Oficiální Výsledková listina RAIDLIGHT Moldavský půlmaraton jaro
8. 5. 2017
Běh 7 km
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Eliáš | Lukáš | BK Běkodo Teplice | #165# | muži | 1. | 00:31:16.04 | | Detail |
2. | Hovorka | Lukáš | | #77# | muži | 2. | 00:36:01.90 | +00:04:45.85 | Detail |
3. | Brůha | Martin | Chomutov | #129# | muži | 3. | 00:37:31.76 | +00:06:15.71 | Detail |
4. | Čermák | Ondřej | SRTG Litvínov | #67# | muži | 4. | 00:37:34.31 | +00:06:18.26 | Detail |
5. | Hanák | Martin | SK Judo Teplice | #158# | muži | 5. | 00:42:40.17 | +00:11:24.12 | Detail |
6. | Stárek | Tomáš | Olympia Teplice | #118# | muži | 6. | 00:43:52.95 | +00:12:36.90 | Detail |
7. | Hovorka | Ondřej | | #78# | muži | 7. | 00:44:53.74 | +00:13:37.69 | Detail |
8. | Jirásek | Vít | FBK Kobylisy | #134# | muži | 8. | 00:45:05.66 | +00:13:49.61 | Detail |
9. | Ďurčová | Olga | | #127# | ženy | 1. | 00:45:14.38 | +00:13:58.33 | Detail |
10. | Seidl | František | Teplice | #143# | muži | 9. | 00:45:15.01 | +00:13:58.96 | Detail |
11. | Fáry | Lucie | | #74# | ženy | 2. | 00:45:15.12 | +00:13:59.07 | Detail |
12. | Tesař | Milan | Ak Duchcov | #139# | muži | 10. | 00:45:15.84 | +00:13:59.79 | Detail |
13. | Poživilová | Romana | Rozběhej Litvínov | #97# | ženy | 3. | 00:45:43.48 | +00:14:27.43 | Detail |
14. | Sršňová | Miroslava | | #108# | ženy | 4. | 00:46:18.94 | +00:15:02.89 | Detail |
15. | Kmeť | Jan | SK Judo Teplice | #155# | muži | 11. | 00:47:27.60 | +00:16:11.55 | Detail |
16. | Eckertová | Kateřina | | #73# | ženy | 5. | 00:47:46.99 | +00:16:30.94 | Detail |
17. | Eckert | František | | #72# | muži | 12. | 00:47:47.20 | +00:16:31.15 | Detail |
18. | Filipová | Adéla | | #7# | ženy | 6. | 00:48:12.17 | +00:16:56.12 | Detail |
19. | Zolondeková | Veronika | | #116# | ženy | 7. | 00:49:55.78 | +00:18:39.73 | Detail |
20. | Zvěřinová | Eva | Rozběhej Litvínov | #18# | ženy | 8. | 00:52:14.73 | +00:20:58.68 | Detail |
21. | Kmeť | Petr | SK Judo Teplice | #154# | muži | 13. | 00:53:40.29 | +00:22:24.24 | Detail |
22. | Mag | Petr | SK Judo Teplice | #151# | muži | 14. | 00:59:14.59 | +00:27:58.54 | Detail |
23. | Marek | Ondřej | SK Judo Teplice | #150# | muži | 15. | 00:59:15.25 | +00:27:59.20 | Detail |
24. | Kremla | Daniel | SK Judo Teplice | #153# | muži | 16. | 00:59:17.87 | +00:28:01.82 | Detail |
25. | Jelínková | Veronika | SK Judo Teplice | #156# | ženy | 9. | 01:00:48.81 | +00:29:32.76 | Detail |
26. | Lešigová | Tereza | SK Judo Teplice | #152# | ženy | 10. | 01:00:48.84 | +00:29:32.79 | Detail |
27. | Bělohlávková | Tereza | SK Judo Teplice | #160# | ženy | 11. | 01:46:57.37 | +01:15:41.32 | Detail |
28. | Herškovičová | Helena | SK Judo Teplice | #157# | ženy | 12. | 01:46:58.05 | +01:15:42.00 | Detail |
29. | Nová | Natálie | SK Judo Teplice | #149# | ženy | 13. | 01:46:58.68 | +01:15:42.63 | Detail |
30. | Bláha | Jiří | SK Judo Teplice | #159# | muži | 17. | 01:46:59.51 | +01:15:43.46 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |