Oficiální Výsledková listina Skalní kros
19. 5. 2018

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. KRÁL Vítězslav#96MMasters1.00:43:47Detail
2. JERIE MarekTJ Magla#271Vlci1.00:45:11+00:01:24Detail
3. KOTLÍK Kamil#92MMasters2.00:45:31+00:01:44Detail
4. ONDRUCH AdamLight Bike Running Team#299Vlci2.00:45:33+00:01:46Detail
5. BOROVSKY JindrichHradcany#14Vlci3.00:46:18+00:02:31Detail
6. VODIČKA Josef#226Vlci4.00:46:36+00:02:49Detail
7. PELIKÁN KarelTJ SOKOL Podlázky - Dalovice#249Vlci5.00:47:29+00:03:42Detail
8. SLÁDEK JakubBarbarian extreme tesm#173Vlci6.00:48:32+00:04:45Detail
9. JANÁČEK Jiří#68Veteráni1.00:50:27+00:06:40Detail
10. KAUTZKÝ TomášSokol Kněžmost#80MMasters3.00:50:39+00:06:52Detail
11. SEMERÁK IvoKněžmost#326MMasters4.00:50:49+00:07:02Detail
12. JAHODA RostislavMaraton Jablonec nad Nisou#282MLegendy1.00:51:09+00:07:22Detail
13. MRŇÁK AlešTurnov#131Vlci7.00:51:25+00:07:38Detail
14. FENCL JanPraha#38Vlci8.00:51:46+00:07:59Detail
15. HENDRYCH TomášHorní Libchava#54MMasters5.00:52:06+00:08:19Detail
16. HYBŠ MarekSRTG Kolín#63Vlci9.00:52:13+00:08:26Detail
17. PAULŮ Blankamaratonstav úpice#146ZLegendy1.00:52:43+00:08:56Detail
18. DUTÝ Jaroslav Sokol Kněžmost#35Vlci10.00:52:52+00:09:05Detail
19. NĚMEČEK PavelBorek pod Troskami#255Vlci11.00:53:19+00:09:32Detail
20. VÝDA Michal#264MMasters6.00:53:24+00:09:37Detail
21. ELIÁŠ PavelLiberec#294MMasters7.00:53:28+00:09:41Detail
22. SAJDLOVÁ JanaŽižkovský tygři#354Gazely1.00:53:35+00:09:48Detail
23. TRŽIL Tomáš#206MMasters8.00:53:43+00:09:56Detail
24. KRAJICEK MartinSokol Veltez#95Vlci12.00:53:50+00:10:03Detail
25. JAKUBIČKA TomášSokol Železný Brod#66MLegendy2.00:54:38+00:10:51Detail
26. GAJDOŠ Karol#274MLegendy3.00:54:45+00:10:58Detail
27. MRÁZKOVÁ MichaelaDivišov#130Gazely2.00:55:02+00:11:15Detail
28. DLABAČ PavelPraha - Barrandov#32MMasters9.00:55:04+00:11:17Detail
29. POSPÍŠIL VítTJ Sokol Kněžmost#161MMasters10.00:55:30+00:11:43Detail
30. POLITZER TomášPraha#159Vlci13.00:55:37+00:11:50Detail
31. STEINER MichalKostecké panství#177MMasters11.00:55:42+00:11:55Detail
32. VOČKO JamSk VČelničná#375Veteráni2.00:55:49+00:12:02Detail
33. BÍLEK JiříOCRA CZ TEAM#12Vlci14.00:56:13+00:12:26Detail
34. JOHAN OldřichSK Nové Město nad Metují#74MMasters12.00:56:45+00:12:58Detail
35. POLÁČKOVÁ IvanaPraha 6#158Gazely3.00:56:50+00:13:03Detail
36. AMBRÚŽOVÁ SimonaJilemnické nebe#3Gazely4.00:56:58+00:13:11Detail
37. FIBRICHOVÁ PetraTurnov#41Gazely5.00:57:26+00:13:39Detail
38. KRÁLOVÁ PetraPraha#382Gazely6.00:58:02+00:14:15Detail
39. CZINNER MichalPraha#25Vlci15.00:58:03+00:14:16Detail
40. LÁNÍK LadislavPrackovice nad Labem#110MMasters13.00:58:28+00:14:41Detail
41. BÁLIK ŠtefanJičíněves#6Vlci16.00:58:53+00:15:06Detail
42. KOŤÁTKOVÁ VěraAgáta#244ZMasters1.00:59:05+00:15:18Detail
43. HANZALOVA KarolinaPraha Radotin#50Gazely7.00:59:52+00:16:05Detail
44. ČERNÝ Lukáš#27Vlci17.01:00:04+00:16:17Detail
45. MOKRÁŇ TomášJablonec nad Nisou#126Vlci18.01:00:25+00:16:38Detail
46. BUBENÍK JiříBoseň#21Vlci19.01:00:58+00:17:11Detail
47. VELEŠÍK Marek#232MMasters14.01:01:03+00:17:16Detail
48. KASPAROVA Pavlina#78Gazely8.01:01:03+00:17:16Detail
49. MATULA Martin#121Vlci20.01:01:11+00:17:24Detail
50. ŠANTIN VáclavPodháj#189Vlci21.01:01:13+00:17:26Detail
51. MULAČOVÁ MarieZrzi team#132Gazely9.01:01:15+00:17:28Detail
52. NOSEK JaroslavBK Semily#138Vlci22.01:01:29+00:17:42Detail
53. JANATA Tomáš#269MMasters15.01:01:56+00:18:09Detail
54. KLOUČEK RichardŽďár u Kumburku#75Veteráni3.01:01:56+00:18:09Detail
55. NOVÁKOVÁ Lucie#139Gazely10.01:02:00+00:18:13Detail
56. ŠEBKOVÁ Petra#262ZMasters2.01:02:31+00:18:44Detail
57. KMOŠKO PeterPraha#84Vlci23.01:03:12+00:19:25Detail
58. ŠLAPÁK Milan#278MMasters16.01:03:23+00:19:36Detail
59. VYSLOUŽILOVÁ KateřinaRun Magazine Team#230Veteránky1.01:03:39+00:19:52Detail
60. KARBANOVA MichaelaŠneci v běhu #77ZMasters3.01:03:56+00:20:09Detail
61. CHILD MarkétaPraha#366ZMasters4.01:04:21+00:20:34Detail
62. SLÁDEK JaroslavSolopisky#174MMasters17.01:04:32+00:20:45Detail
63. POSPÍŠILOVÁ EvaTJ Sokol Kněžmost#162Gazely11.01:04:48+00:21:01Detail
64. TUHOVČÁKOVÁ Dana#209ZMasters5.01:05:30+00:21:43Detail
65. ČAMEK JakubKladno#285MMasters18.01:05:39+00:21:52Detail
66. DĚKANOVSKÁ Markéta#30ZMasters6.01:05:40+00:21:53Detail
67. STAŇOVÁ JitkaPraha#176Gazely12.01:06:01+00:22:14Detail
68. DEKOJ ViktorLysa nad Labem#31Vlci24.01:06:14+00:22:27Detail
69. ČERVINKOVÁ Jida#28Gazely13.01:06:28+00:22:41Detail
70. MURANSKA DominikaPraha#133Gazely14.01:06:28+00:22:41Detail
71. POSPÍŠILOVÁ KláraČKL HARRACHOV#163Gazely15.01:06:40+00:22:53Detail
72. TICHÝ Stanislav#205Veteráni4.01:06:55+00:23:08Detail
73. KOŠKOVÁ MartinaKORA#91ZMasters7.01:07:13+00:23:26Detail
74. ZDERADIČKOVÁ LenkaJablonecké Mattonky#234Veteránky2.01:07:33+00:23:46Detail
75. PLEŠKOVÁ LenkaPraha#289ZMasters8.01:07:56+00:24:09Detail
76. OUDOVÁ TheodoraSRTG Příbram#275Gazely16.01:08:15+00:24:28Detail
