Oficiální Výsledková listina Plzeňská třicítka, dvacítka a maraton na dráze
19. 11. 2016

10 000 m

Plzeň-Skvrňany, Atletický stadion města Plzně

9.ročník dvacítky, třicítky, 7. ročník maratonu
Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ, z.s.
Ředitel závodu: Ing. Vlastimil Šroubek
Poznámka: 6 °C, zataženo, déšť, vítr 1,5 m/s

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. RERYCH JiříAC Moravská Slavia Brno#311962muži1.00:39:19.15
Detail
2. KLÍMA PetrDukla Praha#1791997muži2.00:39:31.14+00:00:11.99
Detail
3. ŠŮCHA Jan321start#1801981muži3.00:40:00.25+00:00:41.10
Detail
4. KORANDA TomášPlzeň#1831986muži4.00:40:13.15+00:00:54.00
Detail
5. JURÁŠ JanVegan runners Strakonice#51984muži5.00:40:33.71+00:01:14.56
Detail
6. HOKEŠ Martin#371977muži6.00:41:02.63+00:01:43.48
Detail
7. RATAJ PavelRokycany#1851969muži7.00:42:14.50+00:02:55.35
Detail
8. FORSTEROVÁ StanislavaSC MARATHON PLZEŇ, z.s.#221978ženy1.00:43:16.81+00:03:57.66
Detail
9. LISNER Jakub#1811985muži8.00:44:19.41+00:05:00.26
Detail
10. ROKOS LukášJiskra Třeboň#81987muži9.00:44:32.20+00:05:13.05
Detail
11. VANČUROVÁ ŠárkaBKV Holýšov#211972ženy2.00:44:39.59+00:05:20.44
Detail
12. FÜRBACH MartinStrakonice#121975muži10.00:45:00.36+00:05:41.21
Detail
13. ČERNÝ MichalMěcholupy#1821985muži11.00:45:26.21+00:06:07.06
Detail
14. FRIEDL Tomáš321 start#21979muži12.00:45:39.45+00:06:20.30
Detail
15. ŠARLINGER IvanSC MARATHON PLZEŇ, z.s.#101974muži13.00:45:41.80+00:06:22.65
Detail
16. BROŽ MilandTest#91977muži14.00:46:07.96+00:06:48.81
Detail
17. KUCKO MiroslavLiberec#41958muži15.00:47:00.33+00:07:41.18
Detail
18. TOUPAL JanBKV Holýšov#321974muži16.00:47:31.01+00:08:11.86
Detail
19. AULÍK PavelPlzeň#161974muži17.00:48:25.98+00:09:06.83
Detail
20. JELÍNEK JanSokol Bělčičice#401979muži18.00:48:41.13+00:09:21.98
Detail
21. TICHOTA DavidNýrsko#1841981muži19.00:48:46.59+00:09:27.44
Detail
22. SÚKENÍK JiříRokycany#31968muži20.00:50:44.47+00:11:25.32
Detail
23. RIGL LukášČeradice#1781984muži21.00:52:28.12+00:13:08.97
Detail
24. HRADECKÁ ĽubicaForrest Gump team#291979ženy3.00:52:48.32+00:13:29.17
Detail
25. PUCHOLT JiříTJ Sokol Unhošť#131959muži22.00:52:51.01+00:13:31.86
Detail
26. ULMA TomášPraha#71964muži23.00:54:05.11+00:14:45.96
Detail
27. FISTR LubošVSK Profi Plzeň#111976muži24.00:54:12.18+00:14:53.03
Detail
28. JANČÁŘ StanislavMK Seitl Ostrava#61967muži25.00:56:39.38+00:17:20.23
Detail
29. POKOROVÁ JaroslavaAK Škoda Plzeň#231972ženy4.00:56:53.67+00:17:34.52
Detail
30. HLADIK JiriPraha#391965muži26.00:58:23.19+00:19:04.04
Detail
31. KOSTELECKÝ IvanMoravská Třebová#151964muži27.01:01:45.92+00:22:26.77
Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz