Oficiální Výsledková listina Run for Movember
4. 11. 2017

Profi 14 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. WAINER JanLouny#1901976muži1.01:00:27Detail
2. VITÁSEK JanMalá Hraštice#3471990muži2.01:00:44+00:00:17.31Detail
3. ARAUJO JosePraha#3331989muži3.01:01:23+00:00:56.47Detail
4. MATUA Martin#3151980muži4.01:02:38+00:02:11.06Detail
5. BEDNÁŘ MartinAtlas Copco#51986muži5.01:04:27+00:03:59.97Detail
6. CAPOUŠEK Miroslav3D Fitness RT#171970muži6.01:06:10+00:05:43.46Detail
7. SOUČEK PavelSRTG Praha#2581983muži7.01:08:02+00:07:34.85Detail
8. HURIS MichalPraha#471989muži8.01:08:20+00:07:53.01Detail
9. LEHNERT AdrianSPARTA PRAHA#971975muži9.01:10:10+00:09:42.68Detail
10. FROHLICH PeterMedtronic#2251980muži10.01:10:13+00:09:45.98Detail
11. VANÍČEK AdamPrague Bears Racing#1831989muži11.01:10:30+00:10:03.57Detail
12. VAN BurikGEP#1821992muži12.01:10:42+00:10:15.28Detail
13. OČENÁŠ Danielhovno#1211997muži13.01:11:07+00:10:39.83Detail
14. JIRÁSEK PetrJiráskovci#621976muži14.01:11:08+00:10:40.86Detail
15. EICHLER IvoUSK Praha#311961muži15.01:11:23+00:10:56.45Detail
16. VRLOVÁ JanaAC Praha 1890#1891973ženy1.01:11:29+00:11:02.40Detail
17. GAZDA VítězslavDivišov#2261977muži16.01:11:45+00:11:17.82Detail
18. JAKUBA PetrAtlas Copco#551987muži17.01:12:18+00:11:50.79Detail
19. OULEHLA MichalBeroun#2491979muži18.01:12:58+00:12:30.71Detail
20. DOUBEK MilanDactyl Group#281987muži19.01:14:56+00:14:28.93Detail
21. WURM PavelHakuna Matata#1941973muži20.01:15:51+00:15:23.83Detail
22. VÍTOVÁ KamilaŠneci v běhu#1851975ženy2.01:17:02+00:16:35.36Detail
23. KABELÁČ FilipKabeláčovci#672003muži21.01:17:04+00:16:37.53Detail
24. BAUER RomanHluboký Důl#41977muži22.01:17:08+00:16:40.68Detail
25. NOVÁK JiříKolín#1161977muži23.01:17:12+00:16:45.57Detail
26. RIEHS DavidPraha 4 Braník#1421974muži24.01:17:15+00:16:47.94Detail
27. NEMEC PeterSoftware602#2431986muži25.01:17:41+00:17:13.76Detail
28. ZÍTKOVÁ KateřinaPraha#2781978ženy3.01:17:54+00:17:27.15Detail
29. ŠMEJKALOVÁ Olga#3011980ženy4.01:18:56+00:18:28.98Detail
30. MARIEL Quentin#3141980muži26.01:20:03+00:19:36.54Detail
31. POLANSKA ZuzanaSokol Stare Mesto Praha#3121978ženy5.01:20:39+00:20:11.63Detail
32. KUMHERA TomášPraha#941990muži27.01:21:15+00:20:47.83Detail
33. RATHKE PaulGEP#1391989muži28.01:21:29+00:21:01.98Detail
34. TOMKA AdamMedtronic#2681980muži29.01:21:51+00:21:24.40Detail
35. HERNANDEZ Lionel#3401980muži30.01:21:56+00:21:29.58Detail
36. ČERNÝ MiroslavKladno#221978muži31.01:22:28+00:22:01.34Detail
37. MRÁZ JiříNehvizdy#1121979muži32.01:22:40+00:22:13.53Detail
38. IVANYUK Serhiy#2931980muži33.01:22:51+00:22:23.99Detail
39. CHUDOMEL JanHostivař#531973muži34.01:23:16+00:22:48.96Detail
40. ČERNÁ PetraBáječné ženy v běhu#211977ženy6.01:23:32+00:23:05.29Detail
41. KADLECOVÁ MartinaBrno#721994ženy7.01:23:53+00:23:25.77Detail
42. DĚDEK LukášKolín#2131991muži35.01:24:14+00:23:46.89Detail
43. POLÁK JanPraha#1351981muži36.01:24:24+00:23:56.93Detail
44. NEKULOVÁ Alena#2851980ženy8.01:25:00+00:24:33.44Detail
45. PETR Jakub#3441980muži37.01:25:07+00:24:39.86Detail
46. PŘIKRYL Jaroslav#3381980muži38.01:25:38+00:25:11.23Detail
47. JECH RobertBorci od Botiče#571974muži39.01:25:57+00:25:29.73Detail
48. MIKULA PetrKladno#1081980muži40.01:26:10+00:25:42.78Detail
49. NEBUS Peterpraha 10#1141969muži41.01:26:18+00:25:51.62Detail
50. BUDÍN RadekPraha 10#151978muži42.01:26:29+00:26:01.80Detail
51. DOHNALOVÁ TerezaHello bank!#261979ženy9.01:26:31+00:26:04.55Detail
52. FINDEJSOVÁ Kateřina#3371980ženy10.01:27:09+00:26:42.27Detail
53. TANCIBUDEK DavidSoftware602#2671992muži43.01:27:12+00:26:45.46Detail
54. DRÓZD JanušSoftware602#2161962muži44.01:27:35+00:27:08.60Detail
55. NOVÁK PavelMělník#1171981muži45.01:27:52+00:27:25.01Detail
56. BOŽOŇOVÁ Líviahovno#131996ženy11.01:28:50+00:28:23.26Detail
57. BRABCOVÁ Radmila#141970ženy12.01:29:37+00:29:10.40Detail
58. STRAKA Petr#1541989muži46.01:30:37+00:30:10.51Detail
59. GRAND Alexandra#3131980ženy13.01:31:14+00:30:47.13Detail
60. PEŠEK Petr#1261982muži47.01:31:23+00:30:56.53Detail
61. HAVELKA ZdenekPraha 10#2271983muži48.01:31:23+00:30:55.78Detail
62. VĚŘÍŠ TomášPraha#2731991muži49.01:31:24+00:30:57.02Detail
63. KUBRYCHT Lukáš#3031980muži50.01:31:25+00:30:58.59Detail
64. ZAMAN Yul-RahimGEP#1991992muži51.01:31:58+00:31:31.10Detail
65. TAJCNEROVÁ JanaPraha#1721980ženy14.01:33:04+00:32:37.42Detail
66. SVAČINOVÁ MichaelaPraha#1571981ženy15.01:33:08+00:32:40.87Detail
67. ARNAUD Ines#3021980ženy16.01:34:02+00:33:34.68Detail
68. KOUBKOVÁ ZuzanaAtlas Copco#871980ženy17.01:34:04+00:33:37.58Detail
69. KABELÁČ JanVarnsdorf#681997muži52.01:34:39+00:34:12.30Detail
70. MATAVA Tomas#2401980muži53.01:35:06+00:34:39.12Detail
71. ŽIŽKOVÁ KristýnaLibice nad Cidlinou#2051990ženy18.01:35:11+00:34:43.75Detail
72. ŠULC Jan#3041980muži54.01:36:51+00:36:24.43Detail
73. KŘEMEN JiříPraha#911985muži55.01:39:13+00:38:46.07Detail
74. REGNER TomasAtlas Copco#1401990muži56.01:41:12+00:40:45.34Detail
75. KABELÁČOVÁ RenataKabeláčovci#691974ženy19.01:42:03+00:41:36.19Detail
76. JIRÁSKOVÁ ŠárkaJiráskovci#641980ženy20.01:42:03+00:41:35.67Detail
77. ŘEHÁKOVÁ Nikola#3321980ženy21.01:42:39+00:42:12.44Detail
78. BRABEC Martin#3341980muži57.01:42:39+00:42:11.89Detail
79. JIČÍNSKÁ LenkaAtlas Copco#601984ženy22.01:43:07+00:42:39.80Detail
80. VOZÁR MarekHomonna#2751977muži58.01:43:08+00:42:41.53Detail
81. KUBÁT KarelAtlas Copco#921970muži59.01:43:10+00:42:42.79Detail
82. PATOČKOVÁ LucieBlack Squirrel Squad#1241992ženy23.01:44:43+00:44:15.90Detail
83. DRAHOZALOVÁ IvaŠtěchovice#2151981ženy24.01:45:37+00:45:09.96Detail
84. CVACHOVÁ MarcelaHello bank! team#191982ženy25.01:45:59+00:45:32.01Detail
85. PAPPALARDO FrancoisMedtronic#2511980muži60.01:46:01+00:45:33.77Detail
86. BOKOROVÁ PetraPraha 3#101989ženy26.01:47:15+00:46:48.21Detail
87. HOLASOVÁ Jana#401983ženy27.01:49:34+00:49:07.11Detail
88. FERNANDEZ SergioAtlas Copco#321990muži61.01:52:48+00:52:21.06Detail
89. USTER LaurePrague#1801988ženy28.01:55:41+00:55:13.81Detail
DNF ČERVENÁ VeronikaRakovník#231979ženyDNF Detail
DNF HÁKOVÁ LuciePrah 9#371991ženyDNF Detail
DNF JASINSKI AdamGEP#561974mužiDNF Detail
DNF LEXOVÁ Alžběta#991988ženyDNF Detail
DNF PODHORA MichalKolín#1291977mužiDNF Detail
DNF ROZSYPALOVÁ EliškaKlatovy#1431997ženyDNF Detail
DNF ŠIBRAVOVÁ Lenkakerteam#1641982ženyDNF Detail
DNF NAVARRETE JorgeMedtronic#2421980mužiDNF Detail
DNF SVOBODA Robert#3221980mužiDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz