Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25 a 10
13. 8. 2017
10 km Kategorie A
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | Skupina 2 | #2 | Skupina 3 | #3 | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Pastor | Patrik | Pasivity Žamberk | #345# | CZE | | | | | 00:37:33 | | Detail |
2. | Košťálek | Josef | Lokomotiva Beroun | #371# | CZE | | | | | 00:39:13 | +00:01:40 | Detail |
3. | Váňa | Jaroslav | SK Plzeň Bolevec | #332# | CZE | | | | | 00:41:11 | +00:03:38 | Detail |
4. | Sedláček | Miroslav | Hořovice | #323# | CZE | | | | | 00:41:41 | +00:04:08 | Detail |
5. | Pergler | Lukáš | AC Sporák | #349# | CZE | | | | | 00:42:59 | +00:05:26 | Detail |
6. | Nový | Matěj | Střela Žebrák | #342# | CZE | | | | | 00:43:40 | +00:06:07 | Detail |
7. | Nosek | Jan | Spartak Hořovice | #317# | | | | | | 00:44:19 | +00:06:46 | Detail |
8. | Vitásek | Tomáš | AO Střela Žebrák | #334# | CZE | MDom10 | 3. | | | 00:44:43 | +00:07:10 | Detail |
9. | Zelenka | Vincent | TJ Kralupy | #356# | CZE | | | | | 00:45:28 | +00:07:55 | Detail |
10. | Hrabák | Jiří | Predator Team | #303# | CZE | | | | | 00:45:44 | +00:08:11 | Detail |
11. | Spilka | Jiří | Gymnázium Českolipská | #377# | CZE | | | | | 00:46:23 | +00:08:50 | Detail |
12. | Raboch | Martin | Střela Žebrák | #343# | CZE | | 4. | | | 00:48:27 | +00:10:54 | Detail |
13. | Šimkanin | Daniel | PTJ Cerhovice | #325# | CZE | | | | | 00:48:31 | +00:10:58 | Detail |
14. | Vrzala | Tomáš | Agromex | #350# | CZE | | | | | 00:49:14 | +00:11:41 | Detail |
15. | Koželuh | Adam | Spartak Hořovice | #352# | CZE | | | | | 00:49:20 | +00:11:47 | Detail |
16. | Lizec | Jan | Spartak Hořovice | #355# | CZE | | | | | 00:49:38 | +00:12:05 | Detail |
17. | Rácz | Ondřej | Red Dragons Hořovice | #322# | CZE | | | | | 00:49:44 | +00:12:11 | Detail |
18. | Medřický ml. | Václav | Veselí N/Lužnicí | #340# | CZE | | | | | 00:50:12 | +00:12:39 | Detail |
19. | Šimonovský | Jiří | Sedlec | #328# | CZE | MDom10 | 5. | | | 00:50:59 | +00:13:26 | Detail |
20. | Redr | Daniel | Hořovice | #373# | CZE | | | | | 00:51:00 | +00:13:27 | Detail |
21. | Kučera | Josef | | #351# | CZE | | | | | 00:51:12 | +00:13:39 | Detail |
22. | Chval | Marek | Forrest Gump Team | #305# | CZE | | | | | 00:51:13 | +00:13:40 | Detail |
23. | Král | Václav | Rozběháme Česko-Litice | #311# | CZE | | | | | 00:51:14 | +00:13:41 | Detail |
24. | Hrabák | Jiří | Hořovice | #304# | CZE | | | | | 00:51:39 | +00:14:06 | Detail |
25. | Kaprhál | Jan | Rpety | #309# | CZE | | | | | 00:55:16 | +00:17:43 | Detail |
26. | Baumann | Daniel | Horní Pěna | #348# | CZE | | | | | 00:55:20 | +00:17:47 | Detail |
27. | Šimáček | Kvido | Etriatlon Praha | #359# | CZE | | | | | 00:56:43 | +00:19:10 | Detail |
28. | Vaněk | Roman | Stod | #333# | CZE | | | | | 00:57:50 | +00:20:17 | Detail |
29. | Huml | Tomáš | Žebrák | #341# | CZE | MDom10 | 7. | | | 00:58:15 | +00:20:42 | Detail |
30. | Kuník | Tomáš | Žebrák | #313# | CZE | MDom10 | 8. | | | 01:01:18 | +00:23:45 | Detail |
31. | Obrman | Filip | TOS Žebrák | #370# | CZE | | | | | 01:06:21 | +00:28:48 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |