Startovní listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem

hlavní

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 85

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoKategoriePlatba
Mališová Karla F1960SabzoZ55plus
Svobodová Dana F1952Pivovar ZlosynZ55plus
Smetanová Monika F1973BerounZ45-54
Řechková Svatava F1967PříbramZ45-54
Sirůčková Jana F1980PříbramZ35-44
Kafková Lucie F1982ZdiceZ35-44
Petráčková Jana F1986DobřichoviceZ18-34
Uxová Anett F2000URT BerounZ18-34
Kroupova Petra F1984PribramZ18-34
Svoboda Jan M1943Pivovar ZlosynM70plus
Filip Karel M1955Nové StrašecíM60-69
Ungr Antonín M1952KozojedyM60-69
Minchev Ivan M1957PrahaM60-69
Dítě Martin M1968ŠtěchoviceM50-59
Basel Miroslav M1967Kralupy nad VltavouM50-59
Turek Jiří M1962ChaloupkyM50-59
Uxa Tomáš M1965URT BerounM50-59
Škarda Milan M1963AC Falcon RokycanyM50-59
Pavlišen Alexandr M1969Drtič BezděkovM40-49
Votava Martin M1971Králův DvůrM40-49
Sládeček Jakub M1974M40-49
Batulka Martin M1975PunkTrailM40-49
Kupidlovský Daniel M1976StodůlkyM40-49
Vykysalý Petr M1972Lokomotiva BerounM40-49
Král Václav M1983Rozběháme ČeskoM18-39
Kupka Libor M1982Rozběháme ČeskoM18-39
Bělohlávek Karel M1981PodluhyM18-39
Sirůček Kamil M1979PříbramM18-39
Štěrba Pavel M1991M18-39
Čanda Jan M1985SK TochoviceM18-39
Sedláček Miroslav M1999Rozběháme ČeskoM18-39
Ryvola Vojtěch M1999KarlštejnM18-39
Kolařík Lukáš M1995KarlštejnM18-39
Matějka Dušan M1978Sparta PodluhyM40-49
Třísková Katarína F1971Praha 6Z45-54
Brož Lubomír M1980NarysovM18-39
Burianová Andrea F1989Rybářské potřeby BurianZ18-34
Fencl Radek M1965SK VlaškaM50-59
Flachs Michal M1987PRAHA ZLICINM18-39
Franěk Ondřej M1990PrahaM18-39
Hájková Tereza F1976Loko BerounZ35-44
Hodač Vladimír M1976Králův DvůrM40-49
Hofman Jiří M1986SK HalounyM18-39
Janový Petr M1945AC- TRIAL PLZEŇM70plus
Karlík Tomáš M1983SK HalounyM18-39
Mach Tomáš M1992Ztělesněné ZloM18-39
Medová Ivana F1977ZbečnoZ35-44
Pejša Jan M1975smí být prázdnéM40-49
Povalová Eva F1984PrahaZ18-34
Rosol Jiří M1974Loko BerounM40-49
Skalický Jan M1981TJ JinceM18-39
Sojka Karel M1977ZbečnoM40-49
Stříbrná Zuzana F1978ČSOB Na zdravíZ35-44
Širanec Peter M1981KoněprusyM18-39
Škrlant Martin M1979ŽebrákM18-39
Šneberger Jan M1985RokycanyM18-39
Šnebergerová Lucie F1983RokycanyZ35-44
Vlček Jiří M1968Mníšek pod BrdyM50-59
Vlk Pavel M1991PříbramM18-39
Bartošová Milada F1953PříbramZ55plus
Jámborová Daša F1978Dukla PrahaZ35-44
Sehnal Adrien M1953Dukla PrahaM60-69
Vávra Pavel M1968VorvaniM50-59
Nesvačil Tomáš M1968PříbramM50-59
Szabo David M1970SK Nové ZámkyM40-49
Fraňková Michaela F1970Franěk Team VysokáZ45-54
Šamanová Simona F2000Lokomotiva BerounZ18-34
Bonk Roman M1993Tri Klub PříbramM18-39
Horník Martin M1967M50-59
Schütz Petr M1962OrlováM50-59
Bauer Martin M1977ChlustinaM40-49
Gregorová Daniela F1974KomárovZ35-44
Gregor Martin M1971KomárovM40-49
Smetana Ondřej M1983Vyběhej se M18-39
Řápek Václav M1942Praha AVCM70plus
Hubička Filip M1975M40-49
Pazdera Lukáš M1986TT PříbramM18-39
Vacarda Vladimír M1959Eleven Run TeamM50-59
Mareš Martin M1963Zruč - SenecM50-59
Hofmanová Markéta F1984SK HalounyZ18-34
Masák Lukáš M1977Praví KokotiM40-49
Tuháček Milan M1965SK PrdlavkyM50-59
Dražan Michal M1981Žárovka VranoviceM18-39
Riegerová Michaela F1977Vyběhej se PříbramZ35-44
Marsa Martin M1974M40-49