Oficiální Výsledková listina Rychtářská 12°(km)
3. 9. 2016
juniorský závod
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Neumanová | Adéla | UAPS | #112# | děvčata 12 - 15 | 1. | 00:07:31 | | Detail |
2. | Hozák | Timon | HK Děčín | #116# | chlapci 12 - 15 | 1. | 00:07:38 | +00:00:07 | Detail |
3. | Morvay | Martin | Ústí nad Labem | #79# | chlapci 12 - 15 | 2. | 00:07:58 | +00:00:27 | Detail |
4. | Hozák | Daniel | HK Děčín | #117# | chlapci 12 - 15 | 3. | 00:08:10 | +00:00:39 | Detail |
5. | Hrušková | Sabina | SKP Ústí nad Labem | #68# | děvčata 12 - 15 | 2. | 00:08:18 | +00:00:47 | Detail |
6. | Kobližek | Mikuláš | Ústecká akademie plaveckých sp... | #72# | chlapci 8 - 11 | 1. | 00:08:24 | +00:00:53 | Detail |
7. | Votava | Matěj Vojtěch | SKP Ústí nad Labem | #88# | chlapci 8 - 11 | 2. | 00:08:32 | +00:01:01 | Detail |
8. | Bázler | Filip | | #104# | chlapci 12 - 15 | 4. | 00:08:43 | +00:01:12 | Detail |
9. | Henyš | Miloš | Ústí nad Labem | #65# | chlapci 12 - 15 | 5. | 00:08:47 | +00:01:16 | Detail |
10. | Kuna | Daniel | Chabařovice | #76# | chlapci 8 - 11 | 3. | 00:08:50 | +00:01:19 | Detail |
11. | Kubát | David | ÚSTECKÁ AKADEMIE PLAVECKÝCH SP... | #75# | chlapci 8 - 11 | 4. | 00:08:52 | +00:01:21 | Detail |
12. | Talacko | Oskar | AC Ústí nad Labem | #86# | chlapci 8 - 11 | 5. | 00:08:58 | +00:01:27 | Detail |
13. | Miškola | Filip | Ústí nad Labem | #102# | chlapci 8 - 11 | 6. | 00:09:01 | +00:01:30 | Detail |
14. | Smržová | Kateřina | SKP Sever Ústí nad Labem | #84# | děvčata 8 - 11 | 1. | 00:09:05 | +00:01:34 | Detail |
15. | Štolfa | František | Ústí nad Labem | #106# | chlapci 8 - 11 | 7. | 00:09:16 | +00:01:45 | Detail |
16. | Hoskovská | Adéla | Lentilky Juniors, ÚL | #115# | děvčata 12 - 15 | 3. | 00:09:19 | +00:01:48 | Detail |
17. | Kalhous | Jan | SKP | #90# | chlapci 8 - 11 | 8. | 00:09:23 | +00:01:52 | Detail |
18. | Lamoš | Tomáš | Čuníci Litoměřice | #93# | chlapci 8 - 11 | 9. | 00:09:23 | +00:01:52 | Detail |
19. | Novák | Ondřej | | #108# | chlapci 8 - 11 | 10. | 00:09:28 | +00:01:57 | Detail |
20. | Nováková | Tereza | Brná nad Labem | #80# | děvčata 12 - 15 | 4. | 00:09:29 | +00:01:58 | Detail |
21. | Rothanzl | Jan | | #107# | chlapci 12 - 15 | 6. | 00:09:30 | +00:01:59 | Detail |
22. | Poupě | Petr | Chlumec | #81# | chlapci 12 - 15 | 7. | 00:09:34 | +00:02:03 | Detail |
23. | Tintěra | Šimon | | #99# | chlapci 12 - 15 | 8. | 00:09:35 | +00:02:04 | Detail |
24. | Verner | Hynek | Ústí nad Labem | #92# | chlapci 8 - 11 | 11. | 00:09:39 | +00:02:08 | Detail |
25. | Krýsl | Petr | Ústí nad Labem | #74# | chlapci 8 - 11 | 12. | 00:09:42 | +00:02:11 | Detail |
26. | Florianová | Zita | SKP Ústí nad Labem, oddíl běže... | #63# | děvčata 12 - 15 | 5. | 00:09:42 | +00:02:11 | Detail |
27. | Poupě | Vítek | Chlumec | #82# | chlapci 8 - 11 | 13. | 00:09:44 | +00:02:13 | Detail |
28. | Menčlová | Eliška | Za Ústí krásnější | #77# | děvčata 12 - 15 | 6. | 00:09:47 | +00:02:16 | Detail |
29. | Votavová | Vendula | SKP Ústí nad Labem | #89# | děvčata 8 - 11 | 2. | 00:09:56 | +00:02:25 | Detail |
30. | Král | Reginald | Ústí nad Labem | #105# | chlapci 8 - 11 | 14. | 00:09:57 | +00:02:26 | Detail |
31. | Tintěrová | Bára | | #98# | děvčata 8 - 11 | 3. | 00:09:58 | +00:02:27 | Detail |
32. | Černá | Adéla | Ústí nad Labem | #113# | děvčata 8 - 11 | 4. | 00:10:05 | +00:02:34 | Detail |
33. | Koucký | Jakub | | #111# | chlapci 8 - 11 | 15. | 00:10:08 | +00:02:37 | Detail |
34. | Růžek | Filip | | #109# | chlapci 12 - 15 | 9. | 00:10:11 | +00:02:40 | Detail |
35. | Kloučková | Karolína | Čuníci Litoměřice | #94# | děvčata 8 - 11 | 5. | 00:10:12 | +00:02:41 | Detail |
36. | Koucký | Matěj | | #110# | chlapci 8 - 11 | 16. | 00:10:19 | +00:02:48 | Detail |
37. | Holubová | Bára | USK Provod Ústí nad Labem | #66# | děvčata 8 - 11 | 6. | 00:10:32 | +00:03:01 | Detail |
38. | Hoskovská | Lenka | Lentilky Juniors, ÚL | #114# | děvčata 8 - 11 | 7. | 00:10:33 | +00:03:02 | Detail |
39. | Hovorková | Barbora | SKP Ústí nad Labem | #67# | děvčata 8 - 11 | 8. | 00:10:42 | +00:03:11 | Detail |
40. | Königová | Simona | Ústí nad Labem | #73# | děvčata 12 - 15 | 7. | 00:10:47 | +00:03:16 | Detail |
41. | Vernerová | Kateřina | Ústí nad Labem | #91# | děvčata 12 - 15 | 8. | 00:10:50 | +00:03:19 | Detail |
42. | Vrubl | Patrick | Ústí nad Labem | #97# | chlapci 8 - 11 | 17. | 00:10:53 | +00:03:22 | Detail |
43. | Janáčková | Rozálie | Teplice | #71# | děvčata 12 - 15 | 9. | 00:11:01 | +00:03:30 | Detail |
44. | Talacková | Olivie | AC Ústí nad Labem | #87# | děvčata 8 - 11 | 9. | 00:11:03 | +00:03:32 | Detail |
45. | Janáček | Jakub | Teplice | #70# | chlapci 12 - 15 | 10. | 00:11:33 | +00:04:02 | Detail |
46. | Hüblová | Adéla | Čuníci Litoměřice | #95# | děvčata 8 - 11 | 10. | 00:11:52 | +00:04:21 | Detail |
47. | Sklenář | Ondřej | Ústí Nad Labem | #83# | chlapci 8 - 11 | 18. | 00:11:59 | +00:04:28 | Detail |
48. | Sklenářová | Veronika | Ústí nad Labem | #100# | děvčata 8 - 11 | 11. | 00:12:03 | +00:04:32 | Detail |
49. | Filasová | Karolina | | #62# | děvčata 8 - 11 | 12. | 00:12:04 | +00:04:33 | Detail |
50. | Heide | Veronika | | #103# | děvčata 12 - 15 | 10. | 00:12:12 | +00:04:41 | Detail |
51. | Vrůbl | David | Ústí nad Labem | #96# | chlapci 12 - 15 | 11. | 00:12:23 | +00:04:52 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |