Počet přihlášených: 331
Příjmení | Jméno | Klub | závod | Skupina 2 | Platba |
---|---|---|---|---|---|
Černý | Pavel | umalehoberlina.cz | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Karafiát | Roman | Kladruby | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Škvor | Petr | Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | domácí muži 8 km | |
Chmelik | Martin | 10 beers after | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Klvaň | Norbert | SKC Pečky | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Mayer | Jan | Atletika Benešov | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Ge | Evžen | Maratonské vrány | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Krejsa | Václav | BONBON Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Krása | David | Sokol Malá Strana | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Krása | Štěpán | Sokol Řepy | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Veselý | Michal Lustig | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Starý | Stanislav | Roubíčkova Lhota | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Novák | Jiří | BK ROVER | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Smetana | Karel | Benešovský běžecký klub | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Štros | Ota | Super Slow Motion | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Cinka | Ivan | Benešovský běžecký klub | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Karas | Ondřej | klub Omon Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Cipl | František | Bonbon Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Polívka | Petr | Říčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Nohejl | Tomáš | SK DNF/Salming | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Křoustek | Karel | SKI Skuhrov | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Řehák | Vít | CYKLOHELIOS | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Hamouz | Jan | Praha 4 | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Kočovský | Miroslav | Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | domácí muži 8 km | |
Šesták | Jindřich | KKK Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Gregor | Jaroslav | Běchovice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Vatěra | Václav | 8 km (starší dorostenci a muži) | |||
Čadil | Jan | OB FS Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Rejman | Tomáš | Ómon Praha - Jih | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Vytásek | Jaroslav | Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | domácí muži 8 km | |
Smrčka | Miloš | BK Říčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Růžička | Jan | Praha 17 | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Kolanda | Čaj | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Děd | Pavel | Rolníci - ČZU | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Šťastný | Jan | TJ Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | domácí muži 8 km | |
Novotný | Michal | 8 km (starší dorostenci a muži) | |||
Fišer | Pavel | TJ Stodůlky Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Jelínek | Pavel | Praha 6 | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Jelínek | Aleš | Praha 6 | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Frolík | Jan | VK Smíchov | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Andrle | Jakub | Kostelec n.Č.l. | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Struk | Jiří | 8 km (starší dorostenci a muži) | |||
Doupovec | Petr | Lštěnský pedál | 8 km (starší dorostenci a muži) | domácí muži 8 km | |
Neumann | Josef | SKK SPARTAK ČTYŘKOLY | 8 km (starší dorostenci a muži) | domácí muži 8 km | |
Horák | Laďa | SKK Spartak Čtyřkoly | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Spilka | Vojtěch | TJ Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | domácí muži 8 km | |
Urbanec | Jan | Zaječice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Prouza | Milan | SC Radotín | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Suttr | Pavel | SV Mrač | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Míček | František | AC Praha 1890 | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Svěchota | Petr | Spartak Praha 4 | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Svěchota | Lukáš | Spartak | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Svěchota | Ondřej | Spartak Praha 4 | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Fišer | Jiří | VŠSK MFF UK | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Častvaj | Daniel | Mnichovice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Stranel | Jiri | SK Rover Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Havelka | Petr | Eleven Run Team | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Pávek | Martin | CZU Praha, Rolníci | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Seidl | Miroslav | VŠTJ Ekonom Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Hilgert | Luboš | Praha 5 | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Brabec | Miroslav | Habrdfy | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Jedlička | Adam | OK Kamenice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Ptáček | Jan | Bad Flash | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Bloudek | Petr | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Kubáň | Michal | Mufloni Kunratice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Nemeth | MAREK | Mufloni Kunratice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Mrázek | Oldřich | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Jeníček | Michal | HO Přírodní vědy | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Mráz | Tonda | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Polášek | Jan Ferdinand | VŠSK MFF UK | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Nosek | Jiří | Kbely cycling team | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Knyttl | Jan | Kbely cycling team | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Musil | Ladislav | Kbely cycling team | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Kalfař | Jakub | Kbely cycling team | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Smrčka | Petr | BK Říčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Hergesell | Jiří | Vračkovice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Žitný | Chlebák | Opět na Kozla / OK Kamenice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Marhoun | Petr | VŠSK MFF UK | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Rusý | Tomáš | OK Kamenice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Hejný | Martin | Silvini-Madshus | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Tůma | Jiří | Vlašim | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Šťastný | Radek | Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | domácí muži 8 km | |
Kotrba | Radek | Říčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Maleček | Petr | TJ Sokol Suchdol | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Mráz | Pavel Stoupík | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Panuščík | Petr | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Sušánka | Robert | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Duchoň | David | Praha Újezd | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Randák | Ondřej | TO Sprint | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Stráněl | Jiří | Swix - Madshus team | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Krist | Ondřej | Mokré Lazce | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Augusta | Michal | Květnice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Kožina | Petr | PGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Plášil | Matěj | Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | domácí muži 8 km | |
Přibík | Martin | Vnitřnosť | 8 km (starší dorostenci a muži) | domácí muži 8 km | |
Teplý | Ondřej | Hisport Team | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Neuman | Martin | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Veselý | Jan | Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | domácí muži 8 km | |
Švec | Ondřej | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Neuman | Jaroslav | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Škvor | Martin | OK Kamenice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Bartoň | Vojtěch | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Rektor | Antonín | Praha 4 | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Hladík | Martin | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | domácí muži 8 km | |
Semerád | Antonín | Oddíl OB Kotlářka | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Polášek | Petr | VŠSK MFF UK | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Rieger | Jan | 8 km (starší dorostenci a muži) | |||
Bergl | Tomáš | www.klacky.cz | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Votava | Petr | KNC | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Záhorec | Stanislav | Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | domácí muži 8 km | |
Kettner | Lukáš | OK Kamenice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Kaigl | Jan | Líný drzý holky | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Pospíšil | Pavel | Benešovský běžecký klub | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Veselý | Milan | Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | domácí muži 8 km | |
Lichtenberg | Martin | Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | domácí muži 8 km | |
Kolář | Jan | SK Rover Praha Biatlon | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Palata | Vlasta | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Hejkrlík | Filip | SABZO | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Klaška | Pavel | Kotlářka Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Klaška | Pavel | Kotlářka Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Kasa | Martin | Pilulka.cz team | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Havlíček | Jan | ASK Slavia Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Hanousek | Jakub | 8 km (starší dorostenci a muži) | |||
Petržela | Martin | Volvo - Rock Machine | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Janovský | Tomáš | SK Praga | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Kadleček | Aleš | Kanoistika Sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Andrušík | Radek | Kanoistika Sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Mašek | Stanislav | Kanoistika Sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Valsa | Radek | Kanoistika Sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Novotny | Lukáš | Kanoistika Sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Lachout | Martin | Kanoistika Sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Štemberk | Jáchym | Kanoistika Sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Moulik | Jiřek | Kanoistika Sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Štemberk | Pavel | Kanoistika Sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Konvalinka | Matěj | Kanoistika Sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Flašar | Jan | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Rada | Petr | AC Obora Hvezda praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Balej | Jiří | OK Kamenice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Burda | Michal | SK Babice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Hakl | Martin | SK Babice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Jaborník | Karel | SK Babice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Rück | Daniel | SK Babice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Vizina | Petr | SK Babice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Vicari | Jaromír | SK Babice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Bartas | Jan | SK Babice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Sobíšek | Martin | Kanoistika Sparta | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Šindelář | Jakub | Kanoistika Sparta | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Zadražil | Lukáš | Kanoistika Sparta | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Počta | Jan | Kanoistika Sparta | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Sobíšek | Tomáš | Kanoistika Sparta | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Brabec | Jakub | Kanoistika Sparta | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Andrlík | Jan | Kanoistika Sparta | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Fořt | Martin | Eleven Run Team | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Hofman | Jiří | 8 km (starší dorostenci a muži) | |||
Křížek | Martin | Kona Runners | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Vaníček | Petr | 8 km (starší dorostenci a muži) | |||
Burian | Matěj | Říčany/Olymp Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Špaček | Jan | AC Kobylisy | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Košťák | Luboš | Lhotka | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Mikula | Martin | Dukla Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Bravený | Vít | SK Praga | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Ďoubal | Miroslav | Kolovraty | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Němeček | Jan | Ok Kamenice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Gazda | Vítězslav | Divišov | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Matisko | Peter | Run 4ever | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Gbelec | Petr | Run 4ever | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Nešpor | Jan | 8 km (starší dorostenci a muži) | |||
Mikeš | Filip | CK Vinohradské šlapky | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Pašek | František | Ok Kamenice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Mojžíšek | Petr | USK Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Janeček | Jaroslav | Sabzo Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Pelant | Michal | OB Říčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Pračka | Tomáš | OB Říčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Dufek | Pavel | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Kolesa | Vojta | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Lifold | Kryštof | Spartak Modřany | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Záhora | Josef | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Karban | Zdeněk | Humanita Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Štěpánek | Petr | Praha 4 | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Konvička | Jan | Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | domácí muži 8 km | |
Ježek | Tomáš | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Pejša | Jan | Smí být prázdé | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Mrva | Pavel | Popovice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Sádovský | Luboš | 8 km (starší dorostenci a muži) | |||
Neuwirth | Jan | Silvini | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Ploc | Jarda | SK Kola Víšek | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Procházka | Jan | Inov8 Team | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Lkovary | Mára | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Dvořák | Libor | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Pecina | Jakub | Derfl Kola | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Řehák | Jiří | www.eva.cz | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Prchal | Pavel | GP Kolín | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Semenchukov | Maxim | Running Cheff | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Gajdošík | Jan | Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Zach | Petr | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Douda | Vladimír | Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | domácí muži 8 km | |
Navrátil | Zdeněk | Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Linhart | František | Adidas Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Jelínek | Jan | H.O. Přírodní vědy/Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Eldman | Martin | ASK Slavia Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Šmahel | Michal | ASK Slavia Praha/Inov.8 | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Vávra | Radomír | Kerteam | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Penc | Miroslav | Dukla Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Slavík | Petr | Úpice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Bárta | Přemysl | Galaxie | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Procházka | Roman | Tuchoraz | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Šinágl | Viktor | Kerteam | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Skořepa | Michael | Spoje Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Lebeda | Petr | Benešovský běžecký klub | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Gabla | Matin | 8 km (starší dorostenci a muži) | |||
Navrátil | Josef | Strančice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Lesse | Petr | Bohemians | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Strejček | Jiří | Praha 10 | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Fafejta | Václav | TJ Liga 100 Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Kubíček | Tomáš | Bojásci | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Jančář | Franta | Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | domácí muži 8 km | |
Semík | Ondřej | SK Kamenice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Jindra | David | Brid Team | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Jindra | Adam | TJ Stodůlky Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Šíma | Jan | Benešovský běžecký klub | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Jahoda | Vít | Benešovský běžecký klub | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Hlásko | Richard | Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Kahoun | Jan | Louňovice pod Blaníkem | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Lukeš | Jiří | JaJ Vlašim | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Jankovský | Stanislav | Praha 12 | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Adamec | Jiří | Atletika Vlašim | dětské/žákovské trati | ||
Adamec | Josef | Atletika Vlašim | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Alexa | Hugo | Antal Praha | dětské/žákovské trati | ||
Alexa | Petr | Antal Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Barkman | Robert | Praha 7 | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Bárta | Přemysl | Galaxie | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Bartaloš | Matyáš | SK Praga | dětské/žákovské trati | ||
Beneš | Matěj | SKK Spartak Čtyřkoly | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Bergl | Jonáš | Rolníci ČZU Praha | dětské/žákovské trati | ||
Borovička | Matyáš | SK Babice | dětské/žákovské trati | ||
Čakrt | Kryštof | dětské/žákovské trati | |||
Čakrt | Vojtěch | dětské/žákovské trati | |||
Čtrnáct | František | SK Praga | dětské/žákovské trati | ||
Darmovzal | Marek | SK Praga | dětské/žákovské trati | ||
Darmovzal | Šimon | SK Praga | dětské/žákovské trati | ||
Dolejs | Albert | Vodni Stavby Praha | dětské/žákovské trati | ||
Dolejs | Marek | Atletika Jizni Mesto | dětské/žákovské trati | ||
Douda | Ondřej | Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Douda | Vojtěch | Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Doupovec | Ondrej | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
FAFEJTA | VÁCLAV | TJ LIGA 100 PRAHA | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Fišer | František | TJ Stodůlky Praha | dětské/žákovské trati | ||
Flor | David | ŠSK Újezd nad Lesy | dětské/žákovské trati | ||
Gurin | David | Murghab Runners | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Hanzl | Dominik | TJ Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Hauptmann | Marek | Dukla Praha | dětské/žákovské trati | ||
Havelka | David | AC Praha 1890 | dětské/žákovské trati | ||
Horák | Daniel | SKK Spartak Čtyřkoly | dětské/žákovské trati | ||
Hořejší | Ondřej | ski-team.cz | dětské/žákovské trati | ||
Houška | Filip | Dukla Praha | dětské/žákovské trati | ||
Hrdlička | Adam | Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Hrdlička | Matouš | Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Hurdálek | Jan | Atletika Jižní Město | dětské/žákovské trati | ||
Chalupa | Dani | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Chmelař | David | dětské/žákovské trati | |||
Chmelík | Tomáš | Sokol Dolní Počernice | dětské/žákovské trati | ||
Janas | Adam | dětské/žákovské trati | |||
Jánošík | Rudolf | Spartak Vlašim | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Jirásek | Marek | TJ Sokol Kbely | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Kadeřábek | Dalibor | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | ||
Kocian | Richard | dětské/žákovské trati | |||
Kohout | Filip | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Kolanda | Lukáš | DGP | dětské/žákovské trati | ||
Kolanda | Tomáš | DGP | dětské/žákovské trati | ||
Kopecký | Jonáš | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Kopecký | Matouš | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Kopecký | Štěpán | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Kopecký | Vít | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Kos | Jakub | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Kos | Vojtěch | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Kožina | Štěpán | SK Aktis | dětské/žákovské trati | ||
Lebeda | Petr | Benešovský běžecký klub | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Linhart | František | TJ Sokol Pražský | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Mach | Tomáš | Ztělesněné zlo | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Mandík | Michal | Atletika Jižní město | dětské/žákovské trati | ||
Mišek | Michal | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Mráz | Václav | TJ Sokol Říčany a Radošovice | dětské/žákovské trati | ||
Neuwirth | Jan | Silvini | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Novotný | Jakub | ASK Slavia Praha | dětské/žákovské trati | ||
Palata | František | RCM Říčany | dětské/žákovské trati | ||
Palata | Matěj | Atletika Říčany | dětské/žákovské trati | ||
Palata | Mikeš | RCM Říčany | dětské/žákovské trati | ||
Pánek | Viktor | Osnice | dětské/žákovské trati | ||
Pantak | Tomas | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | ||
Pařízek | Lukáš | Atletika Říčany | dětské/žákovské trati | ||
Pavlík | Tomáš | SK Rover Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Pazdera | Tomáš | Mnichovice | dětské/žákovské trati | ||
Pelant | Jan | TK Radošovice | dětské/žákovské trati | ||
Pelant | Michal | TK Radošovice | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Peřinka | Derek | SK Jeseniova | dětské/žákovské trati | ||
Peřinka | Filip | Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Petržela | Martin | Volvo - Rock Machine | nordic running | ||
Procházka | Jindřich | ASK Slavia Praha | dětské/žákovské trati | ||
Procházka | Ondřej | MŠ Zeměkoule | dětské/žákovské trati | ||
Sádovský | Luboš | --- | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Skořepa | Matěj | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Smetana | Michal | AFK Loděnice | dětské/žákovské trati | ||
Sobotka | Vojta | Praha 10 | dětské/žákovské trati | ||
Straka | Adam | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Strnad | Adam | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | dětské/žákovské trati | ||
Strnad | Hynek | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | dětské/žákovské trati | ||
Svítil | Martin | SK Praga | dětské/žákovské trati | ||
Svítil | Patrik | dětské/žákovské trati | |||
Svoboda | Dominik | Tj sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Svoboda | Ondřej | TJ Sokol Libice nad Cidlinou | dětské/žákovské trati | ||
Šolta | Jáchym | Světice | dětské/žákovské trati | ||
Šťastný | Pavel | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Šťastný | Vojtěch | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Štolba | Jakub | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Štolba | Marek | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Štolba | Tomáš | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Štorc | Míša | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Štros | David | USK Praha | dětské/žákovské trati | ||
Vacarda | Vladimír | Pěnčín | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Vaněk | Ladislav | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Veselý | Václav | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Vlasaný | Jan | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Vojta | Martin | Žižkovský tygři | dětské/žákovské trati | ||
Vondrák | Ondřej | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Vrba | Martin | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Vytásek | Lukáš | Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Vytásek | Ondřej | Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Záhorec | Adam | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Záhorec | Jonáš | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | domácí chlapci | |
Zahrádka | Vít | Ski Senohraby | dětské/žákovské trati | ||
Žilka | Matěj | ŠSK Újezd nad Lesy | dětské/žákovské trati |