Oficiální Výsledková listina Pocta Pacovské vrchovině
11. 6. 2017

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. CAMRDA PavelElkov Author#34A1.01:37:20.96Detail
2. DRDEK DominikTJ Favorit Brno#28A2.01:37:27.65+00:00:06.69Detail
3. BAKUS TomášČEZ CT Tábor#58A3.01:37:29.46+00:00:08.50Detail
4. PÍSAŘ JanErste Premiere Petr Čech MTB Team#52A4.01:37:30.76+00:00:09.80Detail
5. BENEŠ MartinCyklo Team WEBER#328B1.01:37:32.85+00:00:11.89Detail
6. JIŘIČKA MiroslavCyklo Jiřička#407C1.01:37:45.33+00:00:24.37Detail
7. NOVOTNÝ OldřichCyklo Team WEBER#225A5.01:38:58.61+00:01:37.65Detail
8. HOLAN PetrCT Weber#50A6.01:38:59.83+00:01:38.87Detail
9. KŘÍŽ MartinVelo club Tábor#426C2.01:39:00.93+00:01:39.97Detail
10. HORKÝ DavidGalaxy Cyklo Švec Stevens#412C3.01:39:01.60+00:01:40.64Detail
11. JELÍNEK PavelKC Slavia Praha#320B2.01:39:02.21+00:01:41.25Detail
12. PLECHATA RadekVelo club Tábor#406C4.01:39:07.52+00:01:46.56Detail
13. HOLUB VáclavVelosport Valenta Scott#40B3.01:39:10.06+00:01:49.10Detail
14. MITAS Lukᚎirovnice#219A7.01:39:13.96+00:01:53.00Detail
15. MATĚJČEK MartinCycling Academy Tabor#27A8.01:39:19.59+00:01:58.63Detail
16. MEDEK TomášCyklo Team WEBER#220A9.01:40:52.69+00:03:31.73Detail
17. ŘEŽÁB MartinPuskinak.cz#69A10.01:40:53.02+00:03:32.06Detail
18. MÍKA OldřichGalaxy Cyklo Švec Stevens#420C5.01:40:54.16+00:03:33.20Detail
19. JOCHMANN MichalDiablo sport Český Krumlov#307B4.01:40:55.07+00:03:34.11Detail
20. PECHOUŠ MiroslavSB Cyklo Olympia#501D1.01:40:56.32+00:03:35.36Detail
21. ZRNEČKO MichalDiablo sport Český Krumlov#522D2.01:40:58.55+00:03:37.59Detail
22. ZAVADIL LiborVelo Dvořák#73C6.01:41:00.00+00:03:39.04Detail
23. STANĚK PavelApex Bike Tábor#70B5.01:41:01.28+00:03:40.32Detail
24. ZIKMUND PetrCyklo Team WEBER#333B6.01:41:01.51+00:03:40.55Detail
25. NOVÁK JanČEZ CT Tábor#18A11.01:41:02.58+00:03:41.62Detail
26. JURÁŇ KarelDiablo sport Český Krumlov#400C7.01:41:06.78+00:03:45.82Detail
27. KOBLIC RadekČEZ CT Tábor#64A12.01:41:13.50+00:03:52.54Detail
28. VIKTORA JanSB Cyklo Olympia#325B7.01:41:19.36+00:03:58.40Detail
29. KUTIŠ MartinSymbio+BMC#9A13.01:47:00.35+00:09:39.39Detail
30. JAN LubošČeské Budějovice#44D3.01:47:04.41+00:09:43.45Detail
31. JENŠÍK JanKřižák Team#3A14.01:47:04.74+00:09:43.78Detail
32. WEBER TomášHangover Team#61C8.01:47:04.75+00:09:43.79Detail
33. PLONER RobertBike team Vodňany#430C9.01:47:05.54+00:09:44.58Detail
34. KLOUB MartinTrauma CB#514D4.01:47:06.54+00:09:45.58Detail
35. VLÁŠEK JosefDiablo sport Český Krumlov#205A15.01:47:06.56+00:09:45.60Detail
36. VALENTA MichalCyklo Jiřička#327B8.01:47:06.58+00:09:45.62Detail
37. TUČEK JanCK RBB Invest#46A16.01:47:06.97+00:09:46.01Detail
38. BAŤKA MichaelDiablo sport Český Krumlov#411C10.01:47:07.60+00:09:46.64Detail
39. EREMKA PetrCycling Team Basso#329B9.01:47:07.61+00:09:46.65Detail
40. SCHWARZ KarelCyklo Kohout#510D5.01:47:08.59+00:09:47.63Detail
41. ŠÍP David#71B10.01:47:08.61+00:09:47.65Detail
42. KUDLÁK TomášGalaxy Cyklo Švec Stevens#213A17.01:47:09.99+00:09:49.03Detail
43. FEFERLE FrantišekSB Cyklo Olympia#508D6.01:49:45.54+00:12:24.58Detail
44. ŠVADLENA PetrVelo club Tábor#405C11.01:49:54.30+00:12:33.34Detail
45. JEHNĚ VáclavKola BSP Planá nad Luž.#417C12.01:51:06.76+00:13:45.80Detail
46. HEŘMÁNEK JanJH Cycling#53A18.01:51:09.62+00:13:48.66Detail
47. SABOL JanCK Kolokrám - Svijany#20A19.01:51:10.75+00:13:49.79Detail
48. PRCHAL PavelKutná Hora#36D7.01:51:11.03+00:13:50.07Detail
49. STRNAD AlešSki Team Monínec#67C13.01:51:12.07+00:13:51.11Detail
50. STRNAD RadekSki Team Monínec#68C14.01:51:12.44+00:13:51.48Detail
51. BENHÁK LadislavCyklo Kohout#605E1.01:51:13.47+00:13:52.51Detail
52. GRYM MartinGS cyklo team Jistebnice#428C15.01:51:14.67+00:13:53.71Detail
53. ZOBAL PetrAC Křešice#404C16.01:51:15.59+00:13:54.63Detail
54. PIVEC VratislavBS Jonia Jindřichův Hradec#42C17.01:51:16.88+00:13:55.92Detail
55. ŠIMŮNEK Romanpujcitelektrokolo.cz#4B11.01:51:26.19+00:14:05.23Detail
56. KRÁTKÝ VladanCyklo Jiřička#408C18.01:52:19.62+00:14:58.66Detail
57. DVOŘÁK JosefKola BSP Planá nad Luž.#507D8.01:55:01.08+00:17:40.12Detail
58. SUŠER RadekBechyně - Top Orchestra Bechyně#6C19.01:58:59.93+00:21:38.97Detail
59. VOPAT JanDiablo sport Český Krumlov#319B12.01:59:11.91+00:21:50.95Detail
60. KREJČÍ VáclavCyklo Kohout#610E2.02:02:36.90+00:25:15.94Detail
61. PELTAN ZdeněkCyklo Jiřička#500D9.02:02:39.29+00:25:18.33Detail
62. KOUKAL PavelKladno#41C20.02:02:44.82+00:25:23.86Detail
63. BUŘIČ KarelCyklo Kohout#520D10.02:02:58.02+00:25:37.06Detail
64. NOVÁK VladimírGS cyklo team Jistebnice#429C21.02:07:51.45+00:30:30.49Detail
65. VOPAT JanDiablo sport Český Krumlov#600E3.02:09:18.36+00:31:57.40Detail
66. DVOŘÁK SvatoplukPelhřimov#60C22.02:09:37.77+00:32:16.81Detail
67. HOLOUBEK PetrBystřice u Ben.#39C23.02:09:51.40+00:32:30.44Detail
68. ZLÁMALÍK JaromírCyklo Jiřička#608E4.02:14:18.09+00:36:57.13Detail
69. LENEMAYER Patrick#7C24.02:16:50.00+00:39:29.04Detail
70. ŠTUDLAR JaroslavPrachatice#54C25.02:22:18.20+00:44:57.24Detail
DNF ŠMEJKAL Patrik JakubVelo club Tábor#200ADNF Detail
DNS PRŮCHA BedřichCykloservex-Medila#315CDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz