Počet přihlášených: 224
Příjmení | Jméno | Klub | závod | Kategorie | Skupina 2 | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
Mališová | Karla | USK Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy C | ||
Požgayová | Jana | Bonbon Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy C | ||
Zeidlerová | Jarmila | BBK Benešov | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy C | ||
Tůmová | Jaroslava | Obchodní akademie Vlašim | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy C | ||
Janáčková | Kateřina | Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy C | ||
Pokorná | Věnceslava | atletika Hostivař | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy C | ||
Dvorská | Hanka | BOOT CAMP | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy C | ||
Veselá | Iva | TJ Sokol Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | domácí ženy 4 km | |
Kumstová | Jana | TJ Sokol Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | dorostenky starší | domácí ženy 4 km | |
Soldátová | Kateřina | Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Balcarová | Jana | Hradec Králové | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Bartošová | Tereza | SK Jeseniova | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Nováková | Michaela | Praha 10, Strašnice | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Vaňáčová | Eva | ÓMON Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Šolcová | Veronika | Runsasan | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Holánková | Zuzana | Benešov | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | dorostenky starší | ||
Telská | Viktorie | Kanoistika Sparta | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | dorostenky starší | ||
Štemberková | Zuzana | Kanoistika Sparta | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | dorostenky starší | ||
Součková | Natálie | Kanoistika Sparta | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | dorostenky starší | ||
Sobíšková | Štěpánka | Kanoistika Sparta | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | dorostenky starší | ||
Zadražilová | Anežka | Kanoistika Sparta | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | dorostenky starší | ||
Třísková | Katarína | Praha 6 | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Zachová | Petra | Praha 2 | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Smrčková | Pavlína | BK Říčany | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Hlávková | Tereza | Body ID | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Vávrová | Markéta | CYKLOHELIOS Rolníci ČZU | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Kudrnáčová | Lucie | OB HCE | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Hrdličková | Andrea | Sokol Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | domácí ženy 4 km | |
Mišeková | Martina | TJ Sokol Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | domácí ženy 4 km | |
Šimečková | Radka | TJ Sokol Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | domácí ženy 4 km | |
Svěchotová | Hana | Spartak Praha 4 | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Malkusová | Nicole | SK Kometa Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Randáková | Hanka | ASK Slavia Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Jiroušková | Hana | Znosim | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Rudišarová | Martina | TJ Sokol Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | domácí ženy 4 km | |
Škvorová | Petra | Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | dorostenky starší | domácí ženy 4 km | |
Nosková | Jaroslava | Praha 9 | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Václavková | Jolana | Báječné ženy v běhu | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Jeníková | Karolína | Báječné ženy v běhu | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Jeníková | Petra | Spartak Praha 4 | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Baluskova | Ida | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | |||
Spilková | Eliška | Sokol Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | dorostenky starší | domácí ženy 4 km | |
Gololobovová | Blanka | AVC Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Kopecká | Alena | Hrusice | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Knošková | Jitka | Zbraslav | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Tržilová | Iva | TJ Maratonstav Úpice | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Blechová | Lucie | LBS Sport | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | dorostenky starší | ||
Kynclová | Zuzana | Velké Popovice | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Salingerová | Anna | ČZÚ | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Balcarová | Petra | Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Radová | Daniela | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | dorostenky starší | |||
Kadeřábková-Březinová | Vanda | Olymp Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Karasová | Kamila | Omon Kralupy | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Procházková | Alena | Běžecký klub ČS | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Vatěrová | Lucie | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | |||
Andriková | Blanka | TJ Sokol Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | domácí ženy 4 km | |
Plášilová | Kateřina | TJ Sokol Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | domácí ženy 4 km | |
Picková | Jana | Chramiště | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Štrosová | Alice | Super Slow Motion | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Hamouzová | Tereza | ÓMON Praha | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Ševčíková | Zuzana | Ómon Praha | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Merasicka | Dagmar | Continental Automotive Czech Republic s.r.o. | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Kaiglova | Lucie | Líný drzý holky | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Stránělová | Eva | SK Rover | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Stránělová | Nikola | KASPER-SWIX Team | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Adamcová | Andrea | Atletika Vlašim | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Malovcová | Monika | Říčany | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Tichovská | Hana | SK PRAGA | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Skořepová | Alena | TJ Sokol Senohraby | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Kunstová | Lenka | 8 km (zdatné ženy) | ženy | |||
Matějů | Kateřina | SILD team | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Matějů | Martina | SILD team | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Vagnerová | Zuzana | Joskatel | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Svarcova | Martina | Apollo team strancice | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Žemlová | Eva | OK Kamenice | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Rűcková | Lenka | TJ SOKOL PRAHA STARÉ MĚSTO | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Balane | Katarina | Kanoistika Sedlčany | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Pudilova | Vlaďka | Kanoistika Sedlčany | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Vejvodova | Kristyna | Kanoistika Sedlčany | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Šťovíčková | Darina | PRO-DOMA SE | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Gregorová | Kamila | Mizuno team | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Balcarová | Romana | Praha | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Bořilová | Magdaléna | SOŠ a SZŠ Benešov | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Kamarádová | Daniela | Báječné ženy v běhu | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Přibylová | Eva | Sokol Nusle | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Petrásková | Nikol | Zruč nad Sázavou | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Koukolová | Jana | 8 km (zdatné ženy) | ženy | |||
Polívková | Markéta | DGP | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Valentová | Helena | VŠSK MFF UK | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Křížová | Lenka | Benešovsky běžecký klub | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Švihelová | Sylva | DGP Praha | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Tichovská | Martina | SK Praga | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Kudrnová | Anna | SK Babice | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Struková | Katka | GATORADE Team | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Hofmanová | Markéta | Mistři a Markéta | 8 km (zdatné ženy) | |||
Procházková | Irena | TJ Sokol Senohraby | 8 km (zdatné ženy) | domácí ženy 8 km | ||
Kratinová | Renata | DGP | 8 km (zdatné ženy) | |||
Bartoňová | Veronika | DGP | 8 km (zdatné ženy) | |||
Slavíková | Štěpánka | DGP | 8 km (zdatné ženy) | |||
Šárová | Andrea | Votice | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Jirásková | Kateřina | Praha 9 | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Holubová | Tereza | gatorade Team | 8 km (zdatné ženy) | |||
Berounská | Adéla | USK OB Praha | dětské/žákovské trati | žákyně starší | ||
Berounská | Anna | USK OB Praha | dětské/žákovské trati | Dorostenky mladší | domácí děvčata | |
Burianová | Vanda | ŠSK Újezd nad Lesy | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Carmine | Nicol | Atletika Jižní Město | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Doupovcova | Klara | Tj Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | domácí děvčata | |
Doupovcova | Kristyna | Tj Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | domácí děvčata | |
Drábová | Eliška | SŠK ÚJEZD NAD LESY | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Duchoňová | Alice | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | |||
Fafejtová | Eliška | PRAHA 4 | dětské/žákovské trati | pidižákyně mladší | ||
Fafejtová | Radka | TJ LIGA 100 PRAHA | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Fišerová | Ludmila | TJ Stodůlky Praha | dětské/žákovské trati | žákyně starší | ||
Florová | Monika | AC Sparta Praha | dětské/žákovské trati | žákyně starší | ||
Folprechtová | Julie | Zdravotník Praha | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Gozonová | Martina | Atletika Benešov | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Gozonová | Martina | Atletika Benešov | nordic running | ženy | ||
Gozonová | Petra | Atletika Benešov | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Hacmacová | Linda | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | domácí děvčata | |
Hanzlová | Karolína | SENOHRABY | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | domácí děvčata | |
Hanzlová | Kateřina | SENOHRABY | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | domácí děvčata | |
Herynková | Lucie | Ski Senohraby | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | domácí děvčata | |
Hlávková | Veronika | Black Angels | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Holubová | Petra | Ómon Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Houštecká | Hanna | Báječné ženy v běhu | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Hrstková | Vladěna | Kerteam | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Chalupníková | Valerie | ASK SLAVIE | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Chmelíková | Adéla | Sokol Dolní Počernice | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Jonáková | Lucie | TJ Sokol Říčany a Radošovice | dětské/žákovské trati | žákyně starší | ||
Jonáková | Veronika | Říčany | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Kalendová | Lucie | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | domácí děvčata | |
Kalendová | Marie | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | domácí děvčata | |
Kalendová | Teodora | ASK Slavia Praha | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Kletečková | Markéta | Radotín | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Klimperová | Adéla | Atletika Český Brod | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Koběrská | Ema Marie | Světice | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Kolářová | Veronika | SK Moravan Louňovice | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Kolářová | Zuzana | SK Moravan Louňovice | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | ||
Kopáňková | Lucie | Atipic z.s. Jílové u Prahy | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Kordíková | Anna | Atipic Jílové | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Kosová | Karolína | LBS Sport Team | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | domácí děvčata | |
Košařová | Barbora | Runsasan | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Košařová | Veronika | Runsasan | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | ||
Kotišová | Karolína | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | domácí děvčata | ||
Koukalová | Eliška | SC Radotín | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Krejčíková | Amelie | MP Dukla Praha | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Kumstová | Jana | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | Dorostenky mladší | ||
Lichtenbergová | Tereza | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | domácí děvčata | |
Lichtenbergová | Zuzana | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | domácí děvčata | |
Mandíková | Daniela | Atletika Jižní město | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Míčková | Karolína | Žižkov | dětské/žákovské trati | pidižákyně mladší | ||
Mišeková | Kateřina | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | domácí děvčata | |
Mišeková | Lucie | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | domácí děvčata | |
Možíšová | Magdaléna | SKI Senohraby | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | domácí děvčata | |
Mrázová | Ema | DGP | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Mrázová | Julie | Spartak Praha 4 | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Mrázová | Lucie | DGP | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | ||
Neumannová | Jana | SSK Spartak Čtyřkoly | dětské/žákovské trati | pidižákyně mladší | ||
Nezmeškalová | Kateřina | SK Volejbal Kolín | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | ||
Nosková | Helena | AC Sparta Praha | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Nosková | Zuzana | Avia Čakovice | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Paloučková | Lucie | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | domácí děvčata | |
Paloučková | Zuzana | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Pantáková | Sára | Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | domácí děvčata | |
Pavliščová | Anna | ATIPIC | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | ||
Pavliščová | Marie | ATIPIC | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Pazderová | Jana | Mnichovice | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | ||
Petrželová | Barbora | Volvo - Rock Machine | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Plášilová | Kristýna | SKI Senohraby | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | domácí děvčata | |
Poláková | Kateřina | SC Radotín | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Procházková | Helena | Atipic | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Procházková | Zdeňka | Atipic | dětské/žákovské trati | pidižákyně mladší | ||
Pukowiecová | Ema Marie | Atletika Benešov | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Radová | Eliška | Bikeclinic junior team | dětské/žákovské trati | pidižákyně mladší | ||
Radová | Ema | Stráže | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Radová | Nela | Stráže | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Rosenbaumová | Ester | HC Slavia Praha | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Růžičková | Lída | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | domácí děvčata | |
Řeháková | Laura | Atletika Benešov | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Řeháková | Valerie | Atletika Benešov | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | ||
Skořepová | Anna | Praha 4 | dětské/žákovské trati | pidižákyně mladší | ||
Skořepová | Eliška | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | domácí děvčata | |
Smrčková | Eliška | BK Říčany | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Soukalová | Victoria | Hovorčovice | dětské/žákovské trati | žákyně starší | ||
Stocková | Kateřina | Senohraby | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Stocková | Lea | Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | domácí děvčata | |
Straková | Karolína | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | domácí děvčata | |
Struková | Andělka | GATORADE Team | dětské/žákovské trati | pidižákyně mladší | ||
Sunkova | Berta | Moravan Lounovice | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Sunkova | Sara | Moravan Lounovice | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Svobodová | Laura | Tj Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | domácí děvčata | |
Svobodová | Marta | TJ Sokol Opolany | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | ||
Šimečková | Anička | Senohraby | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | domácí děvčata | |
Šimečková | Kateřina | Senohraby | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | domácí děvčata | |
Šimková | Tereza | SK Slavia | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Šňupárková | Bára | Černošice | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | ||
Šťastná | Lucie | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | domácí děvčata | |
Šťovíčková | Vendula | SK Babice | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Šuráňová | Hedvika | OK Kamenice | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Šuráňová | Petra | Velké popovice | dětské/žákovské trati | žákyně starší | ||
Táborská | Terezie | ASK Slavia Praha | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Tabulková | Bára | Zvánovice | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Techlová | Ema | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižákyně mladší | ||
Tlamichová | Alice | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižákyně mladší | domácí děvčata | |
Tlamichová | Bára | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | domácí děvčata | |
Trnková | Alena | DGP | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Ungerová | Eliška | Atipic, z.s. | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Valuchová | Julie | Praha,zšvencliků | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Valuchová | Veronika | Praha,zšvencliků | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Vaňková | Alena | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | domácí děvčata | |
Vejrychová | Nikola | Zaječice | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | domácí děvčata | |
Veselá | Julie | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Vlčková | Emička | Lipnoman | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Vondráková | Kateřina | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | žákyně starší | domácí děvčata | |
Vozobulová | Viktorka | Senohraby | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | domácí děvčata | |
Záhorcová | Anežka | SOSE | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | domácí děvčata | |
Záhorcová | Eliška | SOSE | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Zahrádková | Ela | Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižákyně mladší | domácí děvčata | |
Zahrádková | Ema | Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižákyně mladší | domácí děvčata | |
Zahrádková | Leontýna | Ski Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižákyně mladší | domácí děvčata | |
Zbúrová | Alice | Neratovice | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Zdechovská | Eliška | Sparta Praha | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Zelená | Barbora | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | domácí děvčata | ||
Žilková | Zuzana | ŠSK Újezd nad Lesy | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší |