Startovní listina Karlštejnská 9

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 170

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Achberger Kateŕina F1977Horymír Neumětelyhlavní 9 kmZ35-44ano
Aron Michal M1985Prahahlavní 9 kmM18-39ano
Babinčáková Veronika F1987SRTG Strupčicehlavní 9 kmZ18-34ano
Bartošová Milada F1953Příbramhlavní 9 kmZ55plusano
Bejčková Zlatuše F1974SK Bejkovo Příbramhlavní 9 kmZ35-44ano
Beránek Lukáš M1985Loko Berounhlavní 9 kmM18-39ano
Beránková Jaroslava F1962Žebrákhlavní 9 kmZ55plusano
Borovskoy Alexander M1979Hostivicehlavní 9 kmM18-39ano
Bukovini Eduard M1980Kraluv Dvurhlavní 9 kmM18-39ano
Cikán Jaroslav M1955Příbramhlavní 9 kmM60-69ano
Dohnal Frantisek M1987Lovosicehlavní 9 kmM18-39ano
Dohnalová Milada F1974hlavní 9 kmZ35-44ano
Dražan Jaroslav M1981Triatlon Team Příbramhlavní 9 kmM18-39ano
Fílová Lenka F1973Mníšek pod Brdyhlavní 9 kmZ35-44ano
Flachs Michal M1987Zličínhlavní 9 kmM18-39ano
Franěk Jan M1998Tri klub Příbramhlavní 9 kmM18-39ano
Fraňková Michaela F1970Franěk Team Vysokáhlavní 9 kmZ45-54ano
Frantová Andrea F1985Loko Berounhlavní 9 kmZ18-34ano
Širanec Peter M1981Koněprusyhlavní 9 kmM18-39ano
Havelka Petr M1972Eleven Run Teamhlavní 9 kmM40-49ano
Havlín Antonín M1955AC Obora Hvězda Prahahlavní 9 kmM60-69ano
Havlová Kateřina F1994Loko Berounhlavní 9 kmZ18-34ano
Holeček Michal M1974Karlštejnhlavní 9 kmM40-49ano
Hořejšová Hana F1960Příbramhlavní 9 kmZ55plusano
Houžvičková Kateřina F1984Příbramhlavní 9 kmZ18-34ano
Hrubý Richard M1986FbC Spartak Žebrákhlavní 9 kmM18-39ano
Jámborová Daša F1978Dukla Prahahlavní 9 kmZ35-44ano
Jelinek Jaromir M1971Berounhlavní 9 kmM40-49ano
Kadlecová Zuzana F1990Vyběhej sehlavní 9 kmZ18-34ne
Kolařík Lukáš M1995Karlštejnhlavní 9 kmM18-39ano
Korytář Jiří M1984Valachiarun.czhlavní 9 kmM18-39ano
Korytář Radim M1973VSK-Vsetínhlavní 9 kmM40-49ano
Kovalovský Michal M1998Běchovičtí běžcihlavní 9 kmM18-39ano
Krátký Martin M1977Nelahozeveshlavní 9 kmM40-49ano
Kubešová Radana F1975No Asphalt!hlavní 9 kmZ35-44ano
Kukučová Anna F1987SRTG Strupčicehlavní 9 kmZ18-34ano
Lípa Václav M1952Dobřichovicehlavní 9 kmM60-69ano
Ludrovský Martin M1977Koh-I-Noor Machineryhlavní 9 kmM40-49ano
Mejzr Dušan M1974Veverkyhlavní 9 kmM40-49ano
Minchev Ivan M1957JUST, Prahahlavní 9 kmM60-69ano
Korytář Milan M1999Tchičína-Runhlavní 9 kmM18-39ano
Othman Mohamad M1990Actum Flayershlavní 9 kmM18-39ano
Pejša Jan M1975smí být prázdnéhlavní 9 kmM40-49ano
Prokopová Petra F1974Šneci v běhuhlavní 9 kmZ35-44ano
Průša Josef M1952Slavoj Obecnicehlavní 9 kmM60-69ano
Rataj Pavel M1969Rokycanyhlavní 9 kmM40-49ano
Rosol Jiří M1974lokomotiva berounhlavní 9 kmM40-49ano
Ryvola Vojtěch M1999Karlštejnhlavní 9 kmM18-39ano
Řechková Svatava F1967Příbramhlavní 9 kmZ45-54ano
Říhová Andrea F1994ATOM teamhlavní 9 kmZ18-34ano
Sedláček Miroslav M1999Hořovicehlavní 9 kmM18-39ano
Sehnal Adrien M1953Dukla prahahlavní 9 kmM60-69ano
Sitta Tomáš M1995ATOM TEAMhlavní 9 kmM18-39ano
Skalička Jiří M1974Příbramhlavní 9 kmM40-49ano
Skaličková Vladimíra F1975Příbramhlavní 9 kmZ35-44ano
Sladecek Jakub M1974senesnicehlavní 9 kmM40-49ano
Smělý Jaroslav M1962Berounhlavní 9 kmM50-59ano
Staněk Valdemar M1978prahahlavní 9 kmM18-39ano
Svoboda Jan M1943Příbramhlavní 9 kmM70plusano
Svobodová Dana F1952Příbramhlavní 9 kmZ55plusano
Šanda Ladislav M1982Chlumec nad Cidlinouhlavní 9 kmM18-39ano
Šolcová Veronika F1976Šolc Teamhlavní 9 kmZ35-44ano
Štěpánová Hana F1974Zadní Třebaňhlavní 9 kmZ35-44ano
Tuháček Milan M1965SK Prdlavkyhlavní 9 kmM50-59ano
Tuháčková Petra F1965SK Čisovicehlavní 9 kmZ45-54ano
Turek Jiří M1962Chaloupkyhlavní 9 kmM50-59ano
Vávra Pavel M1990Vorvanihlavní 9 kmM18-39ano
Vávra Pavel M1968Vorvanihlavní 9 kmM40-49ano
Vávra Petr M1994Vorvanihlavní 9 kmM18-39ano
Vlachová Anna F1984SRTG Strupčicehlavní 9 kmZ18-34ano
Vokrouhlík Michal M1983hlavní 9 kmM18-39ano
Vosmek Lukáš M1983Vyběhej se, Halexhlavní 9 kmM18-39ano
Vostrá Mošovská Lucie F1974Báječné ženy v běhuhlavní 9 kmZ35-44ano
Votava Martin M1971Králův Dvůrhlavní 9 kmM40-49ano
Weissová Kateřina F1978hlavní 9 kmZ35-44ano
Deif Karim M2008ŠSK Újezd nad Lesydětské závodypřípravka chlapcine
Deif Samer M2010ŠSK Újezd nad Lesydětské závodypřípravka chlapcine
Deif Jusef M2010ŠSK Újezd nad Lesydětské závodypřípravka chlapcine
Šrajn Adam M2010Sport 2010dětské závodypřípravka chlapcine
Míková Barbora F2007Loko Beroundětské závodyžačky 10 – 11 letne
Míková Viktorie F2013Hýskovdětské závodypřípravka děvčatane
Holečková Nicol F2004Karlštejndětské závodyžačky 12 – 13 letne
Valachová Lucie Tereza F2006TJ Lokomotiva Beroundětské závodyžačky 10 – 11 letne
Huml Jan M2006Střela Žebrákdětské závodyžáci 10 – 11 letne
Humlová Eliška F2008Střela Žebrákdětské závodypřípravka děvčatane
Huml Filip M2010Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapcine
Huml Jakub M2015Cerhovicedětské závodypřípravka klucine
Štěpánová Aneta F2001ASK Slavia Prahadětské závodyDOROST dívky ne
Vašina Samuel M2003PSK Olymp Prahadětské závodyžáci 14 – 15 letne
Vašina Timotej M2009Craft Author Bike Teamdětské závodypřípravka chlapcine
Semerád Marek M2012SRAM MITAS TREK teamdětské závodypřípravka klucine
Fraňková Natálie F2004Franěk Team Vysokádětské závodyžačky 12 – 13 letne
Franěk Tomáš M2008Franěk Team Vysokádětské závodypřípravka chlapcine
Fílová Justýna F2007SC RADOTÍN PRAHAdětské závodyžačky 10 – 11 letne
Votava Lukáš M2009TJ Sokol Králův Dvůrdětské závodypřípravka chlapcine
Pergl Vojtěch M2008Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapcine
Pergl Lukáš M2011Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapcine
Lošťáková Ela F2009Hřivicedětské závodypřípravka děvčatane
Havelkova Kristina F2008AC Praha 1890dětské závodypřípravka děvčatane
Havelka David M2011AC Praha 1890dětské závodypřípravka chlapcine
Redr Daniel M2000Hořovicedětské závodyDOROST chlapcine
Šolcová Karolina F2013Šolc Teamdětské závodypřípravka děvčatane
Šolc Matěj M2004Šolc Teamdětské závodyžáci 12 – 13 letne
Šolcová Tereza F2000Šolc Teamdětské závodyDOROST dívky ne
Houžvičková Jindřiška F2009Sportink Pbdětské závodypřípravka děvčatane
Houžvička Matěj M20111.FK Příbramdětské závodypřípravka chlapcine
Krtek Ondřej M2007LOKO BEROUNdětské závodyžáci 10 – 11 letne
Franta Vojta M2013Loko Beroundětské závodypřípravka klucine
Budín David M2009Loko Beroundětské závodypřípravka chlapcine
Svobodová Marcela F1985hlavní 9 kmZ18-34ano
Nový Matěj M2000Střela Žebrákdětské závodyDOROST chlapcine
Budín Jakub M2006Loko Beroundětské závodyžáci 10 – 11 letne
Tyl Jan M1980Praha 5hlavní 9 kmM18-39ano
Nesvačil Tomáš M1968Příbramhlavní 9 kmM40-49ano
Mitterwald Martin M1972Letyhlavní 9 kmM40-49ano
Malinová Lenka F1995hlavní 9 kmZ18-34ano
Kroc Miloslav M1968Brandýsekhlavní 9 kmM40-49ano
Eyberger Milan M1978Praha 7hlavní 9 kmM18-39ano
Hofmanová Markéta F1984Halouny - Svinařehlavní 9 kmZ18-34ano
Halounek Jan M1970Dobřichovicehlavní 9 kmM40-49ano
Franěk Ondřej M1990Praha 6hlavní 9 kmM18-39ano
Burianová Andrea F1989Prahahlavní 9 kmZ18-34ano
Bares Michal M1971Letyhlavní 9 kmM40-49ano
Matějka Dušan M1978Sparta Podluhyhlavní 9 kmM18-39ano
Žihla Petr M1983Sokol Karlštejnhlavní 9 kmM18-39ano
Vernerova Radka F1973Pilulka.czhlavní 9 kmZ35-44ano
Velehradský Petr M1959Nučicehlavní 9 kmM50-59ano
Krejčí Gabrielová Jana F1972Karlštejnhlavní 9 kmZ45-54ano
Mališová Karla F1960USK Prahahlavní 9 kmZ55plusano
Shhade Modar M1992Prahahlavní 9 kmM18-39ne
Strnad Jared M1989Prahahlavní 9 kmM18-39ne
Bauer Martin M1977Chlustinahlavní 9 kmM40-49ne
Šilhánek Martin M1999Jincehlavní 9 kmM18-39ne
Raboch Ivan M1966Střela Žebrákhlavní 9 kmM50-59ne
Hřídel Radek M1974Příbramhlavní 9 kmM40-49ne
Pavlišen Alexandr M1969Atletics Club Bezděkovhlavní 9 kmM40-49ne
Svátek Lubomír M1958Prahahlavní 9 kmM50-59ne
Zoulek Aleš M1982hlavní 9 kmM18-39ne
Hochmut Milan M1987Spartak Rožmitálhlavní 9 kmM18-39ne
Wozniak Petr M1970hlavní 9 kmM40-49ne
Mach Tomáš M1992DHL ITShlavní 9 kmM18-39ne
Malleková Dana F1977Berounhlavní 9 kmZ35-44ne
Řápek Václav M1942AVC Prahahlavní 9 kmM70plusne
Pondělíček Michal M1995Hořovicehlavní 9 kmM18-39ne
Lisner Jakub M1985Rozběháme Rokycanyhlavní 9 kmM18-39ne
Dítě Martin M1968Štěchovicehlavní 9 kmM40-49ne
Plavec Hynek M1978D. Dušníkyhlavní 9 kmM18-39ne
Bramborová Anna F2006TJ Lokomotiva Beroundětské závodyžačky 10 – 11 letne
Dolejš Albert M2009Vodní stavby Prahadětské závodypřípravka chlapcine
Dolejš Marek M2004Atletika Jižní Městodětské závodyžáci 12 – 13 letne
Dolejšová Sára F2007Dukla Prahadětské závodyžačky 10 – 11 letne
Dragounová Eliška F2006Sporting Příbramdětské závodyžačky 10 – 11 letne
Flor David M2010ŠSK Újezd nad Lesydětské závodypřípravka chlapcine
Florová Monika F2004ŠSK Újezd nad Lesydětské závodyžačky 12 – 13 letne
Gabriel Jaroslav M2004Karlštejndětské závodyžáci 12 – 13 letne
Gabriel Petr M2006Karlštejndětské závodyžáci 10 – 11 letne
Holina Jindřich M2005STŘELA Žebrák z.s.dětské závodyžáci 12 – 13 letne
Levý Vojtěch M2013Prahadětské závodypřípravka klucine
Mračnová Karolína F2000Triklub Příbramdětské závodyDOROST dívky ne
Ondřejka Čeněk M2012MEF Istanbuldětské závodypřípravka klucine
Ondřejka Kryštof M2005Gymnázium Beroundětské závodyžáci 12 – 13 letne
Ondřejka Prokop M2007ZŠ Nučicedětské závodyžáci 10 – 11 letne
Tylová Barbora F2013Praha 5dětské závodypřípravka děvčatane
Tylová Magdaléna F2011Praha 5dětské závodypřípravka děvčatane
Valuchová Julie F2009ZŠ Bratří Venclíkůdětské závodypřípravka děvčatane
Valuchová Veronika F2008ZŠ Bratří Venclíkůdětské závodypřípravka děvčatane
Vitásek Tomáš M2001Střela Žebrákdětské závodyDOROST chlapcine
Vlčková Kristýna F2008Sokol Říčanydětské závodypřípravka děvčatane
Zděnovcová Adéla F2014Školka 28. říjnadětské závodypřípravka děvčatane
Zděnovcová Aneta F2007Škola 28.říjnadětské závodyžačky 10 – 11 letne