Oficiální Výsledková listina Běh pro ZOO Praha
21. 4. 2018

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. DOBIÁŠ OndřejAK Emila Zátopka Kopřivnice#126muži1.00:36:48Detail
2. KACÍŘ VlastimilTJ Lokomotiva Trutnov#120muži2.00:37:53+00:01:05Detail
3. BLIŽŇÁK VojtěchTJ Sokol Praha Královské Vinohrady#11muži3.00:38:50+00:02:02Detail
4. KUŠNÍR LubošBobr Team ČSOB Pojišťovny#161muži4.00:39:02+00:02:14Detail
5. CHURAŇOVÁ RadkaTJ Lokomotiva Trutnov#106ženy1.00:39:20+00:02:32Detail
6. ČÍŽEK JanKlokan přiletí v dubnu#41muži5.00:39:48+00:03:00Detail
7. KABELKA JiříT. J. Sokol Praha Královské Vinohrady#119muži6.00:40:05+00:03:17Detail
8. HACH LukᚊTEFKO Running Team#76muži7.00:41:00+00:04:12Detail
9. SMETANA LukášVeltrusy#253muži8.00:42:15+00:05:27Detail
10. VOPÁLENSKÝ TomášCykloservis Pankrác#325muži9.00:42:39+00:05:51Detail
11. SEIDL RadimZdiby#241muži10.00:42:53+00:06:05Detail
12. FIALKA OndřejAdidas Runners Prague#60muži11.00:42:55+00:06:07Detail
13. SVOBODA MiroslavŘevnice#267muži12.00:43:50+00:07:02Detail
14. ŠVAJCR Milan#293muži13.00:43:56+00:07:08Detail
15. BŘICHÁČEK Milošadidas Runners Prague#19muži14.00:44:21+00:07:33Detail
16. JANÁČEK JiříPraha 4#109muži15.00:44:32+00:07:44Detail
17. FOLTÝN JakubPraha 8#62muži16.00:45:02+00:08:14Detail
18. SIMANDL PetrLes Bonvivants#248muži17.00:45:15+00:08:27Detail
19. PAPOUŠEK AntonínPraha 8#701muži18.00:45:16+00:08:28Detail
20. SMOLÍK JanZoo Praha#255muži19.00:45:22+00:08:34Detail
21. BUŠTA PavelPraha#22muži20.00:45:31+00:08:43Detail
22. NOVÁK LukášHostka#204muži21.00:45:44+00:08:56Detail
23. HLUBINA Dominik#85muži22.00:45:47+00:08:59Detail
24. KRUPKA LukášChlapský klub a alkoholičky#155muži23.00:45:57+00:09:09Detail
25. ŠVEJDA MarekChlapský klub a alkoholičky#294muži24.00:46:00+00:09:12Detail
26. SMOLÍK LiborPíchlá bota#257muži25.00:46:18+00:09:30Detail
27. VALENTA RadekLitoměřice#313muži26.00:46:23+00:09:35Detail
28. MATĚJKA JosefPraha 9#181muži27.00:46:25+00:09:37Detail
29. ŠITKA JosefMK SEITL OSTRAVA#283muži28.00:46:29+00:09:41Detail
30. ZAREMBA JanREEBOK RUN CREW PRAHA#335muži29.00:46:50+00:10:02Detail
31. KRÁTKÁ Luciepraha 4 kamýk#147ženy2.00:46:51+00:10:03Detail
32. TOMAN JanSlackline Team#299muži30.00:47:05+00:10:17Detail
33. DUCHEK PetrKlobuky#53muži31.00:47:09+00:10:21Detail
34. BLAHA MarekSušenky#7muži32.00:47:14+00:10:26Detail
35. BERGAUER MarekMalá kopaná Vinohrady#5muži33.00:47:27+00:10:39Detail
36. HODOVAL JanPraha#88muži34.00:47:29+00:10:41Detail
37. VOJTA AdolfG4 Pfefrmint Team#322muži35.00:47:30+00:10:42Detail
38. ČEDÍK JanBohnice#31muži36.00:47:34+00:10:46Detail
39. DOLEŽAL OndřejChlapský klub a alkoholičky#48muži37.00:47:41+00:10:53Detail
40. PECHOVÁ IvaSpartak Praha 4#218ženy3.00:47:42+00:10:54Detail
41. ROJEK SamborPraha#234muži38.00:48:06+00:11:18Detail
42. NOVÁK AdamGalibi#203muži39.00:48:12+00:11:24Detail
43. MÜLLER Jan#196muži40.00:48:19+00:11:31Detail
44. PAPOUŠÍČEK VašíčekAlkoland#214muži41.00:48:26+00:11:38Detail
45. FARKAČ JanSlackline team#56muži42.00:48:32+00:11:44Detail
46. ŠEDIVÁ LenkaHervis Sports Club#275ženy4.00:48:34+00:11:46Detail
47. MIHULE ŠtěpánBK Iniciativa Praha#189muži43.00:49:14+00:12:26Detail
48. LEDECKÝ OndřejBenešov#164muži44.00:49:18+00:12:30Detail
49. GOSMAN MatějPraha#73muži45.00:49:22+00:12:34Detail
50. MAXMILIÁN Karel#183muži46.00:49:22+00:12:34Detail
51. HNĚVKOVSKÝ Jakub#konecnepivo#87muži47.00:49:24+00:12:36Detail
52. KARÁSEK MartinPraha#124muži48.00:49:55+00:13:07Detail
53. KLOVRZA OndřejPraha#129muži49.00:49:59+00:13:11Detail
54. NOSEK JanPraha#202muži50.00:50:11+00:13:23Detail
55. HES PetrLysá nad Labem#82muži51.00:50:17+00:13:29Detail
56. VALENTA MichalM&M#312muži52.00:50:17+00:13:29Detail
57. FONGUS TomášLiptovská Lúžna#63muži53.00:50:27+00:13:39Detail
58. FRANCOVÁ BlankaPraha 6#65ženy5.00:50:27+00:13:39Detail
59. NOVÁK Marcel#205muži54.00:51:05+00:14:17Detail
60. HLAVÁČ AdamAlkoland#702muži55.00:51:07+00:14:19Detail
61. CRABO ElAlkoland#29muži56.00:51:07+00:14:19Detail
62. KOČOVSKÝ MiroslavSenohraby#133muži57.00:51:28+00:14:40Detail
63. KLOVRZA Petr#130muži58.00:51:41+00:14:53Detail
64. KRČMA Hynek-MartinPraha#153muži59.00:51:47+00:14:59Detail
65. KOLLER PavelBezdědice#138muži60.00:51:53+00:15:05Detail
66. ŠLOPKOVÁ EmmaŽilina#287ženy6.00:51:55+00:15:07Detail
67. ŠVÁCHOVÁ LuciePraha#292ženy7.00:51:55+00:15:07Detail
68. ČECH MartinŘíčany#32muži61.00:51:57+00:15:09Detail
69. PRAGROVÁ LucieLINDE#227ženy8.00:52:09+00:15:21Detail
70. NETUŠILOVÁ Marta#201ženy9.00:52:17+00:15:29Detail
71. MOJŽIŠ MilošTJ Dynamo Nelahozeves#193muži62.00:52:20+00:15:32Detail
72. ŠIFTA MarekKobylnice#279muži63.00:52:21+00:15:33Detail
73. CELBOVÁ PetrPrague#24ženy10.00:52:34+00:15:46Detail
74. SVOBODOVA MiladaPraha#271ženy11.00:52:35+00:15:47Detail
75. JINDRA MichalPraha#113muži64.00:52:58+00:16:10Detail
76. NESNIDALOVA AndreaPraha#199ženy12.00:53:12+00:16:24Detail
77. KALUŽNÝ MichalPraha#122muži65.00:53:24+00:16:36Detail
78. LINC MilanPraha#168muži66.00:53:31+00:16:43Detail
79. SKŘIVAN JosefChlapský klub a alkoholičky#250muži67.00:53:31+00:16:43Detail
80. HROMEK OndřejPraha#170ženy13.00:53:41+00:16:53Detail
81. STEIGER Marek#707muži68.00:53:50+00:17:02Detail
82. SCHREIBER ErikPraha 6#246muži69.00:53:50+00:17:02Detail
83. GOLÁŇ PetrŠpičky#71muži70.00:53:50+00:17:02Detail
84. BRABEC TomášÚvaly#15muži71.00:53:55+00:17:07Detail
85. DIRBÁK Tomᚊumperk#44muži72.00:54:00+00:17:12Detail
86. VOLF MichalAŠK Mazurská#324muži73.00:54:02+00:17:14Detail
87. RIEDL Daniel#233muži74.00:54:05+00:17:17Detail
88. ŠPOT JanChlapský klub a alkoholičky#290muži75.00:54:10+00:17:22Detail
89. WENDL JanKostelec nad Černými lesy#328muži76.00:54:20+00:17:32Detail
90. ČEKAN VáclavVyběhej se#33muži77.00:54:23+00:17:35Detail
91. LYSÁK LiborOdolena Voda#171muži78.00:54:26+00:17:38Detail
92. BLAŽEK Michal#10muži79.00:54:26+00:17:38Detail
93. BOROVSKOY AlexanderHostivice#12muži80.00:54:28+00:17:40Detail
94. VÍT OndřejAlkoland#319muži81.00:54:36+00:17:48Detail
95. ZADÁKOVÁ KristýnaPraha#334ženy14.00:54:36+00:17:48Detail
96. SAMKOVÁ VeronikaOdolena Voda#240ženy15.00:54:37+00:17:49Detail
97. HUMENÍK TomášKounice#102muži82.00:54:40+00:17:52Detail
98. KUBÍČEK Tomáš#156muži83.00:54:46+00:17:58Detail
99. STOWASSER MarekPraha 1#262muži84.00:54:53+00:18:05Detail
100. ŠIFTOVÁ KateřinaKobylnice#280ženy16.00:54:56+00:18:08Detail
101. AMLEROVA Marketa#1ženy17.00:55:09+00:18:21Detail
102. CHMELAŘ VítKlub pro zahálku a nezřízené pití tvrdého alk...#104muži85.00:55:32+00:18:44Detail
103. MALINSKÁ Helena#175ženy18.00:56:01+00:19:13Detail
104. KRATOCHVÍL KarelPraha 9 - Horní Počernice#149muži86.00:56:15+00:19:27Detail
105. MARŠÁLKOVÁ MichalaPraha 8#180ženy19.00:56:17+00:19:29Detail
106. VAĽKOVÁ JozefínaChlapský klub a alkoholičky#314ženy20.00:56:21+00:19:33Detail
107. HRUBANT MichalŽaludrun#100muži87.00:56:21+00:19:33Detail
108. KOTRBA DavidVelké Popovice#145muži88.00:56:24+00:19:36Detail
109. GABRIEL ŠtěpánSloup v Čechách#66muži89.00:56:33+00:19:45Detail
110. BRABENEC DanielDrosophilla#16muži90.00:56:34+00:19:46Detail
111. MARHEFKOVÁ NatáliaPraha#177ženy21.00:56:41+00:19:53Detail
112. PANOŠOVÁ MichaelaPraha#213ženy22.00:56:52+00:20:04Detail
113. ŠITKOVÁ TerezieAK Drnovice#284ženy23.00:57:08+00:20:20Detail
114. KUBIN MartinPraha 4#157muži91.00:57:11+00:20:23Detail
115. JANDA TomášBorci z Kobylis#110muži92.00:57:17+00:20:29Detail
116. SKŘIVANOVÁ AnežkaChlapský klub a alkoholičky#251ženy24.00:57:49+00:21:01Detail
117. RYCHTECKÁ MichaelaValašské Meziříčí#238ženy25.00:58:00+00:21:12Detail
118. VALÁŠKOVÁ EliškaPraha#311ženy26.00:58:02+00:21:14Detail
119. GOLASOWSKÁ KateřinaOstrava#72ženy27.00:58:07+00:21:19Detail
120. ROSA JanChlapský klub a alkoholičky#235muži93.00:58:17+00:21:29Detail
121. BLÁHOVÁ Tereza#8ženy28.00:58:19+00:21:31Detail
122. TRUHLÁŘ MartinDobřichovice#306muži94.00:58:22+00:21:34Detail
123. IVANKA RichardKlášterec nad Ohří#107muži95.00:58:27+00:21:39Detail
124. OBRŠLÍK Lukáš#210muži96.00:58:29+00:21:41Detail
125. ŠAROCHOVÁ PetraKladno#274ženy29.00:58:31+00:21:43Detail
126. HOLUBOVÁ Sabina#93ženy30.00:58:34+00:21:46Detail
127. SCHILLER PavelHostivice#245muži97.00:58:44+00:21:56Detail
128. HOMOLKA VítHogofogo#95muži98.00:58:49+00:22:01Detail
129. VARINSKÝ TomášKopřivnice#315muži99.00:59:01+00:22:13Detail
130. HANUŠOVÁ LenkaHronov#77ženy31.00:59:09+00:22:21Detail
131. KUBRYCHT Lukᚎaludrun#158muži100.00:59:12+00:22:24Detail
132. WINTEROVÁ LucieChlapský klub a alkoholičky#331ženy32.00:59:32+00:22:44Detail
133. ŠOLC JakubG4 Pfefrmint Team#289muži101.00:59:36+00:22:48Detail
134. DOLANSKÁ AliceNeratovice#47ženy33.00:59:38+00:22:50Detail
135. ZÁVORA IvanBáječní v běhu Ostrov#336muži102.00:59:42+00:22:54Detail
136. HOLUB JaromírŠneci v běhu#92muži103.00:59:44+00:22:56Detail
137. GRYC AdamŽaludrun#75muži104.00:59:45+00:22:57Detail
138. LÍBAL LukášPraha#167muži105.00:59:47+00:22:59Detail
139. OTTELIN Niklas#211muži106.00:59:48+00:23:00Detail
140. GAJTANDZIEVA RomanaPraha#67ženy34.00:59:57+00:23:09Detail
141. FORGÁČOVÁ Eva#64ženy35.01:00:01+00:23:13Detail
142. HOMOLKA MarekHogofogo#94muži107.01:00:16+00:23:28Detail
143. WOLF JanLabakan#333muži108.01:00:41+00:23:53Detail
144. ČERMÁKOVÁ TerezaPraha#35ženy36.01:00:50+00:24:02Detail
145. ČERNÝ LadislavBěhej Poděbrady#37muži109.01:00:51+00:24:03Detail
146. ŠUP RadekPraha#291muži110.01:01:06+00:24:18Detail
147. KOLESNIK Iuliia#136ženy37.01:01:07+00:24:19Detail
148. KALACHOVA Kamila#121ženy38.01:01:07+00:24:19Detail
149. KOKRMENTOVÁ MichaelaBeroun#135ženy39.01:01:23+00:24:35Detail
150. LAŠMANSKÝ JanPraha 1#163muži111.01:01:32+00:24:44Detail
151. HOLÁSKOVÁ AlenaPraha 1#91ženy40.01:01:33+00:24:45Detail
152. SOJKA JanaZlonin#258ženy41.01:01:40+00:24:52Detail
153. HORŇÁKOVÁ Markéta#96ženy42.01:01:44+00:24:56Detail
154. VOKÁLOVÁ VeronikaPraha 10#323ženy43.01:01:45+00:24:57Detail
155. TRKOVÁ MariePraha#302ženy44.01:01:46+00:24:58Detail
156. KARAFIÁT VáclavPraha#123muži112.01:01:48+00:25:00Detail
157. VÍTEK MichalLiptovský Hrádok#320muži113.01:01:48+00:25:00Detail
158. KORENÝ DominikPraha#141muži114.01:01:58+00:25:10Detail
159. DOSTÁL MartinSK Vochoz#49muži115.01:01:59+00:25:11Detail
160. MAROUSKOVÁ PavlaChlapský klub a alkoholičky#179ženy45.01:02:02+00:25:14Detail
161. GRENDEL MadelinePrague#74ženy46.01:02:05+00:25:17Detail
162. LEJČKOVÁ Tereza#165ženy47.01:02:09+00:25:21Detail
163. BUBOVÁ TereziePraha#20ženy48.01:02:10+00:25:22Detail
164. SURKOVA ŽannaPraha#265ženy49.01:02:10+00:25:22Detail
165. RÝDLOVÁ KarolínaMladá Boleslav#237ženy50.01:02:15+00:25:27Detail
166. TROUSIL DavidAC Gomango-Högner#304muži116.01:02:17+00:25:29Detail
167. TOOLE LizzieAmazon Praha#300ženy51.01:02:36+00:25:48Detail
168. ŁUSZCZYŃSKA MonikaAmazon Praha#172ženy52.01:02:38+00:25:50Detail
169. FECÁKOVÁ KristínaKošice#58ženy53.01:02:44+00:25:56Detail
170. HOFMAN TomášHervis Sports Club#89muži117.01:02:54+00:26:06Detail
171. ŠESTÁK VojtěchMělník#278muži118.01:03:01+00:26:13Detail
172. KRBCOVÁ JiřinaPraha 8#152ženy54.01:03:01+00:26:13Detail
173. ŠESTÁK MartinMělník#277muži119.01:03:04+00:26:16Detail
174. RŮŽIČKOVÁ ŠárkaPraha#236ženy55.01:03:08+00:26:20Detail
175. MEŠKO PavelPraha#186muži120.01:03:29+00:26:41Detail
176. RABOCHOVÁ Agátaadidas Runners Prague#230ženy56.01:03:39+00:26:51Detail
177. PAVLOV Roman#217muži121.01:03:46+00:26:58Detail
178. STŘEDOVÁ KamilaPraha#264ženy57.01:03:49+00:27:01Detail
179. CERNY Lukaspraha#25muži122.01:04:00+00:27:12Detail
180. CAJTHAML ValentýnPraha#23muži123.01:04:13+00:27:25Detail
181. JOUDALOVÁ PavlínaV.I.P. WOMEN#117ženy58.01:04:19+00:27:31Detail
182. HEBKÁ ZuzanaMoment překvapení#81ženy59.01:04:25+00:27:37Detail
183. ŠILHANOVÁ Lenka#281ženy60.01:04:31+00:27:43Detail
184. MÜLLEROVÁ Eva#197ženy61.01:04:35+00:27:47Detail
185. PŘIBÁŇOVÁ VladislavaLibčice nad Vltavou#229ženy62.01:04:40+00:27:52Detail
186. MEŠKOVÁ OlgaPraha#187ženy63.01:04:46+00:27:58Detail
187. ČEDÍK JakubBohnice#30muži124.01:04:49+00:28:01Detail
188. ŠIMRAL JanSlaný#282muži125.01:04:59+00:28:11Detail
189. POSPÍŠILOVÁ MarkétaChlapský klub a alkoholičky#226ženy64.01:05:08+00:28:20Detail
190. KARO BarboraPraha 1#125ženy65.01:05:31+00:28:43Detail
191. BURŠOVÁ Denisa#326ženy66.01:05:34+00:28:46Detail
192. SMETANA OndřejKlokan přiletí v dubnu#254muži126.01:05:35+00:28:47Detail
193. MROZ LukaszPraha#195muži127.01:05:36+00:28:48Detail
194. KOSKOVÁ SimonaV.I.P. WOMEN#143ženy67.01:05:44+00:28:56Detail
195. WICHA KatarzynaPraha#330ženy68.01:05:53+00:29:05Detail
196. LOHOVÁ MonikaŠneci v běhu#169ženy69.01:05:54+00:29:06Detail
197. TICHÁ HanaPraha 3#296ženy70.01:05:58+00:29:10Detail
198. TICHÝ DavidPraha 3#297muži128.01:05:59+00:29:11Detail
199. POLÁŠKOVÁ ZuzanaLanškroun#224ženy71.01:06:19+00:29:31Detail
200. VÍTKOVÁ IvanaPraha 4#321ženy72.01:06:26+00:29:38Detail
201. SRBOVÁ MarkétaMoment překvapení#260ženy73.01:06:31+00:29:43Detail
202. HASIČKA VidláckáAlkoland#78ženy74.01:06:43+00:29:55Detail
203. MAMULA Tomáš#706muži129.01:06:47+00:29:59Detail
204. MIKULA TomasPraha#190muži130.01:06:48+00:30:00Detail
205. JANEČKOVÁ MarkétaM&M#111ženy75.01:07:31+00:30:43Detail
206. HUMENÍKOVÁ VeronikaKounice#103ženy76.01:07:35+00:30:47Detail
207. PLESKOTOVÁ PetraV.I.P. WOMEN#219ženy77.01:07:44+00:30:56Detail
208. DUDA MarekSlaný#51muži131.01:07:47+00:30:59Detail
209. KLOSOVÁ KarolínaFrýdek-Místek#128ženy78.01:07:47+00:30:59Detail
210. ŠNOKHOUSOVÁ RadkaPraha#288ženy79.01:08:12+00:31:24Detail
211. OPEKA Urška#101muži132.01:08:17+00:31:29Detail
212. PROKOPOVÁ Petra#228ženy80.01:08:34+00:31:46Detail
213. MARIKOVA Kristýnapraha#178ženy81.01:08:51+00:32:03Detail
214. DUCHÁČ AlfredPraha#52muži133.01:09:04+00:32:16Detail
215. UTĚKAL LiborPraha#310muži134.01:09:05+00:32:17Detail
216. GALINSKA DagmaraPraha#69ženy82.01:09:27+00:32:39Detail
217. KUCHAROVÁ Lucie#160ženy83.01:10:06+00:33:18Detail
218. SOTAKOVA JuliePodbořany#259ženy84.01:10:07+00:33:19Detail
219. ČERMÁK Martin#700muži135.01:10:12+00:33:24Detail
220. RÖZLER Adam#699muži136.01:10:13+00:33:25Detail
221. MÄNTYNEN Sinimari#176ženy85.01:10:19+00:33:31Detail
222. NOVÁKOVÁ MichaelaKralupy nad Vltavou#207ženy86.01:10:23+00:33:35Detail
223. HOROVÁ LuciePraha#97ženy87.01:10:50+00:34:02Detail
224. JADRNÁ TerezaPraha#108ženy88.01:10:51+00:34:03Detail
225. MALINA MartinPraha#174muži137.01:11:04+00:34:16Detail
226. GLADIŠOVÁ BarboraOstrava#70ženy89.01:11:05+00:34:17Detail
227. MENICH JiříMOST#184muži138.01:11:12+00:34:24Detail
228. MENICH JANEČEK ŠárkaMOST#185ženy90.01:11:13+00:34:25Detail
229. POLNICKÝ PavelNové Město na Moravě#225muži139.01:11:38+00:34:50Detail
230. DĚDKOVÁ Dagmar#42ženy91.01:11:41+00:34:53Detail
231. SVOBODOVA KlaraPraha#270ženy92.01:11:41+00:34:53Detail
232. HOHOŠ Patrik#90muži140.01:11:43+00:34:55Detail
233. HLAVÁČOVÁ Diana#84ženy93.01:11:44+00:34:56Detail
234. WÓJCIKOWSKA AleksandraAmazon Praha#332ženy94.01:12:01+00:35:13Detail
235. HRADIČKOVÁ Jana#98ženy95.01:12:20+00:35:32Detail
236. SLABÁ KláraStrakonice#252ženy96.01:12:24+00:35:36Detail
237. ŘEHÁČKOVÁ AdélaTěškovice#239ženy97.01:12:43+00:35:55Detail
238. KLEIN TomášPraha 5#127muži141.01:12:50+00:36:02Detail
239. BRABCOVÁ NikolaÚvaly#13ženy98.01:12:54+00:36:06Detail
240. MALÁ Vendula#173ženy99.01:12:55+00:36:07Detail
241. TVRDÍKOVÁ ŠtěpánkaKutná Hora#308ženy100.01:13:39+00:36:51Detail
242. BRÁZDILOVÁ ElizabethVsetín#18ženy101.01:15:01+00:38:13Detail
243. FIALOVÁ VendulaJirny#61ženy102.01:15:08+00:38:20Detail
244. HÁTLOVÁ NelaPraha#79ženy103.01:15:13+00:38:25Detail
245. KREJČÍ IvetaPraha#154ženy104.01:15:15+00:38:27Detail
246. BAŽANTOVÁ IvetaFreshkruháč#4ženy105.01:15:15+00:38:27Detail
247. JINDROVÁ MiroslavaHervis Sports Club#114ženy106.01:15:37+00:38:49Detail
248. HERZIGOVÁ Lucie#318ženy107.01:15:38+00:38:50Detail
249. HRDLIČKA LiborHrob#99muži142.01:15:44+00:38:56Detail
250. KOVÁŘOVÁ MichaelaStaré Město#146ženy108.01:16:25+00:39:37Detail
251. MIKŠOVSKÁ Vanessa#337ženy109.01:16:26+00:39:38Detail
252. MLYNÁR MartinPoprad#191muži143.01:16:26+00:39:38Detail
253. CHOUTKOVÁ TerezaPraha 8#105ženy110.01:17:55+00:41:07Detail
254. MACHANCZ MilenaAmazon Praha#43ženy111.01:19:12+00:42:24Detail
255. LENHARTOVÁ AdélaAC Gomango-Högner#166ženy112.01:21:04+00:44:16Detail
256. ŠEMBEROVÁ IvanaŠneci v běhu#276ženy113.01:22:44+00:45:56Detail
257. MAUTNEROVÁ LucieTachov#182ženy114.01:22:55+00:46:07Detail
258. VESELÁ PetraTachov#317ženy115.01:22:55+00:46:07Detail
259. KOSTELECKÝ MartinKutná Hora#144muži144.01:23:08+00:46:20Detail
260. ZELENKA FilipPraha#338muži145.01:23:12+00:46:24Detail
261. POLÁČKOVÁ KateřinaStaré Ouholice#223ženy116.01:24:27+00:47:39Detail
262. POKORNÁ BarboraPraha#221ženy117.01:24:45+00:47:57Detail
263. PAVLÍČKOVÁ PetraNelahozeves#216ženy118.01:24:47+00:47:59Detail
264. HURSKYJ AlexandrMěšice#34muži146.20:22:08+19:45:20Detail
ATANIYAZOVA DianaPraha#2ženy00:00:00Detail
DOBEŠOVÁ Tereza#konecnepivo#46ženy00:00:00Detail
FAUR RaduAmazon Praha#57muži00:00:00Detail
JANELE MarketaMělník#112ženy00:00:00Detail
KOSAŘOVÁ JanaPraha 10#142ženy00:00:00Detail
KRATOŇOVÁ MichaelaMělník#150ženy00:00:00Detail
KUČEROVÁ Viola#159ženy00:00:00Detail
LAKATOSH Eduard#162muži00:00:00Detail
NUSKA Martin#209muži00:00:00Detail
PALACZ TomaszAmazon Praha#212muži00:00:00Detail
POKOROVÁ JaroslavaAK Škoda Plzeň#222ženy00:00:00Detail
RAFFAJ IvanPraha#231muži00:00:00Detail
SERRANO Sugued#242ženy00:00:00Detail
SCHEJBALOVÁ ZuzanaNove Kocbeře#244ženy00:00:00Detail
SVOBODA VáclavPraha#268muži00:00:00Detail
SVOBODOVÁ Anežka#269ženy00:00:00Detail
ŠLÉGROVÁ Linda#286ženy00:00:00Detail
TLUKA DanielPraha#298muži00:00:00Detail
TRNKA StepanPraha#303muži00:00:00Detail
DNF BURIAN MichalSk Sporting Příbram#21mužiDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz