 4M30
Frič Ivo M1966NeratoviceM50
Soukup Lukáš M1993Praha 5 - HlubočepyM20
Čapek Petr M1980Bob a BobekM30
Trešlová Hana F1991Baláž EXTREME-TEAMZ20
Janoušek Jiří M1976HONAHOR TurnovM40
Novotný Pavel M1981BK Vysoká nad LabemM30
Moravcová Hana F1984Bob a BobekZ30
Žák Jiří M1969M40
Janegová Helena F1966Jablonecké MattonkyZ50
Gregorová Kamila F1981Mizuno team/PSK Olymp PrahaZ30
Plicka Jan M1984ChomutovM30
Synek Jiří M1974Uranové doly Hamr 1972M40
Vecka Michal M1981Báječné ženy v běhuM30
Radechovský Josef M1982HO BohniceM30
Drapák Bohuslav M1974Rovensko pod TroskamiM40
Drobník Miroslav M1976HonahorM40
Valeš Jiří M1971HONAHORM40
Kolář David M1990M20
Nastoupil Zdeňěk M1981M30
Kovář Myro M1981BTM30
Vojtěchovský Martin M1972M40
Prager Karel M1994TJ Sokol SojoviceM20
Fellner Martin M1963Fenix Ski Team JeseníkM50
Tomová Jarmila F1982Z30
Laryšová Radka F1978NeratoviceZ40
Boháček Milan M1978M40
Baková Martina F1996HejniceZ20
Marhoun Petr M1981VSK MFF UKM30
Erben Jan M1989M20
Brodský Vladimír M1968Jičínští draciM50
Kadrmanová Lenka F1966Z50
Dvořáková Petra F1981AC ČáslavZ30
Temer Matúš M1975KonvalinkyM40
Tachezyova Michaela F1988KonvalinkyZ30
Ruttkay Libor M1975KonvalinkyM40
Matúšková Natália F1977KonvalinkyZ40
Ozaniak Lukáš M1989KonvalinkyM20
Kovář Jan M1988VyskeřM30
Hozdová Pavla F1982Hodkovice nad MohelkouZ30
Švácha Luboš M1959Sokol MšenoM50
Kudrová Nelly F1980PrahaZ30
Léhar Adam M1991ROB PardubiceM20
Kreuter Michal M1974Freaky No PowerM40
Maceček Tomáš M1991BUFFM20
Kavulová Iva F1987PrahaZ30
Kratochvíl Martin M1990JSDH Vysoký ÚjezdM20
Kynych Radek M1982BradlecM30
Musilová Dáša F1983JílovéZ30
Plaček Tomáš M1963ASK DěčínM50
Sicard Olivier M1983M30
Tichá Jana F1987Z30
Korbel Daniel M1973HO ŠkrovádM40
Pitelová Barbora F1985Báječné ženy v běhuZ30
Kubasch Tomáš M1986M30
Němečková Eliška F1997Glede teamZ20
Hrstková Helena F1989PrahaZ20
Groh Radoslav M1989HUDY La SportivaM20
Zikmund Jan M1977Orel TurnovM40
Čábelová Lenka F1974PrahaZ40
Pasquier Guillaume M1970DoubekM40
Komárková Tereza F1998Nová PakaZ20
Erben Filip M1999M20
Mařáček Zdeněk M1967Hradec KrálovéM50
Kyselová Romana F1982KněžmostZ30
Pelikan Karel M1979TJ SOKOL PODLAZKY-DALOVICEM30
Čihák Tomáš M1974DobříšM40
Lexmanová Marcela F1973Jablonecké mattonkyZ40
Petřík Václav M1986SudetenlandM30
Patočková Tereza F1976ChebZ40
Letko Zbyněk M1988running_sl0trM30
Křivka Martin M1986LišovM30
Grunt Libor M1976OlomoucM40
Renský Michal M1979run4runM30
Zeman Aleš M1980SSC Železný BrodM30
Meislová Tereza F1997Jablonec nad NisouZ20
Spurný Juráš M1991MotoDesnáM20
Renská Lenka F1980Hvězda PardubiceZ30
Pavlíčková Šárka F1993Kralupy nad VltavouZ20
Koubík Kamil M1990PrahaM20
Sokol Lukas M1991PrahaM20
Dlabolová Kateřina F1985Svijanský ÚjezdZ30
Schejbal Jan M1976RunSport TeamM40
Kollertová Eva F1983Jezdecká stáj LuisaZ30
Šálek Marek M1964PrahaM50
Vrba Petr M1975Jablonecké MattonkyM40
Červenka Pavel M1986musher club Český rájM30
Pavel Jiří M1977SověticeM40
Věchet Ladislav M1970Česká LípaM40
Uhlík Roman M1986srtg kolínM30
Cincibus Ondřej M1977ČáslavM40
Románková Kristina F1987ZlínZ30
Svoboda Petr M1973Sova SovoluskyM40
Cetlová Kateřina F1965BrnoZ50
Lančarič Petr M1969Praha 7M40
Gazda Vítězslav M1977DivišovM40
Smitko Luboš M1984Běžecký svaz republikM30
Jirásek Tomáš M1983Running Stones PrahaM30
Wiesner Richard M1985LiveCross NeratoviceM30
Wolf Tomáš M1979Liberec 30M30
Remešová Kristýna F1986PrahaZ30
Homolka Marek M1987Liberec 14M30
Tobišková Veronika F1981Jumping a Tabata Lučany nad NisouZ30
Kasa Martin M1980M30
Jirásková Lucie F1989Z20
Zeman Martin M1970JesennýM40
Balcar Michal M1985RunSport TeamM30
Matrasová Kateřina F1983Salming running teamZ30
Ullrich Martin M1979MiloviceM30
Rygál Libor M1962SK MAXTRI LiberecM50
Štencl Václav M1986M30
Grusz Filip M1984Podej mi pivoM30
Louda David M1981SKOKOVYM30
Šafránek Radek M1977Sněbín2001M40
Leták Martin M1981LiberecM30
Uzel Michal M1981Fitness GalaxieM30
Ardamicová Radka F1981Ardy TeamZ30
Dušánek Jan M1980JEŠTĚD SKYRACEM30
Zapletal Petr M1974PrahaM40
Kašpar Jan M1986HoromericeM30
Knýřová Jitka F1963SK MAXTRI LIBERECZ50
Kašpárek Radim M1988M30
Bell Jason M1971Praque 6M40
Antczak Adrian M1976Bogatyńskie WodociągiM40
Varhaník Jan M2004USK PrahaM20
Oriabinec Milan M1983M30
Macák Jiří M1984Hradec KrálovéM30
Jakubů Klára F1981TurnovZ30
Fritz Robert M1964Terronska UnitedM50
Koťátková Věra F1978Z40
Döring Katarzyna F1981Z30
Ksiazczak Eva F1965Z50
Stezka Václav M1969M40
Stezková Jana F1966Z50
Kočárková Petra F1978Z40
Kočárková Anet F2000Z20
Kašpárková Marcela F1991Z20