Startovní listina Mělnický vinařský běh 2017

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 411

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategorieSkupina 2Platba
Andonová Kořínková Klára F1969Mělník10 kmZ35plus
Andršová Eliška F2012Neratovicedětský 300holky 300
Andršová Terezka F2010Neratovicedětský 600holky 600
Antonín Antonín M1988Mělník - FORA10 kmMdo39
Audy Anna F2008Rychlé tlapkydětský 600holky 600
Audy Jana F1982Rychlé tlapky10 kmZ35plus
Audy Miroslav M1978Rychlé tlapky10 kmMdo39
Babinská Markéta F1982Štětí10 kmZ35plus
Bambule Raďule F1991Mělničanda10 kmZdo35
Bardová Kristýna F2006dětský 900holky 900
Bardová Tereza F199610 kmZdo35
Bartoň Ladislav M197810 kmMdo39
Bártová Marcela F1991Těžkotonážní srny10 kmZdo35
Bartůněk David M1987Těžkotonážní srny10 kmMdo39
Basel Miroslav M1967Kralupy nad Vltavou10 kmM50plus
Bauštein Matěj M1992Chlumec10 kmMdo39
Bečanová Soňa F197010 kmZ35plus
Bednářová Emily F1982Praha10 kmZ35plus
Bělejová Alice F1981Delmart10 kmZ35plus
Berenguer Ferri Santiago M1994LaFoia.com Onil (Spain)10 kmMdo39
Beshir Ervin M1967SK ZDICE10 kmM50plus
Blechová Lucie F2002LBS sport team10 kmjuniorky
Blumentritova Simona F1978Adventní běhání10 kmZ35plus
Bohoněk Miloš M196210 kmM50plus
Bohoněk Miloš M1990Run the World10 kmMdo39
Bohoňková Ivana F196210 kmZ35plus
Bohoňková Vendula F1991Run the World10 kmZdo35
Bojadžiev Nikolaj M196810 kmM40-49
Boška Vojtěch M1993Mělník10 kmMdo39
Bubeníček Jiří M1968Praha10 kmM40-49
Bufka Zdeněk M1957AC Česká Lípa10 kmM50plus
Bucharová Lenka F1969Ústí nad Labem10 kmZ35plus
Camek Jakub M1975Kladno10 kmM40-49
Císařová Pavla F1983Praha 710 kmZdo35
Čadil Josef M198110 kmMdo39
Černá Jana F1982Horní Počernice10 kmZ35plus
Černá Monika F1987Mělník10 kmZdo35
Černá Monika F198710 kmZdo35
Černoch Lukáš M1985Obří ohambí Praha10 kmMdo39
Čvančar Eduard M2007dětský 600kluci 600
Čvančar Kristian M2005dětský 900kluci 900
Čvančarová Lenka F197510 kmZ35plus
Dius Václav M1960Ústí nad Labem10 kmM50plus
Dlouhý Vladimír M1960DLOUHÁNI Roudnice10 kmM50plus
Dočekal František M1975Kladno10 kmM40-49
Dočekal Jan M1980mlazičtí pankáči10 kmMdo39
Dočekalová Markéta F1975Kladno10 kmZ35plus
Dolanský Michal M2011dětský 300kluci 300
Dolejš Martin M1986Mlazice10 kmMdo39
Dolejšová Monika F1986Mělník - Mlazice10 kmZdo35
Doudova Zuzana F1978Cvico Vestec10 kmZ35plus
Drahovzalová Jitka F1986Mělník10 kmZdo35
Drápal František M1980Omv race10 kmMdo39
Drápalová Šautarová Tereza F197810 kmZ35plus
Drbal Josef M1985Kralupy nad Vltavou10 kmMdo39
Dušková Veronika F2007Mělníkdětský 600holky 600
Dvořák Adam M2009dětský 600kluci 600
Dvořák Aleš M1986Mexická vlna10 kmMdo39
Dvořáková Martina F1969Avanti tým10 kmZ35plus
Dvořáková Vladimíra F1981Polabské běhny10 kmZ35plus
Eisner Tomáš M1987Pilsenman10 kmMdo39
Fafejta Václav M1973TJ LIGA 100 PRAHA10 kmM40-49
Fafejtová Radka F1979TJ LIGA 100 PRAHA10 kmZ35plus
Fedoseev Petr M2017Mělníkdětský 300kluci 300
Feriancová Monika F1971Avanti tým10 kmZ35plus
Fiala Lukáš M1986Hoštka10 kmMdo39
Flegl Vlastimil M1986Spartak Vrchlabí10 kmMdo39
Frouzová Anežka F199010 kmZdo35
Gaisl Luboš M1985ELEVEN RUN TEAM10 kmMdo39
Glier Michal M1982Doubravník10 kmMdo39
Glier Mirek M1949Ústí nad Labem10 kmM50plus
Gramskopf Leoš M197910 kmMdo39
Gramskopf Vojtěch M2009Mělníkdětský 600kluci 600
Gramskopfová Gabriela F1979Mělník10 kmZ35plus
Grosse Jindřich M1991TBC6810 kmMdo39
Hájek Lukáš M1988Lešany10 kmMdo39
Hájek Ondřej M1979Velký Borek10 kmMdo39
Hájková Šárka F1970Velvary10 kmZ35plus
Hálová Hana F1986Velký Borek10 kmZdo35
Hart Adam M2010Roudnice nad Labemdětský 600kluci 600
Hart Michal M1981Roudnice nad Labem10 kmMdo39
Hartová Ema F2009Roudnice nad Labemdětský 600holky 600
Hašková Kateřina F198810 kmZdo35
Havlíček Lukáš M1984Mělník10 kmMdo39
Havlíčková Lada F1974Kralupy nad Vltavou10 kmZ35plus
Havlík Miloš M1958Kunžak10 kmM50plus
Hejduk Filip M1975mlazičtí pankáči10 kmM40-49
Hejný Martin M1968Silvini Madshus10 kmM40-49
Herman David M1984Hradec Králové10 kmMdo39
Himl Marek M1989Stará Boleslav10 kmMdo39
Hlavatý Jakub M1999Sheggyho klubík10 kmjunioři
Hnilicova Tereza F1987Praha10 kmZdo35
Holec Michal M1999TJ TK Neratovice10 kmjunioři
Holický Milan M1965Pardubice10 kmM50plusIZS
Horáček Dominik M199110 kmMdo39
Hrabčáková Jana F1991Košice10 kmZdo35
Hradečný Viktor M1980Neratovice10 kmMdo39
Hrček Tomáš M1968Praha 910 kmM40-49
Hronek Matěj M2001Mělník10 kmjunioři
Hunča Pavel M1986Mělník - Kly10 kmMdo39
Hurbánková Romana F1984Klecany10 kmZdo35
Hurtová Alžběta F199410 kmZdo35
Hušek Jan M2010Atletika Neratovicedětský 600kluci 600
Hušek Radek M1973Kly10 kmM40-49
Hušek Radek M2003T.J. Neratovicedětský 900kluci 900
Chabada Jan M2007Roudnice nad Labemdětský 600kluci 600
Chaloupka Martin M1975Kolín10 kmM40-49
Chalupa Petr M1985Maratón klub Kladno10 kmMdo39
Chodounský Jan M198710 kmMdo39
Chudoba Jan M1976Bike Mšeno10 kmM40-49
Chudobová Terezie F2004Atletika Sokol Mělníkdětský 900holky 900
Churaňová Radka F1977TJ Lokomotiva Trutnov10 kmZ35plus
Jadrníček Tomáš M1977Boleslavští běžci10 kmM40-49
Jahodová Barbora F1988Cítov10 kmZdo35
Jančíková Nikola F1996Praha - Řepy10 kmZdo35
Janda Petr M1967Šumperk10 kmM50plus
Jandová Lenka F1966Avanti tým10 kmZ35plus
Jandová Lída F1970Šumperk10 kmZ35plus
Janoušková Lenka F1991Hradec Králové10 kmZdo35
Jelínek Roman M1970Mělník10 kmM40-49
Jeníková Anna F1991Mělník10 kmZdo35
Jíra Jan M1982 10 kmMdo39
Jíra370 Tomáš M2011dětský 300kluci 300
Jiráň Antonín M2010dětský 600kluci 600
Jiráňová Tamara F1999Run the world10 kmjuniorky
Jiráňová Tamara F1976Run the world10 kmZ35plus
Josef Čadil M198110 kmMdo39
Jurčeková Alena F1988Hodonín10 kmZdo35
Jurigová Milena F198910 kmZdo35
Kačer Ctibor M1982Run the World10 kmMdo39
Kačer Tobiáš M2016Run the Worlddětský 300kluci 300
Kadlecová Markéta F1989Štětí10 kmZdo35
Kafka Jakub M198710 kmMdo39
Kauler Martin M1976TJ Sokol Mšeno10 kmM40-49
Kerner Matěj M1999Sheggyho klubík10 kmjunioři
Kettnerová Kristýna F2001Mělník10 kmjuniorky
Kianicová Lucia F1987Praha10 kmZdo35
Kianicová Lucia F1987Praha10 kmZdo35
Kinkal Jindřich M1972Obříství10 kmM40-49
Klail Vojtěch M1980Most10 kmMdo39
Klailová Nikola F2009 AK Mostdětský 600holky 600
Klicpera Jakub M1976Mělník10 kmM40-49
Klicperová Linda F2013dětský 300holky 300
Klimeš Saša M2008Mělníkdětský 600kluci 600
Kobera Daniel M1976Brandýs nad Labem10 kmM40-49
Kobrle Daniel M1987Mělník10 kmMdo39
Kocsisová Monika F1971TT3 sports10 kmZ35plus
Kočí Johana F2005Mělník Hleďsebedětský 900holky 900
Kočí Tomáš M2007dětský 600kluci 600
Kolářová Julie F2014Mělníkdětský 300holky 300
Kolocova Kristyna F198810 kmZdo35
Kotová Helena F1979Rungo pro ženy10 kmZ35plus
Koudelka Milan M198210 kmMdo39
Kozáková Karolína F2010Roudnice nad Labemdětský 600holky 600
Kozáková Karolína F2010Roudnice nad Labemdětský 600holky 600
Kozáková Martina F2006Roudnice nad Labemdětský 900holky 900
Král Stanislav M1974Run the World10 kmM40-49
Krátká Kateřina F2006praha 4 kamýkdětský 900holky 900
Krátký Marek M2008praha 4 kamýkdětský 600kluci 600
Krátký Martin M1979Praha 4 Kamýk10 kmMdo39
Kratochvílová Helena F1992Ski Klub Neratovice10 kmZdo35
Kratochvílová Valentýna F2006SKI KLUB NERATOVICEdětský 900holky 900
Kratoňová Michaela F1980Mělník10 kmZ35plus
Krejsova Eliška F198910 kmZdo35
Królová Hana F1974Kralupy nad Vltavou10 kmZ35plus
Krupička František M2001Mělník10 kmjunioři
Krupička František M1975Mělník10 kmM40-49
Kubín Ondřej M1992Milovice10 kmMdo39
Kučera Miroslav M1967Malé Žernoseky10 kmM50plus
Kučera Miroslav M2009Malé Žernosekydětský 600kluci 600
Kudrová Nelly F1980praha10 kmZ35plus
Kudrová Nelly F1980praha10 kmZ35plus
Kudrová Nelly F1980praha10 kmZ35plus
Kůla Jan M1988Neratovice10 kmMdo39
Kupidlovský Daniel M1976Stodůlky10 kmM40-49
Kuttelwascherová Martina F1976Kladno10 kmZ35plus
Langerová Michaela F1980Liběchov10 kmZ35plus
Lankaš Jan M1975Prokop4ever10 kmM40-49
Lotter Denis M2017Mělníkdětský 300kluci 300
Lotter Dominik M2011dětský 300kluci 300
Lotterova Andrea F197910 kmZ35plus
Louda Petr M1964AC Česká Lípa10 kmM50plus
Mádr Radim M1991Praha10 kmMdo39
Majda Róbert M1977Vrútky10 kmM40-49
Majercik Miroslav M1989Vsetaty10 kmMdo39
Makal Tomáš M1991Litoměřice10 kmMdo39
Mališová Karla F1960Praha 110 kmZ35plus
Marcks Jakob M199010 kmMdo39
Marešová Věra F1982jsemtvujnovykamarad.cz10 kmZ35plus
Martini Karolína F2011Bukoldětský 300holky 300
Mašek Jiří M1979Hořín10 kmMdo39
Mašek Martin M1976Praha 510 kmM40-49
Matějková Jana F1986Báječné ženy v běhu10 kmZdo35
Matoušek Jan M1973Mělník10 kmM40-49
Matula Štěpán M1970Olympia Kladno10 kmM40-49IZS
Melichar Tomáš M2001Floormaniacs Mělník10 kmjunioři
Michal Josef M1971mlazičtí pankáči10 kmM40-49
Michálek Michal M1973Mlazice10 kmM40-49
Michálek Radek M2012dětský 300kluci 300
Michalová Lucka F1999mlazičtí pankáči10 kmjuniorky
Mojžíšová Barbora F1997Mělník10 kmZdo35
Moravcová Petra F197810 kmZ35plus
Mraček Jan M1966Mělník10 kmM50plus
Mrákota David M2012dětský 300kluci 300
Mrákota Miroslav M197610 kmM40-49
Mrákotová Eva F2014dětský 300holky 300
Mráz Václav M1983RUN THE WORLD CZ10 kmMdo39
Mráziková Julie F2009PK Mělníkdětský 600holky 600
Mráziková Klaudie F2013PK Mělníkdětský 300holky 300
Mudroch Jakub M2010Unhošťdětský 600kluci 600
Mudroch Michal M2010Unhošťdětský 600kluci 600
Myška Petr M1980Mělník10 kmMdo39
Nedvěd Milan M1978HC racing10 kmMdo39
Nekolová Simona F1985MK Kladno10 kmZdo35
Nesvadbová Eliška F1988Žatec10 kmZdo35
Noháč Matěj M2009PSK OLYMP PRAHAdětský 600kluci 600
Noháčová Anna F2007PSK OLYMP PRAHAdětský 600holky 600
Nová Gabriela F1979Báječné ženy v behu10 kmZ35plus
Novák Jaroslav M1962Brná nad Labem10 kmM50plus
Novák Josef M1958NOVAKART.cz10 kmM50plus
Novák Lubomír M1980ČSPOTV, ch.o.10 kmMdo39
Nováková Jana F1980Mělník10 kmZ35plus
Nováková Jana F1979Brná nad Labem10 kmZ35plus
Nováková Kateřina F2011Mělníkdětský 300holky 300
Nováková Lucie F2008USK PROVODdětský 600holky 600
Nováková Martina F2008Mělníkdětský 600holky 600
Nováková Tereza F2003Brná nad Labemdětský 900holky 900
Opletal Pavlina F1976Adventní běhání10 kmZ35plus
Opletal Pavlína F197610 kmZ35plus
Oškerová Klára F1995Mělník10 kmZdo35
Paříková Soňa F1973Báječné ženy v běhu10 kmZ35plus
Pazdera Michal M1967Sudějov10 kmM50plus
Pecina Jakub M1986Mělník10 kmMdo39
Pekárková Blanka F1972TT3 sports10 kmZ35plus
Pelikán Albert M2000Mělník10 kmjunioři
Petržílková Natálie F1996Mělník10 kmZdo35
Petřík Jiří M1983Praha10 kmMdo39
Pitonak Ivan M1993Liptovsky Hradok10 kmMdo39IZS
Pitonakova Andrea F1989Liptovsky Hradok10 kmZdo35
Plachý Zdeněk M197410 kmM40-49
Plecitá Jarmila F1977Mělník10 kmZ35plus
Plecháček Jiří M1944Maratonstav Úpice10 kmM50plus
Poláčková Simona F1990Kiwi10 kmZdo35
Polanská Ivana F1970Všetaty10 kmZ35plus
Pomezný Lukáš M1994Atletika Písek10 kmMdo39
Porš Michal M1991Štětí10 kmMdo39
Prchal David M197910 kmMdo39
Prchal Matěj M2013dětský 300kluci 300
Prchal Pavel M197510 kmM40-49
Prchalová Dorotka F2015dětský 300holky 300
Provazníková Ema F2004Mělníkdětský 900holky 900
Průcha Oldřich M1967Kadaň10 kmM50plus
Ptáčková Emma F2015Odolena Vodadětský 300holky 300
Ptáčková Marie F1985Odolena Voda10 kmZdo35
Punt Jaroslav M1984Avanti tým10 kmMdo39
Rajčan Tomáš M1982Pelhřimov10 kmMdo39
Rakyta Pavel M1980Run the World10 kmMdo39
Reutov Andrei M1983Praha10 kmMdo39
Rindfleischová Marcela F1976Praha10 kmZ35plus
Roháčková Kristýna F1998Sheggyho klubík10 kmZdo35
Rudolfová Pavla F1974Šteti10 kmZ35plus
Rus Jan M1985TJ VTŹ CHOMUTOV10 kmMdo39
Rybka Vlastik M196610 kmM50plus
Rybková Dina F2007PSK OLYMP PRAHAdětský 600holky 600
Rybková Gaja F2007PSK OLYMP PRAHAdětský 600holky 600
Rybková Romana F1970Praha10 kmZ35plus
Rybková Sára F2002PSK OLYMP PRAHA10 kmjuniorky
Rys Jiri M1964Triatlon Mlada Boleslav10 kmM50plus
Salač Jiří M1977Brandýs n.L.10 kmM40-49
Sedmidubská Drahomíra F1992Mělník10 kmZdo35
Seidl Radim M1974Zdiby10 kmM40-49
Schováněk Petr M1965Krčský les10 kmM50plus
Schusová Eliška F2014Řevnicedětský 300holky 300
Schusová Marie F2011Řevnicedětský 300holky 300
Schütz Petr M1962Orlová10 kmM50plus
Sihelský Michal M1987Zeewling Club Jeniowes z.s.10 kmMdo39
Sirotek Lukáš M2004dětský 900kluci 900
Sirotek Lukáš M2004Sitřednicedětský 900kluci 900
Skokan Jan M2008Skoky Team Roudnice nad Labemdětský 600kluci 600
Skokanová Štěpánka F2012Skoky Team Roudnice nad Labemdětský 300holky 300
Skřivánek Pavel M198510 kmMdo39
Slánská Katka F1985ZA SVĚTOVÝ MÍR10 kmZdo35
Slánský Martin M1986ZA SVĚTOVÝ MÍR10 kmMdo39
Slavíková Eva F1984Praha10 kmZdo35
Smotlachová Eva F1991Ski Klub Neratovice10 kmZdo35
Smotlachová Evina F1991Run the World10 kmZdo35
Snajdr Filip M1975luige cocoti10 kmM40-49
Sobecká Jarmila F1977USK PROVOD/SKPV ÚL10 kmZ35plusIZS
Sobecká Kateřina F2007Ústí nad Labemdětský 600holky 600
Sobecká Tereza F2013Ústí nad Labemdětský 300holky 300
Sobecká Tereza F2013Ústí nad Labemdětský 300holky 300
Sochůrková Anna F1989Mělník10 kmZdo35
Solovská Katka F1975Polabské běhny10 kmZ35plus
Srba Jaromír M1985Březiněves10 kmMdo39
Staněk Martin M1986Pomalí kluci10 kmMdo39
Stanislav Martin M200110 kmjunioři
Stanislav Ondřej M2006LUIGI COCOTTIdětský 900kluci 900
Stibor Petr M1973Pupkani KV10 kmM40-49
Stiborová Eva F1992Mělník10 kmZdo35
Strakoš Martin M1982Příbor10 kmMdo39
Stránská Petra F1965Rungo pro ženy10 kmZ35plus
Stránský Jiří M1963Cvikov10 kmM50plus
Suchánková Veronika F199110 kmZdo35
Suchardová Kateřina F1991Děčín10 kmZdo35
Suchý Patrik M1985Mělník10 kmMdo39
Sysel David M1990Run the World10 kmMdo39
Szabo David M1970SK Nové Zámky,Slovakia10 kmM40-49
Šafránková Klára F1978Jenštejn10 kmZ35plus
Šafránková Nikola F2009Jenštejndětský 600holky 600
Šanda Petr M1988Praha10 kmMdo39
Šašek Matěj M1984Predators Roudnice10 kmMdo39
Šašková Kristýna F2010Roudnice nad Labemdětský 600holky 600
Šašková Zuzana F1983Roudnice nad Labem10 kmZdo35
Šebesta Václav M1993Velký Borek10 kmMdo39
Šimák Josef M1943Mělník10 kmM50plus
Šimek Pavel M1971Praha 310 kmM40-49
Šimková Tereza F2007SK Slaviadětský 600holky 600
Šimková Veronika F2006Adventní Běhánídětský 900holky 900
Šimon David M2009Poleradydětský 600kluci 600
Šimonek Josef M1971Mělník10 kmM40-49
Šmakovičová Ema F2008Mělníkdětský 600holky 600
Šmíd Martin M1996Mělník10 kmMdo39
Šnajdr Dominik M2001Mělník10 kmjunioři
Štefan Radim M1974Run the World10 kmM40-49
Štelcíková Barbora F1991Velký Borek10 kmZdo35
Štelcíková Barbora F199110 kmZdo35
Štelcíková Ludmila F1972Velký Borek10 kmZ35plus
Štelcíková Ludmila F1972Velký Borek10 kmZ35plus
Štěpnička Jan M1980Přívory10 kmMdo39
Štěpničková Anežka F2011dětský 300holky 300
Štruplová Ellen F2009Mělníkdětský 600holky 600
Štruplová Eva F1977Mělník10 kmZ35plus
Štruplová Nela F2007Mělníkdětský 600holky 600
Šubrtová Renata F1969Triatlon Team Měchenice10 kmZ35plus
Švácha Luboš M1959Sokol Mšeno10 kmM50plus
Švancarová Lucie F1991Lány10 kmZdo35
Švejdarová Gabriela F1972Triatlet Karlovy Vary10 kmZ35plus
Švihla Filip M2006Mělníkdětský 900kluci 900
Švihla Tomáš M1974KRK10 kmM40-49
Švihlová Dorotka F2009Mělníkdětský 600holky 600
Švihlová Katka F1977KRK10 kmZ35plus
Taborska Julie F2011Triathlon Mělníkdětský 300holky 300
Táborský Robert M2015Mělníkdětský 300kluci 300
Tajč Jan M1968HH Smíchov10 kmM40-49
Tajčová Johana F2015Mělníkdětský 300holky 300
Tichá Jitka F1999Mělník10 kmjuniorky
Tislický Adam M1999Sheggyho klubík10 kmjunioři
Tišerová Gabriela F1989Liberec10 kmZdo35
Tláskalová Kateřina F1992Těžkotonážní srny10 kmZdo35
Tláskalová Kateřina F1991Těžkotonážní srny10 kmZdo35
Tlusta Katerina F1979Triathlon Mělník10 kmZ35plus
Tomanová Natálie F2005Mělníkdětský 900holky 900
Tomanová Natálie F2005dětský 900holky 900
Tomáš Petr M1965KVM 188110 kmM50plus
Trampota Jan M1971Avanti tým10 kmM40-49
Trochtová Denisa F1977Velký Borek10 kmZ35plus
Truhlařík Václav M2000Sheggyho klubík10 kmjunioři
Třísková Katarína F1971Praha 610 kmZ35plus
Tuček Martin M1977Praha10 kmM40-49
Tůma Jan M1999SKP Nymburk10 kmjunioři
Turková Pavla F1989Kralupy nad Vltavou10 kmZdo35
Urbánková Anna F1995Řepín10 kmZdo35
Urbanová Johana F199210 kmZdo35
Vabroušek Pavel M1972RTW10 kmM40-49
Vabroušková Jitka F2009RTW Mělníkdětský 600holky 600
Vacovský Robert M1977Litoměřice10 kmM40-49IZS
Valda Pavel M197810 kmMdo39
Valtr Vladimír M1967MP Praha10 kmM50plusIZS
Valušová Markéta F1990Mělník10 kmZdo35
Vaněk Ondřej M2009Tábordětský 600kluci 600
Vaněk Tomáš M1980Tábor10 kmMdo39
Vaňkát Honza M1986Ekonom Praha Outdoor10 kmMdo39
Vaňková Eliška F2011Tábordětský 300holky 300
Veselá Anita F1965Mělník10 kmZ35plus
Veselík Miroslav M1986Sk Svěrák10 kmMdo39IZS
Veselý Tomáš M1974Los Lovoš10 kmM40-49
Veselý Vladimír M1971Hasiči Nratovice10 kmM40-49IZS
Videcký Jan M1985AC Mladá Boleslav10 kmMdo39
Videcký Jan M2011Mladá Boleslavdětský 300kluci 300
Vincenc Michal M1978Delmart10 kmMdo39
Vítek Vojtěch M198910 kmMdo39
Vlasák Vít M2000Sheggyho klubík10 kmjunioři
Vodochodská Kateřina F1986Dolní Beřkovice10 kmZdo35
Vondra Matěj M2007Rudníkdětský 600kluci 600
Vondra Václav M1968Rudník10 kmM40-49
Vondráček Petr M1985Těžkotonážní srny10 kmMdo39
Vondráková Jindřiška F1984Vinařství Vondrák10 kmZdo35
Vondrová Adélka F2014Rudníkdětský 300holky 300
Vopalecká Lucie F1991Praha 210 kmZdo35
Vorobok Lukáš M1990Predators10 kmMdo39
Vostrá Mošovská Lucie F1974Báječné ženy v běhu10 kmZ35plus
Voves Patrik M2003Malé Žernosekydětský 900kluci 900
Vrlová Jana F1973AC Praha 189010 kmZ35plus
Vronová Zuzana F1979Jenichov10 kmZ35plus
Wurmová Ilona F1978Štětí10 kmZ35plus
Zajíčková Petra F199110 kmZdo35
Zákora Adam M2011Novakart.czdětský 300kluci 300
Zákora Lukáš M2009Novakart.czdětský 600kluci 600
Zapp Zdeněk M1981Mělník10 kmMdo39
Zappa Max M2009Mělníkdětský 600kluci 600
Zappová Ella F2011Mělníkdětský 300holky 300
Zappová Sylva F1978Mělník10 kmZ35plus
Zdechovská Eliška F2009Sparta Prahadětský 600holky 600
Zdechovský Jakub M2011Prahadětský 300kluci 300
Zelenka Martin M1972Run the World10 kmM40-49
Zikmund Jiří M1975Run the World CZ10 kmM40-49
Zikmund Jiří M1975Run the World CZ10 kmM40-49
Zikmundová Sofie Ella F2010dětský 600holky 600
Zubanics Aleksandr M2009Melnikdětský 600kluci 600
Zubanics Marianna F1972Melnik10 kmZ35plus
Želechovská Lenka F1991Run the World10 kmZdo35