Oficiální Výsledková listina Kros Bučiny
4. 11. 2017

15 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. MRÁZEK JanInov8 team#291981Vlci1.00:58:48Detail
2. VOKROUHLÍK Michal#1241983Vlci2.00:59:56+00:01:08.36Detail
3. FLAŠAR JanSK 4 Dvory ČB#4501986Vlci3.01:00:19+00:01:31.51Detail
4. BRUNNER RadekSK Babice#2091974MMasters1.01:02:21+00:03:33.37Detail
5. PEŘINKA FilipTTT#3421988Vlci4.01:02:49+00:04:00.84Detail
6. BERÁNEK ŠimonKoloděje#201994Vlci5.01:04:01+00:05:13.35Detail
7. KRCHOVÁ ZuzanaFyziokinesis#2261990Gazely1.01:04:40+00:05:52.46Detail
8. CINK TomášLuciBeci#21987Vlci6.01:04:57+00:06:09.54Detail
9. CHURAŇOVÁ RadkaPraha 8#2991977ZMasters1.01:06:47+00:07:59.49Detail
10. DUBEC JanTriexpert#4361984Vlci7.01:06:57+00:08:09.09Detail
11. MAKOVSKÝ KubaOB Tretra Praha#2301985Vlci8.01:07:04+00:08:15.92Detail
12. KRUPIČKA TomášBicMac menu team#491987Vlci9.01:07:35+00:08:46.79Detail
13. HAVRÁNKOVÁ DanielaKerteam#3431982Gazely2.01:08:22+00:09:33.99Detail
14. CINK MartinÚstí nad Orlicí#431994Vlci10.01:08:23+00:09:34.71Detail
15. STRAKOVÁ Anna#4421973ZMasters2.01:08:26+00:09:38.40Detail
16. HULKA LukasVegan Power#781982Vlci11.01:08:26+00:09:37.82Detail
17. SKLENÁŘ OndřejGeokonsult#161990Vlci12.01:09:26+00:10:37.97Detail
18. AUJEZDSKÝ JaroslavAdidas Runners Prague#4101974MMasters2.01:09:34+00:10:45.95Detail
19. REZEK LubošCK Vinohradské Šlapky#151975MMasters3.01:10:12+00:11:24.13Detail
20. NĚMEC JanKolín#2361973MMasters4.01:10:22+00:11:33.76Detail
21. BERAN PetrCafe racers#4711971MMasters5.01:11:27+00:12:38.93Detail
22. KOCHOVÁ BarboraADIDAS RUNNERS PRAGUE#871989Gazely3.01:11:29+00:12:40.73Detail
23. JIRÁSEK TomášRunning Stones#3001983Vlci13.01:11:48+00:13:00.66Detail
24. ŠISTER Lukáš#4401996Vlci14.01:13:21+00:14:33.59Detail
25. EL HassanPraha#41990Vlci15.01:14:00+00:15:12.61Detail
26. POLÁČEK JaromírKiwi#1071988Vlci16.01:14:04+00:15:15.99Detail
27. KREJČÍK JanNová Ves#2251982Vlci17.01:14:10+00:15:22.62Detail
28. STEINER JanMůj#4701985Vlci18.01:14:29+00:15:41.45Detail
29. MALÝ KamilSK Pod Kravínem, Klínec#4131971MMasters6.01:14:29+00:15:40.98Detail
30. PRAHL RadimKostelec N.Č.L.#2451974MMasters7.01:14:32+00:15:44.66Detail
31. ŠŤOVÍČEK MartinSK BABICE#1201974MMasters8.01:14:34+00:15:46.11Detail
32. BITTNER MiroslavTTT#581973MMasters9.01:14:43+00:15:55.17Detail
33. HOLUB MartinPísek#4631978Vlci19.01:15:35+00:16:47.31Detail
34. KOPÁČEK JanKostelni Lhota#901981Vlci20.01:15:35+00:16:47.49Detail
35. HRAŠE Zbyněk#4251974MMasters10.01:15:42+00:16:53.75Detail
36. ŠEVČÍK DavidTišnov#171977MMasters11.01:15:48+00:17:00.57Detail
37. SKÁLA RadekCSC Český Brod#1121969MMasters12.01:15:49+00:17:01.00Detail
38. KOLENČÍK VojtěchAréna Pavly Kladivové#2231984Vlci21.01:15:54+00:17:06.45Detail
39. BARTOŠ TomášHobby In Club#2971968MMasters13.01:16:01+00:17:13.50Detail
40. HLAVÁČ Jiříadidas Runners Prague#451979Vlci22.01:16:13+00:17:24.97Detail
41. VIZINA PetrSK Babice#4591967Veteráni1.01:16:18+00:17:30.19Detail
42. VUCICEVIC MiroslavPraha#4441975MMasters14.01:17:05+00:18:17.36Detail
43. MLÍCH JiříHunikov#4811974MMasters15.01:17:20+00:18:32.18Detail
44. VESELY LukasVestec#191980Vlci23.01:17:20+00:18:32.61Detail
45. HLATKÝ TomášLibouchec#3341978Vlci24.01:17:34+00:18:46.30Detail
46. MAŠEK JiříSvět běhu#2311964Veteráni2.01:17:37+00:18:49.08Detail
47. BERGL TomasOB Sokol Troja#281978Vlci25.01:17:41+00:18:53.41Detail
48. OZOROVSKÝ MariánBKČS#2391975MMasters16.01:17:41+00:18:53.48Detail
49. MRÁZ Miroslav#2331981Vlci26.01:17:43+00:18:54.94Detail
50. HRADECKÝ TomášJilemnice#2161991Vlci27.01:17:45+00:18:57.42Detail
51. FREUDL OndřejKlínec#2121976MMasters17.01:17:45+00:18:56.71Detail
52. ZEMÁNEK MilanHradové Střimelice#1291978Vlci28.01:18:07+00:19:18.92Detail
53. PHILLIPS MonikaDavle#1041981Gazely4.01:18:09+00:19:21.61Detail
54. MIKEŠ FilipCK Vinohradské šlapky#1011977MMasters18.01:18:18+00:19:30.19Detail
55. ŽÁK JakubHoralka a Tatranka#4171984Vlci29.01:18:18+00:19:29.88Detail
56. FUJAK MartinEndorfinové Fretky#51981Vlci30.01:18:32+00:19:43.78Detail
57. SKALINOVÁ KamilaSK Babice#1131974ZMasters3.01:18:43+00:19:55.27Detail
58. ZEMAN Petr#211982Vlci31.01:18:54+00:20:05.76Detail
59. ANDRLOVÁ VeronikaKerberos#531990Gazely5.01:19:14+00:20:25.74Detail
60. BYARS Nick#4371972MMasters19.01:19:35+00:20:47.31Detail
61. MÁTLOVÁ Markéta#981985Gazely6.01:19:44+00:20:56.11Detail
62. CHOTĚBOR TomášSP Kolo Loap#4781972MMasters20.01:19:46+00:20:58.50Detail
63. STŘÍBRNÝ MartinBrno#2501987Vlci32.01:20:18+00:21:30.42Detail
64. KNÍŽEK LukášČerné Voděrady#3011986Vlci33.01:20:23+00:21:35.59Detail
65. BEZDĚK MiroslavPraha#561979Vlci34.01:20:24+00:21:36.35Detail
66. FRANC RadekTři pírka#741970MMasters21.01:20:26+00:21:38.21Detail
67. NĚMEC Arnošt#2351968MMasters22.01:20:48+00:22:00.48Detail
68. MACHÁČ JanBrumov-Bylnice#111987Vlci35.01:20:52+00:22:04.06Detail
69. ANTOŠ JanPraha#2031974MMasters23.01:21:00+00:22:12.58Detail
70. KANTOROVÁ KateřinaBK Čvacht#2201976ZMasters4.01:21:14+00:22:26.08Detail
71. BORKOVEC Luděk#601985Vlci36.01:21:15+00:22:27.44Detail
72. JANOČKO MiroslavBernartice#831983Vlci37.01:21:15+00:22:26.95Detail
73. TUHOVČÁK MilanZeleneč#1221978Vlci38.01:21:15+00:22:27.04Detail
74. KROUŽILOVÁ IvaPoděbrady#2271977ZMasters5.01:21:24+00:22:35.73Detail
75. VLK Ondřejslow&#4731976MMasters24.01:21:29+00:22:41.11Detail
76. VANĚK PetrBobnice Kocourkov#1231966Veteráni3.01:21:29+00:22:41.13Detail
77. JANCAREK Tomas#811983Vlci39.01:21:33+00:22:44.85Detail
78. BERNÁŠEK AlešEndorfinové fretky#2061978Vlci40.01:21:35+00:22:47.53Detail
79. BRÁZA JirkaLAIC#2081976MMasters25.01:22:12+00:23:24.20Detail
80. HRUŠKA Miroslav#81988Vlci41.01:22:24+00:23:36.30Detail
81. BÍLEK StanislavVivobarefoot ČB#571976MMasters26.01:22:54+00:24:06.20Detail
82. HEGNER FilipPUNK Pleasure#4531981Vlci42.01:23:01+00:24:13.04Detail
83. ANDRES JaromírPečky#521983Vlci43.01:23:13+00:24:25.24Detail
84. SOUKUP MartinTriklub Pdy "C"#2491976MMasters27.01:23:15+00:24:27.52Detail
85. VOŠAHLÍK MartinCzech TRI works team#1271980Vlci44.01:23:15+00:24:26.81Detail
86. DÖME RadekBěžecký klub České spořitelny#441988Vlci45.01:23:21+00:24:32.71Detail
87. VANĚK JanPraha#2531987Vlci46.01:23:26+00:24:38.48Detail
88. KONOPÁSEK ŠtěpánARMY TEAM#891990Vlci47.01:23:29+00:24:41.27Detail
89. SKŘIČÍK PetrSyčáci#311988Vlci48.01:23:45+00:24:56.97Detail
90. HOLUŠOVÁ KarolínaAdidas Runners Prague#2151990Gazely7.01:24:21+00:25:33.16Detail
91. KOMÁRKOVÁ KláraPraha#2241990Gazely8.01:24:35+00:25:47.23Detail
92. NĚMEČEK PetrDrsná kecka#3061981Vlci49.01:24:42+00:25:54.05Detail
93. PETRÁSEK PetrOhrozimský běžecký klub#2431990Vlci50.01:24:43+00:25:55.35Detail
94. MIKUŠ Michalski-team.cz#2321980Vlci51.01:24:44+00:25:55.99Detail
95. BONDAR GrygoriiDnipro#591990Vlci52.01:25:03+00:26:14.80Detail
96. KOPÁČEK MichalKolín#911985Vlci53.01:25:16+00:26:27.77Detail
97. HUDOS MartinOB Říčany#2171976MMasters28.01:25:17+00:26:29.63Detail
98. LAUER MartinŘíčany#4111971MMasters29.01:25:53+00:27:05.55Detail
99. ZEZULKA DušanPraha 4#1301971MMasters30.01:25:53+00:27:05.56Detail
100. ČÍŽEK PavelŠneci v běhu#681964Veteráni4.01:25:53+00:27:05.63Detail
101. GÓRECKI JanPraha#2141979Vlci54.01:25:56+00:27:07.98Detail
102. CASTILLA JoseGo!Mez#11985Vlci55.01:25:59+00:27:11.00Detail
103. ZAJÍC JosefMaraton klub Kladno#2551980Vlci56.01:26:03+00:27:15.04Detail
104. LANGMAJEROVÁ TerezaPraha#3031990Gazely9.01:26:09+00:27:20.81Detail
105. KELLER RomanZelenec#2211975MMasters31.01:26:11+00:27:23.58Detail
106. KUPR Daniel#91981Vlci57.01:26:13+00:27:24.79Detail
107. DOLEJŠÍ Filipdastec.cz#711976MMasters32.01:26:44+00:27:55.91Detail
108. KLEIBL MichalPraha#861979Vlci58.01:26:53+00:28:05.35Detail
109. NECHOĎDOMA PetrDobřichov#2341977MMasters33.01:26:58+00:28:09.86Detail
110. NOUZA Pavel#4071990Vlci59.01:27:00+00:28:11.92Detail
111. PICHRTOVÁ LucieKozojedy#251989Gazely10.01:27:01+00:28:13.24Detail
112. ŠÍMA ZdeněkSlivenec#2511961Veteráni5.01:27:12+00:28:23.90Detail
113. DOBIÁŠ LuděkTria klub Poděbrady "A"#3331973MMasters34.01:27:14+00:28:26.40Detail
114. VOŠAHLÍK Honza#1261981Vlci60.01:27:15+00:28:27.49Detail
115. KARÁSEK PetrUSK Praha#4481986Vlci61.01:27:20+00:28:32.19Detail
116. CHOTĚBOROVÁ JanaSP Kolo Loap#4791973ZMasters6.01:27:52+00:29:04.32Detail
117. VOSK MatějLouňovice#1251982Vlci62.01:28:16+00:29:27.77Detail
118. HARÁK PavelEndorphine Ferrets#71980Vlci63.01:28:22+00:29:34.44Detail
119. FALTUSOVÁ Nela#4061992Gazely11.01:28:31+00:29:42.86Detail
120. BŘICHÁČEK MilošAdidas Runners Prague#2101981Vlci64.01:28:53+00:30:05.56Detail
121. VEDRAL LadislavŘíčany#2541972MMasters35.01:28:58+00:30:10.03Detail
122. DVOŘÁKOVÁ SimonaTria klub Poděbrady "B"#341981Gazely12.01:29:07+00:30:19.66Detail
123. HEJNÝ MartinČechtice#4041978Vlci65.01:29:09+00:30:20.81Detail
124. SCHWARZ MarekBěžecká parta Žižkov#1101979Vlci66.01:29:17+00:30:29.08Detail
125. FIALA VítDoksy#4271983Vlci67.01:29:21+00:30:32.75Detail
126. VELOVÁ Adéla#4091983Gazely13.01:29:56+00:31:08.55Detail
127. WENDL JanKostelec nad Černými Lesy#331988Vlci68.01:29:59+00:31:10.99Detail
128. FALTUSOVÁ KateřinaPraha#731978Gazely14.01:30:51+00:32:02.83Detail
129. ŠÍPEK MichaelPraha#321977MMasters36.01:31:12+00:32:24.54Detail
130. JIRMAN Jiří#4011978Vlci69.01:31:32+00:32:43.88Detail
131. MAČENKOVÁ KarolínaBěžecký klub České spořitelny#231989Gazely15.01:31:39+00:32:51.36Detail
132. MARSAK RichardKostelec#4471978Vlci70.01:31:48+00:33:00.42Detail
133. MYNÁŘOVÁ KristinaEndorfinove fretky#481986Gazely16.01:31:50+00:33:01.85Detail
134. MATĚJKA MartinRudná#121984Vlci71.01:31:51+00:33:03.31Detail
135. FRYŠOVÁ KristýnaT-Runners#2131976ZMasters7.01:32:20+00:33:32.22Detail
136. TOMSA RadekBenešov#461969MMasters37.01:32:23+00:33:35.17Detail
137. KOLDOVSKÝ MartinZeleneč#881977MMasters38.01:32:24+00:33:36.36Detail
138. SEDLÁČKOVÁ MartinaMilovice#2471979Gazely17.01:32:25+00:33:37.65Detail
139. SLEZÁKOVÁ ZizanaOS Kladno#3451978Gazely18.01:32:27+00:33:39.30Detail
140. NOVAKOVA GabrielaPraha#2371978Gazely19.01:32:42+00:33:53.86Detail
141. OKTÁBEC Marek#2381985Vlci72.01:32:46+00:33:57.69Detail
142. BARTOŠOVÁ LenkaHobby In Club#2041978Gazely20.01:32:51+00:34:03.44Detail
143. ŠTĚRBA HonzaÚjezd nad lesy#181984Vlci73.01:33:02+00:34:14.10Detail
144. ADAM PetrPraha#3301982Vlci74.01:33:06+00:34:18.04Detail
145. SITTER Miroslav#1111966Veteráni6.01:33:10+00:34:22.02Detail
146. BATULKOVÁ AnnaPraha 4#551983Gazely21.01:33:17+00:34:29.00Detail
147. LOVČÍ TomášČeské Budějovice#961987Vlci75.01:33:22+00:34:34.33Detail
148. HRDLIČKOVÁ Martinařitka#3361963Veteránky1.01:33:22+00:34:34.38Detail
149. GUT RobertLázně Poděbrady#751961Veteráni7.01:33:37+00:34:48.80Detail
150. MÁROVÁ KláraAdidas Runners#971984Gazely22.01:33:41+00:34:52.86Detail
151. KOCIAN DavidPraha 6#2221970MMasters39.01:33:48+00:34:59.73Detail
152. MEDEK JanRychlí Medvědi#1001981Vlci76.01:34:34+00:35:46.50Detail
153. RÝDL VladimírPraha 5#1091968MMasters40.01:34:46+00:35:57.84Detail
154. KRÁLÍKOVÁ TerezaPraha 9#931990Gazely23.01:34:53+00:36:05.12Detail
155. ČERMÁKOVÁ VeronikaPraha#661977ZMasters8.01:34:54+00:36:05.90Detail
156. DAVID MartinPelhřimov#31973MMasters41.01:35:18+00:36:30.13Detail
157. PEJCHAR MilošDrsná kecka#2421997Vlci77.01:35:47+00:36:58.95Detail
158. PEARCE IvaBubovice#1031983Gazely24.01:35:49+00:37:01.30Detail
159. LUDVÍK HonzaBĚHNY Z NEHVIZD#101976MMasters42.01:36:19+00:37:30.90Detail
160. LYSENKO VladimírSBTS Praha - Holešovice#2291972MMasters43.01:36:27+00:37:39.09Detail
161. PIŠAN OldřichWhy Ski Whisky#301977MMasters44.01:36:37+00:37:49.64Detail
162. BUDKOVÁ IvaŠneci v běhu#621985Gazely25.01:36:45+00:37:57.17Detail
163. BELICA OndřejPartyzánský oddíl Dušana H.#2051980Vlci78.01:37:02+00:38:14.38Detail
164. RICHTER JiříPredátoři Kladno#2461981Vlci79.01:38:42+00:39:54.34Detail
165. STANKO HonzaPraha#1151976MMasters45.01:38:59+00:40:11.26Detail
166. ADAMOVÁ LenkaPraha#511978Gazely26.01:39:04+00:40:16.57Detail
167. PICEK DanielSokol Vlkava#1051973MMasters46.01:39:04+00:40:16.60Detail
168. LANKAŠ JanProkop4ever#1771975MMasters47.01:39:13+00:40:25.05Detail
169. KUBELKOVÁ EvaRungo pro ženy#4151978Gazely27.01:39:21+00:40:32.70Detail
170. JOHAN TomášHodkovičky#841975MMasters48.01:40:34+00:41:46.51Detail
171. CHAROUZKOVÁ KarolinaPredátoři Kladno#791986Gazely28.01:41:35+00:42:47.36Detail
172. PINKAVA RomanPredátoři Kladno#3071977MMasters49.01:41:35+00:42:47.05Detail
173. BUDÍNOVÁ LuciePraha#611992Gazely29.01:41:43+00:42:55.58Detail
174. STREJČEK JiříMnichovice#4341983Vlci80.01:41:52+00:43:04.08Detail
175. JIŘIŠTĚ LubomírŽďár u Staré Paky#2191968MMasters50.01:42:02+00:43:14.32Detail
176. KOŠŤÁKOVÁ Monika#921988Gazely30.01:42:10+00:43:22.41Detail
177. ČELIKOVSKÁ PetraRungo pro ženy#651979Gazely31.01:42:21+00:43:32.76Detail
178. ŠALÁTOVÁ JindraSOS dětské vesničky#1171976ZMasters9.01:42:49+00:44:00.90Detail
179. CERVANOVÁ IvaPraha#631989Gazely32.01:43:18+00:44:30.54Detail
180. TUMOVÁ MonikaPlzeň#2521978Gazely33.01:44:20+00:45:32.41Detail
181. JAKLOVÁ IvaTábor#2181971ZMasters10.01:44:28+00:45:40.31Detail
182. PROKOPOVÁ PetraŠneci v běhu#1081974ZMasters11.01:44:48+00:46:00.32Detail
183. NOVÁKOVÁ MartinaSlávia Žižkov - Voláč#4861964Veteránky2.01:47:19+00:48:30.94Detail
184. ISAAC Malcolm#3441986Vlci81.01:47:40+00:48:51.80Detail
185. HONC Libor#3351977MMasters51.01:47:41+00:48:53.12Detail
186. DĚDEČKOVÁ PetraRungo pro ženy#691981Gazely34.01:47:44+00:48:55.79Detail
187. KLOUDA Jakub#4261976MMasters52.01:48:47+00:49:59.15Detail
188. BAČKOVSKÁ Petra#541978Gazely35.01:48:52+00:50:04.30Detail
189. MACÁK Jiří#4771984Vlci82.01:51:24+00:52:36.29Detail
190. HERCÍKOVÁ JanaBenátky nad Jizerou#471971ZMasters12.01:51:32+00:52:43.76Detail
191. ŠIZLINGOVÁ EvaVysoká Lhota#1181971ZMasters13.01:52:20+00:53:32.28Detail
192. CINOVÁ AnnaPraha#2111971ZMasters14.01:54:25+00:55:36.73Detail
193. BLUMENTRITOVA SimonaAdventní běhání#2071978Gazely36.01:54:35+00:55:46.77Detail
194. CHLÁDKOVÁ BohdanaJeden měsíc běžce#801976ZMasters15.01:55:04+00:56:16.43Detail
195. LUSKOVÁ Petra#2281972ZMasters16.01:55:15+00:56:26.73Detail
196. KUDLÍKOVÁ PetraRungo pro ženy#221985Gazely37.01:56:22+00:57:33.94Detail
197. JENŠÍKOVÁ Jana#4351974ZMasters17.01:56:22+00:57:34.07Detail
198. STŘELBOVÁ LenkaPraha 4#3091976ZMasters18.01:59:36+01:00:48.17Detail
199. HLAVÁČOVÁ VendulaJuuL - Kapitánovy dcerky#3291973ZMasters19.01:59:37+01:00:48.83Detail
200. HULÍNSKÁ RenátaSpartan Gym#2981968ZMasters20.02:04:37+01:05:49.04Detail
DNF KROBOVÁ AndreaJeden měsíc běžce#941978GazelyDNF Detail
DNF MAHDALOVÁ HankaPraha#241972ZMastersDNF Detail
DNS KUZMIAK MichalAdidas Runners#4581988VlciDNS Detail
DNS GOTT KájaKlub Zlatých slavíků#61950MLegendyDNS Detail
DNS NOVOTNÝ PavelMessner run#131976MMastersDNS Detail
DNS PEJŠA Jansmí být prázdné#141975MMastersDNS Detail
DNS ČERVENKOVÁ KateřinaVlašim#671975ZMastersDNS Detail
DNS DOLECKOVA JanaBajecne zeny v behu#701984GazelyDNS Detail
DNS ELIÁŠ PetrAlbatros#721986VlciDNS Detail
DNS HANOUSKOVÁ VeronikaSVVAT#761990GazelyDNS Detail
DNS HULÍNSKÝ RomanSpartan Gym#771970MMastersDNS Detail
DNS JANKŮ LubošOutisti#821981VlciDNS Detail
DNS KARČ JakubSK Babice#851974MMastersDNS Detail
DNS MAZÁČOVÁ ZoraAdventní běhání#991977ZMastersDNS Detail
DNS NEUMANOVÁ IvetaPredátoři Kladno#1021987GazelyDNS Detail
DNS SLAPAK MilanPraha#1141976MMastersDNS Detail
DNS ŠKVOR Josef#1191955MLegendyDNS Detail
DNS TRNKOVÁ OlgaKorouhev#1211982GazelyDNS Detail
DNS ZÁPOTOCKÝ MilanM&M Kolín#1281959VeterániDNS Detail
DNS PAZDERA LukášBěžecký klub České spořitelny#2401986VlciDNS Detail
DNS PECHOVÁ IvaSpartak Praha 4#2411986GazelyDNS Detail
DNS POLÁČKOVÁ IvanaPraha 6#2441981GazelyDNS Detail
DNS SLUŠNÁ ZuzanaRunsport.cz#2481980GazelyDNS Detail
DNS KUŘÁTKOVÁ JitkaOutisti#3021984GazelyDNS Detail
DNS LINHARTOVÁ Lucie#3041985GazelyDNS Detail
DNS MEYER PetraHodkovičky#3051978GazelyDNS Detail
DNS SEQUENSOVA Lucie#3081972ZMastersDNS Detail
DNS ZAJÍČKOVÁ DášaStruhařov#3101972ZMastersDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz