Oficiální Výsledková listina Raidlight Teplický půlmaraton zimní
29. 12. 2017

Běh 11 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. KOBLIŽEK ŠimonUSK PROVOD#38muži1.00:48:06Detail
2. BECHIŇSKÝ VáclavNew Roll Runners#2muži2.00:48:13+00:00:07Detail
3. NOVOTNÝ AdamChomutov#118muži3.00:51:40+00:03:34Detail
4. VOSTŘEL Radek#65muži4.00:54:32+00:06:26Detail
5. ČOPAN MatúšPlzenské běhny a běžci#102muži5.00:56:04+00:07:58Detail
6. RŮŽIČKA PavelÚstí Nad labem#64muži6.00:56:40+00:08:34Detail
7. VANĚK PetrŠneci v běhu#85muži7.00:56:54+00:08:48Detail
8. JANELE Idmar#141muži8.00:57:14+00:09:08Detail
9. VLACH MichalBěžci Chomutov#107muži9.00:58:37+00:10:31Detail
10. VÍTOVÁ Kamila#139ženy1.00:58:58+00:10:52Detail
11. PAVLINSKÁ JanaNew Roll Runners#55ženy2.01:04:03+00:15:57Detail
12. NOVÁK LubomírČSPOTV. ch.o.#50muži10.01:04:30+00:16:24Detail
13. USKOKOVIČ DanielSRTG Most#108muži11.01:04:57+00:16:51Detail
14. FIKLÍKOVÁ PetraUSK PROVOD Ústí nad Labem#103ženy3.01:05:30+00:17:24Detail
15. DVOŘÁKOVÁ MartinaAvanti tým#12ženy4.01:05:56+00:17:50Detail
16. ZENK TomášTeplice#93muži12.01:06:05+00:17:59Detail
17. ZENKOVÁ DenisaTeplice#94ženy5.01:06:05+00:17:59Detail
18. KŘÍŽOVÁ LibušeHora svaté Kateřiny#19ženy6.01:06:06+00:18:00Detail
19. TRNKA VladislavÚstí nad Labem#83muži13.01:07:42+00:19:36Detail
20. KYTÝR PavelSRTG Teplice#44muži14.01:08:51+00:20:45Detail
21. HLAVSOVÁ OlgaÚstí nad Labem#23ženy7.01:10:09+00:22:03Detail
22. PRÖLLEROVÁ Petra#145ženy8.01:11:29+00:23:23Detail
23. WILK Karel#147muži15.01:12:17+00:24:11Detail
24. HAMPL Ondřej#17muži16.01:13:45+00:25:39Detail
25. BERNATOVÁ Sandra#134ženy9.01:15:05+00:26:59Detail
26. PROKOPOVÁ PetraŠneci v běhu#60ženy10.01:15:12+00:27:06Detail
27. FERIANCOVÁ MonikaAvanti tým#13ženy11.01:20:30+00:32:24Detail
28. ŘEPOVÁ Jana#146ženy12.01:20:30+00:32:24Detail
29. KONDRLOVA JitkaTeplice#122ženy13.01:21:18+00:33:12Detail
30. KLIMESOVA Vladimira#36ženy14.01:21:18+00:33:12Detail
31. ZWESPEROVÁ MonikaŠneci v běhu#95ženy15.01:22:19+00:34:13Detail
32. HLAVÁČEK JirkaRozběháme Teplice#22muži17.01:22:19+00:34:13Detail
33. HUTAŘ Tomáš#133muži18.01:22:20+00:34:14Detail
34. SOJÁK TomášDrahkov#71muži19.01:26:31+00:38:25Detail
35. ŠTĚCHOVÁ JanaBílina#82ženy16.01:27:21+00:39:15Detail
36. JISKRA MarekLouny#123muži20.01:30:24+00:42:18Detail
37. ŠTEPO MichalŠneci v běhu#109muži21.01:30:24+00:42:18Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz