Počet přihlášených: 173
Příjmení | Jméno | Klub | závod | Kategorie | Platba |
---|---|---|---|---|---|
Borl | Roman | Tisá | Raiffeisen rodinný běh | ||
Cipra | Adam | Cipříci z Ústí | Raiffeisen rodinný běh | ||
ECKERT | ROMAN | ÚSTECKÁ AKADEMIE PLAVECKÝCH SPORTŮ | Raiffeisen rodinný běh | ||
Filas | Karel | Raiffeisen rodinný běh | |||
Kohout | Jan | Ústí nad Labem | Raiffeisen rodinný běh | ||
Kohout | Ondřej | Ústí nad Labem | Raiffeisen rodinný běh | ||
Krpálek | Vítek | Ústí nad Labem | Raiffeisen rodinný běh | ||
Kubíček | Michal | Ústí nad Labem | Raiffeisen rodinný běh | ||
Kuna | Hynek | Chabařovice | Raiffeisen rodinný běh | ||
Lavrenčík | Jakub | Komořanský | Raiffeisen rodinný běh | ||
Mrazek | Tomasek | Raiffeisen rodinný běh | |||
Novak | Jan | Novaci fofraci | Raiffeisen rodinný běh | ||
Zim | Kryštof | Raiffeisen rodinný běh | |||
Kalhousovi | Tomáš a Lucie | SKP | Raiffeisen rodinný běh | ||
Prachar | Martin | Prachán | Raiffeisen rodinný běh | ||
Dunej | Michal | Dunejovic Tým | Raiffeisen rodinný běh | ||
Bubeník | Filip | ÚL | Raiffeisen rodinný běh | ||
Bubeník | Vojta | ÚL | Raiffeisen rodinný běh | ||
Krátký | Antonín | Ústí nad Labem | Raiffeisen rodinný běh | ||
Sklenář | Martin | Raiffeisen rodinný běh | |||
Černý | Matyáš | Stock UL | Raiffeisen rodinný běh | ||
Henyš | Miloš | Ústí nad Labem | juniorský závod | chlapci 12 - 15 | |
Janáček | Jakub | Teplice | juniorský závod | chlapci 12 - 15 | |
Kobližek | Mikuláš | Ústecká akademie plaveckých sportů | juniorský závod | chlapci 8 - 11 | |
Krýsl | Petr | Ústí nad Labem | juniorský závod | chlapci 8 - 11 | |
Kubát | David | ÚSTECKÁ AKADEMIE PLAVECKÝCH SPORTŮ | juniorský závod | chlapci 8 - 11 | |
Kuna | Daniel | Chabařovice | juniorský závod | chlapci 8 - 11 | |
Budínský | Dominik | Ústí nad Labem | štafeta 2 x 6 000 m | ||
Janeček | Vojtěch | Ústecká akademie plaveckých sportů | štafeta 2 x 6 000 m | ||
Morvay | Martin | Ústí nad Labem | juniorský závod | chlapci 12 - 15 | |
Čermákovi | Jan a Lukáš | Ústí nad Labem | štafeta 2 x 6 000 m | ||
Poupě | Petr | Chlumec | juniorský závod | chlapci 12 - 15 | |
Poupě | Vítek | Chlumec | juniorský závod | chlapci 8 - 11 | |
Sklenář | Ondřej | Ústí Nad Labem | juniorský závod | chlapci 8 - 11 | |
Talacko | Oskar | AC Ústí nad Labem | juniorský závod | chlapci 8 - 11 | |
Votava | Matěj Vojtěch | SKP Ústí nad Labem | juniorský závod | chlapci 8 - 11 | |
Kalhous | Jan | SKP | juniorský závod | chlapci 8 - 11 | |
Verner | Hynek | Ústí nad Labem | juniorský závod | chlapci 8 - 11 | |
Lamoš | Tomáš | Čuníci Litoměřice | juniorský závod | chlapci 8 - 11 | |
Vrůbl | David | Ústí nad Labem | juniorský závod | chlapci 12 - 15 | |
Vrubl | Patrick | Ústí nad Labem | juniorský závod | chlapci 8 - 11 | |
Tintěra | Šimon | juniorský závod | chlapci 12 - 15 | ||
Gympáč | Radek | Ústí nad Labem | muži 12 km | Mdo50 | |
Miškola | Filip | Ústí nad Labem | juniorský závod | chlapci 8 - 11 | |
Bázler | Filip | juniorský závod | chlapci 12 - 15 | ||
Král | Reginald | Ústí nad Labem | juniorský závod | chlapci 8 - 11 | |
Štolfa | František | Ústí nad Labem | juniorský závod | chlapci 8 - 11 | |
Rothanzl | Jan | juniorský závod | chlapci 12 - 15 | ||
Novák | Ondřej | juniorský závod | chlapci 8 - 11 | ||
Růžek | Filip | juniorský závod | chlapci 12 - 15 | ||
Koucký | Matěj | juniorský závod | chlapci 8 - 11 | ||
Koucký | Jakub | juniorský závod | chlapci 8 - 11 | ||
Hozák | Timon | HK Děčín | juniorský závod | chlapci 12 - 15 | |
Hozák | Daniel | HK Děčín | juniorský závod | chlapci 12 - 15 | |
Matějka | Filip | ÚL | muži 12 km | Mdo50 | |
Renner | Jan | muži 12 km | Mdo50 | ||
Bartl | Martin | Středisko | muži 12 km | Mdo50 | |
Bařtipán | Zbyněk | Los Kafos Ústí nad Labem | muži 12 km | Mdo50 | |
Bauer | Miroslav | Praha | muži 12 km | Mdo50 | |
Bauštein | Matěj | muži 12 km | Mdo50 | ||
Bázler | Jiří | Ústí nad Labem | muži 12 km | Mdo50 | |
Bečka | Miloslav | muži 12 km | M50plus | ||
Brychta | Tomáš | Flying Runners | muži 12 km | Mdo50 | |
Bučo | Robin | Litoměřice | muži 12 km | Mdo50 | |
Cihlář | Filip | Ústí nad Labem | muži 12 km | Mdo50 | |
Čejka | Ondřej | Zdrávka Ústí | muži 12 km | Mdo50 | |
Doseděl | Lukáš | Ústí nad Labem | muži 12 km | Mdo50 | |
Drahoš | Marek | muži 12 km | Mdo50 | ||
Eliáš | Lukáš | BK Běkodo Teplice | muži 12 km | Mdo50 | |
Ernest | Miroslav | Spona Teplice | muži 12 km | M50plus | |
Filas | Karel | muži 12 km | Mdo50 | ||
Förster | David | Fitness by Věra: chlumec u chabařovic | muži 12 km | Mdo50 | |
Freiberg | Jaroslav | Větruše UL | muži 12 km | Mdo50 | |
Gissy | Michal | muži 12 km | Mdo50 | ||
Glier | Miroslav | Mojžíř | muži 12 km | M50plus | |
Halama | Radek | muži 12 km | Mdo50 | ||
Hlatký | Tomáš | Hop-Trop | muži 12 km | Mdo50 | |
Hodík | Radek | muži 12 km | Mdo50 | ||
Hospodár | Daniel | Slovenská strela | muži 12 km | Mdo50 | |
Hrbek | Zdeněk | Krupka | muži 12 km | Mdo50 | |
Hruška | Miloš | VĚTRUŠE UL | muži 12 km | Mdo50 | |
Charvát | Zdeněk | Severšti vlci | muži 12 km | Mdo50 | |
Chundelák | Tomáš | Naše běžecká skupina TÚK | muži 12 km | Mdo50 | |
Janáček | Jan | Rozběháme Teplice | muži 12 km | Mdo50 | |
Janáček | Jiří | Rozběháme Teplice | muži 12 km | Mdo50 | |
Jedlička | Pavel | Teplice | muži 12 km | Mdo50 | |
Kafka | Josef | muži 12 km | Mdo50 | ||
Kalenský | Pavel | SUL | muži 12 km | Mdo50 | |
Kepič | Václav | Zdrávka Ústí | muži 12 km | Mdo50 | |
Kmoníček | Martin | Ústí nad Labem | muži 12 km | Mdo50 | |
Kmoníček | Martin | AC Ústí na Labem | muži 12 km | Mdo50 | |
Kobližek | Šimon | USK Provod Ústí nad Labem | muži 12 km | Mdo50 | |
Komár | Miroslav | Spartak Vyklice | muži 12 km | M50plus | |
Kovář | Martin | muži 12 km | Mdo50 | ||
Krýsl | Petr | Ústí nad Labem | muži 12 km | Mdo50 | |
Kuna | Daniel | Chabařovice | muži 12 km | Mdo50 | |
Kužela | Michal | Ústí nad Labem | muži 12 km | Mdo50 | |
Laštůvka | Jiří | muži 12 km | Mdo50 | ||
Marecek | Jiri | Praha 2 | muži 12 km | Mdo50 | |
Matura | Jan | Proboštov | muži 12 km | Mdo50 | |
Melichar | Miroslav | Ústí nad Labem | muži 12 km | Mdo50 | |
Mencl | Lukáš | muži 12 km | Mdo50 | ||
Minařík | Jakub | muži 12 km | Mdo50 | ||
Moravec | David | Větruše UL | muži 12 km | Mdo50 | |
Nedvěd | Josef | Zdrávka Ústí | muži 12 km | M50plus | |
Nejedlý | Pavel | Ústí nad Labem | muži 12 km | Mdo50 | |
Neuman | Jan | Ústí nad Labem | muži 12 km | M50plus | |
Novák | Jaroslav | Brná n. Labem | muži 12 km | M50plus | |
Novotný | Jakub | TJ Sokol Dlouhý | muži 12 km | Mdo50 | |
Novotný | Jan | Dubany | muži 12 km | Mdo50 | |
Pácha | Jan | muži 12 km | Mdo50 | ||
Petřík | Vít | Trmice | muži 12 km | Mdo50 | |
Pinc | Zdeněk | MMB Třebenice | muži 12 km | Mdo50 | |
Poupě | Petr | Chlumec | muži 12 km | Mdo50 | |
Procházka | Martin | muži 12 km | Mdo50 | ||
Přibyl | Dušan | Zdrávka Ústí | muži 12 km | Mdo50 | |
Růžička | Pavel | Ústí nad Labem | muži 12 km | M50plus | |
Schayna | Pavel | Ústí nad Labem | muži 12 km | Mdo50 | |
Sklenář | Václav | Ústí Nad Labem | muži 12 km | Mdo50 | |
Sobotka | Ondra | Zdrávka Ústí | muži 12 km | Mdo50 | |
Souhrada | Pavel | Konverzační výběh na Klíč | muži 12 km | Mdo50 | |
Soukup | Petr | Litoměřice | muži 12 km | Mdo50 | |
Starý | Jiří | Wýklusácký Tyjátr Frýdlant | muži 12 km | Mdo50 | |
Strnad | Michal | muži 12 km | Mdo50 | ||
SUKHANOV | ARTEM | ÚSTECKÁ AKADEMIE PLAVECKÝCH SPORTŮ | muži 12 km | Mdo50 | |
Svoboda | Miroslav | KomastavDS Ústí nad Labem | muži 12 km | Mdo50 | |
Svoboda | Patrik | Ústí nad Labem | muži 12 km | Mdo50 | |
Szabo | Tomáš | Ústí nad Labem | muži 12 km | Mdo50 | |
Štěpán | Zbyněk | muži 12 km | Mdo50 | ||
Štička | Karel | Most | muži 12 km | Mdo50 | |
Švanda | Petr | Maratón klub Kladno / iThinkBeer | muži 12 km | Mdo50 | |
Talacko | Jaroslav | Ústí nad Labem | muži 12 km | M50plus | |
Terč | Lukáš | Ústí nad Labem | muži 12 km | Mdo50 | |
Thakur | Manoj | Usti Nad Labem | muži 12 km | Mdo50 | |
Trnka | Vladislav | Zdrávka Ústí | muži 12 km | Mdo50 | |
Vaněk | Aleš | TRMICE | muži 12 km | M50plus | |
Veselý | Lukáš | Česká pojišťovna | muži 12 km | Mdo50 | |
Volek | Milan | USK Šnekochod | muži 12 km | Mdo50 | |
Voneš | Marcel | H-Triatlon | muži 12 km | Mdo50 | |
Vorlíček | Jaroslav | Velké Březno | muži 12 km | Mdo50 | |
Vorlík | Pavel | Řehlovice, Stadice | muži 12 km | M50plus | |
Wilfert | Otakar | muži 12 km | Mdo50 | ||
Zencak | David | La Calma | muži 12 km | Mdo50 | |
Zuda | Petr | Ústí nad Labem | muži 12 km | Mdo50 | |
Ženíšek | Radek | TJ Doksy | muži 12 km | Mdo50 | |
Chramosta | Jaroslav | Jaboja Team | muži 12 km | M50plus | |
Chrz | Pavel | Šachový Klub Ústí nad Labem | muži 12 km | Mdo50 | |
Vlk | Luděk | Porrly | muži 12 km | M50plus | |
Právec | Zdeněk | Ústí nad Labem | muži 12 km | Mdo50 | |
Huleš | Josef | Lovosice | muži 12 km | Mdo50 | |
Havlíček | Zdeněk | Jirkov | muži 12 km | M50plus | |
Kadraba | Patrik | fantastická čtyřka | muži 12 km | Mdo50 | |
Kadraba | Petr | fantastická čtyřka | muži 12 km | Mdo50 | |
Kondračin | Josef | ČT Sport | muži 12 km | Mdo50 | |
Matějka | Martin | ÚL | muži 12 km | Mdo50 | |
Hercík | Jaroslav | Ústí nad Labem | muži 12 km | Mdo50 | |
Kroc | Miroslav | Brandýsek | muži 12 km | Mdo50 | |
Švarc | Stanislav | ÚL | muži 12 km | M50plus | |
Petrtill | Jaroslav | muži 12 km | Mdo50 | ||
Růžička | Jan | muži 12 km | Mdo50 | ||
Cimfl | Martin | muži 12 km | Mdo50 | ||
Bartůněk | Petr | ÚAPS | muži 12 km | Mdo50 | |
Cihlář | Daniel | Ústí nad Labem | štafeta 2 x 6 000 m | ||
FIŠER | KRYŠTOF | ÚSTECKÁ AKADEMIE PLAVECKÝCH SPORTŮ | štafeta 2 x 6 000 m | ||
Kohout | Jakub | Kohouti | štafeta 2 x 6 000 m | ||
Korál | Aleš | SBD | štafeta 2 x 6 000 m | ||
Lajbl | Martin | Skyrunners | štafeta 2 x 6 000 m | ||
Ola | Luboš | Ustí nad Labem | štafeta 2 x 6 000 m | ||
Hajde | Marek | KoPr | štafeta 2 x 6 000 m | ||
Přibyl | Pavel | štafeta Deníku | štafeta 2 x 6 000 m | ||
Sklenář | Martin | Sklenářovi | štafeta 2 x 6 000 m | ||
SONNENBERG | FILIP | ÚSTECKÁ AKADEMIE PLAVECKÝCH SPORTŮ | štafeta 2 x 6 000 m | ||
ŠEDA | VOJTĚCH | ÚSTECKÁ AKADEMIE PLAVECKÝCH SPORTŮ | štafeta 2 x 6 000 m |