Oficiální Výsledková listina Kros Zdiby Klecany
23. 6. 2018

hlavní závod

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. VOKROUHLÍK Michal#991983Mdo391.00:26:35Detail
2. HAVELKA PetrELEVEN RUN TEAM#201972M40-591.00:28:29+00:01:53.66Detail
3. CHURAŇOVÁ RadkaTJ Lokomotiva Trutnov#621977Z35plus1.00:29:16+00:02:41.20Detail
4. PÍŠA OndřejSK Svěrák#951985Mdo392.00:29:41+00:03:05.83Detail
5. LINHART MartinPraha 7#871977M40-592.00:30:21+00:03:45.75Detail
6. HANOUSEK JakubPraha#841991Mdo393.00:32:00+00:05:24.86Detail
7. HRSTKOVÁ VladěnaKerteam#1041987Zdo351.00:32:08+00:05:32.90Detail
8. PRAŽÁK PetrSlévárna Suchomel#891971M40-593.00:32:19+00:05:43.95Detail
9. MINCHEV IvanJust#751957M60plus1.00:32:35+00:06:00.11Detail
10. MOJŽIŠ RadovanPCKL - Klecany#161978M40-594.00:32:45+00:06:09.32Detail
11. VONDRA DavidLetohrad#961994Mdo394.00:33:13+00:06:38.01Detail
12. MALÝ FilipKlecany#572001Mdo395.00:33:46+00:07:10.81Detail
13. TŘÍSKOVÁ KatarínaPraha 6#981971Z35plus2.00:34:04+00:07:29.17Detail
14. RADA PetrAC Obora Hvězda Praha#1051964M40-595.00:35:04+00:08:29.10Detail
15. VRLOVÁ JanaAC Praha 1890#881973Z35plus3.00:35:07+00:08:31.97Detail
16. ŠÍR VáclavKlecany#931978M40-596.00:35:48+00:09:12.36Detail
17. KOTĚŠOVCOVÁ PavlaSK Jeseniova#772000Zdo352.00:36:37+00:10:01.33Detail
18. KOHOUTOVÁ VěraTrailpoint#791967Z35plus4.00:37:12+00:10:36.59Detail
19. KOLÁŘ František#711974M40-597.00:37:31+00:10:55.59Detail
20. KOVALOVSKÝ JanPatria#851977M40-598.00:37:37+00:11:02.00Detail
21. ŠÍR VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou#911948M60plus2.00:38:10+00:11:34.70Detail
22. ŠAFRÁNKOVÁ KlaraJenštejn#1001978Z35plus5.00:39:02+00:12:26.95Detail
23. KOTĚŠOVCOVÁ AnnaTriSki Horní Počernice#761996Zdo353.00:40:43+00:14:07.29Detail
24. MOKOŠ PavolPatria#861981Mdo396.00:41:33+00:14:58.17Detail
25. ZIMA JroslavČeská Lípa#832002Mdo397.00:42:41+00:16:05.93Detail
26. ULIPOVÁ VeronikaTeplice#731994Zdo354.00:43:37+00:17:01.48Detail
27. HERREN BarboraČernošice#901986Zdo355.00:44:09+00:17:33.83Detail
28. GE EvženMaratonské vrány#801954M60plus3.00:44:28+00:17:52.95Detail
29. MELICHAR DavidLitoměřice#651976M40-599.00:44:34+00:17:59.05Detail
30. ZIMOVÁ SimonaČeská Lípa#811973Z35plus6.00:44:49+00:18:13.69Detail
31. BŘEHOVSKÁ Barbora#741973Z35plus7.00:45:17+00:18:41.93Detail
32. JELÍNKOVÁ MartinaZdiby#671970Z35plus8.00:46:10+00:19:34.33Detail
33. ROCK JanACOH Praha#1061954M60plus4.00:47:03+00:20:27.30Detail
34. FRÝDL LukášTeplice#721991Mdo398.00:48:49+00:22:13.88Detail
35. VRBOVÁ LucieZdiby#371982Z35plus9.00:49:31+00:22:55.81Detail
36. ZSELLÉROVÁ MonikaBrnky#781978Z35plus10.00:53:06+00:26:30.62Detail
DNF PECÁNEK RichardPraha#242002Mdo39DNF Detail
DNF BĚLOHLÁVKOVÁ DagmarLitoměřice#661975Z35plusDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz