Oficiální Výsledková listina Raidlight Teplický půlmaraton zimní
29. 12. 2017

Běh 11 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. KOBLIŽEK ŠimonUSK PROVOD#381999muži1.00:48:06Detail
2. BECHIŇSKÝ VáclavNew Roll Runners#21981muži2.00:48:13+00:00:06.10Detail
3. NOVOTNÝ AdamChomutov#1182000muži3.00:51:40+00:03:33.58Detail
4. VOSTŘEL Radek#652002muži4.00:54:32+00:06:25.19Detail
5. ČOPAN MatúšPlzenské běhny a běžci#1021996muži5.00:56:04+00:07:57.51Detail
6. RŮŽIČKA PavelÚstí Nad labem#641966muži6.00:56:40+00:08:33.96Detail
7. VANĚK PetrŠneci v běhu#851966muži7.00:56:54+00:08:48.02Detail
8. JANELE Idmar#1411910muži8.00:57:14+00:09:07.63Detail
9. VLACH MichalBěžci Chomutov#1071972muži9.00:58:37+00:10:30.35Detail
10. VÍTOVÁ Kamila#1391910ženy1.00:58:58+00:10:51.26Detail
11. PAVLINSKÁ JanaNew Roll Runners#552003ženy2.01:04:03+00:15:56.96Detail
12. NOVÁK LubomírČSPOTV. ch.o.#501980muži10.01:04:30+00:16:23.62Detail
13. USKOKOVIČ DanielSRTG Most#1081971muži11.01:04:57+00:16:50.44Detail
14. FIKLÍKOVÁ PetraUSK PROVOD Ústí nad Labem#1031970ženy3.01:05:30+00:17:24.03Detail
15. DVOŘÁKOVÁ MartinaAvanti tým#121969ženy4.01:05:56+00:17:49.60Detail
16. ZENK TomášTeplice#931979muži12.01:06:05+00:17:58.92Detail
17. ZENKOVÁ DenisaTeplice#941983ženy5.01:06:05+00:17:59.03Detail
18. KŘÍŽOVÁ LibušeHora svaté Kateřiny#192004ženy6.01:06:06+00:17:59.13Detail
19. TRNKA VladislavÚstí nad Labem#831989muži13.01:07:42+00:19:35.80Detail
20. KYTÝR PavelSRTG Teplice#441974muži14.01:08:51+00:20:44.78Detail
21. HLAVSOVÁ OlgaÚstí nad Labem#231977ženy7.01:10:09+00:22:03.02Detail
22. PRÖLLEROVÁ Petra#1451910ženy8.01:11:29+00:23:22.12Detail
23. WILK Karel#1471910muži15.01:12:17+00:24:10.64Detail
24. HAMPL Ondřej#172002muži16.01:13:45+00:25:38.21Detail
25. BERNATOVÁ Sandra#1341910ženy9.01:15:05+00:26:58.23Detail
26. PROKOPOVÁ PetraŠneci v běhu#601974ženy10.01:15:12+00:27:05.12Detail
27. FERIANCOVÁ MonikaAvanti tým#131971ženy11.01:20:30+00:32:23.33Detail
28. ŘEPOVÁ Jana#1461910ženy12.01:20:30+00:32:23.49Detail
29. KONDRLOVA JitkaTeplice#1221986ženy13.01:21:18+00:33:11.42Detail
30. KLIMESOVA Vladimira#361968ženy14.01:21:18+00:33:11.54Detail
31. ZWESPEROVÁ MonikaŠneci v běhu#951976ženy15.01:22:19+00:34:12.59Detail
32. HLAVÁČEK JirkaRozběháme Teplice#221978muži17.01:22:19+00:34:12.92Detail
33. HUTAŘ Tomáš#1331910muži18.01:22:20+00:34:13.09Detail
34. SOJÁK TomášDrahkov#711980muži19.01:26:31+00:38:24.25Detail
35. ŠTĚCHOVÁ JanaBílina#821973ženy16.01:27:21+00:39:14.18Detail
36. JISKRA MarekLouny#1231971muži20.01:30:24+00:42:17.60Detail
37. ŠTEPO MichalŠneci v běhu#1091978muži21.01:30:24+00:42:17.78Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz