Neoficiální Výsledková listina Děčín Run Fest
22. 4. 2017

5 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměRočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. PACINA JanKL Sport#491994M11.00:18:5200:09:16.6400:09:35.13Detail
2. MRKOS FilipLTC Tenis Děčín#681982M12.00:19:46+00:00:53.2600:09:48.3100:09:56.72Detail
3. MASORSIČ JiříStřížák#35CZE1963M31.00:20:31+00:01:39.1400:10:31.1300:09:59.78Detail
4. VESELÝ jirkaÚsti nad labem#67CZE1998M13.00:20:39+00:01:47.1300:09:55.5800:10:43.32Detail
5. BULVA PavelLudvíkovice#32CZE1970M32.00:20:50+00:01:57.7600:10:31.0200:10:18.51Detail
6. ZIKA LadislavSK APD Děčín#1CZE2003M14.00:20:52+00:01:59.6300:10:30.3000:10:21.11Detail
7. RATHOUSKÝ JiříSK APD#8CZE2004M15.00:20:53+00:02:01.1100:10:30.9300:10:21.95Detail
8. MÜLLER JanSK APD Děčín#22CZE2004M16.00:20:55+00:02:02.3600:10:30.1800:10:23.96Detail
9. RAMBOVÁ NinaSK APD#2CZE2002Z11.00:21:03+00:02:11.0800:10:30.3300:10:32.53Detail
10. MACHAČNÝ JiříČeská Kamenice#11CZE1990M17.00:21:20+00:02:27.3400:10:13.0600:11:06.05Detail
11. VÁGNEROVÁ VeronikaVitaSport.cz#7CZE1973Z31.00:21:37+00:02:44.9500:10:35.1300:11:01.60Detail
12. ANDERLE TomášDěčín#28CZE1987M18.00:21:46+00:02:53.7100:11:10.9700:10:34.51Detail
13. PAJER JanTenis#71CZE1971M33.00:22:22+00:03:29.2400:11:09.8200:11:11.19Detail
14. SALAJKOVÁ KateřinaLTC Tenis Děčín#69CZE1988Z12.00:22:29+00:03:36.7400:11:12.6800:11:15.84Detail
15. PROKOPOVÁ RenataLudvíkovice#33CZE1968Z32.00:22:34+00:03:41.8600:11:22.8600:11:10.77Detail
16. MIŠKOVSKÝ PetrSK Atletika pro děti Děčín#31CZE2003M19.00:22:35+00:03:43.0800:10:51.0700:11:43.78Detail
17. VOBNÁŠIL StanislavSki team Dolní Žleb#27CZE1971M34.00:23:29+00:04:36.2500:11:24.1100:12:03.91Detail
18. VOŠTA Martin#37CZE1977M35.00:23:46+00:04:53.7100:11:56.3000:11:49.19Detail
19. SESTORADOVA MartinaDecin#34CZE1976Z33.00:23:51+00:04:58.4000:11:53.1400:11:57.03Detail
20. JIRÁSKOVÁ LindaDěčín#44CZE1979Z13.00:23:52+00:04:59.7500:11:55.9100:11:55.62Detail
21. PONDĚLÍČKOVÁ Jitka#72CZE1988Z14.00:24:07+00:05:15.0300:12:00.6000:12:06.21Detail
22. RÁŽOVÁ Olga#29CZE1976Z34.00:24:11+00:05:18.3000:12:04.8600:12:05.21Detail
23. ŠAFAŘÍKOVÁ ViolaSK APD#53CZE2003Z15.00:24:40+00:05:47.3000:12:08.8100:12:30.26Detail
24. PRÁŠEK JiříSCDC#401968M36.00:24:59+00:06:06.6300:12:07.7800:12:50.63Detail
25. KOŠTÍŘOVÁ KateřinaDěčín#18CZE1996Z16.00:24:59+00:06:06.8000:12:02.4200:12:56.15Detail
26. PRAŠKOVÁ BarboraSK APD#25CZE2003Z17.00:24:59+00:06:07.0900:12:09.0200:12:49.84Detail
27. STRNAD MiroslavDěčín#4CZE1973M37.00:25:05+00:06:12.3900:12:07.9600:12:56.21Detail
28. MÜLLEROVÁ JanaSK APD Děčín#23CZE1984Z18.00:25:16+00:06:24.0600:12:23.2700:12:52.56Detail
29. KUKRÁLOVÁ JaroslavaChomutov#16CZE1974Z35.00:25:32+00:06:39.9300:12:49.2300:12:42.47Detail
30. TAUBER JaromírFlorbal Ústí#39CZE1958M38.00:25:33+00:06:40.7400:12:30.4000:13:02.11Detail
31. STRNADOVÁ ViktorieVK Slavie#3CZE2003Z19.00:25:50+00:06:58.0300:12:20.4800:13:29.32Detail
32. BARTOŠOVÁ KvětoslavaKůže Bartoš#30CZE1965Z36.00:26:25+00:07:32.4300:13:02.1500:13:22.06Detail
33. HORÁKOVÁ LucieDěčín#50CZE1983Z110.00:27:02+00:08:09.7700:12:57.5600:14:03.99Detail
34. PŘIBYL LubošKONKORDIA Děčín#26CZE1966M39.00:27:10+00:08:17.4400:13:03.8600:14:05.36Detail
35. KUČEROVÁ KatarínaKONKORDIA Děčín#14CZE1963Z37.00:27:16+00:08:23.2700:13:35.0300:13:40.02Detail
36. MALCOVÁ Dominika#63CZE1982Z111.00:27:18+00:08:26.1600:13:13.8300:14:04.11Detail
37. ČÍHALOVÁ Lina#66CZE1989Z112.00:27:22+00:08:29.2200:13:06.5200:14:14.47Detail
38. PETERKOVA YvetaDecin#19CZE1971Z38.00:27:40+00:08:47.4200:13:51.3000:13:47.89Detail
39. FILIPOVÁ Vladimíra#6CZE1973Z39.00:27:40+00:08:47.9900:13:54.7800:13:44.99Detail
40. KOPECKÁ Markéta#47CZE1974Z310.00:28:59+00:10:07.1300:13:47.1200:15:11.78Detail
41. TATTERMUSCH Šárka#61CZE1972Z311.00:30:14+00:11:21.5800:14:48.4400:15:24.91Detail
42. PRŮCHOVÁ JiřinaDěčín#17CZE1969Z312.00:30:53+00:12:00.3900:15:03.7200:15:48.45Detail
43. BÍLKOVÁ MichaelaDěčín#70CZE1994Z113.00:32:36+00:13:43.4900:15:46.1700:16:49.09Detail
44. ŠTEMBERGEROVÁ Zuzana#5CZE1974Z313.00:33:12+00:14:19.9500:16:11.6600:17:00.06Detail
45. BÍLKOVSKÁ OliviaRozběháme Teplice#58CZE1996Z114.00:33:12+00:14:20.0900:16:05.7500:17:06.12Detail
46. KALOUSOVÁ KateřinaRozběháme Teplice#43CZE1999Z115.00:33:13+00:14:20.2500:16:04.5800:17:07.44Detail
47. PLESINGEROVÁ MirkaRozběháme Teplice#42CZE1973Z314.00:33:13+00:14:20.2800:16:05.5000:17:06.55Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz