Startovní listina Mělnický vinařský běh 2017

10 km

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 315

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoKategorieSkupina 2Platba
Snajdr Filip M1975luige cocotiM40-49
Salač Jiří M1977Brandýs n.L.M40-49
Novák Josef M1958NOVAKART.czM50plus
Janda Petr M1967ŠumperkM50plus
Jandová Lída F1970ŠumperkZ35plus
Tůma Jan M1999SKP Nymburkjunioři
Havlíček Lukáš M1984MělníkMdo39
Bauštein Matěj M1992ChlumecMdo39
Holický Milan M1965PardubiceM50plusIZS
Veselá Anita F1965MělníkZ35plus
Veselý Vladimír M1971Hasiči NratoviceM40-49IZS
Švácha Luboš M1959Sokol MšenoM50plus
Král Stanislav M1974Run the WorldM40-49
Kačer Ctibor M1982Run the WorldMdo39
Paříková Soňa F1973Báječné ženy v běhuZ35plus
Kuttelwascherová Martina F1976KladnoZ35plus
Pomezný Lukáš M1994Atletika PísekMdo39
Bártová Marcela F1991Těžkotonážní srnyZdo35
Hájek Lukáš M1988LešanyMdo39
Hájková Šárka F1970VelvaryZ35plus
Berenguer Ferri Santiago M1994LaFoia.com Onil (Spain)Mdo39
Novák Lubomír M1980ČSPOTV, ch.o.Mdo39
Zelenka Martin M1972Run the WorldM40-49
Staněk Martin M1986Pomalí kluciMdo39
Tišerová Gabriela F1989LiberecZdo35
Bubeníček Jiří M1968PrahaM40-49
Suchardová Kateřina F1991DěčínZdo35
Pekárková Blanka F1972TT3 sportsZ35plus
Vostrá Mošovská Lucie F1974Báječné ženy v běhuZ35plus
Nová Gabriela F1979Báječné ženy v behuZ35plus
Vondra Václav M1968RudníkM40-49
Koudelka Milan M1982Mdo39
Chalupa Petr M1985Maratón klub KladnoMdo39
Dvořáková Vladimíra F1981Polabské běhnyZ35plus
Babinská Markéta F1982ŠtětíZ35plus
Solovská Katka F1975Polabské běhnyZ35plus
Langerová Michaela F1980LiběchovZ35plus
Matějková Jana F1986Báječné ženy v běhuZdo35
Prchal David M1979Mdo39
Prchal Pavel M1975M40-49
Truhlařík Václav M2000Sheggyho klubíkjunioři
Pazdera Michal M1967SudějovM50plus
Zikmund Jiří M1975Run the World CZM40-49
Šnajdr Dominik M2001Mělníkjunioři
Boška Vojtěch M1993MělníkMdo39
Vopalecká Lucie F1991Praha 2Zdo35
Horáček Dominik M1991Mdo39
Hlavatý Jakub M1999Sheggyho klubíkjunioři
Krátký Martin M1979Praha 4 KamýkMdo39
Blechová Lucie F2002LBS sport teamjuniorky
Jurčeková Alena F1988HodonínZdo35
Bojadžiev Nikolaj M1968M40-49
Havlíčková Lada F1974Kralupy nad VltavouZ35plus
Churaňová Radka F1977TJ Lokomotiva TrutnovZ35plus
Makal Tomáš M1991LitoměřiceMdo39
Lotterova Andrea F1979Z35plus
Rudolfová Pavla F1974ŠtetiZ35plus
Glier Mirek M1949Ústí nad LabemM50plus
Štelcíková Barbora F1991Zdo35
Štelcíková Ludmila F1972Velký BorekZ35plus
Glier Michal M1982DoubravníkMdo39
Klicpera Jakub M1976MělníkM40-49
Švejdarová Gabriela F1972Triatlet Karlovy VaryZ35plus
Stibor Petr M1973Pupkani KVM40-49
Vlasák Vít M2000Sheggyho klubíkjunioři
Nováková Jana F1980MělníkZ35plus
Gaisl Luboš M1985ELEVEN RUN TEAMMdo39
Dvořáková Martina F1969Avanti týmZ35plus
Jandová Lenka F1966Avanti týmZ35plus
Feriancová Monika F1971Avanti týmZ35plus
Hunča Pavel M1986Mělník - KlyMdo39
Mališová Karla F1960Praha 1Z35plus
Skřivánek Pavel M1985Mdo39
Hejný Martin M1968Silvini MadshusM40-49
Vaňkát Honza M1986Ekonom Praha OutdoorMdo39
Zapp Zdeněk M1981MělníkMdo39
Zappová Sylva F1978MělníkZ35plus
Třísková Katarína F1971Praha 6Z35plus
Novák Jaroslav M1962Brná nad LabemM50plus
Nováková Jana F1979Brná nad LabemZ35plus
Kerner Matěj M1999Sheggyho klubíkjunioři
Roháčková Kristýna F1998Sheggyho klubíkZdo35
Štefan Radim M1974Run the WorldM40-49
Šanda Petr M1988PrahaMdo39
Vabroušek Pavel M1972RTWM40-49
Basel Miroslav M1967Kralupy nad VltavouM50plus
Valtr Vladimír M1967MP PrahaM50plusIZS
Klail Vojtěch M1980MostMdo39
Gramskopfová Gabriela F1979MělníkZ35plus
Rus Jan M1985TJ VTŹ CHOMUTOVMdo39
Hurtová Alžběta F1994Zdo35
Kubín Ondřej M1992MiloviceMdo39
Kocsisová Monika F1971TT3 sportsZ35plus
Kupidlovský Daniel M1976StodůlkyM40-49
Moravcová Petra F1978Z35plus
Pitonak Ivan M1993Liptovsky HradokMdo39IZS
Želechovská Lenka F1991Run the WorldZdo35
Hálová Hana F1986Velký BorekZdo35
Jelínek Roman M1970MělníkM40-49
Kobera Daniel M1976Brandýs nad LabemM40-49
Hušek Radek M1973KlyM40-49
Mádr Radim M1991PrahaMdo39
Hurbánková Romana F1984KlecanyZdo35
Videcký Jan M1985AC Mladá BoleslavMdo39
Slavíková Eva F1984PrahaZdo35
Punt Jaroslav M1984Avanti týmMdo39
Kučera Miroslav M1967Malé ŽernosekyM50plus
Valda Pavel M1978Mdo39
Sihelský Michal M1987Zeewling Club Jeniowes z.s.Mdo39
Vodochodská Kateřina F1986Dolní BeřkoviceZdo35
Mašek Jiří M1979HořínMdo39
Strakoš Martin M1982PříborMdo39
Louda Petr M1964AC Česká LípaM50plus
Mraček Jan M1966MělníkM50plus
Blumentritova Simona F1978Adventní běháníZ35plus
Černá Jana F1982Horní PočerniceZ35plus
Vronová Zuzana F1979JenichovZ35plus
Michálek Michal M1973MlaziceM40-49
Slánská Katka F1985ZA SVĚTOVÝ MÍRZdo35
Slánský Martin M1986ZA SVĚTOVÝ MÍRMdo39
Antonín Antonín M1988Mělník - FORAMdo39
Dius Václav M1960Ústí nad LabemM50plus
Lankaš Jan M1975Prokop4everM40-49
Kauler Martin M1976TJ Sokol MšenoM40-49
Beshir Ervin M1967SK ZDICEM50plus
Bardová Tereza F1996Zdo35
Sobecká Jarmila F1977USK PROVOD/SKPV ÚLZ35plusIZS
Průcha Oldřich M1967KadaňM50plus
Petržílková Natálie F1996MělníkZdo35
Schütz Petr M1962OrlováM50plus
Urbánková Anna F1995ŘepínZdo35
Šebesta Václav M1993Velký BorekMdo39
Stránská Petra F1965Rungo pro ženyZ35plus
Stránský Jiří M1963CvikovM50plus
Chaloupka Martin M1975KolínM40-49
Nesvadbová Eliška F1988ŽatecZdo35
Kobrle Daniel M1987MělníkMdo39
Tajč Jan M1968HH SmíchovM40-49
Šimonek Josef M1971MělníkM40-49
Plecitá Jarmila F1977MělníkZ35plus
Čvančarová Lenka F1975Z35plus
Stanislav Martin M2001junioři
Schováněk Petr M1965Krčský lesM50plus
Wurmová Ilona F1978ŠtětíZ35plus
Vacovský Robert M1977LitoměřiceM40-49IZS
Tislický Adam M1999Sheggyho klubíkjunioři
Hronek Matěj M2001Mělníkjunioři
Herman David M1984Hradec KrálovéMdo39
Jančíková Nikola F1996Praha - ŘepyZdo35
Šmíd Martin M1996MělníkMdo39
Krupička František M2001Mělníkjunioři
Krupička František M1975MělníkM40-49
Urbanová Johana F1992Zdo35
Majercik Miroslav M1989VsetatyMdo39
Dočekalová Markéta F1975KladnoZ35plus
Dočekal František M1975KladnoM40-49
Szabo David M1970SK Nové Zámky,SlovakiaM40-49
Vrlová Jana F1973AC Praha 1890Z35plus
Jurigová Milena F1989Zdo35
Królová Hana F1974Kralupy nad VltavouZ35plus
Ptáčková Marie F1985Odolena VodaZdo35
Turková Pavla F1989Kralupy nad VltavouZdo35
Dlouhý Vladimír M1960DLOUHÁNI RoudniceM50plus
Flegl Vlastimil M1986Spartak VrchlabíMdo39
Tuček Martin M1977PrahaM40-49
Suchánková Veronika F1991Zdo35
Krejsova Eliška F1989Zdo35
Šafránková Klára F1978JenštejnZ35plus
Kinkal Jindřich M1972ObřístvíM40-49
Michal Josef M1971mlazičtí pankáčiM40-49
Dočekal Jan M1980mlazičtí pankáčiMdo39
Hejduk Filip M1975mlazičtí pankáčiM40-49
Michalová Lucka F1999mlazičtí pankáčijuniorky
Drápal František M1980Omv raceMdo39
Matoušek Jan M1973MělníkM40-49
Mojžíšová Barbora F1997MělníkZdo35
Štěpnička Jan M1980PřívoryMdo39
Chodounský Jan M1987Mdo39
Šimák Josef M1943MělníkM50plus
Trochtová Denisa F1977Velký BorekZ35plus
Bělejová Alice F1981DelmartZ35plus
Vincenc Michal M1978DelmartMdo39
Tláskalová Kateřina F1991Těžkotonážní srnyZdo35
Bartůněk David M1987Těžkotonážní srnyMdo39
Vondráček Petr M1985Těžkotonážní srnyMdo39
Bečanová Soňa F1970Z35plus
Šimek Pavel M1971Praha 3M40-49
Kudrová Nelly F1980prahaZ35plus
Bohoňková Ivana F1962Z35plus
Bohoňková Vendula F1991Run the WorldZdo35
Sysel David M1990Run the WorldMdo39
Hart Michal M1981Roudnice nad LabemMdo39
Vaněk Tomáš M1980TáborMdo39
Frouzová Anežka F1990Zdo35
Drbal Josef M1985Kralupy nad VltavouMdo39
Tomáš Petr M1965KVM 1881M50plus
Havlík Miloš M1958KunžakM50plus
Jadrníček Tomáš M1977Boleslavští běžciM40-49
Rys Jiri M1964Triatlon Mlada BoleslavM50plus
Opletal Pavlína F1976Z35plus
Císařová Pavla F1983Praha 7Zdo35
Zajíčková Petra F1991Zdo35
Myška Petr M1980MělníkMdo39
Dolejš Martin M1986MlaziceMdo39
Dolejšová Monika F1986Mělník - MlaziceZdo35
Hájek Ondřej M1979Velký BorekMdo39
Rindfleischová Marcela F1976PrahaZ35plus
Doudova Zuzana F1978Cvico VestecZ35plus
Šubrtová Renata F1969Triatlon Team MěcheniceZ35plus
Tichá Jitka F1999Mělníkjuniorky
Mašek Martin M1976Praha 5M40-49
Jahodová Barbora F1988CítovZdo35
Drápalová Šautarová Tereza F1978Z35plus
Jiráňová Tamara F1999Run the worldjuniorky
Jiráňová Tamara F1976Run the worldZ35plus
Kolocova Kristyna F1988Zdo35
Vondráková Jindřiška F1984Vinařství VondrákZdo35
Kratoňová Michaela F1980MělníkZ35plus
Švihla Tomáš M1974KRKM40-49
Švihlová Katka F1977KRKZ35plus
Petřík Jiří M1983PrahaMdo39
Šašková Zuzana F1983Roudnice nad LabemZdo35
Šašek Matěj M1984Predators RoudniceMdo39
Bohoněk Miloš M1990Run the WorldMdo39
Chudoba Jan M1976Bike MšenoM40-49
Rybková Romana F1970PrahaZ35plus
Rybková Sára F2002PSK OLYMP PRAHAjuniorky
Rybka Vlastik M1966M50plus
Porš Michal M1991ŠtětíMdo39
Nekolová Simona F1985MK KladnoZdo35
Pelikán Albert M2000Mělníkjunioři
Štruplová Eva F1977MělníkZ35plus
Černá Monika F1987Zdo35
Kafka Jakub M1987Mdo39
Bednářová Emily F1982PrahaZ35plus
Dvořák Aleš M1986Mexická vlnaMdo39
Audy Jana F1982Rychlé tlapkyZ35plus
Audy Miroslav M1978Rychlé tlapkyMdo39
Bambule Raďule F1991MělničandaZdo35
Veselík Miroslav M1986Sk SvěrákMdo39IZS
Mráz Václav M1983RUN THE WORLD CZMdo39
Melichar Tomáš M2001Floormaniacs Mělníkjunioři
Hrabčáková Jana F1991KošiceZdo35
Kettnerová Kristýna F2001Mělníkjuniorky
Suchý Patrik M1985MělníkMdo39
Vítek Vojtěch M1989Mdo39
Hradečný Viktor M1980NeratoviceMdo39
Matula Štěpán M1970Olympia KladnoM40-49IZS
Jíra Jan M1982 Mdo39
Andonová Kořínková Klára F1969MělníkZ35plus
Bartoň Ladislav M1978Mdo39
Bohoněk Miloš M1962M50plus
Bufka Zdeněk M1957AC Česká LípaM50plus
Bucharová Lenka F1969Ústí nad LabemZ35plus
Camek Jakub M1975KladnoM40-49
Čadil Josef M1981Mdo39
Černá Monika F1987MělníkZdo35
Černoch Lukáš M1985Obří ohambí PrahaMdo39
Drahovzalová Jitka F1986MělníkZdo35
Eisner Tomáš M1987PilsenmanMdo39
Fafejta Václav M1973TJ LIGA 100 PRAHAM40-49
Fafejtová Radka F1979TJ LIGA 100 PRAHAZ35plus
Fiala Lukáš M1986HoštkaMdo39
Gramskopf Leoš M1979Mdo39
Grosse Jindřich M1991TBC68Mdo39
Hašková Kateřina F1988Zdo35
Himl Marek M1989Stará BoleslavMdo39
Hnilicova Tereza F1987PrahaZdo35
Holec Michal M1999TJ TK Neratovicejunioři
Hrček Tomáš M1968Praha 9M40-49
Janoušková Lenka F1991Hradec KrálovéZdo35
Jeníková Anna F1991MělníkZdo35
Josef Čadil M1981Mdo39
Kadlecová Markéta F1989ŠtětíZdo35
Kianicová Lucia F1987PrahaZdo35
Kianicová Lucia F1987PrahaZdo35
Kotová Helena F1979Rungo pro ženyZ35plus
Kratochvílová Helena F1992Ski Klub NeratoviceZdo35
Kudrová Nelly F1980prahaZ35plus
Kudrová Nelly F1980prahaZ35plus
Kůla Jan M1988NeratoviceMdo39
Majda Róbert M1977VrútkyM40-49
Marcks Jakob M1990Mdo39
Marešová Věra F1982jsemtvujnovykamarad.czZ35plus
Mrákota Miroslav M1976M40-49
Nedvěd Milan M1978HC racingMdo39
Opletal Pavlina F1976Adventní běháníZ35plus
Oškerová Klára F1995MělníkZdo35
Pecina Jakub M1986MělníkMdo39
Pitonakova Andrea F1989Liptovsky HradokZdo35
Plachý Zdeněk M1974M40-49
Plecháček Jiří M1944Maratonstav ÚpiceM50plus
Poláčková Simona F1990KiwiZdo35
Polanská Ivana F1970VšetatyZ35plus
Rajčan Tomáš M1982PelhřimovMdo39
Rakyta Pavel M1980Run the WorldMdo39
Reutov Andrei M1983PrahaMdo39
Sedmidubská Drahomíra F1992MělníkZdo35
Seidl Radim M1974ZdibyM40-49
Smotlachová Eva F1991Ski Klub NeratoviceZdo35
Smotlachová Evina F1991Run the WorldZdo35
Sochůrková Anna F1989MělníkZdo35
Srba Jaromír M1985BřeziněvesMdo39
Stiborová Eva F1992MělníkZdo35
Štelcíková Barbora F1991Velký BorekZdo35
Štelcíková Ludmila F1972Velký BorekZ35plus
Švancarová Lucie F1991LányZdo35
Tláskalová Kateřina F1992Těžkotonážní srnyZdo35
Tlusta Katerina F1979Triathlon MělníkZ35plus
Trampota Jan M1971Avanti týmM40-49
Valušová Markéta F1990MělníkZdo35
Veselý Tomáš M1974Los LovošM40-49
Vorobok Lukáš M1990PredatorsMdo39
Zikmund Jiří M1975Run the World CZM40-49
Zubanics Marianna F1972MelnikZ35plus