Oficiální Výsledková listina Janovský trhák
5. 5. 2018

Dětské závody

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. JEŘÁBKOVÁ ElenkaDěčín#3nejmladší1.00:00:24Detail
2. NOVÁKOVÁ Elena#37nejmladší2.00:00:28+00:00:04Detail
3. PROKOP VítDěčín Janov#27nejmladší3.00:00:28+00:00:04Detail
4. PROCHÁZKA TomášDěčín#4Naděje I.1.00:00:32+00:00:08Detail
5. BUCHMANNOVÁ MarieDěčín#1nejmladší4.00:00:32+00:00:08Detail
6. VOHRADLÍKOVÁ Karolína#19nejmladší5.00:00:34+00:00:10Detail
7. POLÁK Tomáš#18Naděje I.2.00:00:35+00:00:11Detail
8. JEČMÍNEK OndřejPraha#28Naděje I.3.00:00:36+00:00:12Detail
9. VÁGNER JakubDěčín#31Naděje I.4.00:00:38+00:00:14Detail
10. PROS Sebastian#15Naděje I.5.00:00:41+00:00:17Detail
11. SOUKUPOVÁ Lucie#38Naděje II.1.00:00:47+00:00:23Detail
12. ŠŤASTNÝ Radim#33Naděje I.6.00:00:47+00:00:23Detail
13. JEČMÍNEK TobiášPraha#29Naděje I.7.00:00:49+00:00:25Detail
14. CORTINA ZETEK MatiasSan Juan Argentina#147Naděje I.8.00:00:51+00:00:27Detail
15. FRIŠ Ladislav#24Naděje I.9.00:00:54+00:00:30Detail
16. KARIM MicalDěčín#13Naděje I.10.00:00:55+00:00:31Detail
17. KRNÁČOVÁ TerezkaDěčín#6Naděje II.2.00:00:56+00:00:32Detail
18. BUDÍČKOVÁ Eliška#59Naděje II.3.00:00:57+00:00:33Detail
19. HRDLIČKA Lukáš#21Naděje I.11.00:00:58+00:00:34Detail
20. PROS TobiasDěčín#16nejmladší6.00:00:59+00:00:35Detail
21. LEDAŠILOVÁ NatálieDěčín#2Naděje I.12.00:01:00+00:00:36Detail
22. KOPECKA AdelkaJANOV#160Naděje II.4.00:01:07+00:00:43Detail
23. BUCHMANNOVA EmmaDecin#7Naděje II.5.00:01:10+00:00:46Detail
24. POLÁKOVÁ Lucie#17nejmladší7.00:01:12+00:00:48Detail
25. DOLEŽAL Miroslav#26Naděje II.6.00:01:14+00:00:50Detail
26. VOHRADNÍK Ondra#20Naděje II.7.00:01:15+00:00:51Detail
27. ČÍLOVÁ Lenka#84Naděje II.8.00:01:15+00:00:51Detail
28. LASKOŠOVÁ SofieJanov#8Naděje II.9.00:01:22+00:00:58Detail
29. BŘÍŠKOVÁ KájaBenešov nad Ploučnicí#23Naděje II.10.00:01:23+00:00:59Detail
30. PROCHÁZKOVÁ TerezaDěčín#9Naděje II.11.00:01:23+00:00:59Detail
31. ZOUNKOVÁ Eliška#148Naděje II.12.00:01:24+00:01:00Detail
32. STRNAD Miroslav#36Mladší chlapci1.00:01:25+00:01:01Detail
33. ABTRACHIMOV MatyášArnoltice#30Mladší chlapci2.00:01:25+00:01:01Detail
34. GEBHARDTOVÁ Anna#66Mladší dívky1.00:01:33+00:01:09Detail
35. CORTINA ZETEK SamuelSan Juan Argentina#149Naděje II.13.00:01:36+00:01:12Detail
36. NEHASIL DanielJanov#14Naděje II.14.00:01:38+00:01:14Detail
37. KOŠÍKOVÁ Barbora#5Naděje II.15.00:01:38+00:01:14Detail
38. GEBHARD Petr#10Mladší chlapci3.00:01:42+00:01:18Detail
39. ZRUSTOVA AnnaJanov#162Mladší dívky2.00:01:43+00:01:19Detail
40. DEJ MatějArnoltice#22Mladší chlapci4.00:01:46+00:01:22Detail
41. BOZSENIK DavidDěčín#34Mladší chlapci5.00:01:50+00:01:26Detail
42. DOLEŽAL Matyáš#25Mladší chlapci6.00:01:51+00:01:27Detail
43. ZELENKA Jan#35Mladší chlapci7.00:02:19+00:01:55Detail
44. BULÁKOVÁ NikolaDěčín#161Mladší dívky3.00:02:35+00:02:11Detail
45. ZOUNKOVÁ Pavlína#146Mladší dívky4.00:02:36+00:02:12Detail
46. HRDLIČKOVÁ BarboraSršáň Sklep#105Mladší dívky5.00:02:37+00:02:13Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz