Startovní listina Běh Lipovou alejí - Nymburská desítka

ženy

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 41

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoKategoriePlatba
Adamcová Andrea F1973Atletika VlašimH (ženy 45 - 54)ano
Auersvaldová Eliška F1996Spartak Praha 4F (ženy do 34)ano
Bittnerova Radana F1976GP KolínG (ženy 35 - 44)ano
Buřičová Marcela F1972GP KolínH (ženy 45 - 54)ano
Flídrová Jana F1984Kanoistika PoděbradyF (ženy do 34)ano
Hampejsová Martina F1972ŠNECI na MAXH (ženy 45 - 54)ano
Hodboďová Jiřina F1958LiberecI (ženy 55 plus)ano
Hodečková Iveta F1968Aeroklub KolínH (ženy 45 - 54)ne
Horáková Michaela F1990LoučeňF (ženy do 34)ano
Jirásková Kateřina F1976Praha 9G (ženy 35 - 44)ano
Kočová Vlasta F1958PoděbradyI (ženy 55 plus)ano
Kroužilová Iva F1977PoděbradyG (ženy 35 - 44)ano
Kučerová Štěpánka F1987TJ Sokol Hradec KrálovéF (ženy do 34)ano
Lencova Jana F1992AC TJ JičínF (ženy do 34)ano
Nepovímová Pavlína F1975GP KolínG (ženy 35 - 44)ano
Podoláková Pavla F1972NymburkH (ženy 45 - 54)ano
Prokopová Lenka F1981Rungo pro ženyG (ženy 35 - 44)ano
Raulová Radka F1982Rungo pro ženyG (ženy 35 - 44)ano
Jiránková Jana F1970Mladá BoleslavH (ženy 45 - 54)ano
Rauvolfová Nicole F1990Báječné ženy v běhuF (ženy do 34)ano
Skalinová Kamila F1974SK BabiceG (ženy 35 - 44)ano
Sotonová Petra F1994Extreme Obstacle RunnersF (ženy do 34)ano
Stewartová Moira F1995Spartak Praha 4F (ženy do 34)ano
Šmerhová Petra F1980RadimG (ženy 35 - 44)ne
Šťástková Lenka F1965Sokol Kolín - atletikaH (ženy 45 - 54)ano
Truhlářová Elena F1965Sokol KobylisyH (ženy 45 - 54)ano
Třísková Katarína F1971Praha 6H (ženy 45 - 54)ano
Uhlířová Miroslava F1992Spartak Praha 4F (ženy do 34)ano
Vávrová Markéta F1985MITAS CYKLOHELIOSF (ženy do 34)ano
Vltavská Kristýna F1984Ostrava!!!F (ženy do 34)ano
Veigertová Gabriela F2000SK Slavia JičínF (ženy do 34)
Sutterová Dana F1963SKP NBI (ženy 55 plus)
Rolencová Dagmar F1971H (ženy 45 - 54)
Švarcová Martina F1965Olfin car ski team TurnovH (ženy 45 - 54)
Hloušková Monika F1985AC Mariánské lázněF (ženy do 34)
Suchá Barbora F1985PrahaF (ženy do 34)
Štefanová Jana F1980ÚvalyG (ženy 35 - 44)
Králová Bohumila F1968GP KolínH (ženy 45 - 54)
Fryšarová Eva F1990Bejky tým - zaběhnu.czF (ženy do 34)
Müllerová Petra F1976Mattoni FreerunG (ženy 35 - 44)
Fučíková Renáta F1978Sokol MiloviceG (ženy 35 - 44)