77. ŠTROSOVÁ AliceBonbon Praha#201ZMasters9.01:08:17+00:24:30Detail
78. POKORNÁ NikolaPodmoky#157Gazely17.01:08:29+00:24:42Detail
79. PAVLOVIČ PeterKošice#149Vlci25.01:08:30+00:24:43Detail
80. LANGEROVÁ Kristýna#281Gazely18.01:08:41+00:24:54Detail
81. OUDOVÁ SandraSRTG Příbram#276ZMasters10.01:08:54+00:25:07Detail
82. STRNADOVÁ LuciePraha 9#178ZMasters11.01:09:09+00:25:22Detail
83. SVOBODOVA ZuzanaHradec Kralove#182Gazely19.01:09:52+00:26:05Detail
84. HRČKULÁK RichardKutná Hora#58Veteráni5.01:09:59+00:26:12Detail
85. SLAVÍKOVÁ PetraKutná Hora#175Gazely20.01:09:59+00:26:12Detail
86. ŠTROS OtaBonbon Praha#200Veteráni6.01:10:01+00:26:14Detail
87. RAMEŠOVÁ JanaRudna#167Gazely21.01:10:02+00:26:15Detail
88. ŠINKOVSKÁ OlgaHradec Králové#194ZMasters12.01:10:32+00:26:45Detail
89. JELÍNEK VladislavČ. Lípa (centrál)#290MLegendy4.01:11:04+00:27:17Detail
90. KMOCH MichalPodebrady#270Vlci26.01:11:38+00:27:51Detail
91. OPLTOVÁ Jana#145Gazely22.01:11:39+00:27:52Detail
92. KŘEPELOVÁ AnnaPraha 8#101ZLegendy2.01:12:05+00:28:18Detail
93. PROCHÁZKOVÁ JanaPraha Žižkov#293ZMasters13.01:12:41+00:28:54Detail
94. LORENCOVÁ BLÁHOVÁ RomanaPraha#114ZMasters14.01:12:41+00:28:54Detail
95. KOUTNÍKOVÁ LucieVlastibořice#245ZMasters15.01:14:05+00:30:18Detail
96. POHLODKOVÁ LenkaHodkovice nad Mohelkou#156Gazely23.01:14:50+00:31:03Detail
97. NĚMEČKOVÁ AlenaLos Bucaneros#136Gazely24.01:14:56+00:31:09Detail
98. JERLINGOVÁ LuckaŘevnice - Marná Snaha team :-)#72Gazely25.01:14:56+00:31:09Detail
99. SOKOLÁŘ OndřejTurnov#273Vlci27.01:15:26+00:31:39Detail
100. KYSELOVÁ RomanaTJ Sokol Podlázky- Dalovice#109Gazely26.01:16:16+00:32:29Detail
101. VOŠOUSTOVÁ BáraHradec Králové#228Gazely27.01:17:47+00:34:00Detail
102. BRABCOVÁ Štěpánka#16Gazely28.01:17:51+00:34:04Detail
103. BREZINOVA Ivana#19Gazely29.01:19:23+00:35:36Detail
104. KUČEROVÁ JanaPraha#103Veteránky3.01:20:24+00:36:37Detail
105. SZONDA GabrielaPraha#186ZMasters16.01:20:35+00:36:48Detail
106. KMOCH LindaPodebrady#82ZMasters17.01:21:18+00:37:31Detail
107. JELÍNKOVÁ Hana#71Gazely30.01:25:29+00:41:42Detail
108. VÖRÖŠOVÁ PetraBEAST Varnsdorf#227ZMasters18.01:27:01+00:43:14Detail
109. POKORNÝ RomanFF Michle#365MMasters19.01:28:44+00:44:57Detail
110. HALO PavelŠpinavej Lopéz#334Vlci28.01:32:07+00:48:20Detail
111. ČERNÝ JiříJablonecké Mattonky#242MMasters20.01:47:50+01:04:03Detail
112. JANATOVÁ Zuzana#267Gazely31.02:19:33+01:35:46Detail
DNF HAVLAS David#52VlciDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz