Startovní listina Běh Prahy 11

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 322

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZeměZávodKategoriePlatba
Rektor Antonín M1975Praha 4CZEhlavní závodM40-59
Mitušina Jan M1996Hyundai Centrum ValoušekCZEhlavní závodMdo39
Šalátovovi Jindra, Hana F1976SOS dětské vesničkyCZEštafeta
Rais Lukáš M1988CZEhlavní závodMdo39
Vávrová Jitka F1984CZEhlavní závodZdo34
Pruchnerovič Jozef M1952Running LionsCZEhlavní závodM60plus
Suttr Pavel M1968SV MračCZEhlavní závodM40-59
Matyáš Miroslav M1976ZelenečCZEhlavní závodM40-59
Skuhrová Tereza F1994ASK Slavia PrahaCZEhlavní závodZdo34
Pejsarová Simona F1978PrahaCZEhlavní závodZ35plus
Šatra Jan M1978Praha 5 - ZbraslavCZEhlavní závodMdo39
Svoboda Ludvík M1973PotštejnCZEhlavní závodM40-59
Mrázek Jiří M1985Chlumec nad CidlinouCZEhlavní závodMdo39
Štěpová Adéla F1993Hradec KrálovéCZEhlavní závodZdo34
Stoklasa Ondřej M1987OpavaCZEhlavní závodMdo39
Šilhan Jiří M1976CZEhlavní závodM40-59
Muravská Alexandra F1983Praha 12 - CholupiceCZEhlavní závodZdo34
Muravský Michal M1977Praha 12 - CholupiceCZEhlavní závodM40-59
Šafer Kryštof M1971PrahaCZEhlavní závodM40-59
Třísková Katarína F1971Praha 6CZEhlavní závodZ35plus
Lejskeová Jana F1989HýskovCZEhlavní závodZdo34
Štěpánová Hana F1974Praha 11CZEhlavní závodZ35plus
Tácha Luděk M1982PrahaCZEhlavní závodMdo39
Tatoušek Filip M1988PrahaCZEhlavní závodMdo39
Volák Michal M1983Praha 6CZEhlavní závodMdo39
Marušák Jiří M1988Software602CZEhlavní závodMdo39
Rychtářovi Eva, Petr M1900Praha PetroviceCZEštafeta
Vašák David M1973Praha 11CZEhlavní závodM40-59
Šperkerová Vendula F1974Mteam PrahaCZEhlavní závodZ35plus
Medo Jakub M1984PrahaCZEhlavní závodMdo39
Machalická Lubica F1955CZEhlavní závodZ35plus
Vlach Miroslav M1975Praha 11CZEhlavní závodM40-59
Vlachová Petra F1977Praha 11CZEhlavní závodZ35plus
Prikner Rostislav M1983Praha 11CZEhlavní závodMdo39
Páleník Marek M1979DiplomatCZEhlavní závodMdo39
Linhart Martin M1977CZEhlavní závodM40-59
Veselý Tomáš M1977Praha 11CZEhlavní závodM40-59
Peřinka Filip M1988TTTCZEhlavní závodMdo39
Mareš Daniel M1975Prague Triathlon TeamCZEhlavní závodM40-59
Nývlt Ondřej M1975Praha 2CZEhlavní závodM40-59
Wágner Petr M1986CZEhlavní závodMdo39
Wágnerová Neli F1983CZEhlavní závodZdo34
Vašíčková Michala F1987Praha 11CZEhlavní závodZdo34
Nemec Peter M1986Software602CZEhlavní závodMdo39
Vencová Magdalena F1993CZEhlavní závodZdo34
Vacek Ondřej M1991Software602CZEhlavní závodMdo39
Svoboda Robert M1977Hyundai Motor CzechCZEhlavní závodM40-59
Wellman Casey M1991Praha 5CZEhlavní závodMdo39
Matějovsky Jan M1984Praha 11CZEhlavní závodMdo39
Pazderová Monika F1980SOS dětské vesničkyCZEhlavní závodZ35plus
Demel Ondřej M1979Praha 11CZEhlavní závodMdo39
Helus, Vostřel Milan, Jan M1976Praha 11CZEštafeta
Jakubec Martin M1973CZEhlavní závodM40-59
Králík Martin M1990Hyundai Centrum ValoušekCZEhlavní závodMdo39
Malčánek Pavel M1977Hyundai Centrum ValoušekCZEhlavní závodM40-59
Abo-Hassan Mahmoud M1989InforCZEhlavní závodMdo39
Favaro Massimo M1981InforItalyhlavní závodMdo39
Kroulíková, Kynclová Dora, Zuzana F1982Dvě blonckyCZEštafeta
Vytlačil, Frabšová Jan, Kateřina F1990Software602_BCZEštafeta
Fujtík Ondřej M1988Software602CZEhlavní závodMdo39
Alán "lukáš M1985Věda žijeCZEhlavní závodMdo39
Holánková Kristina F1999PLAF ŘíčanyCZEhlavní závodZdo34
Janoušek Milan M1991Sokol KolínCZEhlavní závodMdo39
Fiala Dan M1982Praha 7CZEhlavní závodMdo39
Herbst Lubos M1979Praha11CZEhlavní závodMdo39
Herbst Jarmila F1974Praha11CZEhlavní závodZ35plus
Filip Ondřej M1988CZEhlavní závodMdo39
Kačerovský Josef M1976Praha 11CZEhlavní závodM40-59
Jiruška Petr M1985Česká TřebováCZEhlavní závodMdo39
Kalinová Jana F1978CZEhlavní závodZ35plus
Jeřicha Dan M1991Praha 11CZEhlavní závodMdo39
Holý Martin M1988Praha 11CZEhlavní závodMdo39
Abraham, Krupička Jan, Tomáš M1991Software602 - Jinej GangCZEštafeta
Hynkova Alice F1981PrahaCZEhlavní závodZ35plus
Čihák Jakub M1997PrahaCZEhlavní závodMdo39
Bulis Jan M1978FoPCZEhlavní závodMdo39
Hauser Tomáš M1982Praha 11CZEhlavní závodMdo39
Šveda Albert M2006ZŠ Květnového vítězstvíCZEdětský závodD3 kluci
Tříska Václav M2005CZEdětský závodD3 kluci
Tříska Denis M2007CZEdětský závodD2 kluci
Noháč Matěj M2010CZEdětský závodD1 kluci
Králíková Sofie F2011CZEdětský závodRD holky
Králíková Viktorie F2009CZEdětský závodD1 holky
Ginatullina  Aida F2010KazanRussian Federationdětský závodD1 holky
Hynek Jáchym M2009CZEdětský závodD1 kluci
Šafrová Sofie F2012CZEdětský závodRD holky
Voldřich Jan M2012CZEdětský závodRD kluci
Fečko Michael M2011Praha 1CZEdětský závodRD kluci
Páleníková Eliška F2012DiplomatCZEdětský závodRD holky
Sojáková Veronika F2011CZEdětský závodRD holky
Vostřel Jan M2007Praha 11CZEdětský závodD2 kluci
Vostřelová Tereza F2010Praha 11CZEdětský závodD1 holky
Jakubcová Dominika F2012CZEdětský závodRD holky
Jakubcová Veronika F2009CZEdětský závodD1 holky
Nováček Adam M2008Praha 4CZEdětský závodD2 kluci
Vašák Jakub M2006CZEdětský závodD3 kluci
Bajtl Matyáš M2010CZEdětský závodD1 kluci
Bajtlová Adéla F2007Atletika Jižní městoCZEdětský závodD2 holky
Nedbalová Magdaléna F2010CZEdětský závodD1 holky
German Štefan M1978Praha 11CZEhlavní závodMdo39
Burda Martin M1984Praha 4 - HájeCZEhlavní závodMdo39
Alexandrova Natalia F1985PrahaCZEhlavní závodZdo34
Krátká Lucie F1978PrahaCZEhlavní závodZ35plus
Chochol, Krátký Michael, Martin M1999Praha 4 KamýkCZEštafeta
Holub Michal M1974TisícovkyCZEhlavní závodM40-59
But Piotr M1978TT SzczecinPolandhlavní závodMdo39
Hlava Milan M1955PrahaCZEhlavní závodM60plus
Ježek Petr M1970PJ TEAMCZEhlavní závodM40-59
Brenišin Ivan M1968Praha11CZEhlavní závodM40-59
Kotěšovcová Pavla F2000SK JeseniovaCZEhlavní závodZdo34
Horáková Zuzana F1986Praha 7CZEhlavní závodZdo34
Kroc Patrik M1992Software602CZEhlavní závodMdo39
Tancibudek, Danda David, Aleš M1986Software602_ACZEštafeta
Grym David M1992VyližCZEštafeta
Drózd Januš M1962Software602CZEhlavní závodM40-59
Jilkova Lucie F1981CZEhlavní závodZ35plus
Krylov Vladimír M1976CZEhlavní závodM40-59
Celbová Petra F1988Praha 8CZEhlavní závodZdo34
Bránišová Kateřina F1990CZEhlavní závodZdo34
Hysková Ivana F1986IB AlcudiaCZEhlavní závodZdo34
Krajíc Michal M1991HýskovCZEhlavní závodMdo39
Harantova Tereza F1983PRAHACZEhlavní závodZdo34
Harantová Kristýna F1991PrahaCZEhlavní závodZdo34
Kubelková Marcela F1984Software602CZEhlavní závodZdo34
Holas Ondřej M1989PrahaCZEhlavní závodMdo39
Horký Jan M1974PrahaCZEhlavní závodM40-59
Charvátová Veronika F1984PrahaCZEhlavní závodZdo34
Charvát Jakub M1985FC HájeCZEhlavní závodMdo39
Mervart Petr M1959DiplomatCZEhlavní závodM40-59
Minchev Ivan M1957JUSTCZEhlavní závodM60plus
Soukupová Simona F1974CZEhlavní závodZ35plus
Sýkora Martin M1968CZEhlavní závodM40-59
Lazar Marina F1994Netherlandshlavní závodZdo34
Sorokin Michael M1989CZEhlavní závodMdo39
Kotlíková Petra F1982CZEhlavní závodZ35plus
Flak David M1979CZEhlavní závodMdo39
Kostohryz Aleš M1964CZEhlavní závodM40-59
Matouš David M1977CZEhlavní závodM40-59
Suchánek Igor M1973CZEhlavní závodM40-59
Levický Jan M1978CZEhlavní závodMdo39
Kubíček Tomáš M1982CZEhlavní závodMdo39
Izák Jan M1985Praha 6CZEhlavní závodMdo39
Prahl Jakub M1979CZEhlavní závodMdo39
Slavíková Eva F1984CZEhlavní závodZdo34
Tintea Alex F1982CZEhlavní závodZ35plus
Cimbák Lubo M1982CZEhlavní závodMdo39
Nováková Květa F1988CZEhlavní závodZdo34
Manasijevic Nikola M1983CZEhlavní závodMdo39
Uzel Petr M1972CZEhlavní závodM40-59
Uzlová Květa F1975CZEhlavní závodZ35plus
Mikuška Pavel M1964CZEhlavní závodM40-59
Semela Radomír M1964CZEhlavní závodM40-59
Bayer Jan M1962CZEhlavní závodM40-59
Vacek, Mizerová Jaroslav, Zuzana M1900CZEštafeta
Svobodová Milada F1969CZEhlavní závodZ35plus
Chocholová Jana F1978CZEhlavní závodZ35plus
Churáňová Radka F1977CZEhlavní závodZ35plus
Šafránková Klára F1978JenštejnCZEhlavní závodZ35plus
Šáfr Vladimír M1981CZEhlavní závodMdo39
Skřivánek Pavel M1985CZEhlavní závodMdo39
Sládek Martin M1981CZEhlavní závodMdo39
Ryashko Ljuba F1975CZEhlavní závodZ35plus
Králík Daniel M1980CZEhlavní závodMdo39
Nedbalová Jana F1980CZEhlavní závodZ35plus
Macurová Zuzana F1980CZEhlavní závodZ35plus
Korejsovi Marcel, Eva M1900CZEštafeta
Frühaufová Valerie F1982CZEhlavní závodZ35plus
Dvořák Tomáš M1982CZEhlavní závodMdo39
Puchernová Radka F1987CZEhlavní závodZdo34
Pražák Stanislav M1964CZEhlavní závodM40-59
Kubec Václav M1975CZEhlavní závodM40-59
Gallik Michal M1982CZEhlavní závodMdo39
Blaško, Germanová Miroslav, Anna M1900CZEštafeta
Nedbalová Klára F2008CZEdětský závodD2 holky
Krátký Marek M2008CZEdětský závodD2 kluci
Krátká Simona F2012CZEdětský závodRD holky
Rychtářová Daniela F2006CZEdětský závodD3 holky
Rychtářová Natálie F2009CZEdětský závodD1 holky
Krátká Kateřina F2006CZEdětský závodD3 holky
Bedřichová Adéla F2011CZEdětský závodRD holky
Černohorský Tomáš M2013CZEdětský závodRD kluci
Věžníková Andrea F2004ASK Slavia PrahaCZEdětský závodD3 holky
Černohorská Tereza F2009CZEdětský závodD1 holky
Svobodová Anna F2003PotštejnCZEdětský závodD4 holky
Novotná Zdenka F2012Praha 11CZEdětský závodRD holky
Frühaufová Karolína F2006CZEdětský závodD3 holky
Řeháková Martina F2002CZEdětský závodD4 holky
Douchová Vendula F2009Atletika Jižní MěstoCZEdětský závodD1 holky
Plačková Linda F2008CZEdětský závodD2 holky
Plaček Lukáš M2013CZEdětský závodRD kluci
Hendrich Jáchym M2013CZEdětský závodRD kluci
Hendrich Matyáš M2010CZEdětský závodD1 kluci
Zeman Pavel M2007CZEdětský závodD2 kluci
Léblová Adéla F2009PrahaCZEdětský závodD1 holky
Lébl Jakub M2012PrahaCZEdětský závodRD kluci
Brabcová Adriana F2010SK Dvojka PrahaCZEdětský závodD1 holky
Lloyd Caroline F2007CZEdětský závodD2 holky
Machek David M2010Praha 11CZEdětský závodD1 kluci
Machek Filip M2012CZEdětský závodRD kluci
Smolař Antonín M2007CZEdětský závodD2 kluci
Chramostová Adéla F2009CZEdětský závodD1 holky
Blechová Anna F2008Praha 11CZEdětský závodD2 holky
Drapák Adam M2010CZEdětský závodD1 kluci
Sedmihradská Klára F2010PrahaCZEdětský závodD1 holky
Sedmihradská Natálie F2013CZEdětský závodRD holky
Šimůnek Petr M2010CZEdětský závodD1 kluci
Kubín Martin M2014Praha 11CZEdětský závodRD kluci
Toman Filip M2013Praha 4CZEdětský závodRD kluci
Toman Michal M2010Praha 4CZEdětský závodD1 kluci
Špiláček Vojta M2011CZEdětský závodRD kluci
Špiláček Adam M2014CZEdětský závodRD kluci
Fisherová Viktorie F2005CZEdětský závodD3 holky
Zdeněk Marek M2010CZEdětský závodD1 kluci
Zdeňková Monika F2011CZEdětský závodRD holky
Brožová Ema F2008CZEdětský závodD2 holky
Brož Matěj M2011CZEdětský závodRD kluci
Safrankova Nikola F2009PrahaCZEdětský závodD1 holky
Černý Maty M2009CZEdětský závodD1 kluci
Safrankova Klara F1978PrahaCZEhlavní závodZ35plus
Amrich Jozef M1973PRAHACZEhlavní závodM40-59
Balcarová Julie F2003PrahaCZEst. žačky
Bedanr Matej M2003CZEštafeta
Bednar Matej M2003CZEdětský závodD4 kluci
Beran Martin M1983CZEhlavní závodMdo39
Bielinova Petra F1977PrahaCZEhlavní závodZ35plus
Bleha Pavel M1988CZEhlavní závodMdo39
Buk Michal M1991CZEhlavní závodMdo39
Bulan Jiří M1983IronTime testCZEM Elite
Černíková Kristýna F2001Praha 10CZEhlavní závodZdo34
Černohorský Tomáš M2013CZEhlavní závodMdo39
Daaj Boris M1978CZEM Elite
Deif Jusef M2010ŠSK Újezd nad LesyCZEdětský závodD1 kluci
Deif Karim M2008KvetniceCZEdětský závodD2 kluci
Deif Samer M2010ŠSK Újezd nad LesyCZEdětský závodD1 kluci
Demel Ondřej M2006Praha 11CZEdětský závodD3 kluci
Eliáš Vojta M2015CZEdětský závodRD kluci
Fanshtein Mikhail M1996PrahaRussian Federationhlavní závodMdo39
Flekač Michael M1986CZEhlavní závodMdo39
Frantová Andrea F1985Loko BerounCZEhlavní závodZdo34
Ginatullin Damil M2008KazanRussian Federationdětský závodD2 kluci
Havelková Dorota F1990BoskoviceCZEhlavní závodZdo34
Herbst Amalie F2013Praha 11CZEdětský závodRD holky
Herbst Karolina F2011Praha11CZEdětský závodRD holky
Horn Ondřej M1992ŽatecCZEhlavní závodMdo39
Hotový Ivo M1982Fakeer TeamCZEhlavní závodMdo39
Hroník Kryštof M2007ASK Slavia PrahaCZEdětský závodD2 kluci
Hrubiško Mikuláš M1984Software602CZEhlavní závodMdo39
Huďová Lucie F1991Kralupy nad VltavouCZEhlavní závodZdo34
Hyánek Matyáš M2014PrahaCZEdětský závodRD kluci
Hyka Petr M1974Praha 11CZEhlavní závodM40-59
Jackovič Miroslav M1984CZEhlavní závodMdo39
Janák Martin M1985Praha 4CZEhlavní závodMdo39
Jilek Jakub M2010CZEdětský závodD1 kluci
Kostisčova Katerina F1982CZEhlavní závodZ35plus
Kostisčova Katerina F1982CZEhlavní závodZ35plus
Kotlar Jonáš M1999CZEhlavní závodMdo39
Krátká Kateřina F2006Praha 4 KamýkCZEdětský závodD3 holky
Krátký Marek M2008Praha 4 KamýkCZEdětský závodD2 kluci
Krátký Martin M1979Praha 4 KamýkCZEštafeta
Kraus Jiří M1978Software602CZEhlavní závodMdo39
Kreidl Ondřej M1970CZEštafeta
Kroulíková Dora F1988Dvě BlonckyCZEštafeta
Krupička Tomáš M1982Software602 - Jinej GangCZEštafeta
Kudlíková Petra F1985Rungo pro ženyCZEhlavní závodZdo34
Kulhánek Tomáš M1991Software602CZEhlavní závodMdo39
Kunstát Jiří M2007CZEdětský závodD2 kluci
Kunstátová Kamila F2005CZEdětský závodD3 holky
Kunstátová Karolína F2010CZEdětský závodD1 holky
Kůsová Daniela F1993PrahaCZEhlavní závodZdo34
Kysela Ondřej M1987Mika trainingCZEhlavní závodMdo39
Lovecký Vojtěch M1991Software602CZEštafeta
Majerová Andrea F2009Praha 11CZEdětský závodD1 holky
Majerová Ester F2009Praha 11CZEdětský závodD1 holky
Matys Vladimír M1984CHDP Sport DivisionCZEhlavní závodMdo39
Mendlová Veronika F1993Báječné ženy v běhuCZEhlavní závodZdo34
Mrázová Michaela F2001CZEhlavní závodZdo34
Mrázová Michaela F2001CZEhlavní závodZdo34
Nová Gabriela F1979Báječné ženy v běhuCZEhlavní závodZ35plus
Nývlt Mikuláš M2008Praha 2CZEhlavní závodMdo39
Nývlt Mikuláš M2008Praha 2CZEdětský závodD2 kluci
Opletal Pavlina F1976Praha 9CZEhlavní závodZ35plus
Pacák Vilém M1992VyližCZEštafeta
Páleníková Zuzana F2007DiplomatCZEdětský závodD2 holky
Petrák Tobias M2011PoctaCZEpidi I
Píšová Simona F1985Praha 10CZEhlavní závodZdo34
Pomezný Lukáš M1994Atletika PísekCZEhlavní závodMdo39
Poskočilová Alžběta F1994PrahaCZEhlavní závodZdo34
Pšondr Petr M1988JirnyCZEhlavní závodMdo39
Rychna Martin M2011Praha 11CZEdětský závodRD kluci
Rychna Martin M2012Praha 11CZEdětský závodRD kluci
Sedlák Aleš M1988TJ MaglaCZEštafeta
Sklenář David M1989Český běžecký klubCZEhlavní závodMdo39
Sládková Tereza F1985Praha 11CZEhlavní závodZdo34
Slaný Martin M1982OlomoucCZEhlavní závodMdo39
Soušek Martin M1988OpavaCZEhlavní závodMdo39
Sova Štěpán M1980DiplomatCZEhlavní závodMdo39
Svoboda Jan M2010PotštejnCZEdětský závodD1 kluci
Šalátová Hana F1976SOS dětské vesničkyCZEštafeta
Šimková Veronika F2006Praha 9CZEdětský závodD3 holky
Škoda Zdeněk M1977Bar Decentní DýněCZEhlavní závodM40-59
Škrampalová Tereza F1989PrahaCZEštafeta
Špačková Martina F1984CZEhlavní závodZdo34
Šperker Honzik M2011CZEhlavní závodMdo39
Šperker Honzik M2011CZEdětský závodRD kluci
Šperkerová Danielka F2008CZEdětský závodD2 holky
Šperkerová Danielka F2008CZEdětský závodD2 holky
Šperkerová Danielka F2008CZEdětský závodD2 holky
Šperkerová Vendula F1974M Team prahaCZEhlavní závodZ35plus
Štekr Ladislav M1985CZEhlavní závodMdo39
Štěpanovský Roman M1977Praha 10CZEhlavní závodM40-59
Švábová Elmíra F1977PrahaCZEhlavní závodZ35plus
Vaněčková Erika F1982CZEhlavní závodZ35plus
Vejvoda Michal M1984Software602CZEhlavní závodMdo39
Velichko Irina F1985Praha 6CZEhlavní závodZdo34
Vilím Lukáš M1997StochovCZEhlavní závodMdo39
Vokrouhlík Michal M1983CZEhlavní závodMdo39
Vostřel Jan M1976Praha 11CZEštafeta
Wagner Alex M2008ModleticeCZEdětský závodD2 kluci
Zábranská Agáta F2009Praha 9 - VysočanyCZEdětský závodD1 holky
Zábranská Margareta F1977Praha 9 - VysočanyCZEhlavní závodZ35plus
Zábranská Miriam F2013Praha 9 - VysočanyCZEdětský závodRD holky
Zika Tomaš M1967česky tešinCZEhlavní závodM40-59